Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ts3 2018. 08. 10. 09:32
Előzmény: #77959  pampa
#77960
Régen volt omnibusz.
pampa 2018. 08. 10. 09:28
Előzmény: #77957  ts3
#77959
Akkor aki felszáll egy ilyenre megsérti a törvényt!  :)
Lehet gyalog  is közlekedni állattal!   :))))
.
Régen klímás volt a troli, villamos, busz, metró?
apacs 2018. 08. 10. 09:26
Előzmény: #77956  ts3
#77958
:) Ezt az idézetet ki kellene plakátolni a metróban.
ts3 2018. 08. 10. 09:26
Előzmény: #77956  ts3
#77957
"A Magyar Liberális Párt felhívta Tarlós István figyelmét arra, hogy hőségriadó idején a légkondicionáló nélküli 3-as metrón utazni az EU állatvédelmi szabályozása (81. oldal 5/b pont) szerint állatkínzásnak minősülne. Az uniós törvény előírja, hogy csak olyan járműben szállítható állat, amelyben minden élőlénynek 5 és 30 fok közötti hőmérsékletet biztosítanak."
ts3 2018. 08. 10. 09:25
#77956
pampa 2018. 08. 10. 08:33
#77955
A 2018-as Glasgow-ban rendezett úszó Európa-bajnokság éremtáblázatát Oroszország vezeti, míg hazánk a negyedik helyen áll. 
A táblázat csütörtök estére így alakult: 
.
  Arany Ezüst Bronz
.
Oroszország 10 10 6
Nagy-Britannia 9 7 8
Olaszország 6 5 11
Magyarország 4 3 2
.
Gratulálok a sportolóknak a szép sikerhez!
ts3 2018. 08. 10. 08:30
Előzmény: #77953  euler
#77954
Szerintem csak a kancellárokat szeretnék betolni.
euler 2018. 08. 10. 08:07
#77953

Magyarország 2017-ben a GDP 5,2 százalékát fordította az egészségügyre, miközben az uniós átlag 7,2 százalék.
Magyarországon  600 euró, míg az uniós átlag 2000.
-
Vajon mi a célja az ÁSZ füstbombájának...?
ts3 2018. 08. 09. 23:18
#77952
"A 444 TLDR rovata egy olvasmányos és felkavaró történetet hozott le egy szekszárdi középiskola diákjáról, Ákosról.A teljes cikket érdemes elolvasni: 444 - Iskolai diákcsínynek indult, szövevényes bűnügyet kreáltak belőle, de összefoglalnám röviden:
  • A bukás milliószor felhasznált sablonjából két videó készül, kigúnyolva az iskolát és néhány tanárt
  • az egyik - amúgy szolidabb - videó készítőjét megtalálják egy videózás iránt tehetséges srác személyében, aki korábban a suli számára promó anyagot is készített. A másik videó készítője ismeretlen (nem mintha számítana), és a srác is tagadja, hogy ő készítette volna
  • a fiút az igazgató, a videó szövegében érintett két tanár. és az osztályfőnöke, valamint az iskolai rendszergazda jelenlétében szabályosan kihallgatják, majd amikor a srác megtör, sírva fakad, akkor engedik ki beszélni a szüleivel, ha aláír egy előre elkészített nyilatkozatot
  • néhány nappal később elüti egy autó bringázás közben a saját figyelmetlenségéből, de nyilván nem függetlenül az eseményektől
  • az igazgató behívatja a szülőket, ők egy hetet kapnak, hogy elvigyék a fiút az iskolából, különben fegyelmi tárgyalásra kerül sor (ez akár még segíthetne is az ügyön, de a szülők a helyzetet látva a gyermekük érdekében átviszik őt másik iskolába)
  • az igazgató és a két tanár magánvádas eljárásban bíróság elé viszi az ügyet, ahol felmentik a fiút.
  • az e-naplóba utólag hiányzásokat könyvelnek be a srác befeketítésére, olyan napokra is, ahol szóban felelt, és jegyet is kapott (okirat hamisítás)
  • az igazgató újra feljelenti Ákost (!), noha ő tagadja, hogy köze lenne bármelyik videóhoz is, sőt egy másik diák jelentkezik, hogy az egyik anyagot ő töltötte fel
  • a történet egybeesik az igazgatóválasztással, újbóli kinevezését a Nemzeti Pedagógus Kar nem támogatja, de a minisztérium újból őt nevezi ki
Osztályfőnök:  „Ez nem az én ügyem.”Ennél a mondatnál húztam fel magam igazán. Nem ismerjük a részleteket, sem a fiút, sem a tantestület többi tagját. Enélkül is, látva napjainkban mindent behálózó szervilizmust, nem csodálkoznék, ha a tanárok az állásukat féltve közreműködtek volna az igazgatónő időközben személyes ügyévé vált bosszúhadjáratában, így utólagosan bekerülhetett olyan napokra is hiányzás, amikor a diák igazából felelt, vagy bizonyíthatóan jegyzetelt."
BPJudit 2018. 08. 09. 09:05
Törölt hozzászólás
#77951
ts3 2018. 08. 07. 10:09
#77948
ts3 2018. 08. 07. 09:59
Előzmény: #77946  ts3
#77947
A rendszer mindenki kezelésbe vesz.
ts3 2018. 08. 07. 09:58
#77946

Iskolai diákcsínynek indult, szövevényes bűnügyet kreáltak belőleÁcs DánielOKTATÁSA rendőrség sorban hallgatja ki a tanárokat és a diákokat a szekszárdi Garay János Gimnázium tanárain gúnyolódó hitleres videók ügyében. A gyanúsított diák ellen 10 hónapja folyik a hajsza. Már a gyámügy is vizsgálódik a családjánál.
HIM
HIM 2018. 08. 06. 17:01
#77945
A múlt hét híre volt,hogy egy őcsényi parasztot Angliában fogták el...3 éven keresztül erőszakolta a kislányát..Őcsény..ahova nem engedték be a menekült családot pihenni..mert azok csúnyán viselkednek..Gondolom lesz egy falugyűlés,ahol ezek az egyszerű emberek kitiltják a fehér-keresztényi magyarfajtát..Itt volt az ideje,hogy az ovikban is megkezdjék a nemzeti nevelést..hiszen ezek a libsi lurkók már egymás nemiszervét marcangolták..Miskolcon aug 2-3-án megerőszakoltak egy 12 és egy 15 éves kislányt...biztos,hogy jól zár a kerítés???A hétvégén..borozás volt a Szabadság hídon..Hajnalra nagy kupac szemét maradt...(oké,hogy volt pár kuka,ami túlcsordult..tehát még esély sem lett volna elpakolni)..Szerencsére a 888-as oknyomozó cikk kiderítette,hogy akik szemeteltek azok a lepukkant pesti liberális ifjúság..Az egyik kormányszenny ma bepánikolt..mert a kinder csoki színesbőrű(Boateng gyerekkori képe) kisfiúval dobott piacra a VB alatt édességet...Nagy szerencse,hogy ezektől a nemzeti konzerves szutykoktól távol áll a rasszizmus..
hellforceone 2018. 08. 05. 10:26
Előzmény: #77943  bigyula
#77944
Bocs, erre nem gondoltam, ugyanis én csak a Bayer Facebook oldalát néztem meg. Őszinte leszek, még nagy mediavisszhangot sem várok már Magyarországon egy ilyen hírre...  na nem azért, mert nem kellene lennie, hanem mert sajnos úgy érzem, lassan ez a "teljesen normális kommunikációs forma otthon" de amúgy abszolút igazad van, bocs, a bénaságomért :)
bigyula 2018. 08. 05. 09:41
Előzmény: #77942  hellforceone
#77943
Azért az nagyon aranyos, amikor a Google használata sem megy, mert kellemetlen dolgokat kellene keresni... :) Beírod, hogy "Bayer 2.8 millió", és egy csomó linket kapsz.
hellforceone 2018. 08. 05. 09:22
Előzmény: #77941  ts3
#77942
Olvastam éppen azt az írásod, hogy Bayer mit tett ki a Facebook oldalára. Ez most komoly??? Megnéztem az oldalát, de nem volt türelmem lelapozni egészen áprilisig - gondolom, a választási győzelem után írhatta ezt a szemetet - mert minden napra van legalább 10 bejegyzése ahol csak ömlik a szar. Be tudod valahogy linkelni ide ezt az "ékes" hozzászólását, mert amíg nem látom a saját szememmel, addig nem tudom elhinni. Egyébként ahogy néztem azokat a bejegyzéseket, meg a kommenteket, meg úgy általában az egész miliőt, nos, lassan sajnos tényleg azt gondolom, hogy szégyellem, hogy magyar vagyok, vagyis azt szégyellem, hogy ilyen emberek "uralkodnak" felettünk és a magyar népnek ez kell... Remélem, egyszer eljön az idő - tudom, látom, nem hamarosan -, amikor vége lesz ennek és az emberek felébrednek ebből a rémálomból... köszi, ha belinkeled!
ts3 2018. 08. 05. 07:08
#77941
"Szép csöndben – két nyári olimpia között – Magyarország feljött a második helyre az egy főre jutó olimpiai érmek listáján. A 2016-os riói játékok végén ebben a rangsorban még csak a harmadik helyen álltunk Svédország és Finnország mögött, tavaly azonban már csak a finnek voltak előttünk. Sőt, hamarosan őket is megelőzhetjük. Ha minden jól megy, az aranyak számában akár már a következő olimpián, az összes érem tekintetében pedig a 2024-es párizsi és a 2028-as Los Angeles-i játékok között.A furcsa előzés(ek) magyarázata az, hogy miközben Finnország és Svédország népessége folyamatosan nő, addig Magyarországé rohamosan csökken. Harminc évvel ezelőtt még bő 2 millióval többen éltek hazánkban, mint a svédeknél, 2016-ban azonban már ők voltak többen, most pedig közel 400 ezerrel magasabb az ottani népességszám."
--
Nemsokára már csak 2,8 millió fideszes marad Magyarországon, az egy főre jutó olimpiai érmek listáján új, magyar világcsúcs fog születni.

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek