Topiknyitó: MANOPI 2017. 09. 01. 20:13

OPUS Global Nyrt. HÍVŐK  

Ki vállalja,hogy hívő ! :-)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
galle 2017. 10. 12. 10:08
Törölt hozzászólás
#1200
phavran77
phavran77 2017. 10. 12. 10:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#1199
256 új csucs
galle 2017. 10. 12. 10:01
Törölt hozzászólás
#1198
MANOPI
MANOPI 2017. 10. 12. 09:58
Előzmény: #1195  MANOPI
#1197
  Ha valaki nem tudná.  Nem a részvényeket fogják venni a Magántőke- Alapok hanem a cégeket amelyek az Opusba kerülnek !      Az előbbi írásom  félreértelmezhető lehetett a nem OPUS HÍVŐKNEK !!!!!     :-)  :-)
  SZVSZ  !!!
nyomjadocsem 2017. 10. 12. 09:52
Törölt hozzászólás
#1196
MANOPI
MANOPI 2017. 10. 12. 09:51
Előzmény: #1194  Törölt felhasználó
#1195
  ÜDV!!
  Én sokszor írtam  !!!      Az igazán beindulás akkor fog bekövetkezni ha elkezdik venni a "startra váró")  Magántőke -Alapok  !!!  
  Részemről  NYUGI volt,van,lesz  !!!     :-)
Törölt felhasználó 2017. 10. 12. 09:45
Előzmény: #1189  MANOPI
#1194
Én is nagyon belefáradtam már, itt várom már hónapok óta, hogy kezdjék venni azok a fránya alapok,
Mint anno a konzit vették, de ezt valamiért nem veszik egyelőre.
Várunk hát türelemmel, hátha egyszer megtalálják opit is az alapok.
tris
tris 2017. 10. 10. 12:25
Előzmény: #1191  Miguel
#1193
p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }Tiszta szívemből gratulálok!Kemény voltál, férfi voltál!
gyuripapa 2017. 10. 10. 11:10
Törölt hozzászólás
#1192
Miguel
Miguel 2017. 10. 10. 10:42
Előzmény: #1189  MANOPI
#1191
Szia El!
Amint azt korábban írtam, amint elér egy szintet eldobom...ez most megtörtént...kiszálltam egy részével, maradt 19e darabom az idők végezetéig.... :D
( az egykori--kb. 1000 éves-- beszállót háromszoroztam, tartóson)
Remélem Te is megtalálod számításod és jól ( nagyon jóóól) jössz ki a Phylből....( nekem ez továbbra is Phyl marad....
:)
HoStrucc
HoStrucc 2017. 10. 10. 08:38
Előzmény: #1188  nowych
#1190
Respekt neked és kukucnak is. Illetve minden hasonlóan józan gondolkodású embernek. Azt hinné az ember hogy ez természetes átlagos és normális. Csak fel kell jönni egy fórumra hogy lásd : ez a gondolkodásmód sokkal nagyobb ajándék és ritkább mint ahogy azt elsőre gondolnánk. És előbb utóbb az élet valamelyik területén kifizetődő!  :)
MANOPI
MANOPI 2017. 10. 10. 08:18
Előzmény: #1188  nowych
#1189
  Szép napot  !
   Igen (jeleztem is  :-)   ),  Kukuc írása nagyon helyén való volt.  Jól látja, én belefáradtam az örökös "harcba" ami a fórumokon megy !   ha kell naponta támadják a "másik" oldalt attól függően,hogy eladásban vagy vételben érdekeltek.  Beláttam,hogy ez mindig is így fog működni.  Az én gyomrom ezt nem veszi be, ezért is írok egyre kevesebbet  !    
  Viszont az tetszik ,hogy kevésbé találnak ide a .........................  fórumozók.
 Elértem a célom azzal,hogy a HÍVŐ nevet adtam a topic-nak.  :-)  Annyira nem akarnak lesüllyedni,hogy ide jöjjenek.
 Ide azért lehet többet írni a cégről támadások veszélye nélkül és itt   pozitív energiát is vételezhetnek a fáradni látszó OPUS tulajdonosok.  !!!!                         SZÉP NAPOT MINDENKINEK  !!!!!!!!!!!!!!!!
nowych
nowych 2017. 10. 10. 08:04
Előzmény: #1186  Kukuc
#1188
Szép hosszú írás lett belőle és gyakorlatilag minden szavad igaz.A múlt héten hazaértem a munkából és a fiam(szintén OPUS tulajdonos ) azzal fogadott,hogy ne is olvassam el a fórumot,mert gyilkolják egymást.Ránéztem az árfolyamra és -4-5 ft lehetett valamelyik korrekcios napon.Az senkit sem zavart,hogy az egy héttel korábbi árfolyamnál 15-20 ft-al is magasabban álltunk.Én mindig azt mondtam,hogy csak olyan pénzt szabad a tőzsdére hozni ami otthon nem fog hiányozni.Gondolom sokan nem tartják be ezt az íratlan szabályt, ebből is fakadhat az a minősíthetetlen stílus ami eluralkodott nem csak nálunk,hanem más fórumokon is.Aki pedig a tőzsdére jön az pénzt keresni jön és nekem mindegy,hogy ki milyen módon jut forrásokhoz( legyen az állami pénzeső vagy saját tőke ) .A lényeg,hogy a saját és a család anyagi helyzete ne sérüljön és amennyire lehet hát nyerjünk is a befektetésen. Üdv Mindenkinek :)
MANOPI
MANOPI 2017. 10. 09. 22:30
Előzmény: #1186  Kukuc
#1187
    :-)
Kukuc
Kukuc 2017. 10. 09. 22:28
Előzmény: #1178  nowych
#1186
Én is köszönöm, hogy vetted a fáradtságot és elolvastad a néha elég hosszúra sikerült agymenéseimet.
Ahogy Manopi is, én is kicsit megcsömörlöttem.
Hiába a jó szándék, az igazmondás, a pozitív hozzáállás, úgy érzem a többség a mélybe akar húzni.
Visszatart, akadályoz, gáncsol.
Rosszindulatoskodik, kárörvend.
Nem értem én ezt.
Inkább figyelek, nem kommentálok annyit mint régen, már nem akarok senkit meggyőzni, hogy nekik is jó lehetne, ha akarnák, ha mernének....
Nem merik, félnek, mi lesz ha.....  meg régen is ez meg az történt biztos most is az lesz.....
Rendben, ne merjék, de akkor minket se akarjanak visszahúzni.
Március óta benne vagyok mindkét papírban és a történtek bőven engem igazoltak és azokat, akik nemcsak néztek, hanem láttak is.
Előtte 6 évig ültem az OTP-ben és csak kicsit kellett gondolkodnom, hogy átjöjjek-e ide.
Nem bántam meg.
Mindhárom papír szép jövő előtt áll, ez nem kérdés.
Az elemzések fabatkát sem érnek. (bocsánat Gyuripapa, kivéve a tieid...és Meatwolf...és Accept)
Itt a politika mozgatja a szálakat valamint a tőzsde pszichó.
Lehet moralizálni, hogy lopott pénzről van szó vagy sem, én azért jöttem a tőzsdére, hogy pénzt keressek.
NEM ÉRDEKEL, hogy honnan jönnek a milliárdok a cégekbe, ha az árfolyamnyereségből és/vagy az osztalékból ki tudom fizetni a gyerekeim iskoláit, a külföldi egyetemet, a külföldi lakást, a JÖVŐJÜKET.
Ja és persze ne feledkezzünk meg arról sem, HA elérem a nyugdíjkorhatárt, akkor éhen dögölhetek majd a magyarországi nyugdíjamból...már ha lesz egyáltalán bármiféle juttatás is.
Szóval nem árt magamnak is egy kis tartalék.
Ha mindezeket biztosítja nekem az Aranyember, ahogy Csokibácsi mondaná: LESZAROM, honnan jön a pénz!
Elvek? Persze mindenkinek vannak elvei.
Csak éppen fizetni nem lehet velük sehol sem.
Azoktól pont éhen dögölhetsz, ha ragaszkodsz hozzájuk.
Az még hagyján, ha csak rólad van szó, de a gyerekeidnek sem adnád meg a lehetőséget egy jobb életre?
Mit mondanál nekik, a napi megélhetési problémák között küszködve, hogy lett volna rá esély, hogy ne így élj gyermekem de apádnak elvei voltak?
Szépen hangzik, de azt ütném agyon aki nem tenne meg mindent a gyerekeiért.
Akinek nincs  az nem értheti miről beszélek.
........
Na tessék, megint kijött belőlem pár gondolat.
Röviden annyiról van szó, hogy nem értem, miért kell egymást itt szavakban bántani, amikor mindannyian egy csónakban evezünk a tőzsde tengerén.
Mindannyian látni véljük a partot ahol halmokban áll a lé, a dohány, a mani, a lóvé...
Érjük el együtt a partot, és ne fúrjunk léket a padlóba....
Mindenkinek lehetnek befektetései máshol is, nem csak a "Mészáros papírokban".
Én nekik is sok sikert kívánok a továbbiakban.
Érjétek el a céljaitokat.....
Uff, én beszéltem!
zsoltee77
zsoltee77 2017. 10. 09. 22:09
Előzmény: #1178  nowych
#1185
Neked is minden jót, elsősorban egészséget, a többit az Opus nyerőből megvesszük. :))
Törölt felhasználó 2017. 10. 09. 22:05
Előzmény: #1178  nowych
#1184
Köszönjük. Neked is további sok sikert az élet minden területén.
nowych
nowych 2017. 10. 09. 19:40
Előzmény: #1179  MANOPI
#1183
Köszönöm! Nagyjából 4-5 hónapja van meg és nem adom!!! :))) Minden jót nektek is,bízom benne ,hogy az év hátralévő része is ugyan olyan eredményesen tellik el,mint az előző néhány hónap.Üdv
mikro81
mikro81 2017. 10. 09. 19:10
Előzmény: törölt hozzászólás
#1182
Persze, de valami jó hír lehet, mert ma is úgy vették mint a cukrot :D
Hajra OPUS UP!
Törölt felhasználó 2017. 10. 09. 18:51
Törölt hozzászólás
#1181

Topik gazda

MANOPI
MANOPI
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek