Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 10:08

ERSTE NetBroker  

Tud valaki valamit erről miért nem megy?

A telefont nem veszik fel!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
nagi66 2007. 02. 23. 11:02
Előzmény: #159  Törölt felhasználó
#160
Kössz!
Törölt felhasználó 2007. 02. 23. 10:55
Előzmény: #158  nagi66
#159
Igen van banki háttere: KBC Securities.
(itthon a K&H Bank tulaja)
nagi66 2007. 02. 23. 10:44
Előzmény: #137  Törölt felhasználó
#158
Equitas-os kollégák! Ennek van banki háttere?
Nem szeretném egyszercsak bukni a manit.
Az Erste lehet, hogy szar, de biztonságos.
bpmcwap
bpmcwap 2007. 02. 22. 21:51
Előzmény: #156  Törölt felhasználó
#157
remélem is hogy elriasztó... ;) nem véletlenül!
Azóta nincsennek huje kérdések miota ilyen elriasztó a regisztráció... :))) Különben meg mi benne a riasztó??? Nem a pénzedre vagyok kiváncsi!Azért vannak olyan hatalmas lépcsők! Majd meg látod mihez kell ha regelsz és türelmes vagy... ;)
A végzetségét meg csak nem szégyelli senki... ha meg igen vessen magára...!!!Nekem van 8általánosom abból is 6szor jártam az elsőt kéccer a másodikat azt meguntam és még is nézdmeg hova jutottam vaze!!!! ;) Amugy ez meg pl arra kell hogy a hirdetők lássák hogy nem bevándorolt segédmunkások hanem pénzugyi kisbefektetők olvassák a lapot... Amugy meg egy freemailos regisztrációnál sem kell kevesebb adatot megadni... :))) De pl nem kell fénykép.... pedig egyesek igen csak hiányolják a forumon... főleg a leányzók képeit.... :DDD Tényleg te lány vagy???? :DD Na nem magam miatt kérdem mert én életfogytos vagyok... ;)
Nem érdekem a látogatottság... igy is két millio fölött vagyunk!!!! Hova???? minek??? 1700 regisztrált felhsználó!!! összehasonlitás képpen a portfolion 3500 regeltek hirlevélre... Nincsennek napi elemzések-pláne hogy nem is vagyunk technicisták mint a CC, és nem vagyunk hirportál sem mint a portfolio-adjanak bármijen huje cimet is a cikkjeiknek... Mi a portfolio forumosai vagyunk csak mi komolyabban vesszuk a tőzsdét...páran ebből élünk... a cápák is ebből él... ennyi... meg probálonunk egymásnak és másoknak is segiteni... lásd cápasuli... vagy a középtávu elemzéseink.... a háromszáz nem tudom hány elemzésből 99%a bejött ugy ahogy az le is volt irva... Mi nem hajtunk a portfolio babérjaira, hiszen mi sem lennénk ha ők nem lennének, de sőőőt még a CCnek se vagyunk és nem is akarunk konkurenciája lenni!!! Olyanyira nem hogy pl ott is vannak nagy nevek akiknek adunk a szvaára!PL horgász!!! Csak mi máshogy gondolkodunk... mi találtunk egy közös hangot egymással... Én meg adtam ehez a felületet... meg a pénzt... Ennyi a cápák lényege!Nem kell itt mittudomén mire gondolni!!! Bár ki tudja... lehet hogy köztünk van a jövő kosztolányija vagy felegije... ;) JP Morgenunk van... Greenspam is velünk van... :))) Én meg vagyok a woren báfett... :DDD
;)
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 21:27
Előzmény: #155  bpmcwap
#156
regisztrációnál miért kell az a csomó személyes adat?
elriasztó
tényleg csak az hiányzik, hogy
hetente hányszor..?

(...viszed le a szemetet)
bpmcwap
bpmcwap 2007. 02. 22. 20:51
Előzmény: #154  Törölt felhasználó
#155
TC:
Ő az én drága gyermekem, a hobbim, az iwiwem, a blogom... ;)

A brokik nem tudnak tuti infokat!!! Nem is tudhatnak különben nem lehetnének brokik!!! ;)
Arra meg nem érnek rá, amire egy speki hogy olvassanak... :DDD
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 20:43
Előzmény: #152  bpmcwap
#154
bocs, csak gondoltam, ha televagy tutti infókkal
és a Tőzsdecápákhoz miként kötődsz?
bpmcwap
bpmcwap 2007. 02. 22. 20:38
Előzmény: #149  Törölt felhasználó
#153
:))) Tartok tőle hogy az meg nem is neked szólt... legalábbis ha az előzményre klikkelsz... elvileg nekem irta vagy csak férre tárcsázot...
Én értem de különösebben nem kommentálnám.... monyuk van blogom, sőt már greenspamnak is van...
Én csak lazulva nyomom a vakert, hogy szellőzzön a szám, ő green viszont tőmondatokkal gyujt fényt a sötétségben... Azt sajnálom - ha már kevertelek benneteket AKS, ARP most mejik???- hogy Bobibá rég járt erre... elolvasnám má mivan vele... de a másik 3betus Abetuvel kezdődő ugy eltünt mint szamár a ködben...
bpmcwap
bpmcwap 2007. 02. 22. 20:33
Előzmény: #146  Törölt felhasználó
#152
ja.... repeta... :DDD
Öregszem má én is... :))) Mindegy mailban küldtem a tuti infot... ;) Giga hozam , no riziko kispénzbő lesz nagy nyaraló... ;)

malév!Há beléd köttöttem én valah vaze????Bántottalak én tigedet??? Most minek kell itt gyanusitgatni meg a rossz hiremet kelteni??? ;)
:DDD
Dehogy vagyok broki!!!!! Speki vagyok semmi több!
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 20:17
Előzmény: #136  Törölt felhasználó
#151
lazac
Én ezt úgy oldottam meg vidéken, hogy postán elküldték a szerzödéseket, elmentem a közjegyzöhöz és hitelesitette az adataimat 1500 ft / signo és pecsét / majd postán vissza és kész.
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 20:12
Előzmény: #142  bpmcwap
#150
bpmcwap,
Te bóker vagy?
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 20:10
Előzmény: #145  Törölt felhasználó
#149
nna, azt hittem, Bp olyat mond, amit nagyon nem értek, de sikerült felülmúlnod! velem tagoltan kell beszélni!!! :)

nemtom, TBarna hogy jön ide, de ha egy buzi nicktolvaj van a dolog mögött, aki TBarnának nyalizik ASK vagy vmi hasonló nikkel, akkor nikkelbolhaként pattan az öklöm a bitorlón :)

viccet félretéve:

nem tudom követni az eseményeket! vegyétek úgy, hogy ez a fórum (nem csak a topik) a Barátok közt, és én a 3369. és a 4998. közötti részeket NEM LÁTTAM :)

ennyit nem tudok bepótolni! :)
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 20:07
Előzmény: #147  Törölt felhasználó
#148
sőt ha megnézed akiknek blogjuk van azok jobban látják a piacot mint akik brokiknak hívják magukat!!!! :))))
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 20:06
Előzmény: #145  Törölt felhasználó
#147
de amugy meg ne bántsalak!!!!!

miért nem csinálsz egy frankó blog oldalt és akkor ott olvasgatnánk ,hogy miket irsz!
na és ha tényleg annyira jók ,akkor tedd fizetősé!!!!!
brokinak ilyen hogy blog nem jút eszébe mind addig amig van akit be túd palizni hogy milyen okosakat mond !

Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 20:04
Előzmény: #142  bpmcwap
#146
Hali BP!

sajna nem vágom...
vedd figyelembe, hogy igen ritkán esz erre a fene, viszont a marvin28 kukuc freemail pötty hu-t az általam indított topikok min. 50%-ban látni, így az a gyanúm támadt, hogy megint keversz vkivel (1x már ARP-pal kevertél, emléxel? :)
még a GPC miat is ezt gondolom - legutóbb JP adott román tőzsdéről tippeket, amit köszönettel vettem.
de megnézem, mi a GPC, és talán beugrik vmi...

megpróbállak mailen megkeresni, kb. 1 éve asszem váltottunk pár sort...

no harag, öreg harcos :)

sok pénzt!

btw nincs olyan mailcímem, amit töröltem, ez a 3. ok, ami miatt a keveredésre gyanaxom, végülis 3 betűt könnyű elnézni, lehetnék pl. ask is :)
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 20:03
Előzmény: #144  Törölt felhasználó
#145
de mennyit fizettel egy topiknyitásért???? :))))

mert hát csak ugy nem szoktam nyitni csak pénzért !
jó mondjuk a haveroknak ingyen megcsinálom de Tbarna nak nem!
mert nem engedet be a saját topikkába!
de nem baj jön ő még az én utcámba is!
de amugy a viccet félretéve , Tbarna egyedül szokott a topikjában beszélgetni??? :)))
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 20:00
Előzmény: #143  Törölt felhasználó
#144
amugy meg ha te válalod hogyha nyitok egy olaj topikot és mindig beleírod az értékes infokat akkor nyittok neked egyet azon ne múljon! :)))
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 20:00
Előzmény: #142  bpmcwap
#143
na, na ,azért a narancsot megenni nem dobálni!!!! :)))))

mert van ahol emberek éheznek! :))))

ha gondolod én jó pénzért tudok neked tanácsot adni!
de ,hogy az jó is lesz ??? hát!!!
a lényeg hogy előre kell jaktolni!!!
na ez csak vicc volt!
amugy a brokiknak már nem sok idejük van hogy itt istencsászároskodjanak!

például ha megnézed őnmagad akkor hamar rájössz hogy miért!:))

bpmcwap
bpmcwap 2007. 02. 22. 19:53
Előzmény: #141  Törölt felhasználó
#142
te csak ne papojjá vaze infocsatirol... még a mail cimed is törölted... pedig volt nekem egy tuti infom vaze!!!Mégis csesző rám halgatni!!!!!
Mivan a GPCvel???? 8,5nem vetté, me fété... 15ön montam vegyé, fété... most 25körül jár... :DDD
Most vároki valamire ha bejön akkor lesz az még 40is... :DDD
Nekem bezzeg nem tejeté vaze jutit pedig ha rám halgattá akkor szakitottá 300%ot vaze... :D
Keres meg mailban, mert én nem érlek el a tiéden!
Törölt felhasználó 2007. 02. 22. 19:41
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#141
ok, köszi a segítséget :)
én másféle csatornákra gondoltam, lásd OLAJ topik, stb.
ezek mind elsüllyedtek
nyilván én is le tudom vonni a konzekvenciákat...

hasta luego

Topik gazda

nagyonkezdo
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek