Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 07. 19. 12:51
#44360
"Ha igaz, hogy a kormány vég nélkül lehallgatott újságírókat, üzletembereket, független értelmiségieket, politikusokat, akkor ugye ezek hazaáruló bűnözők. Ha igaz. Hogy kiderüljön az igazság, az leginkább ennek a kormánynak az érdeke. Mert úgyis minden nyilvános lesz. Legkésőbb kormányváltás után. Mert ebben a nemzetközi ügyben nem fogják tudni eltüntetni a bizonyítékokat. És sem Izrael, sem az USA nem fogja takargatni Orbán bűneit. Szóval minden tekintetben jobb ennek a kormánynak, ha maga teszi meg az első lépéseket. Amíg van még hatása az eseményekre. Hogy ne teljesen ellenséges környezetben kelljen válaszolnia a nyilvánvaló kérdésekre. Végük lesz. Már csak arra van hatásuk, hogy milyen ronda lesz ez a vég."
hellforceone 2021. 07. 19. 12:22
#44358
ezt éppen most olvastam...
"Novák Katalin az operatív törzs ülése után említette, hogy javasolják a kormánynak, hogy a jégkorong sport területén is tegyék lehetővé az akadémiai rendszer kiépítését. Erről a kormánynak kell döntenie, de indokolt lehet a többi látvány csapatsportághoz hasonlóan engedélyezni ezt."
Mit is mondjak, érthetetlen számomra, persze az ilyen akadémiákkal és persze a jéghoki pályák építésével lehet majd újra megcsapolni a kasszát. Mintha a magyar jéghoki annyira világszintű lenne - és ne tessék nekem azzal jönni kérem, hogy majd pont ettől lesz az, mert ugye jó képző helyek kellenek.... Képző helyek kellenének, csak nem foci, hoki megy egyéb idióta akadémiák, hanem színvonalas egyetemek képében. Persze néha már magam is megkérdőjelezem, kell e nekünk ilyesmi, ez a nép úgyis ezekre fog szavazni. Elég lenne egy általános iskola, meg esetleg egy érettségi, a többi minek?? Szakmunkásképzés - igazi! - már nincs, nem is kell egy összeszerelő csarnokba nagyon, a felsőoktatást lassan kiherélik... Arra meg, hogy a sógor, koma, lopesz-csalesz, stadion és egyéb wirtschaftok működhessenek elég az a szint, ami van, főleg, ha a nép ezt még jónak is tartja, akkor felesleges pénzkidobás képzésre pocsékolni bármit. Ez az ország egy katasztrófa!
gazmber 2021. 07. 19. 12:16
Előzmény: #44355  euler
#44357
attól szebb beismerés nem is nagyon kell, hogy a megfigyelési botrányra válaszul, terelési szándékból, csípőből elkezdenek szellőztetni a megfigyelési tevékenység eredményei közül..(?)☺ szvsz
sztanil 2021. 07. 19. 12:06
Előzmény: #44355  euler
#44356
Ennyi. Már korábban betáraztak pár lejárató anyaggal a választásokra, most az egyiket gyorsan ellövik, hogy ezzel is tereljenek.
euler 2021. 07. 19. 11:59
Előzmény: #44351  Zöldbéla
#44355
A Pegazus-botrány helyett, (vagy ellencsapásként?) "egy pár éve álhírgyártáson kapott blogger idén alapított, egyszemélyes médiacége (bit.ly/3iqYHsg) által belengetett leleplezés ment körbe a közmédiától az Origo-n át a megyei lapokig mindenütt. 
A kötelező kommüniké szerint "motoros futár vitte a Bennfentes [egyszemélyes hírblog] szerkesztőségébe [vasárnap] azt a pendrive-ot, amire feltöltötték a videót". 
Lehet választani a nemzetközi oknyomozó konzorcium több éves munkája és a hétvégi motoros futár között." (K-monitor)
gazmber 2021. 07. 19. 11:48
Előzmény: #44352  RangerHU
#44354

meglehet, - ez már az ellencsapás a pegazus által gyűjtött infók felhasználásával (?)
egyébként is - mindenki az o1g-t támadja, ő csak önvédelemből kutakodik a ballibsik+ soros által írámyított világ 'sötét zugaiban'...☺(?) szvsz
RangerHU 2021. 07. 19. 11:41
Előzmény: #44351  Zöldbéla
#44352
Nem kormánypárti lesz…
________
________ 2021. 07. 19. 11:15
Előzmény: #44342  ts3
#44350

a 21.századi AVO így müködik M.o.n
kommunisták ezek egytöl egyig kövértöl o1G-ig
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 07. 19. 11:13
Előzmény: #44348  euler
#44349
Remélem, pofánverik!
euler 2021. 07. 19. 11:06
Előzmény: #44347  Zöldbéla
#44348
Akárhogy is történt, ez kőkemény provokáció a saját szövetségesi rendszerünk ellen.
Érlelik a pofont Orbánék.
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 07. 19. 10:59
Előzmény: #44336  ts3
#44347

Meghívta?! Mi sem természetesebb ennél? XD
Szerintem: bejelentkezett! :(
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 07. 19. 10:54
Előzmény: #44345  sztanil
#44346
Inkább neked!
Én nem érzem kényszernek a tisztességes életvitelt. Nem azért nem lopok, rabolok mert esetleg veszi a kamera! Magam előtt sem kell szégyenkeznem.
Minden kormánynak szüksége van megfigyelési készségre, csak nem mindegy, hogy mire használja. Ne legyen üldözési mániád, "Kovács 123 János" nem téma a titkosszolgálatoknál.
Ha pl. Budapesten 10 percet sétálsz vagy autózol, készülhet rólad akár harminc "rendőrségi" felvétel.
Úgy véled, hogy a kormány nem végeztet sajtófigyelést és elemzést, nincs titkos megfigyelés?
Azt hiszed, nem figyelik a fórumokat is, nem azonosítják be az "ellenzéki" hozzászólókat?
Szerintem, pontosan tudod, és magasról teszel rá, éled az életed, hozzászólásokat írsz, ugyanúgy mint én is.
sztanil 2021. 07. 19. 10:35
Előzmény: #44344  Zöldbéla
#44345
Úgy látom, neked való a kínai diktatúra.
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 07. 19. 10:31
Előzmény: #44335  ts3
#44344

Van! :)
A hálószobában, fürdőszobában sem kamera, sem tévé!
De ha lenne is, semmi olyan nem történik, ami egy normális házasságban nem fordulna elő. Igen, van szexuális életünk, aminek a részleteit nem tesszük közzé. Ha valaki mégis valahogy kilesné, rögzítené és közzétenné, nyilván nem örülnék neki, még be is perelném, de mivel semmi extra vagy perverzió zsarolni nem tudnának vele.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 07. 19. 10:19
Előzmény: #44339  ts3
#44343
Persze hogy egyetértenek.
ts3 2021. 07. 19. 10:16
#44342
emerald 2021. 07. 19. 10:15
Előzmény: #44334  ts3
#44341
"A fidesz bukása borítékolható 2022-ben. "
Nyomtam egy pluszt az írásodra, de sajna ezzel az utolsó mondatoddal van fenntartásom.
A miért:
Ica nénivel beszélgettem tegnap. (Bodrogzug 1200fős település)  Épp befejezte a vasárnapi húsleves főzést, amire jön a család fele, mert déd unokákkal egyetemben vannak vagy hhuszonöten! Azt mondja: "Ágikám, nem tudom hogy Orbánt megválasztják-e újra, de képzelje, a tévébe láttam hogy Gyurcsány részegen ment valahol beszédet mondani."
Ica néniről:
Kicsit sem szenilis, teljesen jól gondolkodik, és bármiről lehet vele beszélni.
 Ica nénit imádom! Mint egyébként mindenki a faluban. Képzeljetek el, egy igazi arany szivű, jóságos, a havanezer nyugdíjából is adni akaró, menni alig tudó, de 84éves létére, a délelőttöket a kertben kapálással töltő kis nénikét. Egyik kezében a bot amire támaszkodik, másikban a kapa :) Szép a kertje nahhh....:))
Életveszély bármit adni neki, mert duplán igyekszik vissza adni. Tyúkját, tojását is odaadja!
Csak a lányának lehet, ha a lelkére kötöm hogy úgy vigye mint a polgármesteribe jött adomány.
Konklúzió:
A félre illetve rész tájékoztatás, a média uralása ÓRIÁSI probléma!

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek