Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
HPeter76
HPeter76 2021. 10. 01. 22:51
Előzmény: #48213  ________
#48220
 Érdekes:MZP-Karigeri legtöbbször Ők kacsintottak össze... ::))
euler 2021. 10. 01. 22:49
Előzmény: #48216  euler
#48219
Igazából ezt a min.elnöki előválasztást ki is lehetett volna hagyni, lehet, hogy jobban járunk, mert félek tőle, hogy elfajul. 
Két fordulóban megrendezni az egyéni körzetekben az előválasztást, visszalépés csak a 2. fordulóban. Aki itt a legtöbb helyet hozza az jelölhet (kampány, árnyékkormány)-min.elnök jelöltet, de véglegesen majd a tényleges erőviszonyok döntik el a tényleges választás után. (Ahogy az egyébként szokás).
Persze vásár után okos a paraszt. :)
HPeter76
HPeter76 2021. 10. 01. 22:47
Előzmény: #48213  ________
#48218
Úgy írod, jut ott hely mindegyiknek..:::))) egészség..::))) 
Peterbond 2021. 10. 01. 22:46
Előzmény: #48201  WLM
#48217
"A Momentum megbukott,ahogy Karácsony is. KG teljes ellenzéki összefogással és akkor még makulátlan előélettel tudott nyerni, szoros versenyben. Ezekből egyik sem fog a rendelkezésére állni a kövi önkori választáson.Elárulta Budapestet az alantas politikai ambíciói miatt.Nem gondolhatod komolyan,hogy ezek után a kis magánakciói után a DK vagy a Jobbik támogatni fogja, na nee Nélkülük pedig kuuukaaa. "
.
A Momentum annyira megbukott hogy 15 egyéni helye van amiből 10 a hozható kategóriában van így szinte biztos a frakciója 2022 után. A 3 legnagyobb szavazójú győzelemből 2 az övé. Nem ők nyerték a legnagyobbat de ahol nyertek azt valószinűleg 2022-ben is győzelemre tudják váltani ellentétben pl a Jobbik baromi sok de alig nyerhető helyeivel pl.
.
Karácsony pedig pont most mérte össze magát a DK-val Budapesten és messze győzött. Vidéken volt erős a DK. Budapesten a Jobbiknak alig van szavazója ( arányában ) és a DK is gyengén szerepelt. Ezek után azt mondani hogy Karácsony megbukott és nem választanák újra elég érdekes. Persze messze még a következő polgármester választás és addig bármi lehet, de jelenleg Budapesten Karácsony népszerűbb mint volt.
euler 2021. 10. 01. 22:41
Előzmény: #48215  gazmber
#48216
Igen, ilyet én is mondtam korábban.
De kb. így működhet egy jó koalíciós kormány.
Csak el ne csesszék most ezzel a túl nagyra fújt "ki legyen a főnök" játékkal, mert nem ezen múlik a siker.
gazmber 2021. 10. 01. 22:36
Előzmény: #48212  euler
#48215

o1izé ellen kellene valaki, ha a 3 kihívót 'összegyúrnánk' , az lehetne ideális(?)
DK szakmaiassága, tapasztalata, KG higgadsága, MZP harciassága (?) együtt ...
dehát ezért lesz(?) koalíció.. pl.verzió1:  KG mellett ott lehet helyettesként DK és MZP is...és hajrá☺
euler 2021. 10. 01. 22:30
Előzmény: #48213  ________
#48214
Az első "szakértői" hely már ki is osztva (min.elnök-helyettes), biankóba!
________
________ 2021. 10. 01. 22:23
Előzmény: #48208  HPeter76
#48213
Ha már Albi nem indul, akkor szerintem váltsa O1G-t MZP- KG páros
euler 2021. 10. 01. 22:23
Előzmény: #48210  gazmber
#48212
Én itt egyelőre csak MZP nyilatkozatait hallom, más nem nagyon zajong.
Az az érdekes, hogy pont az, aki nem tagja az ellenzéki pártkoalíciónak, mivel pártja sincs ugye. Viszont egy lendülettel lekorruptozta mindegyiket korábban, legutóbb pedig ugyanígy az összes önkormányzatot, pártállástól függetlenül. Így egy kicsit nehéz lesz, ill. lehetetlen a megcélzott min.elnöki poszt elérése. (Esetleges megtartása szintén, mint azt valaki korábban megjegyezte). Maradjunk a realitásoknál, ne a vágyainknál.
Kedvelem én MZP-t, de ezt egy kicsit elszabta, főleg ott, hogy nem akarta/tudta párttá alakítani a mozgalmát. Túlságosan beindult a nem várt 3. helytől, most vagy soha alapon. Szerintem majd 4 év múlva.
Próbaljuk totálban látni az egészet, ez nem MZP-ről, és nem is Gyurcsányról szól.
badsector1
badsector1 2021. 10. 01. 22:20
#48211
"Az EP tényfeltáró delegációját nem győzték meg a magyar hatóságok arról, hogy hazánkban rendben van a jogállamiság"
"A LIBE három nap alatt több mint száz emberrel találkozott kormánypárti és ellenzéki oldalról is, hogy felmérjék többek közt a sajtószabadság és az igazságszolgáltatás függetlenségének helyzetét. Nem lettek nyugodtabbak, sőt."
  
Igazán felfoghatná az eu, hogy az ellenőrizetlenül adott eu-s pénzekkel hizlalták fel nálunk ezt a fasiszta diktatúrát.
gazmber 2021. 10. 01. 22:04
Előzmény: #48207  euler
#48210

DK és a dk a 34%-al egyáltalán nem nyerte meg a (kétfordulós) választást...ezt illenék kellő szerénységgel tudomásul venni és nem összehisztizni itt a médiát(is)!
 eddig azt mondták nem az a lényeg ki nyer, az a lényeg o1izé veszítsen...
így ahol szerencsére 2 fordulós a rendszer, teljesen más lehet a végkifejlet, és aki ezt most nehezményezi az o1izé rendszerét sírja vissza, amit nagyon jól megtapasztaltunk ~11év alatt hová vezetett..
tehát a DKnak nem kellene az 1/3-al győzelmet kiáltani, és azt, hogy akkor most már mindenki velük fogjon össze... le kellene inkább ülni a többiekkel, ők mit gondolnak, hogyan tovább , és ha pl. a többség - a másik talpon maradt 2 jelölt mást akar - akkor azt, ha nem is a legnagyobb örömmel de legalábbis tudomásul venni, és akár támogatni is !!... én nem tudom ebben mi olyan nehéz...szvsz-
(az ellenben lehet egy jó stratégia(?), hogy főleg gyf jó nagy nyílvános hisztit és ajtócsapkodást rendez, persze csak egy 'freeszfe-s' rendezői instrukciók alapján... de csak a fülkés népek megtévesztése céljából, hátha megörülnek, hogy na ezek jól összevesztek- hurrá ... a színfalak mögött viszont teljesen más a valóság...☺)
HPeter76
HPeter76 2021. 10. 01. 21:53
Előzmény: #48208  HPeter76
#48209
Ebbe igaza van MZP-ek,szeretne látnni egy Független felmérést hármójukról!! 
 -Abból tudna helyezést DEFINIÁLNI. (Meg is mondta televan már a pártok az igéret cunamijával)
HPeter76
HPeter76 2021. 10. 01. 21:42
Előzmény: #48198  WLM
#48208
MZP nyilatkozta elég baj az a PÁRTOK KISZOLGÁLÓI,megbízói VÉGZIK A KÖZVÉLEMÉNYKUTATÁST..
 Én szívesen beleállok Független Közvéleménykutatásba, mind a 3-an adjuk össze rá a Megbízást.
 Én azt elismerem.. (Elfogultság erre vagy arra)
 AZ AZ IGAZI FELMÉRÉS!! 
   na jó fej a MZP  
 Az,hogy Ő szeretné a Független Közvéleménykutatást abból se lesz semmi..
 -másik két személy D.Klárika,Karigeri bele se megy, nem tudnak "kiszakadni" a Pártjuktól,pártkörből (még egy kis ídőre sem)
euler 2021. 10. 01. 21:04
#48207
Végre egy elemzés amelyik az egyéni körzeteket vizsgálja, rávetítve a győzelmeket a biztosan nyerhető és billegő körzetekre. 
Kicsit módosítja azt a kijelentést, hogy "kékbe borult az ország", de "jobbikba" se annyira.
Itt dől el '22, nem ott, hogy Karácsony és Márki-Zay megtalálja-e annak a módját, hogy együttesen kiüssék Dobrevet. Szerintem nem tudják, ezzel már elkéstek (főleg MZP), viszont sokat árthatnak az ellenzéki összefogásnak.
Valóban a DK nyerte az előválasztást?
WLM 2021. 10. 01. 19:45
Előzmény: #48204  Zöldbéla
#48206
Maximálisan igaz.
Joska11 2021. 10. 01. 19:41
#48205
Én nem tudom ki hiszi el, hogy az egyébként tényleg szimpatikus MZP miniszterelnökként nem egy bábu lenne úgy hogy semmilyen háttere képviselője nem lenne a parlamentbe. Sajnos 1evig nem huznà ki....
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 10. 01. 19:38
Előzmény: #48203  WLM
#48204
Mindegy, hogy milyen megfontolásból, érdemben segítette! :)
WLM 2021. 10. 01. 19:29
Előzmény: #48202  Zöldbéla
#48203
Jéé, ismét egyetértek:) . Megy ez nekünk :) Bár Gyurcsány nem biztos,hogy puszta önzetlenségből segítette, de attól még az állításod helytálló.
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 10. 01. 19:08
Előzmény: #48198  WLM
#48202

Kiegészítés:
Ha valamelyik alakulat neccesnek titulálja a szövetséges személyét, nem erősíti a bizalmat.
Sajnos, már megjelentek a spekulációk.
------------------
Elemezd ki!
A közös cél érdekében egyedül Gyurcsány kampányolt pártja jelöltje mellett Karácsony Gergely érdekében is, Karácsony Gergely pedig az első forduló után mással "alapított frakciót" az ellenzéki összefogáson belül.
A megjelent nyilatkozatok alapján, sajnos repedezni látszik az ellenzéki összefogás.
WLM 2021. 10. 01. 18:58
Előzmény: #48187  Peterbond
#48201
A Momentum megbukott,ahogy Karácsony is. KG teljes ellenzéki összefogással és akkor még makulátlan előélettel tudott nyerni, szoros versenyben. Ezekből egyik sem fog a rendelkezésére állni a kövi önkori választáson.Elárulta Budapestet az alantas politikai ambíciói miatt.Nem gondolhatod komolyan,hogy ezek után a kis magánakciói után a DK vagy a Jobbik támogatni fogja, na nee Nélkülük pedig kuuukaaa. 

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek