Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 18. 08:40

Forex és sokminden más is  

na megszüntettem a kirekesztő topicot itt a másik ..



ez csak egy biztonsági topic , ami arra szolgál hogy ne érje szó a ház elejét ha a kerekedők a kereskedés közben mellet más is eszükbe jut - nyugodtan megírhatják.



mindent az éppen kialakultért a spontenaitásért , és nem a merev szabályok szerintiekért .. /abból úgy is van annyi de annyi az életünkben és a kereskedésben is



az ember nemcsak gyúr, hanem levegőt is vesz lazít is ..



"akkor jutsz el a csúcsra , ha azt könnyedén is teszed "



szóval senki ellen nem létesült ez a cucc .. ezt leszögezem, és elnézést kérek mike-tól az előbbi megszüntetett topicnak a címéért .



átjárható nyugodtan az egyikből a másikba


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 17:38
Előzmény: #10238  Törölt felhasználó
#10240
Nem már, mindig is öreg lettél volna, vagy én szemtelenül fiatal.
Te szoda!
Szerinted mi vagyunk túl húzva ezen a téren, vagy akik hímeznek hámoznak nem igazán őszinték?
Vagy tényleg ennyire mások az igényeink?
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 17:34
Előzmény: #10236  Törölt felhasználó
#10239
Beírathatom az oldalbordámat egy továbbképzésre hozzád?

Elég ha elméleti agymosást végzel nála..
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 17:33
Előzmény: #10236  Törölt felhasználó
#10238
na ja .. de én már hozzád öreg vagyok .../te mnoltad és igazad is van .. én a 43-46 nőket hajkurásznám most - ha nem hagytam volna abba a vérnősző pinánckodást

ez utóbbit mondta rám a csajszim régebben , ami fogalmam nincs hogy mit jelent .. de mivel van benne vér is meg pinánc is - benne vagyok :o))
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 17:27
Előzmény: #10236  Törölt felhasználó
#10237
nem pasi! medve kell! ))
bulizós búékot mindenkinek!
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 17:26
Előzmény: #10235  Törölt felhasználó
#10236
áááááááá....
asszem lekéstem egy remek szexpatnert :o)

Ugyanezt tudom mondani csak a pasikról. Elfáradnak, rohannak és nem értik, hogy még még még és nem elég és még még még...
Eddig még soha senki nem tudta elérni, hogy azt mondjam elég volt én nem kérek többet.
És csak "szeretkezni" tudnak (már amelyik) (bár azt hiszem ez a csajok hibája), méééér nem lehet érteni, hogy igenis az jó, ha feldob az asztalra és hajrá... vagy mit tudom én, bejön miközben zuhanyzom, vagy elkap főzés közben...van amikor csak ez kell.
Strandon, éjszakai szórakozó helyen... kutya nem veszi észre.
Ugyanaz, mint nálad a próbafülke.
Pedig milyen plusz borzongást tudnak adni ezek a dolgok.
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 17:12
Előzmény: #10230  Törölt felhasználó
#10235
nem a vérmérséklettel van a baj , hanem a libidó más és más időpontban történő feltörésével ..

viszont egyet tapasztaltam a jópár kapcsolataimban : barom nehéz megtalálni azt a nőt /az én esetemben/ akivel minden téren az ágyban vagy azon kívül ténylegesen mindenben egyezünk és ki is tudunk kapcsolni..

a több kapcsolatból jó ha volt kettő -három , aki nem ájult el 20 perc múlva , akinek egy-két orgazmus után láthatóan elég lett ,vagy tesze tosza módon álltak neki , vagy túl nyálak voltak , arról meg nem is beszélve hogy mennyire nem vállalnak kockázatot még ha a hormonjaik tombolnak is az adott pillanatban - akkor sem .. pl egy mark and spencer próbafülkéjében , vagy a női wcben , strandon , szabadban , parkban bővebb szoknyában stb,stb

amikor még t.házban laktam , nyáron egyszer a lépcsőházban a lépcsőn ülve ... naná hogy jött a szomszédnő a lányával , és úgy ahogy ültünk egymásban szépen kedélyesen elbeszélgettünk és annyira, hogy a csajszim meg a szomszéd receptet is cseréltek ... aztán a lányának mintha gyanús lett volna a dolog ahogy ott ülünk egymáson egy igen gyanúsnak mondható pózban és nem is mozdulunk , mert sürgetni kezdte az anyját..

ezt már sosem tudom meg .. de aztán mindent bele ..zengett is a lépcsőház mert nem bírta ki

:o))
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:59
Előzmény: #10232  Törölt felhasználó
#10234
:DDDD
Jóóóó!
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:53
Előzmény: #10227  Törölt felhasználó
#10233
Ez nem érzelmeken alapuló kapcsolat.
Ezért némiképp eltér attól amit te élsz.

Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:52
Előzmény: #10230  Törölt felhasználó
#10232

te meg akarsz ölni ?
bepisilek !!
nem pihenhetnénk egy kicsit ?

én ezeket hallom

:o))
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:50
Előzmény: #10225  Törölt felhasználó
#10231
na ez meg a másik ..

ez a babás dolog nálam sohasem ment régebben..

ha állandóan a babájáról v. babáiról kvartyogott a csajszi , akkor én rövid idő alatt kifizettem azt amit ivott és sürgős dolgom akadt .. ki a fasz kíváncsi állandóan a babyk különböző okosságaira meg hogy így meg úgy, meg hogy mennyire okos szép és ügyes ..

dugja föl vissza magának és akkor mindig prüntyöghet neki egyenesben

ja... és isten ments hozzá felmenni

de ha problémája volt a baby nevelésével helyzettel , vagy bármivel és tanácsot kért : csupa fül voltam
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:47
Előzmény: #10226  Törölt felhasználó
#10230
:)))Ja, a vérmérséklet különbség az nagy franc.
Volt már hogy azt mondtad, hogy elég?

Bár te pasi vagy, nálatok lehet másképp működik ez a cucc.
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:44
Előzmény: #10226  Törölt felhasználó
#10229
"az nekem sem megy hogy időpontra várjak és arra túrbózzam fel magam .. /de van aki meg bírja ezt a tempótv.módit , de azok a tuti szerelmesek - jó is abban a mézédes lekvárban lenni.. "

cöcöcöcöcöc......

Szerintem ez így nem igaz. :))

Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:41
Előzmény: #10224  Törölt felhasználó
#10228
"szeretsz?"
Ebből visít az önbizalom hiány és az önértékelés zavar. És a: most és azonnal adj visszaigazolást.
Baaaaaazzzzz megkérdezi valaki, hogy szeretem e, sírva menekülök.
Ha kérdezem, nem érzem, nem vagyok biztos az érzésemben. Gáz.
Ha szeret mutatja, csinálja, mondja. Magától és nem azért mert én hallani akarom.
Szerintem.

De most szoda, jól értem, hogy szex közben?
Ne máááár...olyankor max ilyeneket:
öööööö inkább nem írom le. :)))
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:40
Előzmény: #10225  Törölt felhasználó
#10227
Naaaaaaaa, ne már...

Én is tiszteletben tartom a "családot", de ez nem azt jelenti, hogy minden péntek délutántól hétfő reggelig a család az első. Van olyan hétvége, hogy így van és van olyan, hogy én vagyok az első. Ez így fair egy "bonyolult" kapcsolatban!
Vigyázz! A "családé a hétvége" szlogen mögé bújva ne használjon ki! Ha fontos vagy neki, akkor megoldja/megosztja a hétvégéket is!
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:38
Előzmény: #10219  Törölt felhasználó
#10226
jaja... ez mindig is gond van/lesz ez a francos eltérő biológiai óra ..

az nekem sem megy hogy időpontra várjak és arra túrbózzam fel magam .. /de van aki meg bírja ezt a tempótv.módit , de azok a tuti szerelmesek - jó is abban a mézédes lekvárban lenni..

csakhogy megint az a probléma hogy elmúlik ... ráadásul nem egyszerre a kettőnél , hanem csak az egyiknél jön ki előbb a cucc

viszont az meg egy jó fogyókúra a másiknak

Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:33
Előzmény: #10222  Törölt felhasználó
#10225
Hááát... most kicsit... nem tudom... talán ez az egész egy elcseszett dolog úgy ahogy van.

És ilyenkor őrülök meg. Mert mondjuk most kapcsiból mondanám, hogy:
figyi kiscsillag, mit gondolsz te arról ahogy ez működik?
De nem lehet, mert péntek délután van és jön a hétvége. Ami ugye a családé.
Én meg így jártam a fejemben a kételyeimmel és a gondolataimmal.
Francnak gondolkodom akkor amikor neki nem jó az időpont....
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:23
Előzmény: #10215  Törölt felhasználó
#10224
mondom hogy szar az élet ..

azaz, bonyolult

az meg kinek kell

:o))

néha egy jól sikerült pókerbuli felér vagy 5 orgazmussal ..

néha meg egy jó kefe meg 3 pókerécakával

bírom a csajszikat ... úgy jó benne a közepén felhanyatlik belőle és üveges szemekkel "szeretsz?" ... én meg persze már teljesen másutt " há persze " ... és megy minden tovább

:o))
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:12
#10223
Kedvenc idézetem:

" Ha például délután négykor érkezel majd, én már háromkor elkezdek örülni. Minél előrébb halad az idő, annál boldogabb leszek. Négykor már tele leszek izgalommal és aggodalommal; fölfedezem, milyen drága kincs a boldogság. De ha csak úgy, akármikor jössz, sosem fogom tudni, hogy hány órára öltöztessem díszbe a szívemet.... Szükség van bizonyos szertartásokra is."

Szerintem ez az idézet, kimondottan bonyolult kapcsolatokra vonatkozik. Valószínű, hogy pont ezért lett a kedvencem. :))
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 16:03
Előzmény: #10219  Törölt felhasználó
#10222
Én nem tudom, hogy Nálatok mi a helyzet, de mi gond nélkül megoldjuk este hattól hajnal 2-3 óráig a találkozásokat egy-két alkalommal egy héten. Na ebbe aztán mindent bele kell zsúfolni, a szex-et, evést, ivást, találkozást barátokkal/ismerősökkel (akik tudnak a kapcsolatról), vásárlást, szerelést a lakásban, tévézést és rengeteg nevetést, mert csak így van értelme az egésznek. Mi annyit nevetünk együtt, hogy el sem hiszed és 7 éves kapcsolatról beszélek. Persze, nyilván így is vannak jobban és kevésbé jól sikerült esték/napok, de ha minden napom olyan lenne, mint amikor találkozunk, akkor arra azt mondanám, hogy ez már nem is igaz, ezt csak álmodom. Jó, a mindennapok úgysem működnének így, de legalább 1-2 ünnapnap van minden héten, - én legalábbis így fogom fel, meg azt hiszem Ő is. A legjobb barátnőmnél pont ugyanez a helyzet. Hihetetlen, de tényleg így van. :))
Törölt felhasználó 2011. 12. 30. 15:49
Előzmény: #10220  Törölt felhasználó
#10221
;-)

Topik gazda

szoda
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek