Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 19:56

HA TÁVOZIK GYURCSÁNY BEDŐL A FORINT  

A Dresdnernek azért hangyányi ráhatása van, hogy eladják e az orderek az állampapírokat:



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 07:17
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#40
globus...bearazta...nem hiszem...mivel az ellenzeknek majd megint kell x honap töprengesre ha kormanyra jutna vmilyen csoda mellett....akkor aztan vegkepp azt mondana a külföld hogy , idezven egy USA kormanyzot :)....."hasta la vista , baby" :))) -remelem nem irtam el
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 07:13
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#39
C.M
ez jo duma volt del koreaval....itt is majd lehetne elni naponta egy marek buzabol....izgi lenne

sajnos sokan fel sem fogjak hogy mennyire egy kis nyitott orszag vagyunk es mennyire a külföld kegyeitöl függünk ilyen eladosodas mellett...ha ez nem igy lenne akkor lehetne ugralni...
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 23:03
#38
-Ahol a Tao-t nem ismerik,megjelenik az erkölcs.
-Ahol az erkölcsöt nem ismerik,megjelenik a szeretet.
-Ahol a szeretetet nem ismerik,megjelenik a törvény.
-Ahol a törvényt nem ismerik,megjelenik a zűrzavar.

Gyurcsány nem ismeri az erkölcsöt,és sosem tisztelte a törvényt.Nem ismeri a Tao-t sem,a baseball ütős hozzá hasonló törvénysértőkkel.Miért tisztelnék ők a törvényt,ha az első ember mindig magasról tett rá,és még pofátlanul viseli el,mikor számonkérnék.

Tehát most itt van a zűrzavar.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 22:59
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#37
kanyisz!

Ha OV lenne,ugyanez lenne,csak lilában.
Ez a semleges megoldás,mert a nagykoalicióra esély sincsen,a választók miatt.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 22:47
Előzmény: #35  Törölt felhasználó
#36
Orbán
szakértői kormányt akar.
Magyarul bejelentette, hogy le kell váltani a Gy kormányt, de meg kell tartani a csomagját (sőt egy kicsit szigorítani is kell rajta).
Ergó vigye el a balhét más, én ússzam meg a népszerüségvesztést és majd ha rend lesz jöhetek én.
K@rva jó.:o))))))))))))))))))))))))))))))))
Gyerekek remélem sikerül leváltanotok Gy-t, előszőr jót fogok keresni rajta, majd jót fogok röhögni rajtatok mikor a mikola díjat befizetitek a gyógyszertár kasszájába. Kib@szottul élvezem, mennyire hülyére vesznek Titeket.:o))))))))))))))))
(tudom engem is annak néztek, de most eljött az én időm:o)))))
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 22:18
#35
Olvasgatom a topicokat,és a kormány(fő) maradása mellett elkötelezettek fő érve a jelen topic címe.Hogy más alternativa nincs is,és az ellenzéknek nincs programja...

Ellenzék programja volt a 20 % ánya,fletóé 10%.Kinek a programja valósul meg pl. most?Nem beszélve,hogy az is 07.01-től lépett volna érvénybe.
Ez az egész érvelés egyébként a paranoiás fletó önhitt önhite is,és hívei teljesen átvették.Itt csak ő lehet,ő az egyetlen megoldás.Mint Fidel Kubában.Nem is tudom,meddig lesz ez így?Van fletónak öccse,utódai?Meddig kíván rajtunk uralkodni?

Télleg nem hiszi senki,amit én,hogy ez a mostani program olyan primitív,hogy nemhogy ne tudná más, de ez az,amit még egy hülye is tud?Mint a mellékelt status quo mutatja is.Még fletó is kitalálta,két év töprengés után...
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 21:46
Előzmény: törölt hozzászólás
#34
Petrétei állítólag testével védi ma a parlament elötti kukákat. Most mondta be a rádió, tettével példát akar mutatni rendörtársainak, hogy kell szakszerüen védekezni.
Holnap pedig egy összefuggö, de mély gyökereket eresztett 100 éves fenyőt fog feloszlatni a parlament elött. Ezt is arádió mondta be.
kissherceg 2006. 09. 20. 21:23
Törölt hozzászólás
#33
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 21:11
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#32
Petrétei kijárási tilalmat is megfontolná.

Én támogatom.

Azt követően, aki az utcára lép, azt le kell lőni.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 21:10
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#31
Bombariadó az MTV-ben is
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 21:08
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#30
340-es eurónál például devizahitellel kell kiváltani a forinthiteleket.

Az elinflálás klasszikus MSZP-s megoldás, így lehet elértékteleníteni legálisan a részben teljesített választási ígéreteket.
Nem rossz megoldás, csak etikátlan.

És ha most veszel eurót, akkor kivédet a megtakarítás elinflálódását.

És az államadósságot is könnyebb finanszírozni 30%-os jegybanki alapkamattal.

És ki is akarta, hogy gyengüljön a forint? A mostani kormány! Nem kizárt, hogy pont ez a céljuk?

(De beindultak a balos anarchisták is! Bombariadó a HírTV-ben, amikor éppen Orbán ott volt...)

Mindez NEM jó, de középtávon semleges, összeségében csak RIOGATÁS!!! És egy kicsi piaci manipuláció!!!

Ez mind rossz
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 21:04
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#29
Dőljön be, majd felépül.
A hidakat is lerombolták a nácik, mégis a nép két kezével építette újjá azokat. Forint is szépen felépül megint 255-re.
kissherceg 2006. 09. 20. 21:04
Törölt hozzászólás
#28
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 21:04
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#27
Nem lesz annyi az euro, max 280-290, ennek három oka lesz ( szerintem): 1. olajárak esése miatt az inf. alacsony marad
2. amcsibol áv elején ismát helyet fog magának keresni a forró töke, a 10 államkötvények alacsony kamata miatt, ebbol mi is kapunk egy részt.
3. A külföld már beérazta a magyar piacot.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 21:00
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#26
Forradalmat:):)
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 21:00
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#25
Bedől a forint?

De miért is?
Vagy csak ezt az állítást tudják harsogni? Mögöttes tartalom, meg indoklás sehol? Valódi indok!

Párizsban komolyabb zavargások voltak és mégis áll az országuk, az euró sem lett nulla, tőzsdéjük sem bukot meg...

Gazdasági program. Van gyurcsánynak valódi programja? Magszorított, de nem tett mást eddig! Nincs program, csak hazugságok!!!

És ha bedől, csak keresni lehet vele.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:59
Előzmény: törölt hozzászólás
#24
Azonis kellene ám gondolkodni, hogy a 340-350 ft/euro árfolyam mellett mit fog csinálni a lakosság az eszméletlen mennyiségű deviza hitelével?
És mit fogsz venni a jelenlegi kp-dért, 30%-os infláció mellett?
(bocsi a második fele a korábbi kp-s hozzászóláshoz ment)
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:59
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#23
kiskawa!

Eddig minden magyar kormány prioritásként kezelte a külföldi befektetőknek való megfelelést, fügetlenül attól, hogy itthon mit kampányolt a népnek.

természetesen lehet kuruckodni és szarni a külföldi pénzügyi körök fejére, a gond csak az, hogy előbb teszik ezt meg ők. (mármint, hogy tesznek miránk)

Egyébként pl. észak-koreában kim jong il is elég jól el van a wall streeti hiénák nélkül. Biztosan phenjanban is örömmámorban úszva éli dolgos hétköznapjait a derék koreai nép.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:59
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#22
Egyetértek!
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:56
Előzmény: törölt hozzászólás
#21
Amiert short feelingem van.....
Szerintem be fog dolni a BUX, kb 2-3 ezer pontot oktoberben: olajár zugása miatt elöbb-utöbb nagyot fog zugni az RTS, eddig ez elmaradt.
Ami késik az nem mulik.
Emiatt ismét jön a "szokásos duma": menekuljunk a fejlodo piacokrol, elsösorban a magyar papírokbol.
Odavágják, aztán rájönnek, hogy jaj de occsó minden,: nov-március: rally.

Ez az én forgatókönyvem, GYF-t leszarják, tudják már régóta hogy kamuzik, ezért is teljesit alul régóta a magyar tözsde.
Ennyi. Lesz egy nagy zugás, de ott zsákolni kell határidön mindent. Kasza.

Topik gazda

marqves
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek