Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 02. 08. 08:44

Csak Csajok  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 03. 11. 07:08
Előzmény: #279  Törölt felhasználó
#280
Gábor!!!

Olvastam egy nagyon jó könyvet, lelki dolgokról szól (A.J. CHRISTIAN: Mit keresett Isten a nappalimban? ) Egyáltalán nem vallásos, de nagyon érdekes, mindent másképp lát az ember, ha elolvassa, csak az a baj, hogy hamar elfelejtődnek ezek a dolgok...
Kerestem a pontos idézetet, de sajnos nem találom, szóval csak a saját szavaimmal szeretném elmondani azt amit gondolok a "csatádról".
Ez a nő egy energiavámpír...A te és mások dühéből, indulataiból él. Ezért vannak folyton összetűzései. Így tud "középpontba" kerülni....

Közben mégiscsak megtaláltam az idézetet, lehet kicsit elvontnak tűnik majd, de nem baj, ilyen dolgok is kellenek....

"Amikor két ember tallkozik, általában az egyik félnek kevesebb energiája van......ő általában olyan módszerrel töltődik fel, amely a másik energiájának elorozását jelenti. Ilyenkor a harácsoló fél úgy torzítja a kölcsönös áramlást, hogy a találkozás pillanatában nem ad a saját energiájából, csak a lehető legtöbbet veszi el a másiktól.....Ennek a folyamatnak a fizikai síkon látható jele az unszimpátia, a tartózkodás, a közöny, a gyűlölködés, a veszekedés, a harag és a többi."

De egyébként mindannyian "lopjuk" az energiát:
Vannak akik mártírkodással, vannak akik mások terrorizálással, vannak akik minden módszert megragadnak, hogy a társaság központjába kerüljenek, de ennek az ellentéte is energiatolvajlás, amikor valaki túlzottan titokzatoskodik. És van még a kaméleon, aki mindig azt mutatja amit látni szeretnél...
Szerintem jól gondold meg kinek adsz ezek után "energiát" ... :-)

Lehet jobb lett volna kicsit többet aludnom ma éjjel...úgy látszik teljesen "elvont " lettem. Na nem baj, majd az angolóra visszavon....

Sziasztok szép napot!
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 19:00
Előzmény: #278  Törölt felhasználó
#279
Összejött neki ...
:(
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 17:54
Előzmény: #277  Törölt felhasználó
#278
Gábor: ne hagyd , hogy elrontsák a másnaposságodat....én rettegek, nehogy idetaláljon ebbe a topicba az a valaki.....Azt hiszem akkor elvonulnék inkább....
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 17:28
Előzmény: #276  Törölt felhasználó
#277
Különben csaj brokered van? majd oda fogok figyelni....
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 17:27
Előzmény: #275  Törölt felhasználó
#276
ha-ha
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 17:23
Előzmény: #273  Törölt felhasználó
#275
csak vicceltem :))

béke.
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 16:06
Előzmény: #271  Törölt felhasználó
#274
Lehetséges, a vízumkertből osztogatnának ?
Egy haveromat is keresték - korábban dolgozott az Államokban - kapott is munkát.
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 15:46
Előzmény: #272  Törölt felhasználó
#273
DLPH ne
légy gonosz:))))
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 14:26
Előzmény: #271  Törölt felhasználó
#272
Nem. Az amcsi brokim volt, azt akarta kérdezni, hogy mikor shortolja be a buxot, hallotta, hogy az neked nagyon megy.
Nemsoká jelentkezik újból, csak keres egy tolmácsot.
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 13:47
Előzmény: #270  Törölt felhasználó
#271
Jesszus, valaki most hívott Amerikából -ha jól értettem-, angolul beszélt.....Fogalmam sincs mit akart, azt mondta, hogy keres valakit, aki tud magyarul, és visszahívnak......lehet megint egy porszívó ügynök?! :-)))))
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 13:37
Előzmény: #269  Törölt felhasználó
#270
Hihetetlen, hogy vasárnap mi mindennel nem tudtok foglalkozni...Sok érdekességgel lehet találkozni a fórumokon.
Nosztalgiából bekukkantottam egy babás-topicba....Ölik egymást a csajok a gyerekűlés témakör hihetetlen fontos kérdéseiben. De egész komolyan vérre megy már a vita.. :-)
Lehet beszállok...Itt úgy se nagyon jár most senki, én meg kicsit ráérek....
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 09:41
Előzmény: #268  Törölt felhasználó
#269
Famo, náha "KÖVETEM ATRENDET" ha helyzet úgykívája...de ha azt kérik "KIFEJEZETTEN SZEMBE MEGYEK" ...sokan vannak mindkét nem ből ezen a véleményen...habár amikor kinézek az ablakon szok szőrös és csaholós trendkövetőt látok, elől általában szuka halad, a kanok meg utána...

A függőleges irányulás sem idegen tőlem, de nem szoktam "ALULMARADNI" és az indikátorok közül a lassú Sztochasztikust használom...a momentum számomra nem adekvát indikátor!
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 08:53
Előzmény: #266  Törölt felhasználó
#268
Rapista: remélem tegnap éjjel nem mentél "trenddel" szemben.....És kihasználtad a jelentős volatilitást...:-)

érdekes, de most "átjött" az üzeneted....Lehet közelebb áll hozzám ez a téma...

Neked is szép napot!!!

Mindenkinek sok sikert a jövő hétre... Sziasztok
Törölt felhasználó 2008. 03. 09. 08:50
Előzmény: #263  Törölt felhasználó
#267
Gábor: értem. Na ebben a topicban nem kell aggódnod, ha jól emlékszem még nem nagyon találkoztam tőzsdés témákkal... (igaz csajok is csak ritkán tévednek erre -rajtam kívül-) :-)

Szép napot!!!!
Törölt felhasználó 2008. 03. 08. 20:15
Előzmény: #265  oxylant
#266
BIZONY alulreprezentáltak a hölgyek, de ne felejtségtek el az éjszakai karbantartást,

igaz a portfoliós gyerekek nem szó szerint értették, de ha nem lehet fórumozni...

állítólag, amíg nem volt tévé, addig több gyerek született, de amikor megjelent a video az ismét trendfordulót hozott :-)

és ha bollinger szalagok szűkülnek az kellemes meglepetést is okozbat...különösen, ha momentum jelez...

azért a volument figyelembe kell venni és nem baj, ha ma éjjel jelentős a volatilitás!
oxylant
oxylant 2008. 03. 08. 20:04
Előzmény: #264  Törölt felhasználó
#265
Törölt felhasználó 2008. 03. 08. 17:50
Előzmény: #263  Törölt felhasználó
#264
Na hát nem tudom ki van itt most "nő",
de azért Boldog Nőnapot szeretnék kívánni minden kedves speky hölgynek.
Törölt felhasználó 2008. 03. 08. 17:49
Előzmény: #260  Törölt felhasználó
#263
Famo,
Csak egy ostoba gépész vagyok - mint szoktam volt mondani ...
:)
Nemnagyon értek a pénzügyekhez de hallgatok az okos szóra. Közben - amikor csak tehetem figyelek, megfigyelek. Hiszen felkészületlennek érzem gyakran magam, ezért vettem fel kapcsolatot olyan személyekkel a fórumozók közül akiknek jobb a rálátása a dolgokra.(és hajlandók segíteni egy-egy gondolattal)
A szereplési vágy bennem is megvan mint mindenkinek aki itt ír. Itt leírhatok olyan gondolatokat is amiket egy szigorúan gazdasággal foglalkozó oldalon - fórumon esteleg blogban nem tennék. Hiszen nem illene oda. Esetleg a felkészületlenségemből adódóan nevetség tárgyát is képezhetném ...
:)
Ezt az oldalt több éve követem de csak kb. 1 éve firkálgatok ide. Remélem írásaimmal nem bántottam meg senkit.
Törölt felhasználó 2008. 03. 08. 16:28
Előzmény: #261  spade
#262
Jesszus, ez tényleg nem jutott eszembe... :-) aranyos
spade 2008. 03. 08. 16:25
Előzmény: #260  Törölt felhasználó
#261
Kedves hölgyek !

A viccre visszatérve, én nem a nagy mellűt választanám, komolyan nem. És ezzel csak annyit akarok mondani hogy sok pasi van aki igy gondolkodik és ezért eszetekbe se jusson nagyobb mell érdekében plasztikáztatni....

Topik gazda

famo
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek