Topiknyitó: werkaz 2007. 08. 17. 09:56

Econet topik  

Csinálok már egy rendes econet topikot mert hülyén néz ki ez az új bejelentés jöhet cím.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 11. 22. 14:33
Előzmény: #85019  Törölt felhasználó
#85020
Holnap 9,30 tol már csak 133 ért lehet venni.
Törölt felhasználó 2009. 11. 22. 14:29
Előzmény: #85018  jvgb
#85019
Ja adnál te azért holnap 125 is de a nyitó 130 lesz és megy fel mint állat.
Ja jönnek BOCSKORÉK.)
jvgb
jvgb 2009. 11. 22. 14:26
#85018
Jöhet a 100-103-as résbezárás.
Törölt felhasználó 2009. 11. 22. 12:07
#85017
Benkő is akar műsort indítani!:OSex műsort.HHát nem tudom ez mennyire visz előre a szekeret!
Törölt felhasználó 2009. 11. 22. 11:59
Előzmény: #85015  Törölt felhasználó
#85016
annyit hozzátennék én is, h a Balázsék nem azért nem kommentálták,mert nem akarták,hanem mert a Dannubius vezetőség azt kérte,h ne szóljanak hozzá az adásban...nem úgy mint a Slágernél ahol az volt a koncepció,h sírjatok,sírjatok amennyire tudtok,h sajnáljanak és találjunk olyanokat akik mellénk állnak....gusztustalan...tudva azt.h ők is miket megcsináltak régebben......
Törölt felhasználó 2009. 11. 22. 11:52
Előzmény: #85013  SAZ
#85015
Abban igazad van, amit írsz, de az általad kifogásolt beíró azért írta, amit írt, mert a Bumeráng stábja hol a könnyeivel küszködve, hol anyázva rohant ki a döntés ellen. (míg Sebestyénék a Danubiusnál nem kommentálták a történteket.)

A péntek esti beírónak én is azt válaszolnám, hogy Borosék már ekkor jelezték, hogy valóban folytatnak a háttérben tárgyalásokat, ...és igen, a NEO-val. Az más kérdés, hogy a bizonytalanság, talajvesztetség érzése miatt nem tudták megfelelően kezelni a helyzetet és két hetet azzal töltöttek, hogy a politikát és az ORTT-t hibáztassák. Ne felejtsük el, hogy a bizonytalanságuk -ellentétben Sebestyén Balázsékkal- valós volt, mert őket még 1 évig szerződés kötötte a Slágerhez.
Nekik a saját munkájuk (munkahelyük), bevételük fontos. (és természetesen a hallgatók, mint az emmis tulajának a magyar ember érdekei)

Megdöbbennék, ha nem állapodnának meg.
Törölt felhasználó 2009. 11. 22. 11:42
Előzmény: #85012  kata311
#85014
Mielőtt belerokkannának az aggódásukba .
Eon, áramszolgáltatók , gázszolgáltatók , Holcim , cukor és dohányipar ,földfelvásárlók Stb.Ezen területek elvesztése miatt senki nem aggódott , Én nagyon !!!:-(
SAZ 2009. 11. 22. 11:13
Előzmény: #85012  kata311
#85013
még csak annyit fűznék hozzá, (kedves régi barátaim) h tegnap vki olyan marhaságot írt, h reméli h nem lesznek árulók a Borosék.. na már most, amikor a külföldi multik felvásároltak hazai cégeket, az ott dolgozók, akik folytatták a munkát azok mind árulók voltak???

Amikor ez végre egyszer fordítva történik, és hazai kézbe kerül egy eddig külföldiek által birtokolt/bitorolt(?) lehetőség, akkor miért lenne áruló, aki nálunk folytatja??

Remélem megnyugszanak a kedélyek és a két "mókás úriember" is nálunk folytatja :)
kata311
kata311 2009. 11. 22. 10:49
Előzmény: #85011  Törölt felhasználó
#85012
"„Mélyen csalódottak vagyunk, és nem csak az Emmis, hanem a magyar emberek érdekei miatt is. Ha a szabadságot és a demokráciát elveszik, minden polgár mérhetetlenül elszenvedője lesz annak. Ma egész Magyarországot érte kár.”"

amikor a multik a válságra hivatkozva - vagy akár válság nélkül is olcsóbb munkaerő, nagyobb piac miatt - csapot-papot itthagynak, gyárakat, üzemeket bezárnak, akkor bezzeg nem aggódnak a magyar emberek érdekei miatt, nem törődve azzal hogy tönkremennek, elveszik tőlük a puszta megélhetést is?
olyankor hol a nagy csinnadratta, nemzetközi felfordulás?
nagyon egyoldalu az ún. aggódásuk
Törölt felhasználó 2009. 11. 22. 10:20
Előzmény: #84950  Törölt felhasználó
#85011
SanyiGabi

Ezt nem elég még egyszer betenni!!

"Bocs de ezt mégegyszer be kell raknom:
"Smulyan drámaian nyilatkozott a történtekről: „Mélyen csalódottak vagyunk, és nem csak az Emmis, hanem a magyar emberek érdekei miatt is. Ha a szabadságot és a demokráciát elveszik, minden polgár mérhetetlenül elszenvedője lesz annak. Ma egész Magyarországot érte kár.”

Érthető, noha meglehetősen álszent Smulyan álláspontja. Jól jövedelmező hazai médiumának, a Sláger Rádiónak ugyanis gyakorlatilag a teljes története politikai mutyikról, ügyeskedésekről szól. Az ORTT frekvenciadöntése nem egy szép történet, de semmivel sem ízlésesebbek a (Sláger Rádió számára akkor előnyös) előzmények sem. A Birka nép blog kitűnően foglalta össze, hogyan lett az 1997-ben Hungária Rádióként frekvenciát nyerő rádióból az ORTT-nek köszönhetően nagyon gyorsan Sláger Rádió - teljesen más névvel, teljesen más műsorszerkezettel. 1997-ben 7 évre kapták meg a koncessziót, majd 2004-ben 5 évre hosszabbíthattak. Némi ügyeskedéssel, az ORTT döntésének köszönhetően a korábbi milliárdos éves koncessziós díjból bő kétszázmilliós lett. Akkor nem panaszkodtak mutyira, pedig 5 év alatt ez többmilliárdos plusz volt a rádiónak, s ugyanekkora mínusz a Köztársaságnak. S akkor sem fordultak a képviselőházhoz vagy éppen más országok nagykövetségeihez a transzparenciát hiányolva, amikor 2008-ban pályázat nélkül kapták volna meg a frekvenciát újabb évekre.

Végül motoszkál még bennem egy kínzó kérdés: tehát ha diplomaták szólnak oda a pártoknak, hogy kinek kéne frekvenciát kapnia, akkor az lobbi/diplomácia, ha meg a pártok szépen lejátsszák egymás között, akkor az mutyi?"

Köszönjük, E.T. megmutatta az utat Smulyan úrnak!!! Haza...
Törölt felhasználó 2009. 11. 22. 08:43
Előzmény: #85009  Törölt felhasználó
#85010
A link:link
Törölt felhasználó 2009. 11. 22. 08:43
Előzmény: #85008  harlem
#85009
Egy kis vasárnap reggeli bulvár:

Bochkor kiöntötte lelkét: mindenáron folytatjuk a Bumerángot!
2009.11.22. 06:15
A kijózanító hideg zuhany, a Sláger Rádió végleges megszűnésének híre után Bochkor Gábor és csapata megrázza magát, új haditervvel áll elő. A meggyötört rádiós fenegyerek családjánál talál megnyugvást

Mi volt az első reakciód, miután megtudtad, hogy a Sláger Rádió tulajdonosa kivonul Magyarországról?

Péntek délután épp Boros Lajossal latolgattuk a jövőt, amikor értesültünk a hírről. Mindkettőnket hideg zuhanyként ért. Azonnal elkezdtem telefonálni. Először Andit hívtam, azután pedig édesanyámat. Ő nagyon figyeli a pályafutásomat, büszke rám, neki az a fontos, hogy nekem jó legyen. Érezte, hogy nagyon rossz kedvem van, ezért nem is beszéltünk sokat.

Bochkor: „...Andi pontosan tudja, mikor kell, hogy mellettem legyen, mikor hallgasson...”

Előfordulhat, hogy a Bumeráng sikerei ellenére nem kapsz állást...

A munkanélküliségtől egyáltalán nem félek. A döntés óta rengetegen kerestek már ajánlatokkal. Biztos, hogy nem lesz gond, a Bumeráng a legértékesebb termék a hazai rádióspiacon. Egy hasonlattal élve olyan, mintha Schumachert és a Ferrarit elbocsátanák, és új helyet kellene keresniük.

Az tehát föl sem merült benned, hogy Boros Lajossal elválhatnak az útjaitok?

Csapatként vagyunk erősek. Eszünkbe sem jutott még most sem, amikor bizonytalan a helyzet, hogy külön folytassuk, csak együtt működőképes a csapat. És nemcsak Lajossal, hanem az egész bumerángos stábbal.

Gondoltál már rá, hogy mi lenne veled rádióműsor nélkül?

Sok kollégám javasolta, hogy alapítsunk egy rádiós tanácsadó céget, voltak olyanok is, akik be is társultak volna. Amerikában sok ilyen vállalkozás van, Európában kevés, és többnyire azok is gyengék. Ennek lenne helye a piacon.

Ki tudott felvidítani?

Amikor pénteken szomorúan hazajöttem, Nóri, a kislányom egyből rámászott a hasamra, és telerakta az ingemet a játékaival. Azonnal vidámlettem. Andi is nagyon támogató volt. Ő tulajdonképpen megkönnyebbült, hogy végre valami biztosat tudunk. Minden nehéz időszak megerősíti a kapcsolatunkat, ahogyan ez is. Andi pontosan tudja, mikor kell, hogy mellettem legyen, mikor hallgasson, mikor fogja a kezem. Ezzel most is rettentő sokat segített.

Érdekes helyzetbe kerültetek. Míg Andrea épp most került pályája csúcsára, addig neked komoly buktatóval kellett szembesülnöd.

Szakmai féltékenység soha nem volt köztünk. Nem csinálunk belőle hiúsági kérdést, hogy melyikünk van kedvezőbb pozícióban. Egyébként nem nevezném ezt a helyzetet buktatónak, esetleg kisebb zökkenőnek. Talán más néven és máshol, de a Bumerángot folytatni fogjuk. Kihúzták a dugót, de mi visszadugjuk.

Dobos Péter

Szerződtessük le a Ferrarit:

"Biztos, hogy nem lesz gond, a Bumeráng a legértékesebb termék a hazai rádióspiacon. Egy hasonlattal élve olyan, mintha Schumachert és a Ferrarit elbocsátanák,"

harlem
harlem 2009. 11. 22. 01:20
Előzmény: #85000  Törölt felhasználó
#85008
Jö7ne vmi plusszos hír Facebook ügyben is az Ecotól.
Na nem olyan, mint a cikkben levő csajnak :))
link
Törölt felhasználó 2009. 11. 22. 00:35
Előzmény: #85006  Törölt felhasználó
#85007
eredményhirdetés most : nyert Madár.
szoros pontozással, de nyert!!!
Törölt felhasználó 2009. 11. 22. 00:15
Előzmény: #85004  Törölt felhasználó
#85006
ne veszekedjetek fiúk, feszültség levezetésként RTL, Erdei 9. menete megy.:-)))
kata311
kata311 2009. 11. 21. 23:25
Előzmény: #85000  Törölt felhasználó
#85005
hali nbm, éccakás vagy???
Törölt felhasználó 2009. 11. 21. 23:09
Előzmény: #85003  Törölt felhasználó
#85004
500 millával ez már valami nagy mester lehet.Tényleg kíváncsi vagyok a véleményére.Ekkora lehetőséget mint ez ,hogy ekkora arcal beszéljek itt nem adódik minden nap ráadásul ingyen!Portfolio ezért pénzt szed!
Törölt felhasználó 2009. 11. 21. 23:04
Előzmény: #85002  Törölt felhasználó
#85003
Nem hinném, hogy lány.
Amúgy meg...
link
:-)))
Törölt felhasználó 2009. 11. 21. 23:03
Előzmény: #84990  Törölt felhasználó
#85002
Én kisbüfi vagyok és én is veszítek igaz kevesebbet mint amennyi nyerek de veszítek.Nem szégyen ez!Utálom ha nem válaszolnak a kérdéseimre!Ezt a nők csinálják mindig!Ha lány vagy nem bántalak többet csak ne gyere ide ilyen szöveggel.
Törölt felhasználó 2009. 11. 21. 23:02
Előzmény: #85000  Törölt felhasználó
#85001
Magyar jó hír ez!Én is így gondolom!Remélem látszik majd hétfőn.

Topik gazda

werkaz
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek