Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 02. 17. 17:29

NUTEX: működik a Varázspálca, ugranak a spekulánsok  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2013. 07. 24. 17:54
Előzmény: #7559  Törölt felhasználó
#7560
Attól tartok, erre a humet-pbc-nél nincs esély, mert a számlavezetőm is tanácstalan. hivatalosan senki nem jelzi feléjük, hogy az rt. mit ér, hiszen nincs kereskedés, csak azt tudják, hogy még megvan a cég!
minden kivonatomon szerepel a részvények darabszáma, de már igen alacsony eszmei értéken. (pl. a takarékbanknál már 10 Edb ér 1,00 ft-ot)
Törölt felhasználó 2013. 07. 24. 14:36
Előzmény: #7558  Törölt felhasználó
#7559
Gubika !

KÖSZÖNÖM SZÉPEN !

AZért kérdeztem,hogy hivatalosan,hogy fogom majd eltüntetni ha már tényleg nem létezik a cég.

A Mizó esetében úgy volt,hogy kaptam egy hivatalos levelet,hogy 0 forint a részvényeim értéke és vezettessem át a Kellerhez ahol megsemmisítésre kerül.

Még az átvezettetésért is én fizettem ,hogy megsemmisítsék !!!!

:-) :-) :-)

Itt most nem tudom,hogy mit csináljak.

Megvannak,de így még leírni sem tudom a veszteséget a nyereségből.

Azért köszönöm a válaszod.

Szia.
Törölt felhasználó 2013. 07. 24. 13:43
Előzmény: #7557  Törölt felhasználó
#7558
hello Monk!

nem követem a mai szja rendelkezéseket, így nem tudom hogyan számolható el a veszteséged.
az enyém céges részvény vásárlás volt, ahol a tárgyévi bevételekkel szemben érvényesíthetem az adott év költségeit: az összes - bármilyen címen elért - nyereség és veszteség áll szemben egymással.
így a most bevezetésre váró adó- és járulék emelések sem érintenek, kivéve az átutalásokat és készpénfelvételt terhelő banki tranzakciós illetéket.
Törölt felhasználó 2013. 07. 23. 20:01
Előzmény: #7553  Törölt felhasználó
#7557
Elnézést !

Gubika!

A Humet-PBC még a számlámon van.

Eladni többet valószinű nem tudjuk.

Hogy tudom igy leirni mint veszteség?

Köszönöm a segitséget.

ki-kapcs=tényleg. :-)


Törölt felhasználó 2013. 07. 23. 19:55
Előzmény: #7555  Törölt felhasználó
#7556
Elég volt egy időre ebből a ........ és csak reménykedem ,hogy Civin sem írkál ide sűrűn.

ki-kapcs.
Törölt felhasználó 2013. 07. 23. 19:47
Előzmény: #7554  Törölt felhasználó
#7555
A Humetet én 11ft-ért adtam el.

A veszteséget nem irom le konkrétan
(nincs értelme),de a Humet-pbc-vel együtt több millió forint.

Törölt felhasználó 2013. 07. 23. 18:47
Előzmény: #7550  Törölt felhasználó
#7554
Nekem 400 000 darab Humet-PBC részvényem van.

Ha a cég rosszul "dogozott" volna és emiatt lenne most "értéktelen=civin szerint=szerintem is" akkor azt modanám,hogy rosszul döntöttünk,de tudjuk,hogy miről szól(t) a történet.
(sajnos utólag). DE: még ez sem érdekelne csak legalább ne jönne ide hülyének nézni minket.

"TEMESSE" már el a Humetet. Mindenki jobban járna.

Ha a Humet-PBC ügyben tényleg nem sáros
(igazából az Ő lelke éli meg)akkor ne vegye magára és NEM neki szól a Humet-PBC-ról való véleményem.

Törölt felhasználó 2013. 07. 23. 18:13
Előzmény: #7551  BudFox
#7553
hello Bud!

tavaly sikerült leírnom az utolját. összesen 4.461.260,- Ft-om bánta azt a reggeli kávézást...(a humet részvényeimet még 14-15 ft között eladtam)

tényleg befektetőként gondoltam a cégre. ammál is inkább, mert 2002-ben, amikor civinnek a gatyája sem volt sajátja, februártól-májusig egy csomó pénzzel és egy csomó adójogi tanáccsal segített a cégem neki a talpraállásban.(volt időszak, amikor 18% felett volt a tulajdonihányadunk a cégben, és eszembe nem jutott volna bármiféle korlátozás, vagy szervezkedés a "mester" ellen... akkor még én is beszoptam!!!)

ennek ellenére személyesen csk 2008-ban találkoztunk, néhány hónappal azelőtt, hogy jójánosunk meglépett és "ebek harmincadjára" hagyta a céget.

a többit mindenki megsimerheti régi humet-topickból, ha van fölösleges ideje.
Törölt felhasználó 2013. 07. 23. 17:54
Előzmény: #7547  Törölt felhasználó
#7552
ÜDV ALEN!

már csak muevezetoe hiányzik, és lehetne nosztalgia-partit rendezni...

úgy látom, neked sem sikerül távolmaradnod a civn-fórumtól!

az új áldozatok, akik a rózsaszín ködön keresztül látják a "régi szép idők"-et még be is szopnák civin-mester verzióját a gonosz fogadott fiáról, meg a rút hívatalokról...

csakhát savanyú a szőlő, ha második változat igaz, vagyis a
LOPÓGÉPET OLYAN JÓL TERVEZTÉK, HOGY A MEGÁLMODÓJA SEM TUD KÍVÜLRŐL BELENYÚLNI...
VAGY AZ ELSŐ, HOGYHA MÉGIS VALAMELYIK HÍVATAL NYAKONVÁGJA AZ IFJAKAT, AZ ÖREG NE LEGYEN VELÜK EGYÜTT A VÁDLOTTAK KÖZÖTT!!!

106 millióért (+kamatok) bármelyik változatot elhiszem!
BudFox
BudFox 2013. 07. 23. 17:51
Előzmény: #7550  Törölt felhasználó
#7551
Helló Gubika

Én még emlékszem azokra a napokra....előtte beszéltetek Civinnel itt sokszor a fórumon is, erről a "baráti kezek " opcióról....és aztán meghívott egy kávázóba megbeszélni négyszem közt...

pontosan emlékszem...aztán másnap mindenki kíváncsian várta a fejleményeket....

aztán hova jutottunk.... szerencsére nekem csak kb.220.000 Ft -om "veszett" oda a Humetban. én le merem írni....nem is azért verem itt a nyálam mert elveszett ez a pénz, ez nem egy olyan nagy összeg....

..hanem a becsület miatt...

ha becsületes lett volna Civin, és nem veri át a befektetőit, és úgy megyünk csődbe az rendben van...csakhogy átvert itt több száz embert, nagyjából 3 milliárd forinttal.

neked sok pénzed bánja ? (ha nyilvános ?)
egyébként sajnálom azt a 900.000 darab ha jól értem ? Humet - PBC -részvényedet..akárcsak a többi bent ragadt kisrészvényest...

Szerintem lehetett volna - kellett volna egy nyilvános részvényjegyzést csinálni, hogy mindenki részesülhessen a cég növekedéséből, csak Civin bá' magának akart mindent ellopni.

Még Ő mondta hogy anno. irigykedtek a Genesis jól sikerült nyilvános jegyzésére, meg a Phylaxia jegyzésére...pedig ott sem voltak "baráti kezek" ....a jegyzés mindkét cégben jól sikerült...csak aztán ott is eltűnt a pénz.....

ja és még valami, írjátok be a Google keresőbe hogy Civin János, :-))) szaftos kis történetek jönnek elő az oldalakon....rendőrségi ügyek, bennfentes kereskedés, csalás...stb....

szóval vastag az aktája :D
Törölt felhasználó 2013. 07. 23. 17:38
Előzmény: #7514  BudFox
#7550
üdv Bud
persze, volt szerencsém személyesen is civinhez. többször is...
néhány közgyűlésen túl még volt egy
-négyszemközti - reggeli kávézásunk is,
- ha jól emlékszem - a duna hotelban...

akkor etetett be humet-pbc-sztorival, amit a régi humet-fórumon közzé is tettem, dícsérve a "mestert" a terveiért.

emiatt vettem vagy 1 milla pbc-t, lehet az is, hogy éppen "jójánosunk"-tól, frankfurtban.

innen már tényleg csak 1 lépése a "mester"-nek, hogy lefalcolt, és magával vitte a lehető legtöbb pénzt, amit a ránkborított részvényeiért megszerezhetett, és jónéhány spekiből befektetőt csinált...

a mai civinre pedig jellemző, hogy egy ilyen beírásra reagáva csupán saját 7503-as beírását másolja be, csak MONK nevét cseréli ki az enyémre (7511).

és még ő aljasozza le a NEKI NEM TETSZŐ BEÍRÓKAT...

UGYAN, JÁNOS LEGALÁBB EGY KICSIT SZÉGYELLD MAGAD!!!
Törölt felhasználó 2013. 07. 23. 17:25
Előzmény: törölt hozzászólás
#7549
Nem kell elnézést kérnem ?

A felesége is kapott 6ft-os papírokat ?

TUDJUK : Abból is a HUmet (MULTI) lett építve. :-)

Jó lenne ha most elnézést kellene kérnem,mert a felesége NEM kapott 6ft-ért papírt.

A BAB megvolt ? Akkor most inkább ne gyújtson rá.

(Egy tudatlan így gondolkodik és megbocsájtható neki.) :-)
Civinjanos 2013. 07. 23. 16:52
Törölt hozzászólás
#7548
Törölt felhasználó 2013. 07. 23. 16:42
Előzmény: #7546  Civinjanos
#7547
János!

Látom kifogytál az érvekből.... Nehéz is a tényeket cáfolni...
vagy csak betaláltam azzal, hogy lehet kutya komédiát láthatunk, közted és ifjú padavanod között....
Uram bocsá' enged már meg, hogy ne neked drukkoljak... Ettől még hidd el, hogy nem bántom a szomszéd tehenét...
Nyugodj, meg és gyújts rá egy cigarettára, az majd megnyugtat...

Szép álmokat neked is.
Civinjanos 2013. 07. 23. 16:33
Előzmény: #7543  Törölt felhasználó
#7546
Tisztelt Alen

szar lehet magának. Sok ilyen logikusnak látszó elmélettel nem sokat aludhat. Ön egy típus: Önnek a fontos az, hogy a szomszéd tehene dögöljön meg és a füve rohadjon ki, és ha híznának, vagy nőne, gyorsan találjuk ki, hogy miért is rossz az nekünk.

Szép álmokat.



BudFox 2013. 07. 23. 16:30
Törölt hozzászólás
#7545
Törölt felhasználó 2013. 07. 23. 16:01
Előzmény: #7540  Civinjanos
#7544
igen, így működnek a pénzpiacok
egyébként ha jól emlékszem akkor a morgen sm vagy kicsoda repítette fel anno a humet árát, és ő volt aki szórta rendületlenül
és ezt nem tudták a kisrésznényesek felszívni, ráadásul be is ütött a válság.
felborult a "rend", de sokan úgy vélték hogy a válság csillapodásával, végével a humet megint felfele fog kapaszkodni 20-30 forintról,
hát nem jött be
ez mondjuk nem maga miatt következett be
ahogy ismerjük a történetet
Törölt felhasználó 2013. 07. 23. 16:00
Előzmény: #7538  Civinjanos
#7543
Civin úr, rövidre fogom, de higgye el, az hogy ennyire nem fogja fel miről írunk mi itt, az igazából magát minősíti.... Lehet itt süketelni, és hablatyolni, hogy mit épített fel, az egészet ön rombolta le, akkor amikor minden kimondatlan egyezséget felrúgva piacra borított több millió részvényt egy olyan árszinten ahol előtte nem volt jelentős forgalom...

1, építget egy céget (részvényesi pénzből), úgy hogy ön 6 Ft- lejegyez új papírokat, amiket apportért cserébe átad 3.személynek, aki előbb vagy utóbb piacra dobja, mert hát neki is a pénz kell...

2, évekig üzemelteti ezt a rendszert, de arra mindig vigyázz, hogy amint bekerül valami érték a cégbe rögtön nyomtasson legalább annyi új papírt, hogy a részvény ár ne emelkedjen... így érve azt el, hogy kiszállni ne lehessen, csak vásárolni egyre olcsóbban...

3, éveken át tartja a lelket a befektetőiben, írogat a fórumba, tan meséket tart az okosról meg erősről, és burkoltan ugyan de mindenkit vásárlásra ösztönöz....

4, amikor elfárad, és már nincs igazán kire önteni az új részvényeket és telített a piac, nem mellesleg az évszázad pü-i válságának közepén, ön fogja és mélyen áron alul piacra önt több millió részvényt....

5, ön hagyja a céget Cserekleire, öné a felelősség is...

Ennyi... ehhez csak gratulálni lehet önnek!!!

Jövőre nézve, pedig:

a, ön összejátszik Cserekleivel, és csak a cirkuszt csinálja itt, hogy ne lógjon ki a lóláb (esetleg az elévülésre játszik, nem tudom, vagy csak szimplán szimpátiát akar ébreszteni maga felé, hogy önt is átbaszták...)

b, valóban megromlott a viszonyuk és cserko lelép a 150 milliós hitelével, aminek igazából örülnék, mert ön ezt a pénzt kisbefektetőktől lopta el, megérdemelné ha akasztanák a hóhért....

a futamidő végén ki fog derülni, ha vissza kapja a pénzét, akkor összejátszottak Cserekleivel, ha nem , akkor pedig a tanítvány a mester fejére nőtt...

Hajrá Cserkó, viszlát Civin
Törölt felhasználó 2013. 07. 23. 15:58
Előzmény: #7541  Törölt felhasználó
#7542
Ha rosszul tudom az alapitványos "témát" akkor elnézést !!!!

DE úgy emlékszem,hogy valamilyen formában a felesége is kapoot a 6 ft-os papírokból és azok...............

Ha nem ,akkor elnézést.

De hát egy tudatlannak el lehet nézni.
Törölt felhasználó 2013. 07. 23. 15:55
Előzmény: #7540  Civinjanos
#7541
Jó, akkor legyen így utólag a HUMET a 2-es. :-)

2000-től hogy is hívták azt az "alapitványt ' amelynek a "felesége"volt a "tulaja" és jócskán kapott több alkalommal a 6 ft-os papírokból ?????

Azok a papírok is mindig el lettek adva.

Tudjuk abból nőtt a cég. :-)

Ember én lehet,hogy tudatlan vagyok,de jókat röhögök a fórumon lévő vergődésén.

Humet nélkül is van élet.

Amit elveszítek itt az bejön máshol.

ÖN a Humet betege lett. :-)

Ha ön lefikáz minket akiket EMBERSZÁMBA vett amig kellettünk akkor mégis hogy ÉRTÉKELJÜK önt.

Nyugodjon meg,ne írkáljon ide és akkor nem kap "jelzőket".

:-)
A TUDATLANOK már csak ilyenek.

Tudhatta ezt akkor is amikor még munkáskodott a Humettel.

Akkor a tudatlanok is jók voltak.

Hagyja már "eltemetni" a HUMETET. :-)

A múlt része már.

Topik gazda

penznyelo
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek