Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dodo34
Dodo34 2022. 03. 17. 12:48
Előzmény: #62579  Dodo34
#62580
Természetesen a zsűri is nemzetközi lesz, helyet kap benne többek között a közvetlenül Bruxellesből érkező, Joseph Sayer, 15-szörös csőtánc világbajnok.
Dodo34
Dodo34 2022. 03. 17. 12:45
#62579
Breaking news! A TV2 csoport bejelentette, hogy a "Dancing with the Stars!" következő évadának sztárvendége Vittorio di Orbagno 13 szoros pávatánc világbajnok. A sztár közvetlenül a comoi tó partjáról érkezik, ahol Eugenio "Apukááám" Chisaar 300nm-es, úszómedencés rezidenciáján készült fel. A produkció azért is különleges lesz, mert Vittorio a nemzetközi LMBTQ közösség híres képviselője, nálunk állandó a partnerével, Peter "Kakadu" Beltmakerrel fog fellépni.
Peterbond 2022. 03. 17. 12:32
Előzmény: #62575  1valaki
#62578
"ezt minden olyan jó érzésű magyar ember nevében kijelenthetem."
.
Azt már észrevettem hogy 3 nap alatt többet hivatkoztál a "jóérzésű magyarokra" mint bárki valaha életében csak arra nem jöttem rá mitől lettél te az Ő szószólójuk mikor sok mindent el lehet rólad mondani a kommentjeid alapján de a "jóérzésűt" azt nehezen.
Peterbond 2022. 03. 17. 12:30
Előzmény: #62575  1valaki
#62577
"Sajnálatos, ha valakik másra "nagyobb tolvajt" kiáltva a saját elkövetett eddigi bűneik alól így akarnak feloldozást nyerni, vagy a saját még mindig meglévő és továbbra is folyamatosan elkövetett bűneiket (mint korrupció, lopás, csalás, az állampolgárok becsapása stb.) elfedni!
Soha nem kérünk az ilyenekből"
.
Tegnapelött vonultatok 500.000-en értük :).
Törölt felhasználó 2022. 03. 17. 12:21
Előzmény: #62575  1valaki
#62576
Igazad van 
1valaki
1valaki 2022. 03. 17. 12:07
Előzmény: #62565  realmadrid
#62575
Nézd madrid!
Nem vitatkozom veled, mert felesleges!
Próbálsz objektív lenni, de már nem tudsz!
Mióta ide írogatsz, azt látom téged is bedarált ez a néhány ellenzéki ún. mást akaró gépezet, akik azt (el)hiszik, hogy egy ország vezetésére alkalmatlan szétzilált 6 párti "csapat" majd kivezeti az országot az általuk jelenleg rossznak vélt állapotból.
Sajnálatos, ha valakik másra "nagyobb tolvajt" kiáltva a saját elkövetett eddigi bűneik alól így akarnak feloldozást nyerni, vagy a saját még mindig meglévő és továbbra is folyamatosan elkövetett bűneiket (mint korrupció, lopás, csalás, az állampolgárok becsapása stb.) elfedni!
Soha nem kérünk az ilyenekből, ezt minden olyan jó érzésű magyar ember nevében kijelenthetem, akik megélték gyf hazugságait és az ország rombadöntését, amit az önkormányzatoknál ahol ma hatalmon vannak nagyüzemben folytatnak!
Ne dőlj be nekik!
Legalább légy objektív, hogy melyiket válaszd!
euler 2022. 03. 17. 11:43
Előzmény: #62573  Heisenberg
#62574
Valóban ez a realitás, de reméljük más lesz a valóság.
2002-re szoktam emlékeztetni, igaz akkor, a fidesz első ciklusában még nem szabta át a választási rendszert, a médiát stb., de váratlanul hatalmasat bukott.
A magyar ember megalkuvó fajta, épp ezért óvatos egy féldiktatúrában nyilvánosan bírálni a hatalmat, de attól még átlátja a rendszert. Még a fideszesek fele is szerintem. (A másik fele hívő, velük nem érdemes foglalkozni).
Pont ezért a közvéleménykutatásokban sem bízok, ott is munkál a félelem és a megfelelési kényszer. A szavazófülkében bízok és megnyugtatok mindenkit, onnantól ezen a választáson már nincs csalás.
Az én életem nem változik akkor sem ha Orbánék maradnak és elindulunk a fehérorosz úton, de Isten óvjon bennünket ettől. Csak egy embert kell hoznia az ellenzéki szavazóknak (már aki tud), és rendben leszünk. Nem lesz diadalmenet és a Kánaán sem fog látszani, de legalább az irány jó lesz. 
Heisenberg
Heisenberg 2022. 03. 17. 11:18
Előzmény: #62565  realmadrid
#62573
Reálisan látod. Amúgy kedden - amennyiben nem a orbáni médiából tájékozódtál - láthattad, hogy a rakpart teljes hosszában tele volt, ami nem párezer ember. Ugyanakkor Orbán menetén szerintem kevesebben voltak, mint 4 éve és egyáltalán nem " többszázezren" . Reálisan 60- 80 ezer ember volt - ehhez elég egy google térkép is.
A választáson szerintem a Fidesz az esélyes, de mindez  nagyon függ attól, hogy a bizonytalan, de inkább a fidesz mellett voksoló szavazók közül mennyien mennek el. Jelenleg az látszik, hogy míg 2018- ban komoly mozgósítást jelentett a " migránsveszély" és a " sorosozás", addig a mostani " gyurcsányozás" nem annyira mozgósít. A fiatalok azt se tudják, hogy miért kell félniük. A választási osztogatás és a háború viszont kedvez Orbánnak. Szóval minden lehet.
sanka 2022. 03. 17. 11:12
Előzmény: #62571  ________
#62572
Putyeráj helye a Hágai bíróságon van.
________
________ 2022. 03. 17. 11:09
Előzmény: #62568  sanka
#62571
amit pityun csinál az egy színtiszta fasiszta népirtás
Dodo34
Dodo34 2022. 03. 17. 11:09
#62570
Ocsmány Viki a vízi csoda,
Úgy úszott két fal között ő ide-oda,
Csodálta stílusát a vén uszoda
Egy évembe telt, míg egy bérletes
Elárulta nevét.
Úgy hívják
Ocsmány Viki az uszodarém
Medence szélén ülve ájultam én
Egy évembe telt, míg egy bérletes
A vízbe dobott neki.
Úgy úszott két fal között ő ide-oda,
Hogy csak úgy viszhangzott a vén uszoda
S a bérletesek a startköveken
Kiáltozták nevét.
Ússz, ússz, ússz!
Ocsmány Viki, te vizicsoda,
Ilyet már rég nem látott a vén uszoda
Micsoda lány az oldalán,
Új szezon, új a lány.
Úgy járok kis szobámban ide-oda, nevét kiáltva én,
Mintha a szoba volna az uszoda, pedig már nincs remény.
Úgy járok kis szobámban ide-oda, faltól, sivár falig,
Úgy, mintha volna még egy vízicsoda, s mellettem úszna itt.
Ússz, ússz, ússz!
Ocsmány Viki, az oldalamon,
mert hogyha mással úszol, ki nem bírom.
Föl-föl keres egy bérletes,
Ő hoz csak rólad hírt.
Úgy úszik két fal között, ő ide-oda,
Hogy azt már rosszalja a vén uszoda.
Másik a lány az oldalán
Új szezon, új a lány.
És én csak fölsikoltok: Faltól, falig!
Nélkülem Ocsmány Viki hogy úszhatik.
Vígaszt keres a bérletes,
De erre nincsen szó.
Nincs már szó.
Ocsmány Viki, te eszeveszett,
Így szokás elpackázni egy életet.
Enyém, ha volt, a múlt szezon,
Az újat átadom.
Úgy járok kis szobámban ide-oda, faltól, sivár falig,
Úgy, mintha volna még egy vízicsoda, s mellettem úszna itt.
Úgy járok kis szobámban ide-oda, nevét kiáltva én.
Viki!
Mintha a szoba volna az uszoda, pedig már nincs remény.
sanka 2022. 03. 17. 11:07
Előzmény: #62568  sanka
#62569
Ide sikerült, nem ide akartam:))
sanka 2022. 03. 17. 11:07
#62568
Ruszkik gyáva háborút folytat az ukrán emberek ellen,harci sikereket csak a népesség ellen tudnak végrehajtani, putyeráj háborús bűnös.
euler 2022. 03. 17. 11:06
Előzmény: #62556  raus
#62567
Köszönetet mondott a Miniszterelnökséget vezető miniszter a sztrájkból kimaradó pedagógusoknak. Állítja, lesz béremelés – majd a következő ciklusban, ha sikerül pénzt kérni Brüsszeltől.
.
Ti erkölcsi nyomorékok! ... Mi az, hogy Brüsszelen múlik a tanárok béremelése? Mióta Brüsszel feladata biztosítani a magyar állam működését?  A befizetett adókból nem telik a pedagógusok béremelésére, a nemzeti büszkeség kormánya ezért Brüsszelben koldul?
 Hát itt a bizonyíték arra, hogy ezek legalább tudnak kormányozni. A bölcs, megfontolt stratégák. Még jó, hogy ezeknek a kezében van a kormányrúd. Látjuk. 
A menekültügy nem létezik, civilek végzik az állam munkáját, miközben a páva táncol, és menti a bőrét. 
Az egészségügy már a járvány előtt is döglődött, a járvány pedig megmutatta, hogy ez mekkora tragédiát képes okozni. 
A putyinista háború látványosan Európa páriájává fokozta le a kormányt, a moszkovita külpolitika úgy csapódott a földbe, mint egy kihűlt kődarab. 
Mindeközben a választási pénzégetésnek köszönhetően, az elmúlt évtized felelőtlen, korrupt, a NER-pereputty és oligarchia saját lábra állításán ügyködő kormányzati vergődéseknek is hála, a gazdaság történelmi recesszió elé néz. Gulyásnak meg ezek után van pofája a következő kormányzati ciklus egyik legfontosabb feladatának nevezni a pedagógusok követeléseinek teljesítését. Remélem, hogy emiatt már nem Gulyásnak és Káslernek kell törnie a fejét. Ha mégis, akkor a fene megette az egészet." 
https://hvg.hu/itthon/20220316_tanarsztrajk_pedagogussztrajk_gulyas_gergely
Dodo34
Dodo34 2022. 03. 17. 11:01
#62566
realmadrid 2022. 03. 17. 10:57
Előzmény: #62563  1valaki
#62565
Az látszott kedden is hogy az ellenzéki szavazók ilyen ünnepségekre nem igazán mozgósíthatók szemben az orbán hívőkkel, de szavazni azért elmennek. 4 éve kb. 2.8millióan szavaztak a fideszre és 2.5 millióan az ellenzékre de akkor még nem volt összefogás. Nincs ez lefutva, szoros lesz az eredmény.
kszsah1 2022. 03. 17. 10:55
#62564
hihetetlen , Márki magyar katonákat küldene Ukrajnában harcolni , javaslom neki ö menjen elöl ,
1valaki
1valaki 2022. 03. 17. 10:50
Előzmény: #62560  Dodo34
#62563
Ez azért van annyiszor leadva, hogy minden jó érzésű magyar ember itélje el a baloldali dilettantizmust és a más valamijével a csalán verést! (TISZTA?)
Szólj a kis csapatodnak, hogy irány a harcmező mzp-vel, megy gyf-el és a 6 párti csapattal együtt!
Nem masokat kell küldeni, hanem jó példát kell mutatni!
A vadait meg tegyétek be ápolónőnek a sebesültjeiteket ellátni, mert bizonyára olyan finoman bánna veletek mint a "csodás" modora!
Hajrá ellenzéki fiúk-lányok, irány az önkéntesség!
Harcra fel! :-)
 
Törölt felhasználó 2022. 03. 17. 10:46
Előzmény: #62555  kszsah1
#62562
Jól van! Közben azért vegyél telket is mert Pesten a lakásárak csökkenőben vannak!  Monkey
Dodo34
Dodo34 2022. 03. 17. 10:43
Előzmény: #62538  Törölt felhasználó
#62561
Még mindig nem kaptad meg a napi jussod a Megafon központból?

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek