Nnaa, azért ennek a számviteli technikájára marha kíváncsi lennék. Hogy is van, ami bevétel majd 2018. II. felében, meg 2019-2020-ban befolyik, azt visszakönyvelik 2017-re? Jól értem? Hmmm.
EU-s pénzek lenyúlása megtörtént, ezek a projektek ML kezébe kerültek, valószínűleg 2021-ig már sok minden nem lesz ezért is hozta be opus alá a cégeit! Nyilván csak az apport után született üzletekből fog részesülni csak az opus az meg bakfitty! Viszont jó áron el tudja majd adni a 25-50ft-os részvényeit! :)
Sziasztok, Megtiszteltetes szamomra, ha ugy gondoljatok, hogy Gyuripapa es en azonos szemelyek vagyunk. De ez nem igaz. Zsoltinak van igaza. En nem vagyok clone es nekem sincs clonom. Zsoltit FB=rol ismerem, en is Tolna megyei szarmazasu vagyok, jelenleg kulfoldon elek. Remelem hisztek Nekem!
Kispapír Károsultak Érdekvédelmi Szövetsége