Topiknyitó: werkaz 2007. 08. 17. 09:56

Econet topik  

Csinálok már egy rendes econet topikot mert hülyén néz ki ez az új bejelentés jöhet cím.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
zolo 2006. 09. 05. 12:55
Előzmény: #5339  zolo
#5340
a 180 milás mesesztori meg röhejes..
zolo 2006. 09. 05. 12:53
Előzmény: #5338  Törölt felhasználó
#5339
fiúk...túl sokan túl sokat tudnak...ezek mind elméleteket, az a baj , hogy semmit sem tudunk..azért gyártunk elméleteket, mert semmit sem tudunk a céggel kapcsolatban a kötelezően közétett adatokon kívül. A Humetnél legalább, még a legkisebb pozitív sz**rról is tájékoztatják a befektetőket. Én nem hiszem, hogy 400 lesz pár év múlva , reálisan először 100 felett kellene lennie egy jó ideig, de ahogyan vki beírta pár ft-os emelkedés után a kicbüfik öntik mint a cukrot. Röhejes ez az egész, még egy ilyen komikus papír mint az ECO nincsen.
Törölt felhasználó 2006. 09. 05. 12:44
Előzmény: #5337  Törölt felhasználó
#5338
Attól több pénzre gondoltam, az is csak 2,5Milló db részvényre elegendő, de én itt jóval nagyobb ZSÉ-re gondoltam...
Törölt felhasználó 2006. 09. 05. 12:15
#5337
180 millió Ft-os vétellárrészlet 2006. első negyedéve helyett csupán 2006. december 15-ig !!!!! fog befolyni a cég számlájára.
Törölt felhasználó 2006. 09. 05. 11:55
Előzmény: #5335  Törölt felhasználó
#5336
Szerintem valakik kibasott nagy pénzt akarnak betenni az Ecóba, de valszínű, hogy még nem áll a rendelkezésére, és ezért nem engedik el a részvényt, hogy tudjanak nyugodtan vásárolgatni. Ennek az Eco csapatnak van annyi a gógyijában, hogy nem a cégek termeléséből kell csinálni a profitot, hanem a részvények manipulálásával, amit természetesen a törvény bünteti, de azon lehet kaszálni tetemeset. Én hiszem, hogy ebből a papírból 1-2év múlva 400Ft lesz, és nem azért mert a cég olyan jó...Talán tényleg túl sokat tududunk mi, vagy túl sokat képzelünk a jelen helyzet mögé, de ez így működik a világban mindenütt. Legyen egy jó termék-( cég), vidd be a tőzsdére elfogadható áron, csavard ki mindenki kezéből a részvényt kellemetlen hirekkel, természetesen a shortokon addig tudsz is keresni, majd olcson szedd ki a remegőek kezéből, csinálj világra szóló terveket, majd jó áron dobd ki a nép nyakára a drága részvényeket, és 4évente ismételd ezt a folyamatot. Ez a forgatókönyv, és ovodás módjára keresheted agyon magad. Mr. humet is így keresi agyon magát...
Törölt felhasználó 2006. 09. 05. 11:14
Előzmény: #5334  Törölt felhasználó
#5335
nem akartam naív dolgokat írni,csupán okoskodom..én csak elidegenítést hoztam fel> hogy ez miért lehet cél???? Ezt nem értem! Pezsgésben tartani és onnét manipulálni,az célravezetőbb lenne,én így csinálnám.
Amúgy meg ebben a topicban van egy-két ember aki nagyon is jól látja a dolgokat, és ez baj nekik,szerintem! Ők is olvassák, és nagyon nem a foguk alá való,szerintem.
Amíg ez a topic ennyire színvonalas(eltekintve a kihágásoktól) nagyon nehéz dolguk van,lesz.És ezáltal mi is sokat várhatunk.Ez van!
Törölt felhasználó 2006. 09. 05. 11:01
Előzmény: #5323  zolo
#5334
zolo: ez is lehet egy belemagyarázás...Miért ezen a szinte várnak,addig várnak míg mindenki elpártolt a részvénytől.Ma már egy 10 ft-os emelkedésnél majd mindenki kiszórná. Miért nem helyezték a 150-200-as tartományba, és ott gyüjtögetnének és hasonló emelkedést tudnának generálni mint a Novo vagy akár a Fotex.
Ez fos taktika,semmi koncepció,magukat huzzák le a WC-n...
zolo 2006. 09. 05. 11:01
Előzmény: #5332  zolo
#5333
de
néha a szösziket is...:)
zolo 2006. 09. 05. 11:00
Előzmény: #5331  zolo
#5332
én a barnákat szeretem:))
zolo 2006. 09. 05. 10:57
Előzmény: #5330  Törölt felhasználó
#5331
természetesen nem , én arra értettem , hogy szvsz sokkal korábban fog letisztulni a dolog a háttérben. Az egyebek között is vannak nagyok akik azért nem jól szemmel nézik ezt, ezt elhiheted ...
Törölt felhasználó 2006. 09. 05. 10:54
Előzmény: #5329  zolo
#5330
Zolo?????
Persze , ugy masfel ev cirkakabesacc mar leirhato abbol az 5bol. De az, hogy decemberre folmegy esetleg 100 kozelebe az meg nem jelentene azt, hogy hatra lehet dolni es hivni a kis szoszit.
zolo 2006. 09. 05. 10:49
Előzmény: #5328  zolo
#5329
egyébként JP e.sz. írjál mert sokat tartanak itt nem kis tételeket azt meg tudom...többek közt én is..
zolo 2006. 09. 05. 10:47
Előzmény: #5327  Törölt felhasználó
#5328
nem kell 5 évet várni...ezt meg én mondom szvsz...
Törölt felhasználó 2006. 09. 05. 10:44
Előzmény: #5325  zolo
#5327
Nem tart itt lent senki semmit se. Mr. lenyegesek erdemi veteleik 50 es 60 kozt, tulnyomo reszt 50 es az ehhez kozeli nehany szinten. Uj Nagy befekteto nem erdeklodik utana, legalabb is tozsden nem.Hatterben sem egyszeru a helyzet , mert bizonyos tobb mint 50% nem keves ember kezeben van, es igy az alkudozas sem egyszeru, mert amig az egyiktol sikerul 3, 4%ot megvenni mondjuk 100on, addig a masik 4, 5 %os mar kemenyebb art akar kapni a wakkerert.Szoval ez egyelore nem megy.Nyilvanos veteli ajanlat megint rogos, mert tul nagyot kell ahhoz igerni, hogy ertelme is legyen, viszont akkor mar igy kevesbe ertelmes a NYaVaJa. Tozsden venni megint hatalmas arfelhajto lenne, de ha eddig valoban erdekelt volna valakiket tozsden keresztuli vetel, mar akkor meglatszana a piacon.De latszik az, hogy meg tozsden kivul sincs semmi.Igy hat marad a kisbufik csinalta jobbra fel-jobbra le. Tul tomor a kinalat kisbufis reszesedesekbol. Szoval nincs itt mire varni.Valaki vagy vesz 5 ev tavlatba es nem ficankol, vagy bekapcsolodhat a topikba ficankolodni.De vigyazat kishalacskak, mert a part kozel van es odakint nagy a szarazsag es forron sut a napocska.
Törölt felhasználó 2006. 09. 05. 10:40
Előzmény: #5324  Törölt felhasználó
#5326
Igen, ez jó kérdés. Miért tartják sokan, akik el vannak keseredve, rég nem bíznak már a részvényben? A válasz valószínűleg az, hogy nem akarnak veszteséget realizálni. Emberi dolog, sokan vannak vele így. Nem is ez a baj, hanem az, hogy ha egyszer eléri az árfolyam a bekerülési árukat, nem lesz erejük tartani, minimális nyerőben el fogják adni, attól félve, hogy újra veszteségbe kerülnek, és újabb éveket idegeskedhetnek végig. Ennek így nincsen értelme, azért ülni egy részvényben éveket, hogy ne veszítsünk rajta. Ennél az is jobb, ha most rögtön eladják veszteséggel. Ha valaki éveket képes várni, akkor azt azért tegye, mert olyan hozamot vár el, ami bőven kárpótol az eltelt időért, az elszalasztott lehetőségekért. Szerintem tehát két racionális lehetőség van: eladni azonnal piaci áron, vagy 200 alatt rá sem nézni.
zolo 2006. 09. 05. 10:29
Előzmény: #5323  zolo
#5325
bachata: az a baj az új emberben, hogy nem érdkelt a rv. árfolyamában. Felveszi havonta a miláját aztán szeva. Én azt csinálnám, mint a komolyabbaknál, minimális fizu, aztán rv. opció. Az ECO-nál a menedzsment nem érdekelt, sajna ez meg is látszik. A gondot én amolyan Synergon effektusként élem meg. Nagy pozim volt anno és hatalmasat buktam. Miért? Mert szétlopták a céget, most fordul ott is a kocka , jönnek a fiúk aztán máris rend lesz. Ez a baj az ECO-nál, nincs bizalom a kisbüfik már trédelni sem mernek. Pedig a cég jó, csak hát ilyen olyan módon mindig negatívot kreálnak.
Törölt felhasználó 2006. 09. 05. 10:27
Előzmény: #5322  Törölt felhasználó
#5324
Kata, most komolyan, akkor miért tartod még?
zolo 2006. 09. 05. 10:25
Előzmény: #5322  Törölt felhasználó
#5323
kata, ezt szándékosan teszik, abban érdekeltek , hogy lent tartsák az árfolyamot, ami számomra már azért röhejes mert nagyvásárlások a poiacon nincsenek, a piacon kívülieket meg nem jelentik be. Várjuk a big fisht aztán majd meglátjuk.
Törölt felhasználó 2006. 09. 05. 10:23
#5322
Engem főleg az bosszant, hogy egyetlen információ nem jelenik meg a cégről. Más, hasonló cégek rendszereasen jelentetnek meg infót a cégükről, ez meg semmit. Mit tesznek azért, hogy jól menjen, mik a tervek, célok,jövőbeli elvárások. Pl. pályázaton nyert pénzből mit terveznek, mit akarnak megvalósitani. Aztán majd a piac eldönti hogy hogy értékeli, de a semmiről? Nagy ivben le... lenéznek minket, undoritó
Törölt felhasználó 2006. 09. 05. 08:57
Előzmény: #5320  Törölt felhasználó
#5321
Jó lesz ez gyerekek, még 5 év és eléri a 70 Ft-ot. Addigra a humet is 500 Ft-on fog forogni a fotex meg 10k-n de nem baj ez a tuti üzlet.... :-)))

Topik gazda

werkaz
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek