Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
mondoka 2008. 11. 28. 13:16
Előzmény: #12778  mondoka
#12780
Lassan tényleg mindegy. Már olyan természetes hogy nem azoké ez az ország akik lakják.Megsoktuk megszokatták, elérték. Nem a miénk itt lassan semmi. Jönne egy erős médiával és kétharmados többséggel rendelkező hatalomrasegített kormány és alkotmányosan el is űzhetnek minket innen! Ez az ország a nézőpontunkból nézve bizony az ördögé lett, lessz.
Ez a hideg őszinte véleményem.Nem gyűlölök ezért senkit , nem is volna értelme.
pampa 2008. 11. 28. 13:15
Előzmény: #12776  Törölt felhasználó
#12779
Most már mindegy. Volt még egy kis esély 12. 15.-én de már az is szerte foszlott.
Megvettek mindenkit kilóra,először a médiát és miután már az is kevés volt kezdék a "politikusoknak" nevezett megélhetési emberek felvásárlását.

És közben az ország romokban hever,minősíthetetlen az egészségügy,katasztofális az oktátás.A szolgáltatások silány minőségűek. A megélhetés,energia nagyon megdrágult, a jövedelmek leértékelődönek,lassan csak "vegetálnak" a családok.

És van egy réteg, aki ezekből semmit sem vesz észre,neki teljesen mindegy,hogy ki kormányoz.

És lassan olyan szintre süllyed az ország,hogy már tényleg mindegy ki van hatalmon....

MEGCSINÁLTUK,IGEN, MEGCSINÁLTUK!
MSZP+SZDSZ
mondoka 2008. 11. 28. 13:07
Előzmény: #12776  Törölt felhasználó
#12778
jobboldali értékek erények,és szakmai tudás még megmenthetné ezt az országot! Nincs gazdája ennek az országnak, csak mindenki a vérét szívja üzletel vele, lopja ,tépi. Üzlet a befolyás eladó apróért, üzlet sajátzsebre a közbeszerzés, a tender.
Most a jobboldal is romlott különbség nemsok van, csak a lelkük mélyén feldereng még amit a nagyszülőktől, dédszülőktől hallottak a becsületről.
A baloldal pedig teljesen kész kiütés Ko.
zotya32 2008. 11. 28. 13:06
Előzmény: #12776  Törölt felhasználó
#12777
Most már lassan mindegy lesz.
Törölt felhasználó 2008. 11. 28. 12:55
Előzmény: #12775  zotya32
#12776
Egy kis paradoxont látok megint a hozzáállásban. Hogy ha szerinted (szerintetek, mert ide írhatom Matgabot, Cetast, Sarut, stb) ennyire biztos, hogy ennek az országnak vége, akkor miért nem mindegy ki kormányoz?
zotya32 2008. 11. 28. 12:46
Előzmény: #12772  Törölt felhasználó
#12775
Ez az ország szerinted nem él nyomorban? Nem lopták el a vagyonát? Mondj már vmit ami még hazai tulajdonban van és értéket teremt?
Szerinted az adósságot valaha is ki tudja teremelni ez az öregedő ország? Néha hagyd már el a II.kerületi irodádat, és nézz körül a való világban. Tök mindegy ki mit ígér, ennek az országnak vége, akárki fogja is vezetni. Le van nullázva.
Törölt felhasználó 2008. 11. 28. 11:36
Előzmény: #12771  pampa
#12774
hát remélem kinyírják egymást szépen...nem kell úgy sietni a nyomozással...
Törölt felhasználó 2008. 11. 28. 11:26
Előzmény: #12772  Törölt felhasználó
#12773
aranyos kis röffenetet hoztál össze de sajna egy szava sem igaz
de meggyőző a stílusa
ezt el kell ismernünk
az egyik legnagyobb harmincemeletes demagóg épp te vagy ezen a fórumon

de hagyjuk

mert ha látnád , nem is lennél az

ja és dlph ....tudod
vagy lekiskukizlak :) válassz... :))
Törölt felhasználó 2008. 11. 28. 11:19
Előzmény: #12768  Törölt felhasználó
#12772
Szociáldemokrata???? Pizsi, ne röhögtess!
Ha bárki negatív kontextusban meg meri említeni Orbán Viktor vagy a Fidesz nevét, máris ugrasz mint a nikkelbolha. Akkor voltál te szocdem, amikor én Nobel díjas atomtudós.
Az igazi szocdemeket az MSZP környékén keresd vazze. Azokból a narancsfejűek között egy sincs. Ha valaki ott túlnan mégis azt mondja magáról, hát hazudik.
Vagy a szocdemek jellegzetessége lenne mondjuk a populista demagógia? Erről ismerszenek meg?

Mellesleg ha már az ellenségkép került szóba én nekem nem ellenségem a Fidesz és nem ellenségeim a fideszesek meg a szavazóik sem. Nekem egyedüli ellenségem az a demagóg politika, amely bármilyen helyzetben is tejjel-mézzel folyó kánaánt igyekszik vizionálni a tömegek számára, miközben jól tudja, hogy a megvalósítása nem lehetséges. Ellenségem azok a demagóg megnyilatkozások, amelyek szerint ez az ország nyomorban él, a nemzet vagyonát ellopták és hamarosan bekövetkezik a nemzethalál stb. stb.

Persze most visszavághatsz azzal, hogy a populizmus kapcsán az MSZP-nek sem kell a szomszédba menni tanácsért. Így van. De én ezt látom, elismerem mégha nem is tetszik és ezt ki is mondom. De a ti oldalatokon úgy kezelitek a populista demagógiát, mintha az kizárólag az MSZP sajátja lenne, miközben a narancsfejűek igazsága az abszolút és kizárólagos igazság: az Ember Aki Sohasem Hazudott.
Na mindegy. Nem akarok messzire menni.
pampa 2008. 11. 28. 10:12
Előzmény: #12770  Törölt felhasználó
#12771
Mégsem etnikai az indíték?

Még nincs vége! Tudják ki robbantott Pécsett - véres leszámolásra készülnek az uzsorások!
2008. november 28. 09:53 | Forrás: STOP
nyomtat | elküld

Repült a kézigránát és ölt - Fotó: MTI

Újabb összecsapás várható Baranyában az uzsorások között. A STOP információi szerint a zsaruk látókörébe két nagyobb család került, akik szemben állnak egymással. Az utolsó "ütközetben" elhunyt a nagyfőnök, a Kilences becenévre hallgató férfi lánya és veje. A pécsi kézigránátos robbantás óta a férfi eltűnt. Úgy tudjuk, keresi ellenségét, egy Csillag becenévre hallgató utcai harcost.

Kapcsolódó cikkek
"Uzsorásháború miatt gyilkolják a romákat" - óriási üzletről tud a polgármester
Kézigránátos gyilkosság - mégis rasszista támadás történt?
Külön nyomozócsoport vizsgálja a pécsi kézigránát-támadást
Kézigránáttal gyilkoltak meg két embert Pécsett

Vérbosszúra készülnek az egymással háborúzó uzsorások. A másfél héttel ezelőtt elhunyt P. Zoltán és felesége, Rozália annak a területfelosztási harcnak esett áldozatul, ami az éjszakai életben egyáltalán nem ismeretlen Kilences, és a vele szemben álló Csillag között dúl.

Mint arról a STOP beszámolt, a pécsi merényletben a családfő és felesége azonnal meghalt, miután egy jugoszláv típusú kézigránátot hajítottak nappalijukba. Négy gyermeküknek szerencséje volt igaz, közülük ketten megsérültek. A rendőrség 10 millió forint nyomravezetői díjat tűzött ki az elkövető fejére.

Most úgy tűnik, a pénz a rendőrség kasszájában marad, hiszen a nyomozók gőzerővel dolgoznak. Egy kisebb településre való embert hallgattak már meg, és úgy tűnik, nyomon vannak.

"Van két kupleráj, amit ő üzemeltet, és a legtöbb prosti is neki dolgozik. Én már azt is hallottam, hogy droggal is foglalkozik. Nagyon veszélyes ember" - mondta az egyik játékterem felszolgálója, miután Kilences felől érdeklődtünk tőle. Mint megtudtuk, mindenben érdekelt, az autóbiznisztől a "baráti" kölcsönökig. Mióta lányát meggyilkolták, nem nagyon mutatkozik Pécsett, de mindenki tudja, hogy bosszúra készül. A feltételezett merénylő egy Csillag becenevű férfi, aki az utcai harcosok versenyein szerzett nevet magának.

A rendőrök most gyakorlatilag versenyt futnak az idővel, hogy ki találja meg előbb az elkövetőket, ők vagy a haragosok egymást. Ha az utóbbi következik be, a zsaruk szerint a kriminalisztika egyik legvéresebb összecsapása várható.
Törölt felhasználó 2008. 11. 28. 01:52
Előzmény: #12769  Törölt felhasználó
#12770
úgy tudtam, a marxista ideológia ez
tévedtem
Törölt felhasználó 2008. 11. 27. 23:57
Előzmény: #12768  Törölt felhasználó
#12769
"Csak ez az marxista ellenségkép, aki nem velem az ellenem"

szerintem ehhez Marxnak van a legkevesebb köze:)
persze a gondolkodásmód maga nagyon is létezik, szvsz az általános emberi butaságból fakad és sokkal ősibb mint bármiféle gazdaság-vagy társadalomtudomány

amúgy asszem értem mire gondolsz, csupán "marxistáról" "bolsevik"ra pontosítanék
Törölt felhasználó 2008. 11. 27. 23:24
Előzmény: #12767  Törölt felhasználó
#12768
:)) Nem vagyok fideszes. Tudod jól. Csak most úgy csinálsz, mintha....

Szociáldemokrata vagyok...igen...ez a legjobb...talán ez áll a legközelebb a gondolkodásomhoz...

de szerintem ezt is tudod...nem vagy olyan butuska :)

Csak ez az marxista ellenségkép, aki nem velem az ellenem, aki nem kormánypárti hazaáruló az gaz fideszes...fenn kell tartanotok.

Tudjuk.
Törölt felhasználó 2008. 11. 27. 23:12
Előzmény: #12766  Törölt felhasználó
#12767
És neked a narancsfejűek között? Már megvolt?
Törölt felhasználó 2008. 11. 27. 21:39
Előzmény: #12765  Törölt felhasználó
#12766
ahh....:))
Konki filózz el valamin,....ölég szegény dolog , ha kínjában valaki már csak a nicnévvel tud vacakolni....nem?
na pizsizz még egy kicsit...olyan jól áll neked...:)

drága öreg bértopikoló barátom...
hogy elment az idő mi?
már megint itt a karácsony lassan...
prémium lesz?
búcsúbuli a pártirodában?
Törölt felhasználó 2008. 11. 27. 21:12
Előzmény: #12761  Törölt felhasználó
#12765
Köszönöm mindenkinek a kiokosítást, bár csupán arra szerettem volna utalni, hogy a mondat egyetlen értelmes része volt..
Ami pedig a megmosolygást illeti, nos mi lenne megmosolyogtatóbb dolog, mit egy tomboló pizsama. LOL
watson
watson 2008. 11. 27. 20:50
Előzmény: #12742  pampa
#12764
pampa, sajna kicsit álságos ez a tüntetés, mert éppenhogy a közféra leépítésére és "tömeges elbocsátások"-ra lenne szükség.
Hivatalok

Az egy dolog, hogy rendes bért keressenek, de jelenleg a versenyszféra átlagbérei jóval alacsonyabbak, mint a közférájé.

Éppen azon mosolyogtam délelőtt, hogy a rádióban bemondták, hogy a megkérdezettek több mint fele megtartaná a 13. havit :DD
és azt is megkérdezhették volna hogy a megkérdezettek hány százaléka lakna a Rózsadombon, vagy hány százalékuk miért nem szeretne fizetni :DDD
zotya32 2008. 11. 27. 20:46
Előzmény: #12760  Törölt felhasználó
#12763
LOL - (Laughing Out Loud/Lots of Laugh) – hangosan felnevet/sok nevetés

link
Törölt felhasználó 2008. 11. 27. 20:37
Előzmény: #12761  Törölt felhasználó
#12762
:))

Lots of laughs, vagy Laughing out loud rövidítése
Törölt felhasználó 2008. 11. 27. 20:07
Előzmény: #12760  Törölt felhasználó
#12761
te pld.

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek