Topiknyitó: saru 2006. 10. 16. 22:55

az olaszliszkai eset  

a pár évvel korábbi fejér megyei eset után, most ismét meglincseltek a cigányok egy embert, ráadásul két gyermekének szeme láttára
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 06. 17. 10:06
Előzmény: #3039  Törölt felhasználó
#3040
Tiszafüreden a cigók a ház falát locsolják-hátha összedöl...ez náluk az árvíz!!!!
Voltak telefonok és megkérdezték-adómányozzunk...válaszom egyértelmű volt-lehet-e célorientáltan segíteni-fehér színre gondolva---letették a telefont-pedig komolyan gondoltam.
A lnk igaz-sajnos-usában 8 éves kortól büntetnek......és a rendőrt nem kilóra való megvétellel tartják tallonban----huhhhhhhhh mikndegy-engem már nem nagyon érint.....én tudok egy módszert........keményés határozott--az összes segélyest kiterelném-munkanélküli társaikkal együtt----a töltés oldalba és lehet dolgozni.
Nem akar itt senki sem dolgozni-többször kerestem beosztottakat-vagy 2 általánosa volt-vagy csak az álírásomért jött.....amit trmészetesen nem kapott meg.............vagy rend vagy káosz...........ha fityisz gorsan nem dönt...hiába a sok "könnyítés"......a gdp faló élősködőknek a kielégítésére az sem lesz elég!!!!!
szvsz sz.
Törölt felhasználó 2010. 06. 17. 09:51
Előzmény: #3038  Törölt felhasználó
#3039
Törölt felhasználó 2010. 06. 16. 14:40
Előzmény: #3037  Törölt felhasználó
#3038
ezt nem is kell kiegészíteni-eljesen egyetértek!!!
ebben az esetben a naívság====ostobaság????!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2010. 06. 16. 14:31
Előzmény: #3036  Törölt felhasználó
#3037
Az a baj,hogy akik nem élnek a közelükben vagy nem volt velük konfliktusuk azoknak ezt hiába magyarázod! Az viszont biztos hogy a nagy hazafiak pár éven belül nagy szarban lesznek!
Törölt felhasználó 2010. 06. 16. 13:56
Előzmény: #3035  mondoka
#3036
egy a lényeg amig a cigók nem tudják hol a helyük-magyarhon élhetetlen lesz....hosszútávon---szvsz sz.
mondoka 2010. 06. 16. 13:20
Előzmény: #3034  Törölt felhasználó
#3035
Egy szóval sem mondom hogy nem jó és jobb a helyzet ott.
De vajon úgy is marad?
Nálunk pedig semmit sem lehet tenni?
Nem ér annyit a civilizációnk/kultúránk, hogy szabadon lehessen gondolkodni a jövőjéről?
És uram bocsáss' nem ér annyit akár az egész európai kultúra hogy ha kell, a kihívásoknak megfelelő drasztikus és hatékony módszereket alkalmazzanak.
Valószínű ez a téma '45-óta tabu.
A védekezés és cselekvés ebben a témakörben tökéletes tabu -még akkor is ha a kihívások tökéletesen embertelen és élhetetlen körülményekkel fenyegetnek.
És persze csak humán(us) módszerek és védekezés is tabu.
Mintha a kultúránk és az európai életközösség nem egy érték volna, hanem egy olyan tökéletesen alárendelt és lebecsült dolog, amit bárkinek a legcsekélyebb (jogainak?) és igényeinek szolgamód alá kell rendelni.
Ha a sertésneveldében a disznóknak az az igénye hogy európai civilizációval és kultúrával kell almot vetni alájuk, -akkor ahhoz minden joguk meg van és az a személyes szabadságuk megkérdőjelezhetetlen része.
Képletesen fogalmazva és nézve itt és így állunk most.
Törölt felhasználó 2010. 06. 16. 12:48
Előzmény: #3030  mondoka
#3034
huhhhhh csak egy pillanatra ugrottam be...várom már az összeomlást.....hati short holvagy?
de most komolyan:Monaco a nagy álom-de oda csak bejutni 2 milla chf a számlán...egy normélis kéró pedig i milla eurónál indul.........bár ha megint otik a vagy erste le 1200 környéke ....erste meg 7 köenyére...meg is lehet.......no ott nincs bünözés....

más:én válogatott kézisként voltam kint Székelyudvarhelyen kézizni egy kupán ezelőtt majd 25 éve....este a románok meg aklartak késelni minket-mert rohadt magyarok.....a székelysrácok elzavarták őket......én nem csípem a románokat!

Még másabb:Ausztriában ha bünözöl a mérünkésbüntetünk helyett a valódi szlogennel szembesülsz-szolgálunk és védünk.........-még magyarhonban a rendőrnek nincs joga semmihez-azért ez kint pont az ellenkezője!!!!!
Törölt felhasználó 2010. 06. 16. 11:44
Előzmény: #3032  Törölt felhasználó
#3033
Egyetértek! Viszont van 1 apró bibi! Pont azok fognak majd jönni akiket a legkevésbé várunk!
Törölt felhasználó 2010. 06. 16. 11:34
Előzmény: #3031  Törölt felhasználó
#3032
A cigányoknál még mindig jobbak a románok,na persze nem a kalapos oláh cigány romák.A románok legalább dolgoznak vagyis szeretnének dolgozni és teszik is ha van lehetőségük...
Törölt felhasználó 2010. 06. 16. 11:28
Előzmény: #3029  Törölt felhasználó
#3031
Majd azt figyeld,mikor megnyílik a román határ! Az aztán szép halál lesz! Meneküljön ki merre lát! )))
mondoka 2010. 06. 16. 08:56
Előzmény: #3029  Törölt felhasználó
#3030
És ha itt mindennek vége, akkor odaát hány generációig biztosított a "kultúra"? Légnemű uniós határok mellett? És onnan hová lehet majd hátrálni?
Most nem hülyülök: Egy fejlődő és autokratikus konzervatív Oroszország? Elég furcsa ízű gondolat.
De szerinted mindig lesz hová hátrálni?
Ezt nem azért kérdezem mintha én most itt helyben a kivitelezhető megoldás birtokában lennék. Csak gondolkodok és kérdezek. :)
Törölt felhasználó 2010. 06. 16. 07:30
Előzmény: #3027  mondoka
#3029
hi
megjöttem egy kis pezsgőfürdőzésből...mondoka...nem tudom mi lesz- ez itt más-nekem jobb-meglátjuk.Ha pénzed van-bárhol lehetsz akárki-ha nincs teljesen mindegy-ez a tömör véleményem.Itt az adózás és a lehetőségek mások-mint magyarhonban-törököket inkább Németországban keres....egy pici apróság-szerintem sem véletlen,hogy Bécs lett a világ legélhetőbb-leglakhatóbb-leginkább polgárbarát,leginkább bünesetek mentes városa------------egyébként sem szeretnék egy olyan országban másodrangú állampolgár lenni-ahol az adózzál és kussoljál divik továbbra is--ez magyarhon sajátossága!!!!!!!!!!!!!!!!--és az élősködők pedig minden joggal felruházva---politikai színtől függetlenül---élhetnek szabadon a dolgozók vérét szíva......így tömören ennyi!!!!!
Nagyon sok sok diplomás-értelmiségi-és jól menő vállalkozó ismerősöm is megy-egyedül még a ház eladás köti őket egykori lakhelyükhöz.

Lehet deviánsnak nevezni az álláspontom és a véleményem-de a szembesülést senki sem kerülheti el.....ha nem most -akkor 10-15 év múlva----szvsz sz.
Törölt felhasználó 2010. 06. 15. 23:30
Előzmény: #3027  mondoka
#3028
Törökök? Azért ne említsük már őket egylapon a romákkal!
mondoka 2010. 06. 15. 21:42
Előzmény: #3025  Törölt felhasználó
#3027
Csak azt kérdezném tőled, .... nem mintha rosszabbak lennének... legalábbis gondolom... (ezeknél?) ... , de a törökökkel majd hogy fogsz kijönni?
Vagy Österreich? Ott nincs kukac az almában?
Mindezt nem gúnyból! Örülök ha van a kultúrának egy utolsó végső menedéke.
...
Vajon van, lesz ilyen?
Törölt felhasználó 2010. 06. 15. 15:29
Előzmény: #3025  Törölt felhasználó
#3026
a heiligenblutot a kedvedér írtam kis kezdőbetűvel-szívesen tanulok-mint írtam....de inkább a humisok lelkét ápolgasd---ők jobban rászorulnak!
Törölt felhasználó 2010. 06. 15. 15:28
Előzmény: #3024  Törölt felhasználó
#3025
Zur Zeit bin ich in heiligenblut In Kharintien mein Herr-aber das ist ganz allein meine Sache!

van még egy házam mait eladnék-de sajna nem megy-pedig szép ház és olcsón adnám már.....így még kötötdöm de már csak ezzel ....magyarhonhoz.

a kezelésére egy lehetőség van---van aki észérvekből ért-és van akit rá kell nevelni-ilyen egyszerű!

egyébként itt még a fű is zöldebb-habár volt egy ki vihar itt is......

meg ne kérdezd mit keresek még a tözsdén 300k hati shortom van 25000 felettről...és remélem minél előbb beesik végre.....20 k alá...és zárhatók...
Törölt felhasználó 2010. 06. 15. 15:22
Előzmény: #3023  Törölt felhasználó
#3024
És téged az miért foglalkoztat. Elvileg már csak hetek kérdése és lelépsz Magyarországról (mondjuk hetek óta ezt írod és írtad 1-2 évvel ezelőtt is), mert olyan hazafi vagy:)

Egyébként a rettentő nagy félreértés abban áll, hogy nem a probléma létét vitatom. Hanem annak kezelését, ill. a lehetséges megoldási módokat. A gettóba velük, meg az irtsuk ki mind őket, nem megoldás. Szerintem.
Törölt felhasználó 2010. 06. 15. 15:13
Előzmény: #3022  Törölt felhasználó
#3023
huhhhh megynyugodtam-hogy más is látja az igazságot és a realitást.......sok emberbarátnak álcázott nagyon-nagyon naív emberke van itt............nem fog jól esni a felébredés....csak 15 év és duplázódnak....lesznek vagy 2 milliónyian...hát????????????????
Törölt felhasználó 2010. 06. 15. 15:03
Előzmény: #3021  Törölt felhasználó
#3022
Ezzel csak az a baj,hogy pár év múlva a fejünkre nőnek és életbe lép a "vagy megszoksz,vagy megszöksz": Sajnos a putris romák alkalmatlanok a beilleszkedésre, reménytelen kisérlet!
Törölt felhasználó 2010. 06. 15. 11:37
Előzmény: #3020  mondoka
#3021
Én külön általános iskolát csinálnék a cigányoknak.Amennyiben van kisebbségi önkormányzat,akkor lehetne kisebbségi iskola is.Na most innen egy bizonyos szint után engedném őket a magyarok közé úgy,hogy ezt tekintsék egy kiemelt szintnek,érdemnek...
Oda csak roma tanárokat tennék ha egyáltalán van annyi/félek nincs/Verjék a saját fajtájukat...
Azoknak a normális cigány gyerekeknek akik meg "felkerülnek" egy magyarokkal "koedukált" iskolába,minden támogatást megadnék.Ingyen tankönyv,étel...
Ez lehetne az alapja a roma integrációnak...
Mert hiába próbálunk fából vaskarikát csinálni.
Persze csodák és kivételek vannak de azokat eképpen jutalmaznám...

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek