Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 19:56

HA TÁVOZIK GYURCSÁNY BEDŐL A FORINT  

A Dresdnernek azért hangyányi ráhatása van, hogy eladják e az orderek az állampapírokat:



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:56
Előzmény: törölt hozzászólás
#20
Amiert short feelingem van.....
Szerintem be fog dolni a BUX, kb 2-3 ezer pontot oktoberben: olajár zugása miatt elöbb-utöbb nagyot fog zugni az RTS, eddig ez elmaradt.
Ami késik az nem mulik.
Emiatt ismét jön a "szokásos duma": menekuljunk a fejlodo piacokrol, elsösorban a magyar papírokbol.
Odavágják, aztán rájönnek, hogy jaj de occsó minden,: nov-március: rally.

Ez az én forgatókönyvem, GYF-t leszarják, tudják már régóta hogy kamuzik, ezért is teljesit alul régóta a magyar tözsde.
Ennyi. Lesz egy nagy zugás, de ott zsákolni kell határidön mindent. Kasza.
kissherceg 2006. 09. 20. 20:50
Törölt hozzászólás
#19
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:46
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#18
Globus!
Mehet a forgatókönyv!
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:43
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#17
jó forgatókönyv.. :-)
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:41
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#16
KP-m van, szoval le kell mondania:
oktober elsö hete: forint le, tözsde le. Oktober közepe: zsákolás ( fotex, otp)
Március: pozi zárások
Március vége: uj lakás, uj auto.

Magyarul: mindenki jól jár ha GYF lemond. :)
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:41
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
Milyen betegséghírt terjesztenek Orbánról? Én még nem hallottam
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:38
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#14
a vicces szitu az, hogy annak sajnos nehezen hisz az ember, barmennyire is igazat szeretne a jövöben mondani aki epp bvalotta hogy eddig hazudott....pszikologia......eztök is elcsesztek.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:36
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#13
uraim, egy kérdésem van. mi a fontosabb? a kormány szavahihetősége vagy a forint pillanatnyi helyzete? kinek mi a véleménye?
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:36
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#12
végre valaki kimondta az igazságot. csak a hülye nem látja, hogy külföldi pénzügyi körök érdekeit szolgálják ki gyf-ék. egyáltalán nem érdekli őket, hogy a magyar embereket hogy érinti az ország kiszolgáltatása ezeknek a köröknek. előbb teljesen ellehetetlenítik pénzügyileg, aztán ez a pénzügyi csoport lesz az egyetlen hitelező. de milyen feltételekkel! abba jobb nem belegondolni.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:32
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#11
BARGAIN
Ha Gyurcsány megy,a forintod nem egy pár hétre fog begyengülni!
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:30
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#10
De van!OV kaján mosolygása,és nem a kérdésre válasz!
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:29
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
ez is egy velemeny.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:27
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#8
A fene bánja ha begyengül pár hétre.
Ha ez az ára, hogy Gyurcsány eltakarodjon akkor legyen!
Nagyobb károkat mint ez az ember és kormánya okozott már a magyar embereknek már az sem okozhat.
Ja, és tököm tele van ezekkel a kibic külföldi pénzügyi elemző szakértőkkel. Szerintem nekik csak egy feladatuk van: mindenáron egy olyan bábkormányt hatalmon tartani, akik az ő gennyes pénzügyi érdekeiket feltétlenül kiszolgálják.
Le se sz@rják ezek a magyar embereket.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:20
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#7
figyu gentle: ami volt volt...szvsz a jobboldali kormany csinyeiröl is lehetne könyvet irni, csak ugy lam az emlekezet rövid...en elemeztem egy phd targy kapcsan a magyar makro szitut 95-töl mostanaig es mar a te jobboldali kormanyod idejen elindult meredeken le, csak a felszinen nem lehetett meg latni.... . na de mindegy. engem nem izgat ki csinalja, de megszoritas sajnos kell. es nekem az a problemam, hogy a mostani ellenzeknek nincs egy valos ervekkel alatamasztott (eszervek, nem emocionalis) ellenjavaslata...amit egy asztalnal szakmai resztvevökkel meg lehetne vitatni...ennyi. a mult elmult.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:20
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
Inkább dőljünk be mi? Ne mááá...
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:17
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
Greeny!

Ez igaz, hogy mindegyik összehordott hetet-havat. Csakhogy elég csak azt mondani, hogy a jobb oldali kormány nem döntötte be a költségvetést a végletekig. Ez minősíti a mostani kormány munkáját.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:14
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
ne viccelj mar hogy a valasztasi szlogeneket te programnak nevezed?!!!! gente....lecci..na nee.....
papiron kidolgozott, lemezöknek prezentalt (akik konyitanak vmit hozza) egy alternativ ut megszoritas nelkül? talan elarultak, hol van az aranytojo tyuk?? turul idehozta kalitkaban vagy az egigerö paszuly tetejen volt?

az összes part valasztasi igerete egy NAGY KAMU volt. aki ezt nam latja az ...na mindegy.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:10
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Greeny!

Megvan a programjuk!
Amit neves gazdasági szakértők dolgoztak ki. Esélyük sem volt rá, hogy valamit csinálhassanak, mert nem ők nyerték meg a választásokat.
Legalább a korrekt tájékoztatáshoz ez tartozik hozzá.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:07
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
azert döl be mert NINCS alternativa....ha en az ellenzek lettem volna, akkor az elmult 6 honapban (mert nyalvan ök is tudtak mi a szitu otthon, ha nem akkor tenyleg jobb ha elkerülik a kiralyi jogart) egy alternativ programon müködtem volna es most kihasznalva a szitut (amit vagy ök vagy nem ök csinaltak: elkurtuk) szepen lehetne az adu aszokat nyomni....de NEM IGY....az 56 vasledivel az elen akinek mar regota a felbujto szerepet szantuk a parton belül...atlatszo es bena. ez NEM valos valasztasi lehetöseg szamomra....de lehet en mashogy ketyegek...amit nem banok mellesleg.

Topik gazda

marqves
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek