Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 03. 29. 08:12

DAX  

Minden ami DAX.



Előrejelzés, visszatekintés, napi chartkövetés, hír, füles, megérzés, nyerő-vesztő... minden.



Jelen pillanatban a németeknél általános a vélemény, hogy a DAX kb. 600 ponttal van "alulértékelve" az amerikai indexekhez képest. Önerőből hogyan fogja tudni ezt ledolgozni? Le tudja egyáltalán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
peter_s 2013. 05. 26. 16:33
Előzmény: #93967  bet_a_lot
#94000
A befektetők elkezdték adni a japán és az amerikai állampapírokat. Szerintetek hova áramlik majd a pénz a kötvénypiacról? Talán feltámad az arany? Feltételezem, hogy az emelkedő hozamszintek miatt felszínre kerülnek majd a költségvetés fenntarthatóságával kapcsolatos aggodalmak ezért a részvénypiacot kerülni fogják a befektetők.
joe001
joe001 2013. 05. 25. 23:08
Előzmény: törölt hozzászólás
#93999
Sokan szeretik a szellemeket....:)
tom6210 2013. 05. 25. 22:19
Törölt hozzászólás
#93998
tom6210 2013. 05. 25. 22:05
Törölt hozzászólás
#93997
Törölt felhasználó 2013. 05. 25. 22:04
Törölt hozzászólás
#93996
Törölt felhasználó 2013. 05. 25. 22:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#93995
én nem olvastam ezt közvetlenűl,Te,vagy más igen?
Törölt felhasználó 2013. 05. 25. 22:01
Előzmény: törölt hozzászólás
#93994
erre írtam,hogy igaz
de aki követi/követte,az saját felelősségére kell,hogy tegye
tom6210 2013. 05. 25. 21:57
Törölt hozzászólás
#93993
tom6210 2013. 05. 25. 21:54
Törölt hozzászólás
#93992
Törölt felhasználó 2013. 05. 25. 21:32
Előzmény: törölt hozzászólás
#93991
igaz,de ennél sokkal súlyosabb és bicskanyitogatóbb stílusú ...-k is vannak itt!picivel lejjebb!
kár,hogy reagáltok rá!!!
Törölt felhasználó 2013. 05. 25. 21:31
Törölt hozzászólás
#93990
tom6210 2013. 05. 25. 21:24
Törölt hozzászólás
#93989
tom6210 2013. 05. 25. 21:20
Törölt hozzászólás
#93988
Törölt felhasználó 2013. 05. 25. 20:01
Törölt hozzászólás
#93987
Törölt felhasználó 2013. 05. 25. 19:53
Törölt hozzászólás
#93986
Törölt felhasználó 2013. 05. 25. 18:24
Előzmény: #93981  Törölt felhasználó
#93985
álomvilágban élsz-sajnos
bet_a_lot
bet_a_lot 2013. 05. 25. 18:13
Előzmény: #93983  Alilou3
#93984
Kellemes délutánt. Ali, ezt a külföldi linket átdobod kérlek a mailemre, átolvasgatnám. westmarkkukacfreemailponthu

kíváncsi vagyok, köszi.
Alilou3 2013. 05. 25. 17:55
Előzmény: #93981  Törölt felhasználó
#93983
Nagyon jól írtad, én csak egy példát szeretnék mutatni, már említettem, hogy egy másik fórumon vagyok, íme egy pár hsz:****** analyses and views have provided me a much needed compass in this wild and crazy ride. I've learned a lot, which is the whole point. What i appreciate even more than the expertise is ******'s and all others' generosity with their time and mind

2- Your views and analysis are great. It has helped us a lot in taking decision for both loss and profit. Deepak understanding of charts are good and very helpful in this speculation market
3-******is Great in his technical analysis skills and very much approachable... In many trade I discuss with him and He always guided me well..

4-I sincerely think ****** did a very good job here. It is first time I feel I did not trade blindly on commodity by viewing his analysis. I might have some bad trades but they were all my own decisions. Don't forget I also had some good trades too. Thank you, ****** and others.

Itt mindenki teszi fel az elképzeléseit a cél előtt, ha valaki lát benne, hogy van mit javítani rajta akkor szól, vagy figyelmeztet, de ha valaki olyan elemzést rak ami bejön akkor nem győzik köszönni, mert az van, hogy mindenki tesz hozza egy kicsit.
Tavaly május óta fedeztem fel a dax topikot, voltak meleg és hideg pillanatok, volt amikor nem egyezett a véleményem máséval, szóltam megtárgyaltuk a miértjét. De volt aki ide jött segítő szándékkal de sajnos el lett zavarva mondván, biztos, hogy broki...(maci, bubu a szomszédból) pedig igazuk volt...Itt többször elhangzott, hogy biztos van akinek több nickneve van, és azért jár ide , hogy rombolja a topikot...már bocsássátok meg, de ha én hibázok a munkahelyemen, vagy a dötéshozalban, vagy a tözsdén akkor szokásom elismerni, ha nyerek akkor még jobb. De van egy dolog ami nagyon irítálja egy pár embert, azt, hogy a lipido, véletlenül nem add lehetőséget másnak, hogy ellent mondjon neki, nem ismeri el soha ha hülyeséget ír, ami az ő fejében van, úgy kell, hogy legyen másnál is, mert külömben ellenség...ez teszi itt tönkre a topikot.
Amikor kezdtem ide tenni a kereskedhető szinteket, akkor volt aki szivesen olvasott, volt aki szivesen reagált, de senkinek nem estem neki, de volt egy ember lipido, az bezzeg rájött, hogy én kamuzok....csak Ő szólt a dolgaimban, azért, hogy rombolja az itteni topiklétet...Topiktársak, itt nem hiszem, hogy bárkinek lenne több nickje, itt egyszerű a képlet, sokan vannak akik nem birják elviselni bizonyos emberi stilust. a végére hagytam két közmondást:
A STILÚS MAGA AZ EMBER
OSSZD MEG ÉS URALKODJ
Azért osztottam veletek a gondolataimat, mert ne hagyjátok magatokat befolyásolni, és ne hagyjátok senkit, hogy félre vezessen benneteket.
Tényleg legyen itt továbra is egy szakmai fórum, mert hiányoznak igazi hsz. amit itt kaptunk.
Ez az egész ellenséges hangulat onnan indult, hogy egy két ember mellém állt, hogy érezte a szurkálást...kérek mindenki, ha van építő jellegű hsz akkor közölje, de ha azért , hogy megint személyeskedés legyen akkor inkább tartozkodjon...SOK SIKERT MINDENKINEK
Placa
Placa 2013. 05. 25. 17:55
Előzmény: #93978  Törölt felhasználó
#93982
na ja, de az igazából neki(k) nem kellene foglakoznia velünk, nem? :)
mint ahogy senkinek sem, akinek vmiért tré ez a fórum, van itt elég topic, lehet választani vagy lehet csinálni újat!
tök igaza volt múltkor Lipinek: megy itt a DAX topic szidása, meg minősítgetése, aztán érdekes módon mindenki qrvára naprakész belőle h "mi folyik itt" :)))
a provokációt adom. sorban kirakni mindenkit aki a slepphez tartozik, mert csak tudd, aki beszélt Lipivel az a slepp :)
vhogy úgy érzem h ez a "sok" hőbölgő nem olyan sok igazából, sőt azt gondolom h valójában itt van(nak) ők a pf fórumokban tulképp állandóan és csak akkor bújnak álarc mögé, amikor jönnek csinálni a műsort, de egyszer úgyis lebuknak(ik)...
a jurókhoz gratulálok! am ezt is adom, tényleg azt hiszik, h bent vagy egy poziban, amiről éppen szó van itt, azt annyi. mivel úgysem olvassa senki ezt a szar topicot:) csak Neked;) elárulom: majdnem 2 hetet ültem usdcad longban és több mint 2 hetet audusd shortban, úgyh köszönöm, a DAX bukta ellenére is jól vagyok!

az ausztrált jó előre javasoltam is figyelésre, meg lehetett volna beszélni, együtt gondolkodni, de nem, akkor is és állandóan ment az anyázás és inkább kaptam rá két minuszt! :))))

(#90062) Re: Dax csütörtök
Értékelés: -2
előzmény (#90056: Zethar) | válasz erre | 2013. Április 18. - 12:23
kösz Zethar, egyenlőre nem szándékozom lelépni :)
audusd H4 tankönyvi fej-váll alakult ki ferde nyakvonallal, amiről tegnap ugyan lepattant, de áttörés esetén kb. 500 pontos célárat mutathat.
vki, aki ért a hullámokhoz megnézhetné mit mond Elliot ...
Placa
Jelzés a moderátornak
Törölt felhasználó 2013. 05. 25. 17:19
Előzmény: #93980  Törölt felhasználó
#93981
Elismerem, hogy ez a topic tele van értéktelen beírásokkal (én ritkán is olvasom), de nem az a megoldás, hogy gusztustalan vitákkal tovább kell zülleszteni. Ezzel magadat is minősíted. Meg feljelentgetitek egymást? Hányingerem van az ilyenektől. Lehet, hogy semmi értéke nincs lipido kommentjeinek, de semmi olyat nem írt, amiért ki kellett Őt tenni.

Ha értékes szakmai fórumot szeretnél, tedd azzá!

Csinálj a kötéseidről képet, oszd meg velünk, mesélj róla, mit miért csinálsz. Ne szégyelld, ha vesztesz, és ne dicsekedj, ha nyersz.

A fórum olyan amilyenné teszitek.

Topik gazda

birkanyiiroo
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek