Topiknyitó: Portfolio 2015. 02. 24. 08:07

Nagy bajban a Buda-Cash - Mi lesz az ügyfelek pénzével?  

Ugrás a cikkhez
A Buda-Cash Brókerháznál a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozati cselekményt hajtott végre - írja az Index. Lépett a felügyelet A tudomására jutott visszaélés-gyanús esetek miatt az MNB ma közzétett végzésében azonnali hatállyal...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=210546
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
detto71
detto71 2015. 04. 09. 07:48
Előzmény: #4438  Törölt felhasználó
#4440
egyetértek Edittel. Nagyon nem érdkel senkit az egyéni sérelmed, csak téged fognak meghurcolni.

Én is nagyon nagy dühöt érzek és per pillanat simán fejbelőném a bc vezért.

Ebben szerepet játtszik az információ hiánya, nem tudunk időpontokat nem láttjuk a végét a kártérítésnek. Mert hogy arra is éveket kelljen várni, hát azért az nonszesz. Mert akinek még 6.1 Mft feletti követelése van az tisztában van vele hogy 4-6-8 év mire talán lesz ítélet és még utána is kitudja mennyi idő. Na de knyörgöm kártérítésről beszélünk és erre sem mondanak semmit.

Megnéztem még a régi felszámoló van kiiírva a bc felszámolásához.
szivacs
szivacs 2015. 04. 09. 00:16
#4439
"a bejelentés határideje: a 40 nap lejárta április 14." link
Törölt felhasználó 2015. 04. 08. 23:17
Előzmény: #4436  noworf
#4438
Félreértettél. Nem azt mondom, hogy az NNI semmit nem tud a dologról, de semmit nem mondtak. Ettől még tudhatnak dolgokat, csak nem mondták el.
Ugye nem akarod azt meglépni, amiket leírtál???
NE TEDD!!! Nem jöhetsz ki jól belőle, még akkor sem, ha az igazságérzeted ezt diktálja.
Amire készülsz, az nem jogkövető magatartás és hidd el, csak bajod származhat belőle. Nem éri meg. Biztos vagyok benne, hogy nyárig sokkal többet fogunk tudni. Gondolom nem kenyérre kell az a pénz, ami a BC-nél van. Akkor légy kicsit türelmes és várj még.
Hmmz
Hmmz 2015. 04. 08. 22:23
Előzmény: #4436  noworf
#4437
Hát én nem lennék a helyedben ha ezt tényleg megléped..
fasza hercehurca lesz egészséged meg csak1 van.
Aztán mindennek a végén (több év kínlódás) 1 perc alatt megítélik hogy az államé jogos volt a tied meg nem.
oszt még a végén le is csuknak.
Egyénileg nem sokra mész, olyasmi tömeggel már jobb lenne mint az internetadónál.
noworf 2015. 04. 08. 22:09
Előzmény: #4425  Törölt felhasználó
#4436
Én úgy gondolom, hogy a polgári engedetlenség lehet csak a megfelelelő ezek ellen!
Az hogy az NNI semmit sem tud a dologról csak erősíti az általam leírtakat! Senkit sem bíztatok, már írtam, állampolgári jogaimmal élek, nem teszek mást, amikor az állam által zárolt vagyonom értékéig nem fizetek az államnak! Már annyival is különb vagyok ezeknél a patkányoknál, hogy ezt előre bejelentem!!! Holnap postára adom a felszólító leveleket, letétbe helyezem a nyilatkozatot közjegyzőnél!
Nem kérdéses számomra, hogy nem válaszolnak érdemben semmit!
Csak egy ötlet....miért is nem ajánlja fel a fő g...i ,hogy megvásárolják a követelésünket???vagy a drága MNB ???
Törölt felhasználó 2015. 04. 08. 21:12
Előzmény: #4434  Törölt felhasználó
#4435
semmi nem szól róla BC ügyfél volt szegény...
Törölt felhasználó 2015. 04. 08. 21:08
Előzmény: #4432  Törölt felhasználó
#4434
filter 2015. 04. 08. 21:08
Előzmény: #4423  noworf
#4433
Én is vállalkozó vagyok..
Nem jó útra terelnek bennünnket ezzel a hozzáállással. Tudjuk a kiskapukat ha akarjuk..miért nem lehet normálisan kifizetni bennünnket?
Vagy lehet ebből a pénzből kapnak fizetés emelést a tanárok rendőrök stb.?
Törölt felhasználó 2015. 04. 08. 21:06
Előzmény: #4430  detto71
#4432
halottam.
olyan helyről akinél sok infó gyülik össze. sokan kérdeznek, sokaknak ad infót.
egyenlöre az infói hitelesnek tűnnek, így ezt is annak tartom.
filter 2015. 04. 08. 21:02
Előzmény: #4425  Törölt felhasználó
#4431
Pontosan ezt nem ertem..
A kormany igér fűt fát a questorosoknak hogy beva igy beva ugy mi meg febr.24 ota lesünk mint hal a szatyorban ergo 1.5 hónapja.
Megy a parasztvakítás.
detto71
detto71 2015. 04. 08. 20:47
Előzmény: #4429  Törölt felhasználó
#4430
"Valaki már feladta leugrott A Körös-hegyi völgyhídról. erről se szól semmi."

ez komoly, hol olvastad? Vagy ismerőstől hallottad?
Törölt felhasználó 2015. 04. 08. 20:43
Előzmény: #4428  detto71
#4429
megy a nagy variálás , ki vigye el a balhét.
Tudják jól nagyon sáros a volt és a jelenlegi kormány is, a PSZÁF és utódja az MNB is !
CSak fizetni, bebukni nem akar senki.
Valaki már feladta leugrott A Körös-hegyi völgyhídról. erről se szól semmi.
Az infók Naponta változnak. Itt kiigazodni képtelenség.
detto71
detto71 2015. 04. 08. 20:33
Előzmény: #4427  Törölt felhasználó
#4428
emeljék fel nekünk is a limitit 30 Mft-ra én lemodok mindenről oszt fizessék.

Úgyis erre megy ki a dolog, csak a beva.
Törölt felhasználó 2015. 04. 08. 20:31
Előzmény: #4425  Törölt felhasználó
#4427
nem mondtad nekik ,hogy te a sértetti oldalon állsz nem az elkövetőin ?
Infót érdekes módon senki sem ad. csak porhintés van !
Lenne néhány ötletem a nyomás gyakorlásra,de sajnos hamar csatlakoznék a fiúkhoz az előzetesben. Ott talán ők válaszolnának a feltett kérdéseimre...
detto71
detto71 2015. 04. 08. 20:28
Előzmény: #4425  Törölt felhasználó
#4426
rtl klub, hir tv stb csak ők tudnak utána menni ha akarnak. Esetleg írni kell nekik.
Törölt felhasználó 2015. 04. 08. 20:03
Előzmény: #4423  noworf
#4425
Hidd el, tökéletesen értem az indulatot. Nekem is ott a pénzem, tehát érintett vagyok. Részben egyet is értek a leírtakkal. De továbbra is azt mondom és ajánlom figyelmedbe, hogy jogtalanságra jogtalansággal válaszolni nem célravezető.
Igen, felháborító, hogy mennyire nem kapunk információt.Nem tudjuk, hogy mi történik a pénzünkkel, nem tudjuk, hogy meddig tart a záralávétel, tehát nem tudjuk, hogy mikor kezdheti meg a felszámoló a meglévő ügyfélvagyon kiadását, ezt követően mikor léphet a képbe a BEVA. Ma beszéltem az NNI-vel, ki vannak akadva, hogy a felszámoló hozzájuk irányított bennünket, gyakorlatilag semmit nem tudtam meg. Nem is értem, hogy miért kellene nekünk polgári jogi igényt bejelenteni, ameddig nem tudjuk,hogy mit kaphatunk meg a felszámolótól és a BEVA-tól.
Azt javasolom, inkább azon törjük a fejünket, hogy miként lehetne ezeket az információkat megtudni, vagy valahogy nyomást gyakorolni a döntéshozókra, hogy mielőbb megtörténjen a kártalanítás.
Törölt felhasználó 2015. 04. 08. 19:53
Előzmény: #4419  filter
#4424
Én elmennék, de értem a kérdésedet.
noworf 2015. 04. 08. 19:51
Előzmény: #4417  Törölt felhasználó
#4423
Tüntetés, petíció stb. nem érnek ezek ellen semmit!
Köszönöm a féltést, jól esik!
A jog szerint jogom van a tulajdonomhoz!
A jog szerint az azt elbitorlóval szemben jogom van az elbitorolt vagyon értékéig lelaknom!
Mivel sem nekem, sem más tulajdonosnak nem indokolták meg, nem bizonyították a lefoglalás jogszerűségét, mivel senkivel nem tettek még kísérletet sem az elszámolásra, mivel senkit nem tájékoztattak tényszerűen a magántulajdonát képező értékek meglétéről v hiányáról, mivel súlyosan megszegték az ellenőrzéssel kapcsolatos kötelezettségüket ( MNB ), mivel szándékosan, folytatólagosan megszegték tájékoztatási kötelezettségüket így illegitim a továbbiakban a bc ügyben a MNB, a felszámoló, a magyar állam!
A fentiekben megnevezettek szándékosan és tudatosan okoznak kárt az állampolgároknak, elzárják őket magánvagyonuktól, ellehetetlenítik megélhetésüket!
A fellelt vagyon zárolásá által , a MI besorolásunk gyakorlatilag megegyezik az elkövetőkével, a megmaradt MAGÁNTULAJDONUNK előlünk elzárt, annak sorsát befolyásolni nem tudjuk! A felszámolás költségeit mi fizetjük ( hiába hazudoznak majd erről ) hiszen azzal csökkentik elsődlegesen a fellelt vagyont! Tudjátok ez hány %?
Törölt felhasználó 2015. 04. 08. 19:37
Előzmény: #4419  filter
#4422
kéne.
Törölt felhasználó 2015. 04. 08. 19:37
Előzmény: #4418  filter
#4421
Nem csoda ,hogy nem tudsz semmit...
senki sem tud....:(

Ez azért elég gáz ....

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek