Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csendben 2021. 09. 30. 13:46
Előzmény: #47697  algore
#47700
" Hazugsaggal vadolod a hivatalos statisztikakat kozloket" : még jó,hogy ezt csak Ő teszi! :-)
algore 2021. 09. 30. 13:46
Előzmény: #47697  algore
#47699
Aki nem akarja olvasni, rovid kivonat: Walesben a korhazban levo 60 ev feletti covid betegek 95%-a oltott.
Mert tizedere csokkenti, azert. 
csendben 2021. 09. 30. 13:45
Előzmény: #47693  Kisterepjáró
#47698
A "bárkibe" -TERMÉSZETESEN!- csak az oltás párti szakértők,tudósok, stb. tartoznak bele. :-)
algore 2021. 09. 30. 13:44
Előzmény: #47684  totoro
#47697
A szanalmas te vagy vazze. Hazugsaggal vadolod a hivatalos statisztikakat kozloket. Nooormalis?
Tessek, BBC hazudik neked egy jot a vakcina hatasossagrol:
Tizedere csokkenti, mi? 
Te olyan fanatikus hulye lettel, hogy az faj. Sorra jonnek a korhazi statisztikak, mainstream mediaban is, ami mutatja hogy hulye vagy. 
A forum csak annyit tett, hogy sokkal hamarabb mutatta meg, amit a mainstream sem tud most mar tagadni. 
http://www.bbc.com/news/uk-wales-58680204.amp
csendben 2021. 09. 30. 13:44
Előzmény: #47694  tobzoskanátha
#47696
SőT! Nem is több,mint egy influenzia...
csendben 2021. 09. 30. 13:43
Előzmény: #47690  sulykaponka
#47695
A hatalom sehol nem engedi meg,hogy egy kormányhoz közeli,hivatalba lévő egyén a sajtón keresztül bírálja a kormány intézkedését. Ha az illető nem ért egyet az intézkedésekkel,akkor -ha korrekt ember!- benyújtja a lemondását,lemond. Ha elfogadták,akkor akár nyíltan is kritizálhatja a kormányt.... Ehhez- persze!- gerinc is kell....
Kisterepjáró 2021. 09. 30. 13:40
Előzmény: #47685  totoro
#47693

Számok? Statisztika? Tények? Ugyanmár....Ki írja őket? Ilyen hazug világban nagy bátorság bárkinek is hinni.
algore 2021. 09. 30. 13:37
Előzmény: #47675  totoro
#47692
Mindig azt mondtam, hogy 65 felett indokolt a vakcina (2 dozis).
Nem en tehetek rola, hogy a vakcinafetisisztak, mint te, nem tudnak csak 2 bitben gondolkodni. 
Minden egeszsegugyi dolog, haszon/kockazatelemzessel jar(na), nincs olyan dolog ami mindenkinek jo, vagy mindenkinek ajanlhato. 
Izraelben a 3. oltasrol van szo, a 3. oltas SENKI szamara nem jar semmilyen elonnyel (a betegsegtol 2 dozis is ved), a te szamodra sem. De nem beszellek le rola, nyugodtan vedd fel. 
En senkit sem beszelek sem ra, sem le. Informaciot osztok meg, hatasossagrol es kockazatokrol, hogy tajekozott beleegyezessel elhessen mindenki. 
Te is orulsz az informacioknak, 2 napja a celeb szakertoket basztattad, hogy hogy elcsesztek mindent. 
Szivesen, neked is. 
csendben 2021. 09. 30. 13:37
Előzmény: #47689  Kolyok
#47691
A "kontroll csoportba" illene azokat is sorolni,akik ugyan oltatlanok,de sajna nem volt oléyan szerencséjük,hogy túléljék a covidot. Továbbá azokat is,akik a hosszúcovidban szenvednek.Mert azt ugye te sem gondoltad komolyan,hogy az oltatlanok kivételnélkül szövődmyény nélküli, túlélők lesznek?
sulykaponka
sulykaponka 2021. 09. 30. 13:33
Előzmény: #47688  tobzoskanátha
#47690
így kéne, bizony. csak hát nem engedik. 
"Ha odáig jutottunk, hogy a társadalomban félni kell egymástól, hacsak nem mutatunk fel egy igazolást, akkor fel kell tennünk a kérdést: tényleg ezt az irányt akarjuk választani?"
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20210925/biralta-az-oltasi-igazolvanyt-az-allamtitkar-rogton-lapatra-tettek-502232
Kolyok
Kolyok 2021. 09. 30. 13:13
Előzmény: #47685  totoro
#47689

Na akkor csak röviden, én se vagyok már sajnos 30... És tőlem oltakozhatsz szíved joga...
Az oltások egy ideig, biztosan kiváltanak ellenanyag termelést a többségben... , illetve kiváltanak mellékhatásokat az eddigi engedélyezett vakcinákhoz viszonyítva igen nagy számban... ezek tények.
Illetve kiváltanák más egyéb dolgokat is ahogy egy független tanulmányból kiderült ezt lejjebb csatoltam aminek a kutatása még folyamatban van. Tehát a hosszabb távú kellemetlenségek még felszínre kerülhetnek. Reméljük nem fognak, vagyis inkább hogy nem lesznek ilyenek.
Innentől kezdve 30-40 év alatti embereknek ajánlani akikre amúgy statisztikailag 0% veszélyt jelent ez az egész szar  és kampányt építeni rá és hazudozni nekik szerintem gusztustalan. Az államnak kéne élen járnia abban, hogy a beoltott emberek vérmintáit egyéb markereit figyelik és az oltás mellékhatásokban elhunytak testét felboncolják és következtetéseket vonnak le a társadalom többségére vonatkozóan... E helyett tolják orrba szájba az egészet a kismamától az általános iskolásig mindenkinek a mellékhatásokat elhalálozásokat meg eltusolják.
Az egész világon ezt próbálják tenni tehát nem csak nálunk van ez a tendencia, aki felszólal ez ellen azt próbálják ellehetetleníteni, konteósnak beállítani. A kórházi statisztikáidat a hajadra kenheted nagy részben ott sajnos a főigazgatókon múlik mit engednek benne szerepelni, sajnos közelről látom hogyan működik ez... Mindent a politika irányít, a politikát meg a gazdaság legfőbb urai akiknek te csak egy porszem vagy oltottan és oltatlanul is... Igyekszenek egymás ellen hangolni minket de igazából össze kéne fogni, én amúgy becsüllek téged mert részt veszel helyettem is a kísérletükben... Mindenesetre arra figyelni kéne hogy maradjon kontroll csoport azaz mi akikhez majd később tudod hasonlítani magad... Persze ezt odafent nem nagyon akarják a kérdés ugye az hogy miért? :-)
tobzoskanátha 2021. 09. 30. 12:55
Előzmény: #47685  totoro
#47688
Így kéne csinálni. A 80-as cukros mama oltasson, a 30 éves egészségesen élő ne, mindenki eldönti, hogy mit akar, kinek a tanácsait fogadja meg, de az oltás nem kötelező, le kéne már állni az egész hisztivel.
Egyébként az egész világ hülye, mert ügyet csinálnak ebből a náthából. Mo-n évente minden 500. ember halt ebbe, de ezek másba is belehaltak volna hamar. A világon meg mondjuk 2000 emberből 1. Nehogy a számokon kezdjen el valaki vitatkozni, a nagyságrendek kb. ilyenek. Ennél sokkal nagyobb problémák vannak a világon. És a lezárásokkal tönkretették 100-szor annyi ember életét, mint, aki meghalt.
tobzoskanátha 2021. 09. 30. 12:50
Előzmény: #47650  Helix Nebula
#47687
Jó, akkor a demens kiesik. Ott marad a magas vérnyomású, cukros, kolszterines öreg, aki kilószámra nyeli a gyógyszert. Az ilyen az orvosa első szavára ugrani fog, sőt még az is lehet, ő veri az asztalt, hogy mikor kapja már meg a pajszert a gyilkos vírus ellen?
A magyar halottak életkorát és betegségeit nézve ezek 75%-ban oltott emberek.
exley 2021. 09. 30. 12:46
Előzmény: #47685  totoro
#47686
A román nő azt írja három évre sterilizál:) Ezért nem oltatják magukat a nőstény kokerók:) Ugrik a segíly, de lötte a purdétól egy percre elveszik a leveőt, kispárnát szórítanak az arcára:) Fogyilettó az kisppályás:) Jöhet a jegyzői hivatalból életvégéig a 140 rugó /hó:)
totoro
totoro 2021. 09. 30. 12:33
#47685
És még reagálva alattam szólókra. Semmi bajom azzal, aki nem oltat. Ha én 30 éves lennék lehet én se tenném. De ettől még számokkal biztosan nem vitatkoznék, és nem görcsölnék, hogy bebizonyítsam, hogy az egész világ hülye. Ebben a topikban ez megy, nem fogadtok el tényeket, kapaszkodtok fake oldalakba, meg huszadrangú stuykba, és bizonygatjátok, hogy a fehér az fekete. Tisztelet a kivételnek.
totoro
totoro 2021. 09. 30. 12:28
Előzmény: #47681  Törölt felhasználó
#47684
Ostobaságokat beszélsz. A vakcinák hatásosak, nem 100%, mert a legjobbaknál is van néhány százalék akinél nem váltja ki a szükséges immunválaszt, ezért lesznek oltott halottak is, de a nagy többségnél használ, a tizedére csökkenti a covid kockázatodat. Sorra jönnek a kórházi statisztikák, világosan látszik. Aki még most is hazugsággal vádolja ezek közlőit az egyre röhejesebb és szánalmasabb.
Kisterepjáró 2021. 09. 30. 12:23
Előzmény: #47680  csendben
#47683
Miért nem azért kötsz bele?
mrider 2021. 09. 30. 12:22
#47682
Szlovéniában meghalt egy 20 éves lány Janssen oltás után, fel is függesztették a Janssennel történő oltásokat.
Dobson sztár covid szakértőnek nem tetszik a felfüggesztés a vélhetően ismert mellékhatás miatt, mert a pánikkeltés révén súlyos következményei lehetnek.
Nem tudom, hogy akkor is így félvállról venné-e, ha a saját gyereke járna így (már ha van gyereke)? Mert valakinek a gyermeke most így járt és egy család most gyászol.
Törölt felhasználó 2021. 09. 30. 12:14
#47681
Mi van? Meghülyült mindenki? Véd a vakcina? Ha nektek ez a védelem akkor gratulálok.
Véd mert nagyobb eséllyel túléled. Mennyi eséllyel? Ja,csak közben meg is halhatsz, vagy mellékhatásokat okoz. Ha védene akkor nem kellene 4-5-6 oltás. Közben a szervezeted öregszik és az oltás okozta védelem csökkenésével meghalhatsz. Minden egyes beadott oltás rulett a halállal. 
Kihívom a gázszerelőt mert a gáz szivárog. Megcsináltam mondja, már csak egy kicsit szivárog. 
Körülbelül ennyi a védelem. Véd,de hogyan?  

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek