Topiknyitó: werkaz 2007. 08. 17. 09:56

Econet topik  

Csinálok már egy rendes econet topikot mert hülyén néz ki ez az új bejelentés jöhet cím.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 04. 23. 19:50
Előzmény: #3119  bpmcwap
#3120
havonta 30% az evente is alulbecsülve 320%....nem vagy egy kicsit nagy arc? belog a bilibe a kezed....ebredj...ne amits mar a hülyeseggel itt vasarnap
bpmcwap
bpmcwap 2006. 04. 23. 18:33
#3119
Üdv Háni! :) Csak nem valami meglepit hoztá báránykám??? Na kiváncsi leszekrá! :)

inflexio! Engedd meg hogy tbarna szavaival éljek... moneymanagement!!!
Ülsz benne 1éve... monyuk azt hogy még a bekered is jó és 55ös, most 68a papir, tételtõl függõen megtudsz tõle válni... monnyuk én a számomra fénykorba amikor vot érezted mikor adtam vagy vettem... ;) Szal ha neked iy olyan tételeid vannak mint nekem voltak egykor akkor most nem igazán szabadulnál meg tõle 68, de tegyük fel... Na most akkor az 23,6% ha jol számolok. EGY ÉV ALATT!Én nem mondom hogy ez rosz biznyic volt eddig, bár az elmult honapokban jópár papir volt amivel ennél többet is lehetett keresni rövidebb idõ alatt... Teljesség igénye nélkül a leglikvidebbek:ÉGIS, MOL.
Na most én senkit nem akarok le vagy rábeszélni erre a papirra, mint azt tudod, soha nem is állt egyik sem a szándékomban. Ellenben nekem is vannak szabályaim mint szvsz mindenkinek... Én havonta ki akarom pörgetni a 25-30%ot akár hatival, akár TDTvel akár nyugis 20kás Molban üléssel, nekem ez a hozam kevés... Ha én, aki egy icipici halacska vagyok igy gondolkodom, akkor szerinted az akinek milliárdja, arra hogy a tõzsdén forgassa neki fog állni az econettel carakodni évekig??? Elöször lassan komotosan begyujtögetni aztán lassan komotosan eladogatni??? ne mááá.... vagy ha van ilyen akkor meg meg is érdemli... :D Ebbõl a pénzbõl 5k molt lehett volna venni 20000Huffon másfél honapja és most ellehetett volna adni 26600on is akár ez 33% és bár 5ká nem kis tétel de könnyeben lehet venni illetve eladni mint 14millio darab econetet... Egy ilyen kétes és illikvid cég felét... ennyit az összeesküvés elméletekrõl... szerintem... Ettõl függetlenül nincs kizzárva hogy egy két speki idõnként meg meg rángatja, mert azt lehet, csak mostanság többe kerül a hus mint a leves... Azt meg nem nagyon tudom elképzelni az econetrõl mint a humetrõl, hogy a névérték 24szeresén forogjon, vagy hogy HETEKIG limittel rallyzon... szerintem az econet minden féle szempontbol lecsuszott... ugy erkölcsileg mint spekiügyileg... már rég nem az elsõ számu kedvenc... hamarabb vesznek bele a humetbe, nabiba, gardeniába vagy a phylbe a spkik mint ebbe a humbukba... Ettõl persze még lehet hogy lesz rá példa hogy megszaggatják, de nem ugy mint pl a humetet... gondold el... 2400forintos econet... ne máá... :D
Ellenben mondom, ettõl még lehet hogy lesznek rángások, de szvsz azok inkább jó eladási lehetõségek, mint komolyabb fantáziálásra adó okok... szvsz
Törölt felhasználó 2006. 04. 23. 18:32
Előzmény: #3117  Törölt felhasználó
#3118
2 honapon belül 90 felett lesz. WATCH IT!
Törölt felhasználó 2006. 04. 23. 18:24
Előzmény: #3116  Törölt felhasználó
#3117
tüsi müsi böki möki wcsnéni lecter töröljétek ki vele :)))))

hello:)
hello1???
Törölt felhasználó 2006. 04. 23. 18:22
Előzmény: #3115  Törölt felhasználó
#3116
aha aha a wc-s néni érdekeltsége. kitörölni pont jó vele.
Törölt felhasználó 2006. 04. 23. 18:19
Előzmény: #3114  Törölt felhasználó
#3115
Teljesen egyetértek önnel mister -
Összességében csalódott vagyok. Viszont megtudtam egy dolgot, de ezt rábízom az itt sürgő forgó népre, hogy ők is találják ki amit én megtudtam:

a papír sajnos csak egy álarc egy nagy és fontos embernek az érdekeltsége - úgyhogy az lesz vele amit akar. Na üdv.
Törölt felhasználó 2006. 04. 23. 18:11
Előzmény: #3113  Törölt felhasználó
#3114
mit szólsz hozzá hogy átb*ták megint az ecós gyíkokat? .....180 mikiével megint
Törölt felhasználó 2006. 04. 23. 18:09
Előzmény: #3112  Törölt felhasználó
#3113
Jaj bocsánat mister nemistudomkihezvanszerencsém, de úgy látom Ön is a kedvencem lesz - olyan találóan elemez mint a - na mindegy.... :o)
Törölt felhasználó 2006. 04. 23. 18:05
Előzmény: #3111  Törölt felhasználó
#3112
viccből írtam hogy tüskeböki okoska... egyébként a gyíkom vagy ....itten? ... vegyé ecót sztárpapír! ... Holdon nem veszel telket? én árulom.. :O)
Törölt felhasználó 2006. 04. 23. 18:01
Előzmény: #3110  Törölt felhasználó
#3111
Szia Tüskeböki!

Csak azért szólok mert igen kedvellek, mint a legnagyobb élő econet elemzőt - de elnézted a bejelentkezést :o)) (hannibál lekter)
Törölt felhasználó 2006. 04. 23. 17:57
Előzmény: #3109  Törölt felhasználó
#3110
vegyetek még ezek után. jól átb*ták a hülye fejeteket. fel kéne jelenteni tényleg az egész geci ecós haveri körös brancsot.

böki
Törölt felhasználó 2006. 04. 23. 15:58
Előzmény: #3108  Törölt felhasználó
#3109
Ez a hír azt jelenti, hogy ha ez a cég gőzmozdonyt kisérletezett volna ki az 1800-as évek Mancasterében, akkor most ért volna el a lokomotiv Londonba. A pénzt a királyi vasúttársaság már küldi postakocsival a cégnek!
Törölt felhasználó 2006. 04. 23. 14:59
Előzmény: #3107  Törölt felhasználó
#3108
Amikor december 19-én bejelentették, hogy csúszik a 180 millió kifizetése, semmilyen árfolyam reakció nem volt, ellenben 9 kereskedési nappal később elkezdődött egy nagy forgalmú emelkedés, ami a napi átlagárakat tekintve 50 százalékos árfolyam emelkedést hozott. Amikor február 14-én kihozták a minden várakozást alulmúló gyorsjelentést, az árfolyam 3 nap alatt 10 százalékot esett, majd 6 nap alatt visszaemelkedett a gyorsjelentést megelőző szintre. Az utóbbi másfél hónapban az árfolyamgörbe egy vízszintes vonal 69 forinton, miközben 5 millió darab részvény fordult meg. Ez majdnem 20 százaléka a teljes részvénymennyiségnek. Mivel az árfolyam végig a 68-70 forintos sávban tartózkodott, de leginkább 69 forinton, feltételezhető, hogy ennek a forgalomnak a döntő része nem abból származik, hogy valakik többször adták-vették a pakkjukat. Sokkal valószínűbb, hogy ennek a mennyiségnek a döntő része valóban gazdát cserélt. Az eladók kisebb-nagyobb spekik lehettek, többen itt a fórumon is jelezték, hogy részben vagy teljesen megváltak a pakkjuktól. De kik lehetnek a vevők? Mert hiába csak azt halljuk, hogy mindenki eladja az ecot, valaki meg is veszi ezeket a tételeket. Méghozzá a jelek szerint korlátlan mennyiségben, hiszen az árfolyam meg sem mozdul.

A részvények a gyenge kezekből az erősekbe áramlanak. Azt gondolom, hogy az árfolyam szempontjából most ez a legfontosabb, többet számít, mint bármilyen a cég gazdálkodására vonatkozó jó vagy rossz hír. Ezek az erős kezek ugyanis egyszer nyilván nyereséggel szeretnének megválni a részvényeiktől.
Törölt felhasználó 2006. 04. 23. 11:45
Előzmény: #3106  stacstac
#3107
egyre jobban tetszik...ha mindenki kimegy belöle akkor lassan raveszek megint...itt az idö.
stacstac 2006. 04. 23. 07:23
#3106
üdv

egy rövid részlet azoknak akik szerint a GRID-nek nincs értelme...:

"Az EGEE fő célja, hogy a GRID infrastruktúráját használva a különböző tudományterületek felől érkező kutatók virtuális organizációkat tudjanak létrehozni a kutatási lehetőségek nagyságrendekkel történő bővítése, a kutatási folyamatok hatékonyságának növelése illetve az eredmények gyakorlatban történő felhasználási folyamatának lerövidítése érdekében. Az EGEE 27 ország 70 kutatóintézetét integrálja, 12 föderációban.” Ahhoz, hogy el tudjuk képzelni, mekkora nagyságrendekről beszélhetünk a GRID kapcsán, érdemes csak egy példát bemutatni: a svájci Cernben épülő LHC (Large Hadron Collider), a világ legnagyobb részecskegyorsítója lesz. A 2007-ben átadásra kerülő óriás kutatóközpontban mintegy 6000 fizikus és mérnök végzi majd a kutatásokat. Csak az LHC kísérletekhez évente mintegy 12-14 PetaByte adat kerül begyűjtésre, melyek tárolásához és feldolgozásához a mai leggyorsabb PC processzor kapacitás figyelembe vételével is, mintegy 200 ezer gépre lenne szükség. Mindezen adattömeg kezeléséhez egy olyan komplex rendszert dolgoztak ki, amely az adatok kétharmadát a földrajzilag egymástól elkülönülten kialakított Regionális Központokban – Európa; Amerika; Ázsia – osztja szét úgy, hogy közben az LHC mindezeket egységgé integrálja."

szvsz a papír árfolyma a tulajdonosok kezében van...

kíváncsi vagyok ki mit fog itt írni róla ha az Externet mondjuk félévkor 18 ezer év végén 22 ezer előfizetővel rendelkezik majd??? mert az éves bevételben minimum 1,2 Mrd forint...(ja mennyi is volt az eco tavalyi egész éves árbevétele?)

jó kereskedést!

ddani77 2006. 04. 22. 21:41
Előzmény: #3104  ddani77
#3105
Következő beszálló(részemről) 50Ft vagy alatta...
ddani77 2006. 04. 22. 21:20
Előzmény: #3103  bpmcwap
#3104
Egyetértek bp-vel! Pénteken és is kidobtam az uccsó pakkomat, felejtős a papper. A kgy se fog SEMMI áttőrést hozni. Ez fix.
bpmcwap
bpmcwap 2006. 04. 22. 19:37
Előzmény: #3100  matteo
#3103
matteo! apukám, te meddig ulsz ebben a papirban???? nyakig???Má az is jó hir ha valami küködik amit az econet fejlesztett ki??? :) Vagy mire gondoltál jó hír alatt??? :) Szorri a cinizmusért nem téged céloz!!! ;)
Ez olyan jó hír hogy csak... Megint hujére vették a befektetőiket ezek a drága jó cégvezetők... fent lekártyázzák ezt... ide egy villa oda egy kanál... :))) Aki eddig nem szállt ki annak szvsz ez ép elég nagy pofon lesz ahoz hogy minnél előbb pénzé tegye még azt amit lehet... szerintem... és itt jönnek az összeesküvés elméletek... ha nem szakad be a papir ujra 60alá akkor az összeesküvés elméletet gyártoknak van igaza és valoban megy itt valami árfolyamnyerézskedés a susnyásban... Ellenben szvsz a papir tartásról mostmár végkép eladásra minősítve...
Törölt felhasználó 2006. 04. 22. 11:40
Előzmény: #3101  Törölt felhasználó
#3102
Én már vártam egy negatív hírt, így legalább majd tud emelkedni. Nem tudom ki mit mond, de mindig akkor megy egy- két papír, mikor valami rosszabb hír jön ki róla. Ez a mostani hír nem valami kedvező... Viszont mikor 200Millát nyomtak a leánycégbe, akkor sem emelkedett... Szóval ami negatív hír, az nem biztos, hogy valóban az...
Törölt felhasználó 2006. 04. 21. 22:45
Előzmény: #3100  matteo
#3101
A fene nem tudja, de nekem ez inkább negatív hírnek tûnik.

Topik gazda

werkaz
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek