Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 18. 08:40

Forex és sokminden más is  

na megszüntettem a kirekesztő topicot itt a másik ..



ez csak egy biztonsági topic , ami arra szolgál hogy ne érje szó a ház elejét ha a kerekedők a kereskedés közben mellet más is eszükbe jut - nyugodtan megírhatják.



mindent az éppen kialakultért a spontenaitásért , és nem a merev szabályok szerintiekért .. /abból úgy is van annyi de annyi az életünkben és a kereskedésben is



az ember nemcsak gyúr, hanem levegőt is vesz lazít is ..



"akkor jutsz el a csúcsra , ha azt könnyedén is teszed "



szóval senki ellen nem létesült ez a cucc .. ezt leszögezem, és elnézést kérek mike-tól az előbbi megszüntetett topicnak a címéért .



átjárható nyugodtan az egyikből a másikba


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
apocca
apocca 2012. 01. 04. 18:10
Előzmény: #10379  Törölt felhasználó
#10380
Molnta volt koktél, meg alj is:):)
Szoda így látja nő nemet és így is kezeli őket, és így is éli az életét, ez nem fikció és mellé szavaiból nem egy hölggyel futott össze életében.
Mindig a másik nemnek van több tapasztalata, Te pl. csak saját magadból tudsz kiindulni, kevés nővel éltél együtt, és ismerted meg:)

Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 17:57
Előzmény: #10378  Törölt felhasználó
#10379
Persze, ez nyilván oda vissza.

Viszont te borzalmasan egyszerűnek látod a nőket. És akkor finoman fogalmaztam.
A kis felső nem minden. Sőt.

Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 17:50
Előzmény: #10377  Törölt felhasználó
#10378
anyám ...

még mindig itt tartotok ?

:o))

sztem meg pusztán annyi kell neki, hogy mindig figyeljem milyen a hangulata , és attól függően reagáljak rá ..

csakhogy itt vagyok én is , és bizony elvárom hogy ő is figyelje az én cuccaimat ..

tisztelet és érintgetés meg millió egyebek - az oda vissza érvényes nem egy egyirányú cucc . amelyik csak magának várja el ezeket , az menjen és fogjon magának egy balfaszt

igaz én nem nagyon szoktam sírni, de ha akar , tőlem bömbölhet ... ilyenkor veszek neki egy rucit vagy valamit csinálok vele , és már nincs is semmi baj ..pl. elkezdem megmasszírozni először finoman semmi célzatossággal - az a legtöbb esetben hat és utána 90% legnagyobb többségében aztán ez áthajlik erre arra

nem kell engem félteni ..úgy alakítgatom hogy észre sem veszi magán hogy alakítva van .. :o) ráadásul mindig szinte nekem jó kedvem van , és rengeteget dumálok , így a legtöbbször ideje sincs arra hogy magába essen hangulatilag..

ezeddig minden csajszi pont ezt bírta és többek között ... mindig hepajt csinálok magunk körül sosem voltak/vannak letargiába míg nálam vannak

keménység vagy idomulás ... ez mán bizony típustól függő cucc.. van amelyiknek az a szimpi hogy macsoskodok , van amelyiknek meg hogy egy takony legyek és kusszak másszak /na ez utóbbinak ritka élete volt nálam

egyébként a kettő között szóródik a legtöbb csajszi.

egy dolog viszont majd mindegyiknél számit ..

hogy mi ?

hát a zsééééééé :o))
hogy akármikor tudjunk ide oda menni /kaja buli utazás / vagy éppen ha éjfél van is , beüljünk akárhova egy koktélra /pfuj/ vagy éppen egy édi kis aljat toppot vegyen amikor éppen menetközben kiszúrja a kirakatban .. ilyenkor először mindig meglepődnek amikor behúzom őket a boltba

tényleg megveszed ...? na ne hülyéskedj - című nyafit adja elő kevés kivétellel mindegyik - ha céltudatos uralkodó típus , ha az az elolvadós fajta .. de mindegyik egy "cica" olyankor és szinte kivétel nélkül ..

a nők nem túl bonyolultak , csak figyelni kell rájuk ..no meg nem szabad őket hagyni sokat gondolkodni , mert abból aztán igazi nagy faszságok kerekednek ki - az tutin mondom és tapasztalatból ..

ha átadom az össz "irányitást" abban a pill-ban nem tudnak magukkal nagyon mit kezdeni és elkezdenek bizonytalankodni ..

ha meg elbizonytalanodnak , akkor tuti hogy valami ordenáré fog történni egy bizonyos idő eltelte múlva , és a nyafitól a sóhajtozásokon át ,vagy elkezdik mesélni az életüket , vagy valami szar hangulatú negatívot dobnak be - szídnak ezt azt , végül aztán engem is kikezdenek .. na ilyenkor rögvest dolgom akad és hazaszállítom őket /mert azé paraszt nem vagyok

szóval .. nincs itt sok titok
Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 16:58
Előzmény: #10375  Törölt felhasználó
#10377
A titok...
A nőnek add meg hogy ő a NŐ.
Add meg a nőnek járó tiszteletet és figyelmet mindig.
Nézz és érj hozzá úgy, hogy Istennőnek érezze magát mindig, mikor ezt teszed.
Az érintéssel meg kell adnod a biztonságot, tehát a nőnek kell az ölelés.
Hallgasd meg, szánj rá időt, mert a nők látszanak bármilyen keménynek sokkal jobban érzésből élnek át dolgokat, mint ti. Ezért sok minden feldolgozása is nehezebb nekik. Engedd, hogy sírjon, akkor is ha nem érted miért teszi. Soha ne kicsinyeld le azt a dolgot ami miatt ezt teszi, mert lehet az neked kicsi dolog, de neki fáj. (ezekben a szituációkban mutatkozik meg a leginkább, hogy mennyire nagyon képes szét szakadni az értelem és az érzelem a nőknél és mennyire hajlamosak érzésből/zsigerből lereagálni inkább a dolgokat, mint agyból)
Tudj beszélni és megmutatni az érzelmeidet/érzéseidet. A nők nagy része nem szereti a jégcsap kőkemény férfiakat.
A nők nem szeretik a hallgatást. Mond el egyszer kétszer, ezerszer. Ha kérdez válaszolj és ne térj ki. Azért kérdezünk annyit, mert több idő kell a feldolgozáshoz és sokszor más aspektus. Ne gondold, hogy ami neked férfinak természetes/egyértelmű az egy nőnek is az. A férfi agyból működik, egy nő nem.

Hmmm... azt hittem könnyű összefoglalni, de nem az.
De ezek azon dolgok közé tartoznak amiket ha egy nő mindig megkap akkor mindent kibír, és bármit megtesz. Formálható és alakítható lesz.
És általában ezeket a dolgokat nem értik a nőkben a férfiak, mert másképp működünk.
Hááát a férfiak dolga sem könnyű. Tudnotok kell keménynek, határozottnak ugyanakkor ha kell gyengédnek, megértőnek lenni. Tudnotok kell, mikor melyik a jó.
Nem könnyű velünk(sem).:)
Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 14:37
Előzmény: #10375  Törölt felhasználó
#10376
Elképzelhető, hogy egy hangyányit elfogult vagyok, mert 10 éve egy Angyallal élek együtt. :)))
Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 14:19
Előzmény: #10370  Törölt felhasználó
#10375
A 10370-re válaszolva, reméltem valamelyik kollegina válaszol rá, de ha nem mondom én. ;)

Nekem pont akkor lenne unalmas egy nő, ha olyan könnyen beskatulyázható lenne, ahogy te teszed. Ha egy nő állandóan izgalmas, akkor az egy idő után már unalmas. Vagy nem?

Volt idő, hogy én is így gondoltam, de ma már egyre inkább az a véleményem, hogy igenis egybe van gyúrva bennük, és partner függő, hogy ebből mi kerül felszínre. Pont ezért olyan szeszélyes, és színes a nők viselkedése. A férfi gondolkodása lineáris, ok okozat. A nőére nem lehet mit mondani. Valahogy úgy épül fel, mint egy festmény. Ide egy pici piros, oda egy pöttynyi kék, látszólag semmi logika, de végül mindig egy remekművel találjuk magunkat szembe.
Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 14:00
Előzmény: #10371  Törölt felhasználó
#10374
üdv, tegnap munkába álltam, de a másik fx-topicba rakom fel a trédjeimet. így folyamatosabb lehet itt a társalgás.
Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 13:38
Előzmény: #10371  Törölt felhasználó
#10373
Én rád vártam, nem akartam megtörni ezt a szép befejezést :o)
Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 13:28
Előzmény: #10371  Törölt felhasználó
#10372
Szia Szoda!

Remélem nem hagyták abba, csak még mindenki az álmos év eleji ciklusban van, pedig lehetőség az van bőven most is!
Törölt felhasználó 2012. 01. 04. 11:09
Előzmény: #10370  Törölt felhasználó
#10371
na mi van ..

mindenki abbahagyta a forexet , vagy nem győzitek költeni a tavalyi profitot
Törölt felhasználó 2012. 01. 02. 19:37
Előzmény: #10369  Törölt felhasználó
#10370
bebaszna ..

de uncsik lennétek :o)

van az izgalmas , a szende , a frivol és még millió típusú nő, és ezek egyáltalán nincsenek egyetlen nőbe egybegyúrva oszt ez copyzva - mert lehetetlen

a lélek az meg egy teljesen más dolog / mint a lélektelen is
Törölt felhasználó 2012. 01. 02. 19:05
Előzmény: #10368  Törölt felhasználó
#10369
Lilit és Éva általános jellemzőiről, mint akik együtt mindketten alkotják a női lelket. És nem külön külön nő típusok.
Szerintem.
Törölt felhasználó 2012. 01. 02. 19:02
Előzmény: #10367  Törölt felhasználó
#10368
nem értem ...

lili és éva jellemzőekről és általánosságokról volt szó végig ... mint nők egyfajáiról és általában - de nem a kovács irmádról

ami nem tudom még most sem, hogy mit bizonyítottál ezzel ?

hogy van ilyen is ? naná...

mi nincs ?

:o)
Törölt felhasználó 2012. 01. 02. 17:52
Előzmény: #10366  Törölt felhasználó
#10367
Nem állt szándékomban ezt bizonyítani, mert amiről írsz, azt nem is lehet. Csak egy lehetőségre akartam rámutatni ezzel a példával.

Nekem sokkal ellenszenvesebb az, amikor sok ezerből általánosítva akarnak egyvalakit jellemezni.
Törölt felhasználó 2012. 01. 02. 15:01
Előzmény: #10356  Törölt felhasználó
#10366


hát nekem nem annyira tetsző dolog /bocsi/ az , hogy a sokezerből kiragadva egyetlen egy kuriózum példa alapján annak a bemutatását - hogy mintha ezzel az eggyel azt lehetne bizonyítani , hogy az össz ribanc alkalomadtán mind csupa szívjóság asszonyokká vedlenének át ..

ez így egy kamu válasz

***

tuti hogy génsebész a pali
- ha már nem kérdezted meg tőle

:o))
Törölt felhasználó 2012. 01. 02. 14:40
Előzmény: #10364  Törölt felhasználó
#10365
"Holott csak a női nem két ellentétes aspektusára vonatkozik...legyen meg benne mindkettő, egészséges egyensúlyban."
Igen :)
Törölt felhasználó 2012. 01. 02. 14:36
Előzmény: #10350  Törölt felhasználó
#10364
persze, az ideális nő :link

10 év múlva más lesz a fontosabb...még 10 év , megint más
És elérkezünk a felnőttkorhoz, amikor hiányoljuk (persze nem én :) ) a sok és változatos szexet visszavárjuk a 20 éves " partikat". És ugyanakkor elvárjuk a nőtől, hogy a gyermekekkel (és velünk) kedves csöndes legyen és szeret lengje be a házat. Ugyanakkor legyen olyan társ is, akivel meg tudjuk beszélni a dolgokat (ugyanakkor jó hallgatni a csacsogását), de csendbe is tudjon maradni. Persze ne legyen okosabb mint mi, /v. ne vetesse észre) . Az ágyban legyen olyan mint egy ribanc, otthonunkban mint egy szerető háziasszony. Na ez a nem eccerűű...És elérkeztünk Lilithez, akiből qrvát csináltatok...Holott csak a női nem két ellentétes aspektusára vonatkozik...legyen meg benne mindkettő, egészséges egyensúlyban.

Amúgy jó olvasni az eszmefuttatásotokat :)
Törölt felhasználó 2012. 01. 02. 14:30
Előzmény: #10362  szarvasvadasz
#10363
Így igaz. Ez egy extrém, szélsőséges eset, de valós. Ha ők képesek voltak változni, másoknak is van esélye.

más.

Most kaptam ezt a linket, még én sem néztem végig, de érdekesnek ígérkezik.

link
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2012. 01. 02. 14:25
Előzmény: #10359  Törölt felhasználó
#10362
Nem vitatom, hogy megtörténhet-e, hogy ilyen élethelyzetből bontakozik ki egy bensőséges kapcsolat. Nem tudunk semmit róluk, az életükről, milyen út vezetett addig a döntésig, hogy a srác a az egyéb lehetőségeit is mérlegelve a strici állást mellett döntött, a lány pedig alkalmazott lett nála. Valószínűleg számukra valamiért ez az élmény kellett a továbblépéshez.

csupán arról van szó, hogy a "normális" átlagember szemével nézve az a motiváció és mentalitás, amit ehhez a szakmához társítunk, a férfi és nő közötti bennsőséges társas viszony érzelmi alapfeltételeivel ellentétes, ezért nehéz belátni, hogy ebből egy ilyen kifejlődhet. Ettől még persze megtörténhet és feltételezem, hogy meg is történt.

Nem piszkálódásnak/ítéletnek szántam, csak leírtam, ami "civilizáltan" elsőre eszembe jutott.
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2012. 01. 02. 14:25
Előzmény: #10359  Törölt felhasználó
#10361
Nem vitatom, hogy megtörténhet-e, hogy ilyen élethelyzetből bontakozik ki egy bensőséges kapcsolat. Nem tudunk semmit róluk, az életükről, milyen út vezetett addig a döntésig, hogy a srác a az egyéb lehetőségeit is mérlegelve a strici állást mellett döntött, a lány pedig alkalmazott lett nála. Valószínűleg számukra valamiért ez az élmény kellett a továbblépéshez.

csupán arról van szó, hogy a "normális" átlagember szemével nézve az a motiváció és mentalitás, amit ehhez a szakmához társítunk, a férfi és nő közötti bennsőséges társas viszony érzelmi alapfeltételeivel ellentétes, ezért nehéz belátni, hogy ebből egy ilyen kifejlődhet. Ettől még persze megtörténhet és feltételezem, hogy meg is történt.

Nem piszkálódásnak/ítéletnek szántam, csak leírtam, ami "civilizáltan" elsőre eszembe jutott.

Topik gazda

szoda
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek