Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 07. 12. 23:29
Előzmény: #12358  Törölt felhasználó
#12360
Holnap megvesszük a még hiányzó mennyiséget is.
Lendítünk egy kicsit a forgalmon és az árfolyamon is. :-)
Még a végén lemaradunk a buliról. :-)
Törölt felhasználó 2007. 07. 12. 20:39
Előzmény: #12358  Törölt felhasználó
#12359
OK!

nem véletlenül foglaltam össze az elérhető, legalábbis általam olvasott infókat, hogy az újakat megvédjem a dezinformativ és hazabeszéló anyagoktól.

amit a phyla a béten vagy a sajtóban hivatalosan közöl - beleértve a kérdezz-felelek
önline interjút - az van!
a többi feltételezés
Törölt felhasználó 2007. 07. 12. 20:28
Előzmény: #12357  Törölt felhasználó
#12358
Kösz Rapista, semmi gond, csak az informádióéhségem dobta le a láncot! :)

Én a tiszta beszéd, nyilt üzlet híve vagyok.
Remélem itt is megtalálom ezt.
Törölt felhasználó 2007. 07. 12. 20:01
Előzmény: #12239  Törölt felhasználó
#12357
Gudakes!
visszanéztem az esti-éjszakai hsz-eket!

mondjátok meg, mi változott este óta!
sőt kiderült hgy a labda már nem phylánál van ----a bürokrácia járja a maga útjait!
A TŐZSDÉNEK KÖTELESSÉGE JELEZNI, MIKOR VÁLTOZIK A NÉVÉRTÉK-------A TŐZSDEI részvények mikor forognak új értéken!
Az otp tizedelés pl. nem okozott problémát tudtommal, és ez sem fog :-)
Törölt felhasználó 2007. 07. 12. 19:49
Előzmény: #12355  Törölt felhasználó
#12356
Köszönöm, a kedves, és okos szavaidat.
Törölt felhasználó 2007. 07. 12. 19:45
Előzmény: #12353  Törölt felhasználó
#12355
Türelmes leszek, úgyis ezt tanítják nekem a nagyok, hosszútávon van igazi haszon egy pappírban! :)

A Genesis projektben bármi akadály jöhet, de az a türelmetleneket szorja ki, a türelmesek akkor kezdenek vásárolni még a pakkjukhoz! :)
A kommunikáció erősítésére hoztuk létre Mercurius-szal a Genesis Klubot, ami azt szolgálja, hogy legyen egy közvetlen kapcsolat a cégvezetéssel, legyen információüáramlás. Levelezünk, személyesn beszélgetünk Rényi Gáboral a cégvezetővel, és az igazgatóság más tagjaival. A "törzsrészvényesek" így lojálisak vagyunk, és ki fogunk tartani a cég mellett az esetleges nehezebb időkben is.
Egy innovatív tözsdei sikertörténet kezdetén vagyunk, amikor szinte a semmiből épülnek nagy dolgok, a befektetők bizalmára, és a Cég tapasztalataira, szaktudására támaszkodva. A Klub is egy ilyen újfajta kezdeményezés :)

Bocs az off-ért.
dodoanyul
dodoanyul 2007. 07. 12. 19:23
Előzmény: #12352  Törölt felhasználó
#12354
Olyan világot élünk ami nem éppen a korrekt bejelentéseken alapul. Én inkább a már megtörtént dolgokban hiszek. Elmegyek a üzemlátogatásra is. És ha úgy látom, hogy tényleg nem ér annyit mint amit mondtak meg is írom alátámasztva számokkal. Viszont szeretném már végre, hogy a bejelentéseknek ne csak árfelhajtó hatása legyen, ha nem termelés is álljon mögötte. A Phylaxia azt hiszem jóval közelebb áll ehhez mint a Geni. (latba és nem lapba) . Egyébként azt hiszem, hogy hasonlóan gondolkozunk csak mindenkinek máshol van a félelem szintje. üdv a nyúl
Törölt felhasználó 2007. 07. 12. 18:52
Előzmény: #12352  Törölt felhasználó
#12353
Gudakes, itt a köüzlemény a cég honlapjáról:

"A PHYLAXIA PHARMA NYRT. KÖZLEMÉNYE
A PHYLAXIA PHARMA Nyrt. értesíti a tisztelt befektetket, hogy a Fvárosi Bíróság mint
Cégbíróság a mai napon kézhez vett 01-10-042533/181. sz. végzésével az Alapszabály 4.
pontjának („A társaság alaptkéje és részvényei”) a részvények névértékét és darabszámát
érint, a 2007. május 11-i folytatólagos közgylésen elhatározott módosítását a cégjegyzékbe
bejegyezte.
Ennek megfelelen a társaság 83.201.492 db 25 Ft névérték részvénnyel rendelkezik.
Arról, hogy a Budapesti Értéktzsdén a kereskedés a 25 Ft névérték részvényekkel mely
idpontban kezddik, a tisztelt befektetket ugyanezen módon tájékoztatni fogjuk."

Vagyis, amig a BÉT bem lép, addig, nem tudnak mondani semmit,, nem rajtuk múlik a dolog. Az jó hogy látsz benne fantáziát és tartod.

Off: Arra egyébként gondoltál, hogy mi lesz a Genesis-szel, ha jön egy negatív hír, esetleg csúszik a projekt (hazánkban ez nem elképzelhetetlen), szerintem elég hevesen fogja lereagálni a piac.Bár ha tartod azt is, hosszútávon bejöhet. Ezért jó, szerintem, hogy a phyl nem megy elébe a dolgoknak...

Na, minden jót!
Törölt felhasználó 2007. 07. 12. 17:56
Előzmény: #12351  dodoanyul
#12352
Nézd, én azért vettem ezt a papírt, mert utánanéztem, és látni benne lehetőséget, csak azt érzem, hogy mindenki találgat, lehetőségeket latolgat. Senki nem tud sok konkrétumot, és határidőket. Ha ez tisztább lenne a kedélyek is nyugodtabbak lennének.
Nem a mediterránumban élünk, ahol mindenre az idő szétfolyása a jellemző, azaz: "Majd holnap!". :)
dodoanyul
dodoanyul 2007. 07. 12. 17:44
Előzmény: #12346  Törölt felhasználó
#12351
Szép napot!
Tudom, hogy a spekik lelkivilága sokat nyom a lapba a részvények árfolyamának kialakulásánál erre van alapozva a Geni. Geni és a Phyl már csak azért sem hasonlítható össze, mert a
Phylaxia árának alapját nem légből kapott hírek karbantartják (majd építünk gyárat), ha nem a cégérték. Ha a Phylaxia is elkezdi hírekkel bombázni a részvényeseket az ára meg sem fogja közelíteni a névértéket. Ez egy jó papír már most. Aki fél az adja el még most, de azért előtte számoljon egy kicsit.
Törölt felhasználó 2007. 07. 12. 17:38
Előzmény: #12347  Törölt felhasználó
#12350
A Genesis hírözön azért van,mert a cég tényleg teszi a dolgát. Köti a szerződéseket, földet vásárol, megvesz cégeket, szóval minden megy a tervek szerint, és ezt kommunikálja is a részvényeseivel. Nem közöl csipcsup ügyeket, hanem nagyon is fontos híreket, ami bizonyítja, nem csak ülnek a babérjaikon. Valóban, az, hogy kommunikálnak velünk, az szintentarja az árat, mert így belelátunk a működésbe.
Nem az, hogy nem bízok a Phylaxiában, de azt azért elvárhatjuk, hogy közöljék, igen beadtuk a kérvényt, és ekkorra várható az intézkedés.
Akkor tudhatnánk, hogy egy hét, egy hónap, vagy három.
Törölt felhasználó 2007. 07. 12. 17:36
Előzmény: #12346  Törölt felhasználó
#12349
Törölt felhasználó 2007. 07. 12. 17:23
Előzmény: #12346  Törölt felhasználó
#12348
Add el piacin holnap Miert tartasz olyan papirt amiben nem bizol?
Törölt felhasználó 2007. 07. 12. 17:21
Előzmény: #12346  Törölt felhasználó
#12347
Gudakes, nem akarlak elkeseríteni, de szerinted, aki a telefon végén volt az naprakész a BÉT-re beérkezett kérvényekkel kapcsolatban? Erre a negyedelés hírre is majd 1 hónapot vártunk, ha nem többet. Aki türelmes az vár tovább. A Genesist meg ne hozzuk már példának, mert ott teljesen más a közkézhányad is, és ahogy olvasgatom a Genesis fórumot, már lassan olyan érzésem van, hogy ha nem lenne folyamatos hírözön, akkor lehet nem lenne ott az árfolyam, ahol most van (leszámítva a 2800-as jegyzést).
Törölt felhasználó 2007. 07. 12. 17:13
Előzmény: #12342  Törölt felhasználó
#12346
Beszéltem ma a BÉT-tel.
Még azt sem tudták megmondani, beadott-e már kérvényt a Kellerhez, a tözsdei részvények negyedelésére. Mondták a rizsát, hogy bizonyára közzéteszik a hírt ha aktuális.

Szerintem ez ami most megy az időhúzás, és kezd meginogni a bizalmam a cégben. Mármint a Phylaxiában, hogy ennyire nem képes tájékoztatni a részvényeseit.
Mert azért nem mindegy mikor lesz az az ominózus negyxedelés, amikor már az új részvények ezen az áron vannak jegyezve.
Úgy látom előfordulhat itt is, hogy a cégnek az a lényges, hogy a részvényeit lejegyezzék, meglegyen a tőkeemelés, befollyon a pénz a kasszába, azután teljesen mindegy neki az, mi van a kisbefekltetőkkel, és hol áll a részvény!

Ha nem így lenne, jobb lenne a cég kommunkiációja is ebben a dologban.
Mert nem csak én lehetek az akinek a bizalma meginog, és abbol tömeges eladás lehet!

Ez nem feltétlen türelmetlenség kérdése, hanem az ember szereti tudni mi is várható, és mikor!

Megint a Genesist hozhatom fel példának, ahol tudjuk mikor zárul a jegyzés, tudjuk cca. mikor lesz a spanyol (ami ugyan késik), és azt is mi a projekt ütemezése. Aki hisz benne az vesz papirt, és taln tartja, aki nem az nem vesz, vagy eladja. De a tiszta játszma ez, a tájékoztatás.
Törölt felhasználó 2007. 07. 12. 17:05
Előzmény: #12336  Törölt felhasználó
#12345
a részvényes miért a cég által fizetett lenne?

neki elég ha nem "ugatják le" az árfolyamot, azok akik a KÁRUNKRA, minden jelenlegi és jövőbeni MINDENKORI részvényes kárára akarnak meggazdagodni!
A tőzsde már csak olyan, hogy valaki vesz, ha valaki elad............aki olcsón ad el VESZTES,
aki olcsón vesz, az LEHET NYERTES !
azért csak lehet, mert az árfolyamok lefelé is mozognak................
de ha valakit indokolatlan beirásokkal beijesztenek, tudatosan félreinformálnak, félrevezetnek, hamis híreket terjesztenek -
arról nemcsak a véleményem van meg!

ha valamilyen szálat, törvénytelenséget a felügyelet talál...............akkor büntethet!

de ilyen topikolókat nehezen lehet büntetni, hiszen a "véleményét" írja...........!

HA VALAKINEK AZ EMBER MEGÍRJA AZ IGAZAT, a valós és cégtől származó BEJELENTÉSEKRE hívja fel a figyelmét, az nem kincstári optimizmus..............
dexter 2007. 07. 12. 17:02
Előzmény: #12340  BozsoBozso
#12344
Isten bizony nem értem, mit problémáztok ennyit ezen a negyedelésen.
- 4 annyi papírod lesz
- negyed áron nyit, mint az előző nap
- marad a 10% és 20% limit

ennyi? Honnan a francból veszitek a 30Ft-tos napi változást, stb.? Csak egy kicsit kéne józan paraszti ésszel gondolkodni. :)
Amúgy meg sávszélesítést nem hiszem, hogy csinálnak? Ugyan mire? Pl. nem 112-ről fog leesni, hanem a negyedelés napján ajánlatba az előző példánál maradva pl. 28 +-20%-kon lehet ajánlatot berakni.
Törölt felhasználó 2007. 07. 12. 17:00
Előzmény: #12342  Törölt felhasználó
#12343
Felkuldik felsolimitre, hogy felertekelodjon az akviziciora forditott reszvenyek arfolyama. Figyuzzatok csak szepen.
Törölt felhasználó 2007. 07. 12. 16:37
Előzmény: #12340  BozsoBozso
#12342
112...
Törölt felhasználó 2007. 07. 12. 16:37
Előzmény: #12340  BozsoBozso
#12341
na, a végén csak kiderül, hogy nem is olyan egyszerű az adminisztráció?...

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek