Topiknyitó: werkaz 2007. 08. 17. 09:56

Econet topik  

Csinálok már egy rendes econet topikot mert hülyén néz ki ez az új bejelentés jöhet cím.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
zolo 2006. 09. 04. 10:49
Előzmény: #5279  Törölt felhasználó
#5280
gabe27: nem kell idegeskedni, tele van a fiú a napenergiás novóval, csak tényleg nem értem minek ide írkálni,sztem is akit érdekel a novo az rámegy a novo fórumra és kész.
Törölt felhasználó 2006. 09. 04. 10:46
#5279
Tisztelt big...,és akárki!

Ha nem tünt volna fel ez nem a Novotrade topik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Itt senkit nem érdekel a Novotrade, ha valakit érdekel az belép a Novotrade topikba.De ahhoz , hogy ezt felfogjátok elég töketlenek vagytok.
A férfi ruhákért is a női ruhaboltba jártok?
zolo 2006. 09. 04. 10:45
Előzmény: #5277  Törölt felhasználó
#5278
teljesen egyetértek veled hatalmas forgalommal száguld a novo magához képest, csak kár, hogy minden lufi fujásnak egyszer vége van, másrészt ez egy eco forum, biztos tele lehetsz novoval ha minden nap űmegemlíted, úúúh ma 500db vettek, sőt meg 125db.. így van fújjátok a lufit , meg kell adni jól csináljátok:)
Törölt felhasználó 2006. 09. 04. 10:37
#5277
Sziasztok!

Csatlakoznék az előttem szólóhoz!!
Novoka ma is beindulni látszik!! :-)
1250 Ft-on kötögetik!
469 db-ot és 500 db-ot is 1250 Ft-on az utóbbi 40-45 percben!
A forgalma is szépen alakul, nem lehet rá panszkodni!
Ha csak 5-10 db-os kötésekkel húzogatnák fölfelé, én is azt mondanám csak kamu a Novo és nem érdems venni!!
De így!!! Múlt pénteken 12,5 milliós forgalma volt, múlt csütörtökön 5 milliós, múlt keddden, vagy szerdán pedig 20 milliós!!!!!!
Szóval egyre likvidebb és nem kell attól félni, hogy nem tudja eladni az ember és benne ragad!! :-))
Ez a szerencsénk!!

Econet meg sajna teljesen leállt, bárhogy is próbáljuk mentegetni szegénykét!
és..szép meséket gyártani róla, hogy most jön a kitörés meg ilyesmi...
Lehet jön kitörés, de ki tudja mikor??
Ecoban a legtöbb részvényes (nekem is van Ecom, Novo mellett) már elég hosszú ideje vár a nagyobb kitörésre, emelkedésre, de sajna mindig csalódniuk kell!!
Nem éri meg Ecosnak lenni.. én is rájöttem már erre...
előtte mindig sok Ecom volt, még pár hónapja, Novo előtt...
Meg a cég tuladonosi szerkezete is elég érdekes..egyéb soron 45 % van!
Ki tudja mik mennek a háttérben..
Off-shore gyanús nagyon! Volt is már ilyesmi ügye az Econak, ismerem én!

Hajrá Novo! :-)
Törölt felhasználó 2006. 09. 04. 09:08
Előzmény: #5275  Törölt felhasználó
#5276
valaki ránéz a Novora??
...na mit lát? ellentétben ezzel a vacakkal?
150-es Novonál nyár elején...anyám kérdezte:milyen papír ez? Nos: felhívta a figyelmem,nézegettem is,de nem léptem át,fele annyi darab jött volna ki,MOST MAJDNEM TÍZSZERESÉT ÉRNÉ MÁR, mint ez a szenny!
így jár aki kitart és nem kockáztat! Akinek mersze van és nem akar lemaradni mindenről az húzzon innét> baráti jótanács!
Törölt felhasználó 2006. 09. 04. 00:34
#5275
Hát úgy látszik egyeseknek van bőr a képükön:)
Javaslom menjünk át a novotrade topicba.

lassan megint érik valamiféle kitörés az ecoban... de persze félve mondom már.
Törölt felhasználó 2006. 09. 03. 23:53
#5274
Azoknak üzenem, akiket érdekel a Novotrade és vele kapcsolatos infók:
Ezek igaz "mesék" és jövőbeli tervek:

novotr@freemail.hu
jelszó: novoka

Ez egy közös Novo e-mail cím!
Az érdeklődők számára hoztuk létre!
Megtekinthető a közgyűlésen bemutatott PP-anyag a projekt finanszírozásáról, stb.!

Nem kamuhírek vannak itt!!
Valódi tervek, ötletek!

Mindenkinek nagy kalappal a sikeres befektetésekhez, kereskedéshez!
Törölt felhasználó 2006. 09. 03. 23:48
#5273
Sziasztok!

Csabajuhasz: egyetértek azzal, amit írsz, viszont kiemelem közép és hosszabb távra értem a nagyobb növekedést!
Nem 2 héten belül!
Ősszel alaptőke-emelések lesznek a Novonál 8,5 mrd Ft értékben!
Amúgy holnap is emelkedésre lehet számítani, 2000 Ft-ig is el fog menni szeptember-október végéig!
Vállalom amit írtam!!
Nézzetek majd néha a Novo árfolyamára 1-2 hónapon belül többször is! Majd meglátjátok!
Hosszabb távon 1-1,5 éven belül meglesz a 3000 Ft is!!

Szukrának üzenem:
Jó a szó Tesó! :-) Egyetértek Veled!
A Novo már bizonyított elég sokat mostanában és még fog is!!!!
Az Econet meg csak egy kamupapír, mesegyárosok játékszere! :-)
Amúgy nekem is van még Ecom, az alaptőkém 5-10 %-a benne van!! :-)
Szerintem holnap eladom, ha 63-64 Ft-on marad az árfolyam és átváltom Novoba!!

Minden jót!

Törölt felhasználó 2006. 09. 03. 20:24
Előzmény: #5271  Törölt felhasználó
#5272
:-)) Ugy van
Törölt felhasználó 2006. 09. 03. 20:15
Előzmény: #5270  Törölt felhasználó
#5271
hejja , a Novo legalább hozza magát , de ez a fos papír ez az econet ... erről itten csak a mesemondók hablatyolnak ....
Törölt felhasználó 2006. 09. 03. 19:47
Előzmény: #5269  Törölt felhasználó
#5270
mi lenne,ha ebben a fórumban nem a novotrrade-ről írnátok,hanem az ecoról!!!
Törölt felhasználó 2006. 09. 03. 11:10
Előzmény: #5261  Törölt felhasználó
#5269
Ja még annyit elfelejtettem, ha az új befektető az új részvényeket megtartja attól még ugyanúgy lesz felhígulás! Ezért van az OTP árfolyama is olyan lent, mert a CEC miatt a befektetők félnek az alaptőkeemeléstől, amit az OTP új részvények kibocsátásával akarnak elérni. Ez rövid távon nem jó a jelenlegi részvényeseknek. Egy egyszerű példa: ha valakinek van 10%-nyi tulajdonrésze 100%-ig tőzsdén forgó cégben és a cég az egyszerűség kedvéért ugyanannyi új részvényt kibocsát, mint amennyi forgalomban van, akkor a mi kis 10%-ból már csak 5 % lesz. Egy részvényre már csak fele osztalék, stb. fog jutni. Persze hosszú távon lehetnek kedvező hatásai, de rövid távon nem az!
Törölt felhasználó 2006. 09. 03. 01:39
Előzmény: #5267  Törölt felhasználó
#5268
Jesszus, ez valami hittérítő topic? Bigbroki, a 10 remek tulajdonság közül a jövőbe látás érdekelne komolyabban. Érdekelt vagyok sportfogadásban, ott sem jönne rosszul...
Törölt felhasználó 2006. 09. 02. 22:47
Előzmény: #5266  Törölt felhasználó
#5267
Most már az ecoban jóval nagyobb lehetőség van mint a novoban. Bevallom, álmomban sem gondoltam, hogy a novo kilő ilyen magasra. Én már 400-on nem mertem beszállni! :) De az az igazság, hogy az a papír ultrarisk. Csak meg kell nézni a forgalmát! Még ilyen bullos helyzetben is csak pár millió. Ha van vkinek pár milliója, kénye kedve szerint tud játszani az árfolyammal. Szerintem ebben az esetben is ez történt. Valaki most jól megszedte magát, meg néhány szerencsés kis speki, de aki bennragad, azt nem irigylem!
Az eco, azért néha napján egész szép forgalmat tud elérni. Ez a papír is lesz még bull!!! Legalábbis bízunk benne, ezért van ez a topic is! :)

Bigbroker24-nek: Az optimizmus tényleg nagyon fontos az élet minden területén, de azért pénzügyekben realistának is kell lenni! :) Ja és ha lesz időm utána nézzek már ennek a Novonak!
Törölt felhasználó 2006. 09. 02. 20:27
#5266
Jó hallani, amikor sok kételkedő és vészmadár van!
Ilyenkor mindig megy fölfelé az árfolyam!!
Amikor jönnek a negatív hangok, emelkedik az árfolyam!!
Így tovább kételkedők, persze, hogy kételkedik és szomorkodik, aki nem is vett Novot, az irigység bűn!!!!
Irigykedik, aki kimarad a bullból!
Ez már csak így működik!:-)

Amúgy én is azt mondom, hogy felhúzzák jövő héten 1500 Ft-ig is, vagy tovább, és utána jön a korrekció!!
Ehhez kell tudomány, ügyesség a tőzsdében:
Jókor venni és jókor eladni!
Aki ezt nem tudja, az meg ne is tőzsdézzen!
Szerintem nem olyan bonyolult ez!!
Csak figyelni kell a vételi, eladói oldalt!

Econet meg halott!!!!
Novoban sokkal többet lehetett és lehet is még keresni a közeljövőben!

Ennyi a lényeg!!
Ecoban is sokan bent maradtak 86 Ft-on, amikor év elején volt rally benne!!
Novoban jelenleg nincs ilyen nagy veszély!
Aki tudja a Novo napelem-business-ét, az beláthatja ezt ép ésszel!! :-)

Hajrá Novo!
Törölt felhasználó 2006. 09. 02. 20:15
Előzmény: #5261  Törölt felhasználó
#5265
En nem tudom pontosan mi is itt a sztori a novotrade korul- csak hallomasaim vannak errol-arrol - , de ahogy elnezem ez hamarosan megjarja a mennybol a poklot.Adok neki meg par nap rallyt, de aztan istenments aki benne ragad.Olyan erzes lesz mint a szuk punci, de nem olyankor amikor bemenet, hanem amikor beszorul es nem birod kihuzni.A viz is kiver. Megtortenik az ilyen.
Törölt felhasználó 2006. 09. 02. 19:52
#5264
A Nov-egyház követője vagyok!
Novoista-szerzetes!:-))
Törölt felhasználó 2006. 09. 02. 19:04
Törölt hozzászólás
#5263
Törölt felhasználó 2006. 09. 02. 18:23
#5262
Javítás
Törölt felhasználó 2006. 09. 02. 18:19
#5261
Sziasztok!

Pénznyelőnek üzenem: Sajnos eléggé félre értesz engem!
Abszolút nem értesz meg....
Félreértesz teljesen!
Képzeld, aki azzal a 10 tulajdonsággal rendelkezik Novo, más részvény kapcsán is, az már milliomos, sőt...!!!!!!!!!!
Nem fontos hinni nekem, lényeg, nekem bejött!! és sok más Novosnak is! :-)
Elég kevés tapasztalatod van a tőzsde terén is!
Elég szomorú, ha neked a belső hangról, megérzésekről csak negatív dolog jut eszedbe!!! Negatív asszociációid vannak mindennel kapcsolatban!
Ha neked a belső hangról a sátánista anyagyilkosok jutnak egyből eszedbe elég szomorú!
Innen látni, hogy alapvetően egy pesszimista gondolkozású ember vagy!
Nekem pl.. általában egyből a jó, szép dolgok jutnak eszembe 1-2 kifejezésről!
Akinek negatív a jövőképe, az sajnos nem boldogul az életben!!

"Tanuljunk meg nagyok lenni!"
Széchenyi István szavaival!!

Az erős hit meg az élet minden területén segít, de ezt hiába magyarázom egy hitetlen embernek!!
Ez a hit lényege, aki erősen hisz az boldog, sikeres lesz, aki nem hisz, az nem annyira lesz boldog!
A támaszomat leírtam: 1080-1120 Ft, lehet jövő héten benne lefelé korrekció! Hétfőn inkább fölfelé megy az árfolyama!

Mindenki a saját sorsát alakítja!!

Csabajuhasznak üzenem:
1. Napkollektor gyár építését trervezi a Novotrade!! Beruházás összértéke: 11 mrd Ft!
2. Képzeld tanutam közgázt, pénzügyet, tőzsdét is!!!! Szakmai vizsgáim is vannak!!!
Tudod, nem minden esetben lesz felhígulás alaptőke-emelés után!
Rényi Gábor elnök Úr már a Novotrade-topicban is leírta, hogy az a céljuk, hogy ne legyen felhígulás, a részvényeket az új nagybefektető megtartja (2,4 mrd Ft értékben), a következő intézményi befektetők pedig az egy részvényre jutó saját tőke jelentős növekedésével fognak beszállni a Novoba!!
Eléggé megbízható az elnök Úr, hidd el nekem! Rendes pasas!!
Nyugodtan keress vissza a Novo-topicba, és olvasd el az Elnök Úr hozzászólásait!!!
Tarja a befektetőkkel a kapcsolatot amúgy!!
Nem kell izgulni!

Na minden jót!

Meghagyom Eco-topicnak az Eco fórumot, csak tájékoztató jellleggel írtam ide a Novoról!!

Amúgy idézném Rényi Gábor elnök Úr szavait:
"Ha megnézzük, hogy a német tőzsdén 20 szoros price /earning egy általánosan elfogadott képlet, akkor aki ma részese ennek az üzletnek és 400 forinton jött be, az egyáltalán nem járhat rosszul, hisz az egy részvényre jutó tőke is több már ennél, különösen akkor , hogy a Novotrade részvényeseinek egy jelentős része 2000 ft-körül jegyzett hosszú évekkel ezelőtt. Meggyözödésem szerint azoknak sem lesz rossz ez az üzlet, akik a papírt ilyen magas bekerülési árral tartják portfoliójukban."

(Rényi Gábor, a Novotrade Nyrt. vezérigazgatójának hozzászólása Novotrade-topicban 2006. július 28.)

Szerintem ennél nincs meggyőzőbb érv!!
Pár éve 3000 Ft is volt a Novo árfolyama, hamarosan ez is megismétlődik!!

Minden jót!

Topik gazda

werkaz
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek