Topiknyitó: Alexia29 2019. 01. 23. 15:04

Akko Invest  

A Plotinus új neve: Akko Invest
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
cashattack
cashattack 2019. 11. 04. 21:53
Előzmény: #13739  MACROn
#13740
Naná!
MACROn
MACROn 2019. 11. 04. 21:42
Előzmény: #13738  cashattack
#13739
Remélem, te is szívtál föl néhány db-ot...
cashattack
cashattack 2019. 11. 04. 21:37
Előzmény: #13737  MACROn
#13738
Igen, az utóbbi időben a split rallyban alaptalanul reménykedők hoztak ide némi forró pénzt. Most ez távozik. Várható volt. A piac szépen fölszívja likvidált papírokat, némi eséssel. 
MACROn
MACROn 2019. 11. 04. 21:30
Előzmény: #13735  cashattack
#13737
Viszont egyre többen jelennek meg a fórumon, ami jó jel!💰
Nemtomicsináljak 2019. 11. 04. 21:26
#13736
Nekem van akko, tartom is mindenképp, de sajnos a holnapi napot vagy egész hetet elviszi futur.
Itt is hasonló ütős hír kéne, hogy ki mozduljunk ebből a posványból!!
cashattack
cashattack 2019. 11. 04. 21:02
Előzmény: #13733  MACROn
#13735
2 hónapja, augusztus végén ugyanitt zártunk. Sávozás van, nem engedik el az árfolyamot. Ennyi. Az okát kb 1 milliószor leírtuk/leírták itt a fórumon is! 
cashattack
cashattack 2019. 11. 04. 20:52
Előzmény: #13733  MACROn
#13734
Így igaz! Én nem tudom hogy ez a néhány arc itt miért rinyál folyamatosan a fórumon. Mintha hivatásos károgó csapat lenne.
MACROn
MACROn 2019. 11. 04. 20:27
Előzmény: #13731  Heisenberg
#13733
Egyetértek!
Aki bizonytalan a befektetésével kapcsolatban eladja, aki megnézte a részvénykönyvet, az tartja.
pakk
pakk 2019. 11. 04. 20:24
#13732
Fuu ez a topik :( komolyan mondom ilyen rinyát még estbe se lehet(ett) olvasni....nincs semmi konkrétum még, de halad az úton a dolog, erre mindenki hasonlítgatja más sztorik különböző szakaszaihoz...grat. 
Heisenberg
Heisenberg 2019. 11. 04. 19:49
Előzmény: #13727  brextra
#13731
Lassan lehetne indítani egy lebeszélő topikot. Annyi, de annyi hülyeség jelent meg a topikban most már a hétvégén is, hogy majdnem kiszálltam a papírból (ez persze csak vicc)). A forgalom alapján jelenleg egy kisbüfis akciósorozat zajlik, valaki napizni akar, aztán mivel nem tud, kiszórja, van, aki más helyet keres a pénzének. Egyről biztosan nem beszélhetünk: arról, hogy valamelyik nagybüfi száll ki. Erre amúgy semmi esély nincs, egészen addig míg nincs meg a tőkeemelés, mert nagyon kevés az rv közkézen. Utána meg senki nem fog kiszállni, főképpen az nem, aki főtulaj lesz, hiszen ő a jelenlegi árfolyamot perkálja ki apport formájában. Ő egyben lesz érdekelt, hogy haszna legyen, ami nekünk is haszon lesz. Most még a történet elején vagyunk, nem üres cégünk van, komoly potentátok vannak a tulajok és a tisztségviselők között. A papír mögött már most van funda és a tőke emelés pedig úgy van eltervezve, hogy csak növelheti az rv-k értékét. Ne vicceljünk már... Nyárhoz képest már most sokkal szebb a dolog, pedig én csak akkor szálltam be. Ha lemegy 400 vagy 350 alá, akko legfeljebb majd több limites nap kell a céláram eléréséig - én így vagyok ezzel az egésszel. Még egy megjegyzés: érdekes módon, akik az Akko jelenlegi árfolyamában nem látják a növekedés lehetőségét, meg a jövőképet és armageddont vizionálnak, simán ajánlanak más topikokban olyan papírokat, amelyek fundája egy üres üzemcsarnok/ végelszámolásra jelölt cég tulaj/ felszámolási vagy peres eljárás/ és még sorolhatnám és amelyek árfolyamát a főtulajok kétségbesett vásárlásai tartják csak fent. 
Blacky 2019. 11. 04. 19:12
Előzmény: #13727  brextra
#13730
Sajna én is nettó bukóban vagyok a BÉT-en,de már nem ugrálok össze vissza,hogy még kevesebb pénzem maradjon(a pénzem jelentős részét állampapírba tettem). Ezt találom most a legnagyobb lehetőségnek a mai magyar tőzsdén átgondolva a többi papír helyzetét(szvsz). Milliárdos üzletember nem azért kockáztat nagyobb tőkét, hogy duplázzon vagy 3 szorozzon a befektetett tőkéjével ha nem ha már belevágott akkor a lehető legnagyobb haszonban gondolkozik(nem véletlenül nőtt meg a tőkeemelés mértéke). Természetesen nagyon frusztráló,hogy lefelé megy és én is hittem valamilyen szintű splitben, mert előtte szálltam be,de sok ember úgy nyilatkozik itt mint ha tudná pontosan milyen hírek jönnek majd és milyen ára lesz a papírnak mondjuk 4 hónap múlva...
X9Z5 2019. 11. 04. 18:58
#13729
Amint kiderül kié lesznek az újonnan kibocsátott részvények mehet 600 fölé, aztán pedig h REIT-é alakul stabil, kiszámítható árfolyampályán mozog majd. 
Törölt felhasználó 2019. 11. 04. 18:48
Előzmény: #13727  brextra
#13728
Én is hiszek a papírban, azért is tartom. És eszemben sincs eldobni. De az ilyen napok frusztrálóak tudnak lenni, ezt kár tagadni. Különösen bosszant, ha olyan semmi papírok előznek, mint Est, Futur. Alapvetően egyetértek azzal, amit írtál. Különösen azzal, hogy novemberben jó lenne megindítani a papírt. A nemzetközi helyzet azért idegesít, kiszámíthatatlan teljesen egy pánik hatása. Amit ez évben még nem várok, de hogy jövőre mi lesz??
brextra
brextra 2019. 11. 04. 18:32
Előzmény: #13721  Törölt felhasználó
#13727
De mire ment volna? Azokban a papírokban vagy van pletyka, vagy funda vagy hír. Vagy spekák tenyája. Nálunk egyelőre egy kb. üres cég van, transzparensnek mondható kommunikációval és reményteli várakozással. Nincs hír és még a spekák is el lettek űzve, nekünk barackmag maradt csak. 
Való igaz, hogy AW 12,5 Ft-ról csinálta a rallit és itt azért kevés papír van 6000-ről, de nyilván a 29.000-n beszállók nem 14x-et várnak. Azt gondolom a legreálisabb elvárás a 1,3-2x lehet a 29-es szintről, de egyet ne felejtsünk el: jó eséllyel ez egy SZIT lesz, ami egy válságálló befektetés, én nem várok olyan drámai világgazdasági hatást, aminek köszönhetően mindenhonnan menekülnének a befektetők. Sőt én pl. pont azt várom, hogy hosszú távon tartok pakkot, mert ide jönni fog befektetés akkor is, amikor máshonnan menekülnek majd. OTP-ben is lesznek szép napok. 
És itt még senki nagy nem jelent meg, itt a kicsik adogatják oda vissza, fillérezgetnek. Ma is 500-800 db-ok cseréltek gazdát, ha itt indul a buli, akkor itt azért több ezer db-os vételek lesznek. 
Ne felejtsük el azt sem, hogy a cég kommunikációja szerint prémium kategória és bux index a cél. Azért ezek is szép célok. 
Hír nélkül ilyen napokat várok és amíg nincs hír, nem csodálkozom, hogy 1-2 büfi eldobja, hogy pénzt szerezzen és felszálljon pl. egy aktuális EST vagy Futur speka vonatra. 
Tudják jól, hogy mikor fogják megindítani a vonatot és lesznek pánik vételek itt is és szép mozizós napok. De azt is tartom, hogy ennek novemberben jó lenne megtörténnie, különben még nagyobb lesz a csalódottság, esetlegesen már ős-hívők körében is. 
Peti84
Peti84 2019. 11. 04. 18:26
Előzmény: #13721  Törölt felhasználó
#13726
Pontosan azert adjak, mert egy beltenyeszet a Bet (nincsen benne friss zsé). Azaz mari neni latja hogy pl.:est megy, csak ugy tud venni est rvt, hogy eladja pl: az akkot. Meg multhetrol a split rallit sokan vartak, az nem jott, itt attol is meg kell tisztulnia a papirnak.
Bekes 2019. 11. 04. 18:25
Törölt hozzászólás
#13725
Törölt felhasználó 2019. 11. 04. 18:23
Előzmény: törölt hozzászólás
#13724
A jelentékenyebbnél is kevesebb. :) Viszont emiatt, bármikor tudsz eladni vagy venni, nincs az, hogy jaj istenem, mire eladom esik az árfolyam 5 %-ot. :) Már mércével kell egy amcsi piacon lévő cég papírjaira tekinteni. De ott legalább 10-20 millióval sem befolyásolsz semmit. 
HoStrucc
HoStrucc 2019. 11. 04. 18:23
Előzmény: törölt hozzászólás
#13723
Azért csak nyertél egy rahedli pénzt osszessegeben mlek megjelenése óta nem? Vagy nettó bukó? 
Bekes 2019. 11. 04. 18:18
Törölt hozzászólás
#13722
Törölt felhasználó 2019. 11. 04. 18:18
#13721
-4% a mai teljesítmény, míg az EST +8,59%, Futur +4,75%, OTP-MOL is ment 2-3%-ot felfele, BUX +658 pont, Őrmester-Csepel 12-13%-ot mentek, az Akko-nál többet csak a Cyberg meg az Ehep esett ma. Egyszerűen nem hiszem el, de okát sem látom miért adják. A legpotensebb, legtöbbet ígérő papírt. Azt kell gondoljam, a cég adja. Hosszabb távon lent akarják tartani a 180 napost. Nincs kétségem affelől, hogy jó lesz a papír, csak addig szálanként fogom kitépkedni a hajam. A legnagyobb kockázat sajnos a világgazdaság, ha eldőlnek a dominók, ez is dől. Jó lenne belehúzni most már, ne várjuk meg amíg elkezdődik a válság, mert akkor bezúzzák ezt is. Azért úgy gondolom, ha 6 hónapon belül megjön az új tulaj, akkor nem lesz baj. De jövő őszig nem szeretnék ebben ülni.

Topik gazda

Alexia29
Alexia29
2 2 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek