Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
HPeter76
HPeter76 2017. 12. 14. 11:20
Előzmény: #69696  Peterbond
#69700
-mért kell magokat,saját magokat fedezetlenül kiadni!!!
Kit bűntetnek az ELFOGADÓT.. LÁSSUK MÁR BE SIMICSKA MEG RÖHÖG A MARKÁBAN
Valahova betette a számlájába!! Jobbiknak hiába számláz, tud fizetni?! -nem röhely az egész
na meg smúciság na én csalásért nem igen Sztrájkolnék
madxa 2017. 12. 14. 11:16
Előzmény: #69685  Törölt felhasználó
#69699
24-kor bemásolta te 48-kor írtad, hogy elolvastad.
kb. 48 oldal + a mellékletek!
Átolvastad, ismerted az össze hivatkozást ami benne szerepel.
Így már tudtál is véleményt alkotni róla!
.
Na, erre én nem vagyok még eléggé felkészülve!  :)
Peterbond 2017. 12. 14. 11:13
Előzmény: #69696  Peterbond
#69698
Mondjuk pl erdekelne a teruletalapu es egyeb mezogazdasagi eu penzeknel ugyan hogyan folyik vissza a regi eu tagokhoz a penz. Es az eleg nagy resze a tamogatasoknak.
HPeter76
HPeter76 2017. 12. 14. 11:13
Előzmény: #69692  HPeter76
#69697
Kijelenti vona ezt igyen kaptuk Persze,hogy van ilyen!!! MUTASSA MÁR BE!!
Hogyne volna szívességből származó tárgyi adomány!!
Peterbond 2017. 12. 14. 11:12
Előzmény: #69655  madxa
#69696
1. Mindig ilyeneket hoztok fel meg pantlikazott penzekrol besueltek. Az EU ad erre is penzt de nem ez a donto osszeg. Nagyon sokat ad elmaradt tersegek felzarkoztatasara es emberek kepzesere foglalkiztatasra es gazdasagfejlesztesre ( eleg csak a mezogaudasagi penzeket vagy a meszaros es egy fidesz cegek tamogatasait nezni hogy tudd mennyi ilyen van).
A gond ott van hogy hatekonytalanul es tulszamlazva megy. Es ha felteteleznenk hogy olyan alapanyagot irnak elo 100%ban amit csak nemetorszagban vegetsz ( ami mobdjuk nem igaz de mindegy is ) akkor is ingyen epult meg az a valami ami ott van ( bicikli ut, epulet, gyar, gep ). Hisz eu adta a penzt es oda ment vissza. De legtobb esetben pont hogy magyar beszallitoknal kot ki a penz. Nem veletlenul fideszesek torik magukat egy egy ilyen palyazatnal. A legritkabb esetben az alapanyag a legnagyobb koltsegelem.
A masik gond a pantlikazott penzzel ami pl kisvardan is volt. Eu adott elmaradott tersegben a hatranyos helyzetuek kepzesere. Meg is epitettek az "oktatasi kozpontot" papiron. Es a valosagban a helyi kezi csapat konditerme valosult meg lenyegeben. NA az ilyenek utan mond hogy pantlikazott penz. A telepules fejlesztes az infrastruktura fejleszteserol szolna. Nem csak teeret utakat buszpalyaudvart es hasonlokat is lehet epiteni. Csak ugy kell palyazni hoogy legyen cel. Mert ha csak a lenyulas a lenyeg persze hogy felujitanak mindent ami jo latvanyos es meg tul is szamlazhato. Egy szokokutas tert megis jobb azadni mint 3 km aszfalt utat.
madxa 2017. 12. 14. 11:12
Előzmény: #69691  Törölt felhasználó
#69695
Téged érdekel.
Én olvastam többet is,így már nem érdekel.
Vazsmegyei 2017. 12. 14. 11:11
Előzmény: #69691  Törölt felhasználó
#69694
Ami téged egyébként sem érdekel! Na ebből a vitából ezért nem kérne senki! A  "feltételeid" egy sima trollos kíváncsiság, amit nem veszel magad sem komolyan! Más magyarázni!  Más magyaráztatni, amit aztán nem fogadsz el! Ismerős ez a vitakészség csak neked nem feltűnő!
madxa 2017. 12. 14. 11:10
Előzmény: #69690  Törölt felhasználó
#69693
 Hirdetni a bolti át többszörösén eladni meg annyiért amennyiért viszik!
Ezt magyaráztad el!
Ki lesz így a vevő?
HPeter76
HPeter76 2017. 12. 14. 11:07
Előzmény: #69682  Törölt felhasználó
#69692
Mit határoztak ítt meg?!!! -semmit úgyan már miért kapnak a hátukra 700 millóa kivetést
Már tételesen LEDOKU FTZTÁK VOLNA AZOKAT A SZÁMLÁKAT... SEMMIBÓL LEHET ÍTT VÁRAT ÉPÍTENI!!
Igazolni nem tud semmit engem is felbecsülnek VISSZAMENŐLEG,ha elkapnak az az,ha semmit nem
fizetek SIMÁN SÚGTAK AZ ÁLLLAMI SZÁMVEVŐSZÉKNEK
Aztán mág megaállapodással se tudom magamat fedezni!!
Annnyi már ítt a mese.. Semmit hogy megtudjátok idealizálni!!
Kaptuk a Plakátot ajánfdékba??!!! tessék hol a Hiteles megállapodás..
Törölt felhasználó 2017. 12. 14. 10:58
Előzmény: #69689  madxa
#69691
"Azt már nem bogarászom elő!"
De azért gondolom olvastad? Pont azért kértem mert én nem találtam.
Olyanra hivatkozni amit nem vagy hajlandó megmutatni nem nagyon illik.
Törölt felhasználó 2017. 12. 14. 10:56
Előzmény: #69686  madxa
#69690
"Értem.
Teljesen logikus."
Végre.  Ezért van hogy a boltokban ugyanazt az árut különböző áron veheted meg. Ami nem így működik, az a hatósági ár.
madxa 2017. 12. 14. 10:55
Előzmény: #69685  Törölt felhasználó
#69689
Most akkor ez alapján keresd meg azt a pályázatot (EU) amiből a kormány lehívta ezt a keretet.
Olvasd át annak a kiírását.
Remélem azt figyelted, hogy ennél a nem bonyolultnál csak 13 oldal a műszaki tartalom!
Azt már nem bogarászom elő!
Vazsmegyei 2017. 12. 14. 10:54
Előzmény: #69678  Törölt felhasználó
#69688
Óhh, kérem! Az a riposzt egy éppen általánosítás vlt, amire szintén egy általánosított véleményt kaptál!
-
Az UNIOs pénzekről meg többször folyt már semmitmondó vita! Pontosan szóltam hozzá! Teljesen osztom madxa véleményét! Az UNIOs pénzek nem az oktatásra és az egészségügyre teszik a hangsúlyt! Azért nem lehet olyan tételeket belinkelni, mert NEMLÉTEZNEK!
HPeter76
HPeter76 2017. 12. 14. 10:53
Előzmény: #69683  HPeter76
#69687
Azt kellett volna mondani helyükbe lettem volna ELCSÁBULTAM!!::)))
madxa 2017. 12. 14. 10:52
Előzmény: #69682  Törölt felhasználó
#69686
Értem.
Teljesen logikus.
.
A mostani WEB  világba te magasabb áron (lista) kínálod a szolgáltatásodat mint a többi hasonló cég pusztán azért, hogy a megrendelők ne zaklassanak. A valóságban pedig féláron dolgozol csak azt titkolod az érdeklődők ,leendő megrendelő elől.
Hiába az üzlet az üzlet!  :)
Törölt felhasználó 2017. 12. 14. 10:48
Előzmény: #69675  madxa
#69685
átolvastam. Egyetlen Uniós feltételt találtam:
"Uniós fejlesztések fejezetből biztosított költségvetési támogatás esetén a közreműködő szervezet, ennek hiányában az irányító hatóság (a továbbiakban együtt: a támogatás folyósítója), az Állami Számvevőszék, kormányzati ellenőrzési szerv, az európai támogatásokat ellenőrző szerv, az állami adóhatóság, a csekély összegű támogatások nyilvántartásában érintett szervek, valamint jogszabályban, pályázati kiírásban, támogatói okiratban, támogatási szerződésben meghatározott más jogosultak hozzáférhetnek."
Erre gondoltál?
Viszont még mindig nem értem. Ezt írtad:
"Arról pedig megint szemérmesen hallgatnak, hogy a pénz lehívásánál milyen feltételeknek kell megfelelni, így elképzelhető ,hogy az utalt pénz jelentős része alapanyag,szolgáltatás és  egyéb "kellék", beszerzés során visszacsorog  egyes régebben csatlakozó EU tagállamhoz."
Már megvan a kiírás, könnyű lesz megkeresni milyen feltételre gondoltál.
Rittyencsunk 2017. 12. 14. 10:46
Előzmény: #69655  madxa
#69684
Kedves Barátim! 
Írod itten, hogy növekedék a doktorok fizetése, isten álgya érte kormányunkat meg az Európát! 
 Csak egyet nem értek, segícsetek! 
 Van itt a falunkba egy leány, az Évike. Okos kislány vót mindig, elment Pestre olyan egyetemes főiskolára. Ott is jól tanúlt, annyira, hogy ott is fogták. Már doktor is lett meg valami segéd tanár az egyetemi iskolán. 
 Itt a Jolika meg akivel együtt jártak az alsó oskolába, mongya múltkor, hogy hülye ez az Évi. 
A Jolika asznodja, hogy ő többet kap a TESZCSÓ bóltban fizetést, mint ez az Évike, pedig ő csak szakos iskolába járt. Biztos azér mer az Évi még csak segéd tanár.
 De akkó miféle doktorság ez, és ő mér nem is kap több pénzt azér a sok tanulásér? 
Pedig aszongyák ő is dolgozik késő estig, meg hétvégén. 
Valami itt rosszúl van értve? 
  Béla bá
HPeter76
HPeter76 2017. 12. 14. 10:43
Előzmény: #69680  madxa
#69683
 még a ku@váknak is van ""lista"" áruk igaz nálunk nem jegyzik hol helyezkednek el
 bablevesre nem megy.. MEGÁLLAPODÁSSAL KIKERÜLTÉK VOLNA Előlehet azt adni!! bocs. előlehet vezetni!!
 mindennemű felelősége rám tartozik KÉREM EZ NÁLUNK NEM ÍGY MŰKÖDIK ÁM!! OTT KERÜLJÜK MEG
 AHOL TUDJUK!!!
annyi amennyi!!!
Adja eLő.. Fraba sose szeretem pénzért való síradozást,pláne amít megjátszanak egymás közt..
Óhh nehogy megbeszéljük már!!!
Törölt felhasználó 2017. 12. 14. 10:38
Előzmény: #69680  madxa
#69682
Mindenki olyan listaárat ad meg amilyet akar. Legfeljebb nem tudja eladni  az árut.
Ha bemész egy boltba és ott 50%-al drágább valami, mint a másik boltba, akkor legfeljebb nem ott veszed meg. Ezért volt értelmetlen a listaárra hivatkoznod. Azt az eladó határozza meg.
HPeter76
HPeter76 2017. 12. 14. 10:36
Előzmény: #69679  Törölt felhasználó
#69681
Jó is volna SZTENDER ÁR NÉLKÜL LENNÉK!!!  nekem van ára,neked meg nincs!!!
 -jó hát ez nem így megy!!!
-Mint egyeseknek csak úgy habokra...::)))

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek