Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 18. 08:40

Forex és sokminden más is  

na megszüntettem a kirekesztő topicot itt a másik ..



ez csak egy biztonsági topic , ami arra szolgál hogy ne érje szó a ház elejét ha a kerekedők a kereskedés közben mellet más is eszükbe jut - nyugodtan megírhatják.



mindent az éppen kialakultért a spontenaitásért , és nem a merev szabályok szerintiekért .. /abból úgy is van annyi de annyi az életünkben és a kereskedésben is



az ember nemcsak gyúr, hanem levegőt is vesz lazít is ..



"akkor jutsz el a csúcsra , ha azt könnyedén is teszed "



szóval senki ellen nem létesült ez a cucc .. ezt leszögezem, és elnézést kérek mike-tól az előbbi megszüntetett topicnak a címéért .



átjárható nyugodtan az egyikből a másikba


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 09:19
Előzmény: #10438  Törölt felhasználó
#10440
Még mindig nem értem, hogy miért baj az ha valaki nem megvásárolható? Mindegy. Nem vagyunk egyformák, de ettől szép az egész. :))
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 09:15
Előzmény: #10437  Törölt felhasználó
#10439
Nekem is lenne egy kérésem, kérdésem!

Hogy látjátok eurusd sorsát a közeljövőben?
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 09:11
Előzmény: #10432  Törölt felhasználó
#10438
hát ... nekem úgy valóban olcsóbb, és ti meg "tiszták" maradtok


te kapsz egy szál virágot , mnoltának az arcába nyomok egy doboz csokit

.O))
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 09:11
Előzmény: #10434  Törölt felhasználó
#10437
Szia shark2009.

A következő történt: a megbízásodat a broker cég továbbította a kereskedő szervernek, de az még nem teljesült, mert a szerver elfoglalt volt. Néha adatoknál előfordul hogy lelassul a rendszer, nekem már volt olyan hogy a megbízás az elküldés után 30-50 másodperccel teljesült. Pedig nem kis cégnél vagyok. Ez benne van a pakliban. Azért kaptál hibaüzenetet, mert a brókerednél már nem volt ott a megbízás hiszen azt a rendszere már továbbította a kereskedő szerver felé.
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 09:07
Előzmény: #10434  Törölt felhasználó
#10436
azért csinálja , mert nyitáskor a progijuk sorba rakja azt a rengeteg zárót de nem győzi .. /ezért kapod a hibaüzenetet ha nyomod neki

bizony ilyenkor meg kell várnod míg rádkerül a sor ..
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 09:01
Előzmény: #10434  Törölt felhasználó
#10435
Szerintem ne reklamálj mert ahogy Nella írta úgy látom ez szolgátatófüggő.Tedd el a nyerőt. Én sokat játszom a reggeli nyitókra és nekem nyitón zárja ha nagyobb a tp mint amit megadtam.
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 08:54
Előzmény: #10424  Törölt felhasználó
#10434
speciell az tortent h kinyitott es nem zarta le, ment le tovabb az arfolyam es nem tortent semmi.... 6110-nel megprobaltam zarni manualisan, de hibauzenetet dobott ki ( error quote ), majd tobbszor ugyanez....ugyhogy elkezdtem vegignezni ahogy semmit sem tudok csinalni :)

majd 1 perc mulva csak ugy lezarta 6112nel....na ilyenkor mi van ?? nem jartam rosszul, de ha mondjuk nyitas utan elindul felfele akkor mar nagyon rosszul jartam vna....ugyhogy a kerdesem h reklamaljak-e, vagy varjam meg amig legkozelebb rosszul sul el es csak akkor reklamaljak.....
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 08:50
Törölt hozzászólás
#10433
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 08:46
Előzmény: #10431  Törölt felhasználó
#10432
"szóval ha már egy csajszival már jó nexusban vagyok mondjuk több hónapja , és sétálunk a plazában és meglát egy cuccot a kirakatban , de látom és tudom is, hogy a keresete miatt csak sóvároghat utána .. én bemegyek vele a boltba és megveszem neki ... akkor az a csajszi kurva lett úgy hirtelen?"

Nem. Nem is értem, hogy miért kérdezel ilyet? Miért lenne az?

Ha megbántod valamivel és azért vásárolsz neki, akkor egy kicsit kérdőjeles nálam a dolog. Lehet azért, mert nincs szükségem az ilyen dolgokra/ meg tudom venni magamnak, így engem egy szál virággal vagy kedvességgel lehet kiengesztelni és nem pulcsikkal, stb...
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 08:39
Előzmény: #10427  Törölt felhasználó
#10431
na ja ...

szóval ha már egy csajszival már jó nexusban vagyok mondjuk több hónapja , és sétálunk a plazában és meglát egy cuccot a kirakatban , de látom és tudom is, hogy a keresete miatt csak sóvároghat utána .. én bemegyek vele a boltba és megveszem neki ... akkor az a csajszi kurva lett úgy hirtelen?

hangsúlyozom ... soha nem előtte , csak miután megismertük egymást és kialakult közöttünk és jóideje egy normál kapcsolat .
úgy sosem indítottam, hogy elhalmoztam ezzel azzal előre , mert az sértő és nem is tudnám megtenni - mert fogalmam sincs hogy "ki fia borja" egyszóval közünk sincs még egymáshoz pusztán csak a kölcsönös szimpátia dúl kettőnk között ..

***

mi ez az eurózás itt közben?

eltévedtek ?

:o))
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 08:35
Előzmény: #10425  szarvasvadasz
#10430
Kb.
De szerintem HA
Akkor a miénk után még akár fél év is eltelhet mire ezekkel gáz lesz. De egy két hét is ilyen esetben rengeteg idő.

(nem a pénz megmaradása, hanem a vásárló értéke az ami ebben az esetben fontos lehet)
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 08:32
Előzmény: #10421  Törölt felhasználó
#10429
Jaaajjj mááár. Nem jellemeztelek. Az, hogy úgy gondolom lekurváztad a nőket az nem jellemzés.

Azt mondod így bánsz a nőkkel. Ez így oké. Csak ezt kicsit másképp írtad le.
Amit írtál abból nekem az jött le, hogy semmi tisztelet nincs benned a nők iránt és csak megveszed őket.

szoda, azt hiszem itt leginkább a stílus az ami nekem bicskát nyitott. Emlékszel mit mondtál? Te már túl sprőd vagy. Én meg nem. Amit írtál az nekem durva, amit én írok az neked leányregény. Mindig ide jutunk és mindig vita lesz a végén. Ez azt hiszem nem fog változni soha. Te már idős vagy ahhoz, hogy változz én meg ragaszkodom a lányregényemhez. Ennyi.

Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 08:28
Előzmény: #10424  Törölt felhasználó
#10428
Upsz,6116.5-ön.
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 08:28
Előzmény: #10421  Törölt felhasználó
#10427
Szoda! Ez hülyeség. Én nem írtam olyat, hogy ha valaki elfogad valamit, akkor az kurva. Szép dolog adni (én is nagyon szeretek), ezzel semmi gond. Amikor a barátomtól kapok valamit, akkor sem érzem magam kurvának, max. igyekszem viszonozni (ez mindig kölcsönös kell hogy legyen). Mindegy, hogy veszek Neki valamit vagy vacsival várom, a lényeg, hogy értékeljem az ajándékot/gesztust.

"csak még annyit .. én hat év után is a csajszimnak a mai napig kinyitom a kocsiajtót amikor beszáll és be is csukom utána - mint ezeddig minden nővel ezt tettem /a legtöbb pasit elnézve ez nem egészen így szokás manapság / ha tankolok mindig megkérdezem , hogy kér e valamit ...csokit , üditőt, női szaklapot / nők lapja stb/"

Szerintem ezzel lehet igazán meghódítani egy csajszit, - már amelyik nem a pénzre hajt! Ezt megtanulhatná minden férfi Tőled! :))
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 08:27
Előzmény: #10414  Törölt felhasználó
#10426
aki anyagilag megteheti az tegyen meg azt amit akar , ami belefér..

aki meg nem .. az is tud meglepetést okozni jót tenni a csajszijának ..

pl.. vegyen mnoltának egy doboz csokit és egy szál virágot stb

/de ettől még ne feküdj le vele ! nehogy félreértsd... a + szál virág nem azt jelenti ! /

aki meg még arra sem képes hogy egy kv-t kifizessen, illetve a nőtől várja ezt el - az balfasz
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2012. 01. 05. 08:26
Előzmény: #10422  Törölt felhasználó
#10425
Szerintem ez illúzió, ha tényleg borul a bili és élned kell vele, mennyi időt nyersz magadnak ezekkel, egy-két hetet?
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 08:25
Előzmény: #10423  Törölt felhasználó
#10424
6115.5-ön zárja.
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 08:23
#10423
udv.

lenne egy technikai kerdesem...

szval ha nyitok egy shortot daxfuturesben mondjuk este 21.54kor 6132on es teszek egy tp-t 6120ra.....( 22.00ig van kereskedes, es reggel 8.00tol indul ) majd kinyit az arfolyam reggel 8.00kor 6116.5ön....szerintetek minek kellene tortennie ??

elore is koszi az eszreveteleket....
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 08:20
Előzmény: #10420  Törölt felhasználó
#10422
Szerintem nem mi döntjük be a világot, a világ dőlne magától is csak idő kérdése. Pár éve már a penge élén táncolgat. Minket csak gerincre vágnak mint a huzat.
Hááát a gerincünk valószínűleg beletörik.
Pont azon gondolkodom, hogy van e értelme fizikálisan valutát venni. Mondjuk dollárt/svájci frankot/angol fontot
Ha bármi gáz van itthon, akkor ezek nem hiperinflálódnak xarrá, mint a forint. Ha bármi gáz van külföldön akkor talán még mindig ezek az utolsók akikkel baj lehet.
Vagy yen?
Assszem mindből egy kicsi, abból baj nem lehet.:)
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 08:16
Előzmény: #10414  Törölt felhasználó
#10421
semmi nem történik ha a csajszi gazdagabb... mert ugyanúgy adok , veszek neki, meglepem ...

mert az nekem mindig is örömet okoz..

és akármit fantáziáltok ..ezeddig a közel 30 év alatt egyik nő sem vágta a pofámba egy általam vett cuccot sem azzal, hogy " mit képzelsz !nem vagyok kurva !"

vagy pedig szerintetek .. mind az volt ?

a "balfasz pasi"-t nem ebben a kontextusban írtam

tök értetlenül olvasom egynémely kirohanásotokat .

kértem hogy beszéljük meg

"hagyjuk fáj.."

utána meg simán jellemzel másnak mnolta -

ha egy pasi meghív egy nőt akárhova , akkor annak a tudatában tegye hogy a ceh-et állnia kell .. ha nem így van , akkor az nekem furcsa - balfasz. passz

lehet mindenféle helyzeteket ideírni, de általánosságban úgy gondolom ez a felállás a helyes ..

csak még annyit .. én hat év után is a csajszimnak a mai napig kinyitom a kocsiajtót amikor beszáll és be is csukom utána - mint ezeddig minden nővel ezt tettem /a legtöbb pasit elnézve ez nem egészen így szokás manapság / ha tankolok mindig megkérdezem , hogy kér e valamit ...csokit , üditőt, női szaklapot / nők lapja stb/

de ezeket egyáltalán nem azért teszem , mert majd jó hasznot húzok belőlük az ágyban .
fizetni sosem fizettem ilyen szolgáltatásért

/hazudok , mert vagy kétszer igénybe vettem profit az életem során .. de megijedtem, hogy a lakásom címét kiadom így ellenőrizetlenül nekik

Topik gazda

szoda
3 4 4

aktív fórumozók