Topiknyitó: exmnbs1 2011. 03. 26. 19:56

Kövess károsultjai  

"(#6346) Tanulságos történet Értékelés: 0



válasz erre | Ma, 19:21

Sziasztok!



Köves Márk Tiborral való kapcsolatomat szeretném leírni tanulságképpen, illetve mindazok figyelmébe ajánlani, akik kapcsolatban állnak vele vagy most szeretnének vele kapcsolatba kerülni (megfontolandó).

2009. év végén kerültem kapcsolatba Kövessel, az árfolyamelemző programjára való előfizetéssel. Egy darabig sikeres is volt a kereskedés, majd egyre mínuszosabb lett a dolog. 2010 szeptemberben Köves felhívott azzal az ötlettel, hogy fizessek be a számlájára (azaz az általa megadott számlára, ami Gergely Mónikáé) 400.000,- Ft-ot, majd ő devizázik és havi 10% nyereség tuti elérhető ezzel. Be is fizettem 2010.09.30-án az összeget a számlára. Ezek után párszor beszéltünk és decemberben mondtam neki (miután egy forintot sem láttam az ígért összegből), hogy kellene a pénz, utalja vissza. Ezután kezdett el hitegetni, hogy FAZ pozija van, amit nem tud zárni, meg beteg, stb. 2010.01.27-én ígérte meg konkrétan, hogy visszafizeti 3 részletbe a pénzemet, amit azóta sem tett meg. Többször küldtem neki e-mailt, sms-t, de nem foglalkozik vele.

Most kénytelen leszek ügyvédhez fordulni, mert nem akarok egy csaló miatt 400.000,- Ft-ot elveszíteni.

Ezek után elgondolkoztató, hogy mekkora „nagy” befektető az ilyen, aki a mások pénzével és nem a saját eszével próbál érvényesülni?

Ha másnak is tartozik Köves, akkor legyen szíves vegye fel velem a kapcsolatot, mert akár együtt is perelhetjük. (naiv0119@freemail.hu)

Aki pedig kapcsolatba szeretne kerülni vele, annak azt tanácsolom, hogy ezek után jól gondolja meg! Én sem feltételeztem ezt róla, de mégis így történt a dolog. Most futhatok a pénzem után!

1naiv"
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
exmnbs1 2011. 03. 26. 19:57
Előzmény: #1  exmnbs1
#2
a több topikban szétszórt infonál jobb egy helyen írnod szvsz
Törölt felhasználó 2011. 03. 26. 20:01
Előzmény: #2  exmnbs1
#3
Tényleg a Nyilas féle alap létezik még Ex?
Sigorszky 2011. 03. 26. 20:02
Előzmény: #2  exmnbs1
#4
Így helyes, köszönjük Ildikó!
Egyébként szar ügy, de soha nem bíznám másra a számlám kezelését, ami majdnem ugyanez.
exmnbs1 2011. 03. 26. 20:02
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#5
láttam rá kötést pár hete a kötéslistában
Törölt felhasználó 2011. 03. 26. 20:03
Előzmény: #2  exmnbs1
#6
Igazad van és kérek mindenkit, akivel ugyanez vagy hasonló előfordult, hogy írja meg a naiv0119@freemail.hu-ra és közösen kitalálunk valamit, ha nem akarja a fórumon leírni.

Sajnos rengeteg embert átvernek nap mint nap, de azért az pofátlanság, hogy valaki "Tőzsdemágusként" reklámozza magát, miközben lenyúlja ki tudja hány ember pénzét. Kár szépíteni a dolgot, ez egyértelmű lopás.
exmnbs1 2011. 03. 26. 20:03
Előzmény: #4  Sigorszky
#7
1naiv:
link

exmnbs1 2011. 03. 26. 20:04
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#8
már olvastunk ilyent sajnos

és olyant is láttunk, aki előfizetőket gyüjtöget itt
exmnbs1 2011. 03. 26. 20:05
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#9
érdekesm hogy nem a saját nevére kérte a pénzt utalni vagy mégsem?
Törölt felhasználó 2011. 03. 26. 20:07
Előzmény: #9  exmnbs1
#10
Igen, nem tudom ki az illető, de az ő nevére kellett befizetnem a pénzt. Lehet, hogy eleve így tervezte el, de a csaj kiléte is kideríthető.
Törölt felhasználó 2011. 03. 26. 20:08
Előzmény: #8  exmnbs1
#11
Tényleg, a Möbiusindex nicket sem láttam már egy ideje.
Törölt felhasználó 2011. 03. 26. 20:09
Előzmény: #5  exmnbs1
#12
Az olaj short elmélete óta az idegrendszerem megóvása miatt kerülöm a beírásait Ex.
Törölt felhasználó 2011. 03. 26. 20:11
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#13
Hülye vagy fiam! Olyat nem írt!
Törölt felhasználó 2011. 03. 26. 20:16
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#14
Még, ha csak ìrt volna... Akkor volt a mol kúton kb 210Ft a benzin. Mondjuk itt a tőzsdén mindenki magának kapar...
Törölt felhasználó 2011. 03. 26. 20:25
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
Hülye vagy Fiam!
link
Törölt felhasználó 2011. 03. 26. 21:42
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#16
teljesen igaz a story: van egy ismerősöm vele történt: a Buda-Cashnél dolgozó bróker ajánlott neki svájci füstmentes cigaretta részvényt:) vett is meg még egy csomóan több millió forint értékben-totál csőd lett az egész, per, minden, ott voltam a tárgyaláson, a buda-cash bizonyította h a bróker magánemberként ajánlotta a részvényt, míg a perköltséget is a károsultakra verték, mondom ott voltam a tárgyaláson, a saját fülemmel hallottam a storyt, volt aki 20 milla értékben vett, beszéltem vele...
Törölt felhasználó 2011. 03. 26. 22:56
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#17
ez nagyon komoly., pedig a budárol ezt nem gondoltam volna, habár.....
a naív stori is súlyos, mondjuk ő is benne volt nyakig, hogy hitt a mágusnak.

nehéz ügy lesz, és nem is bíztos, hogy nyerhető.!
Törölt felhasználó 2011. 03. 27. 08:44
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#18


Bocs, hogy beleszólok. Ezek borzasztó dolgok, ha így vannak.
nekem az lenne a kérdésem, nem lenne s1ajtónyilvánosságot keríteni annak, hogy Tóth Péter évek óta adja a rádióinterjúkat, hogy mekkora terveket hajt végre a phylaxia ezzel számos kisbefektetőt "biztat" közvetve tv vásárlásra. Az ígéreteiből eddig szinte semmi nem jött be, sokan negyedelték a pénzüket. Pedig a cégbőúl jókat ki lehetne hozni, de ki kellene vizsgálni miért ennyi az árfolyama, ha saját tőke alapján 150 forint felett kellene lennie.
Ez az ember adja a rádióinterjúkat hogy "milyen jó lesz", de nekünk rv-esknek egyre szarabb lesz.
Törölt felhasználó 2011. 03. 27. 08:45
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#19
Bocs, hogy beleszólok. Ezek borzasztó dolgok, ha így vannak.
nekem az lenne a kérdésem, nem lenne s1ajtónyilvánosságot keríteni annak, hogy Tóth Péter évek óta adja a rádióinterjúkat, hogy mekkora terveket hajt végre a phylaxia ezzel számos kisbefektetőt "biztat" közvetve rv vásárlásra. Az ígéreteiből eddig szinte semmi nem jött be, sokan negyedelték a pénzüket. Pedig a cégbőúl jókat ki lehetne hozni, de ki kellene vizsgálni miért ennyi az árfolyama, ha saját tőke alapján 150 forint felett kellene lennie.
Ez az ember adja a rádióinterjúkat hogy "milyen jó lesz", de nekünk rv-esknek egyre szarabb le
Törölt felhasználó 2011. 03. 27. 09:49
Előzmény: #1  exmnbs1
#20
Ez az "engem gyíkká változtatott...,de már elmúlt" kategória.
bocs, hogy ilyen morbid humorral közelítem meg a gondodat és nem vagyok empatikusabb... 400.000 ft! nem sok, nem kevés, de kérdezd meg a fil. tulajokat! ők/mi/én tudnánk beszélni a veszteség fogalmáról...ami több( nem 1-2 ) millió egyenként!Pedig nekünk nyilvánosan lett elmondva milyen jól tettük, hogy befektettük a pénzünket és ráadásul nem is 1x, mondta el a vezér....tudom ez nem vígasz, de fogod még úgy látni a helyzetedet, hogy milyen jó, hogy nem többet buktál a tőzsdének nevezett maffia szervezetnél...
kívánom, keresd vissza vhogy és minél előbb!

Topik gazda

exmnbs1
5 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek