Fidesz Tisza két jóbarát. Első törvény a vészhelyzeti törvény. Miről szól. Nincs ingyen ebéd.'Meta Reklámadó Eltörlése: Novák Előd (Mi Hazánk) szerint a törvény a Meta (Facebook) számára biztosít adómentességet, miközben a magyar vállalkozók adóznak." 6 ellenszavazat volt... Lehet tévedek akkor bocs...
Jó reggelt! Most még a hirtelen változás miatt csapkodnak a gondolatok. Sok pozitív változást várok én is. Azonban vannak olyan dolgok amiket nem lehet egy "huszár vágással" elintézni. Mindent mérlegelni kell és csak utána dönteni.. Az Opus pont egy olyan dolog amit nem lehet és nem is kell hirtelen ledönteni. Az Országnak más prioritásai is lehetnek mint arra érzelmi reakcióra hagyatkozni, hogy "Mészáros Lőrinc". Olyan megoldásokat kell keresni amik előre viszi az Mo.t Ne lépjünk vissza 16 évet .. Ami jó azt mentsük ki, vagy meg... Igen vannak olyan vállalatok, de általában külföldiek.. Pl Strabag. Azóta is van probléma vele. Le lehet szorítani az árakat is.. Lehet pl tulajdonos váltás is. magyar a magyarnak ne legyen ellensége.. mint a Hunyadiak után.. Azóta is ezt a gondolkodást folytatjuk? Nem az a cél, hogy aki mást gondol azt rögtön eltapossuk.
Magyar Péter tavaly májusban Mészáros Lőrinc cégeivel kapcsolatban is óvatosan fogalmazott. A Klubrádiónak adott interjúbanazt mondta, a Tisza Párt körültekintően járna el az érintett cégekkel, hiszen nem lehet célja egyetlen kormánynak sem a magyar gazdaság megroppantása, „figyelembe véve, hogy Mészáros Lőrinc és a hozzá köthető vállalkozások a legnagyobb munkaadók Magyarországon”. Nem tudjuk, hogy azóta változott-e véleménye ez ügyben.
Nem kap semmit.. Sőt leállítják teljesen az idegenforgalmat
(hotelek). Éptőipart is majd kuka.. Majd jőhet ismét a Strabag. Ja és Közműveket
remélem ismét külföldi kézbe adják. Na az lesz az igazi rendszerváltás..
Lényeg, hogy ne magyar legyen...? A józan ész
kerülne elő, akkor lehet csökkenés, de érdemi bevételi és nyereség
változás szerintem nem lesz. Az, hogy ki a tulaj csak érzelmi alapon probléma.. Én már láttam egy "rendszer váltást". Remélem nem fog ismét megtörténni. Azonban a választásokra kapott segítséget majd vissza is kell fizetni...
Van benne valami. Mindig megkérdeztem őket az árfolyam emelkedéskor, hogy mit szólnak hozz. Mindig azt válaszolták , hogy túlértékelt.. Akkor jót nevettem és vettem még hozzá. Mostani helyzetben nem vagyok biztos semmiben, de az árfolyam szerintem alul van értékelve. Ez nem jelent semilyen tanácsot---... Viszont a fitaloknál ez Tiszás túlfűtöttség nehogy elmossa az egész Országot.. Régen Moszka most meg Brüsszel akarja meghatározni, hogy ki mit tehet.. Csömörből - vödörbe kerülhetünk. Ezt talán nem nagyon értik csak talán 55 év felttiek..
Jó reggelt! Sok gondolatoddal egyetértek , de a magyar útlevelet nem a nyomda gyártja... Törököknek több közülük van hozzá sajnos. A Ner cégek amik a tőzsdén vannak igazából szerintem nem nagyon fogja érinteni a váltás, mert a 90% a bevételnek már nem a költségvetésből származik... Nehéz a már kiszervezett vagyont vissza szerezni törvényes keretek között. ANY állami cég volt 2000ig.