Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 18. 08:40

Forex és sokminden más is  

na megszüntettem a kirekesztő topicot itt a másik ..



ez csak egy biztonsági topic , ami arra szolgál hogy ne érje szó a ház elejét ha a kerekedők a kereskedés közben mellet más is eszükbe jut - nyugodtan megírhatják.



mindent az éppen kialakultért a spontenaitásért , és nem a merev szabályok szerintiekért .. /abból úgy is van annyi de annyi az életünkben és a kereskedésben is



az ember nemcsak gyúr, hanem levegőt is vesz lazít is ..



"akkor jutsz el a csúcsra , ha azt könnyedén is teszed "



szóval senki ellen nem létesült ez a cucc .. ezt leszögezem, és elnézést kérek mike-tól az előbbi megszüntetett topicnak a címéért .



átjárható nyugodtan az egyikből a másikba


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
apocca
apocca 2012. 01. 04. 21:13
Előzmény: #10398  Törölt felhasználó
#10400
Lehet főleg az elején, hogy mindenki rendezze a maga cuccát, vagy meghívhat valamire, de ezt viszonozni fogod, készüljön fel rá.
Amúgy meg, úgy írányítod a dolgot, hogy a férfi úgy tudja (a kis férfi egónk miatt), hogy ő írányít:):)

Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 21:08
Előzmény: #10398  Törölt felhasználó
#10399
tévedsz és túl bonyolítod ezt megint ... szituáció és a kapcsolat milyensége mélysége és a pasi intelligenciája az lesz a döntő , hogy ne azt érezd hogy most egy pulcsiért vagy egy kétgombocos fagyiért /mi a különbség ?/ lefekszel neki ..

azt gondolom , hogy az szívből jövő ajándék és a szolgáltatás várása között van különbség ..

de ha te minden fillért vagy árút amit ajándékként kapsz az szolgáltatásként értékelsz , akkor nem a pasiban , hanem benned van a hiba , a felfogásodban - illetve semmit nem ér , felületes a kapcsolatod a pasival ..

erről lenne egy történetem
Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 20:59
Előzmény: #10397  apocca
#10398
Ebből azt hiszem sehogy nem lehet jól kijönni. Legalábbis nekem.
-ha hagyom hogy fizessen, akkor megvehető vagyok
-ha nem hagyom, hogy fizessen akkor emancipált picsa vagyok

Ráadásul, ha hagyom hogy fizessen, akkor úgy érzem tartozom. És csak azért sem fogok belemenni semmibe, nehogy már azt gondolja hogy megvehet. Feszengeni kezdek tőle, tehát szarul érzem magam tőle.
Ha nem hagyom, hogy fizessen, tartok attól, hogy őt alázom be a férfiúi hiúságában. Tehát megint csak feszengek tőle.
Ráadásul én személy szerint úgy vagyok vele, hogy amíg megtehetem addig kifizetem magamnak. Ha meg nem tehetem meg akkor nem veszem meg.
Utálom ezt a ki fizet kérdést.
Csajokkal egyszerű, mert ott kifizetem én a számlát és nem érdekel. Így legalább nem érzem azt hogy tartozom. De a pasikkal,nagyon kellemetlen.
De azt hiszem ezen a téren(is) velem van a baj. :)
apocca
apocca 2012. 01. 04. 20:50
Előzmény: #10387  Törölt felhasználó
#10397
apócás "hosszú életem" során számtalanszor előjött a férfi-női polémia.
Egy hosszú beszélgetés-vitatkozásnak csak az elejét és a végét írnám le:
Én: tapasztalatom szerint a nők nagy része szeret ajándékot kapni, ha férfi meglepi (vesz neki) ezzel-azzal, kényezteti, stb
.... hosszas dumaparty
végén a másik fél: azt mondod, hogy minden nő valahol k..va?
Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 20:50
Előzmény: #10394  Törölt felhasználó
#10396
:))

Hát, ja. Oké, belátom, cicire gyúrtam a dolgot némileg.:)
No de csoda ha némiképp instabil vagyok amikor Lilit kihalóban van bennem, és Éva uralkodik, pláne, hogy egy hat éves fekszik rajtam éjszakánként? :))))
Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 20:46
Előzmény: #10393  Törölt felhasználó
#10395
"ha ütni kell akkor te ott vagy "

tudod, hogy rám számíthatsz. ;)
Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 20:46
Előzmény: #10391  Törölt felhasználó
#10394
Mindenki belegondol valamit (talán aktuális érzelmi állapotának megfelelően) a témába, így fehéren-feketén nem sok értelme van, a sorok között is csak akkor olvasunk, ha akarunk.

A lényeg, hogy jól érezzük magunkat a bőrünkben akár szupernovástól, akár anélkül, de ez csak akkor megy igazán, ha a társ is ezt érzi. Így bízom benne, hogy senkit sem sikerült önérzetében bántani.
Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 20:40
Előzmény: #10392  Törölt felhasználó
#10393
és szerinted az azt , és csak azt jelenti , hogy minden csajszinak zsét adok hogy keféljen ?

ne legyetek már ennyire egyszerűek !

/már vártalak .. elég sokára jelentkeztél.. ha ütni kell akkor te ott vagy

:o)
Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 20:35
Előzmény: #10391  Törölt felhasználó
#10392
"egy dolog viszont majd mindegyiknél számit ..

hogy mi ?

hát a zsééééééé :o)) "

Most akkor számít, vagy nem számít? ;)

Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 20:11
Előzmény: #10390  Törölt felhasználó
#10391
hidd el ..elő tudom adni és te hallgatnád is és sajnálnád hogy vége van ..

:o))

***

ha mákom van és a csajszim nem olvassa el ezeket a beírásokat /most már ritkán szokta /, akkor elkerülhetjük azt a beírást amit válaszolna azokra , ami őt is így simán degradálja

mármint, hogy a csajszikat én mint eltartott kurváknak, vagy sima lenézéssel meg egyébbel mint pl. kirakatbábúnak kezelem mindezekszerint őt is immár a 6.éve.

rátarti és elég szókimondó büszke nő- mint már egyszer írtam erről anno..

ő az, aki elment dolgozni és a kevés keresményéből él a lányával együtt mind a mai napig , holott felajánlottam neki már az elején hogy segítem / és nem megveszem hogy az ágyamba feküdjön vagy cipelem magammal mint bábut - soha nem csináltam ilyent

/azé elég nagy izék vagytok , hogy így belegondolok :o((

kikerekedne a szeme rendesen ezektől a sommás igencsak meg nem indokolt véleményektől.
Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 19:40
Előzmény: #10389  Törölt felhasználó
#10390
"közben elmondanám hogy minden ami belőled van és aranyos is , az mind a csillagrendszerből kiindulva egy szupernovából alakult ki .."

Mondjuk arra kíváncsi lennék ezt hogy adod elő :DDD
Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 19:35
Előzmény: #10388  Törölt felhasználó
#10389
kurva, strigula meg ilyenek ..?

valóban hagyjuk.
Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 19:30
Előzmény: #10386  Törölt felhasználó
#10388
Nem akarnék strigula lenni.

Hagyd szoda, fáj.
Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 19:18
Előzmény: #10384  Törölt felhasználó
#10387
Általában azt kapjuk, amit választunk… Kur..ának sem lenne mindenki alkalmas…
Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 19:15
Előzmény: #10385  Törölt felhasználó
#10386
ne csinád má...

most tuti ha fiatalabb lennék megmaszíroználak és majd 2 - 3 óra múlva elmennénk venni egy édi kis aljat :o)) , közben elmondanám hogy minden ami belőled van és aranyos is , az mind a csillagrendszerből kiindulva egy szupernovából alakult ki ..

utána ennénk egy fatányérost a kisrablóban némi finom vörösbor kiséretében ..

na mit szólsz hozzá ?
Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 19:06
Előzmény: #10383  Törölt felhasználó
#10385
Mindegy szoda, felejtsd el.
Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 19:04
Előzmény: #10382  Törölt felhasználó
#10384
Szia
Ostoba, agyatlan kirakatbábúnak nézi őket, akiket használ és bármikor megvesz.
Tényleg... tök jó vélemény.
Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 19:03
Előzmény: #10379  Törölt felhasználó
#10383
"Persze, ez nyilván oda vissza."

viszont erről bővebben ennél semmit nem írtál csak az "oda" ról

ez így nem igaz a "kis felső" -el
.. kiforgatod a cuccot célzatosan , mert valamiért megsértődtél a hsz-om tartalmán

mond el inkább hogy mi bánt benne

miért kellene túl bonyolítanom?
és főleg mit ?

én úgy érzem hogy hozzád képest a földön járok , amit írsz az egy lányregénynek tünik nekem , de korántsem a mai igaz valóságot tartalmazza .

ha nem ilyenek ma a nők mint akikkel megismerkedtem /sokféle típusú és fogalalkozású /, akkor nyilvánvalóan nem ez lenne a véleményem ..

de mivel ezt tapasztaltam asszonyok és lányok viselkedéseiből az eddigi életem során ,akkor miért írnék mást róluk ?

mit kellene összehazudnom , hogy baszom jó színben tűnjek fel ?

egyszer 8 második esetben 20 évi házasságban éltem , és korántsem a nőkhöz feleséghez való hozzáállásom miatt váltunk el mindkét esetben ..sőt! talán úgy mondhatnám , hogy mindkét esetben a nőkhöz való túlzott hozzáállásaim miatt történt a válás / nem vagyok rá büszke többek közt a gyerekeim miatt/ és nem azért mert a feleségeimmel mint nőkkel amúgy szarul bántam a házasságon belül ..
pontosan azt nem bírták elviselni /érthető okoknál fogva /hogy egyúttal más nőknek is megadtam azt ami egy nőnek meg kell adni és majd minden vonalon ..
Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 18:55
Előzmény: #10381  Törölt felhasználó
#10382
Sziasztok, szerintem szoda véleménye nem feltétlenül lesújtó, nagyjából ebben a stílusban értékel majd mindent. Talán ezt írom azért is, mert szoda volt az, aki kijelentette, hogy nem jó egyedül élni.
Ha igaz a”zsák meg a foltja”, általában hasonló típust vonz majd minden ember. Bizonyára egy öntudatos nő nem szívesen veszi, ha rucikat kap a párjától, egy szerelmes nő talán másképp látja.
Véleményem szerint itt is az eltelt idő minősége, ill. hossza bizonyíthatja kinek is van igaza. Bár ez nem egy verda, nincs értelme összehasonlítani a kapcsolatokat, személyeket. Aki megtalálta már, az boldog, aki még nem, az keresi.
Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 18:16
Előzmény: #10380  apocca
#10381
Akkor is sértő ahogy a nőkről beszél.

Élni valóban nem éltem együtt sok nővel. De ismerem őket erről is arról is.
Mint ahogy ti is ismeritek a férfiakat. Annak ellenére, hogy gondolom ti sem éltetek együtt olyan sok férfival.:)

Topik gazda

szoda
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek