Topiknyitó: poreci 2017. 08. 29. 10:16

4IG részvény  

Az Ex- Freesoft most már több éve 4IG néven futó részvénynek nincs saját topikja, ami tűrhetetlen a mai virtuális világban...
Javaslom tulajdonos társainknak, hogy itt folytassuk a diskurzust a papírról.
A mai 50 milliós forgalom szerintem csak átkötés lehetett...De majd meglátjuk, van itt sztori lehetőség bőven...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2018. 10. 11. 23:02
Előzmény: #4198  MACROn
#4200
Jó vereset nagyon szeretem! Bár nem kifejeztten szomjam oltásásra "használom, használnám" :-) 
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2018. 10. 11. 23:00
Előzmény: #4197  Törölt felhasználó
#4199
A kettő együtt a legjobb! Halmoznánk az élvezeteket. Nagy Barca rajongó vagyok, így szívesen megnézném Madriddal az  El Classicót :-) 
MACROn
MACROn 2018. 10. 11. 22:58
Előzmény: #4196  NyeretlenKeteves
#4198
Nekem lesz papírom 1000- nél is; ott leszek, bár nem bírja a gyomrom a sört, de egy jó vereset megiszom:)
Törölt felhasználó 2018. 10. 11. 22:57
Előzmény: #4196  NyeretlenKeteves
#4197
Akkor majd egy meccsnezest hasznalunk indoknak es arra iszunk :-)
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2018. 10. 11. 22:56
Előzmény: #4194  Törölt felhasználó
#4196
Már írtam, hogy nem szeretnék előre inni Nagybarna bőrére:-) De 1000-nél tőlem sörözhetünk. A másik lehetőség, hogy szomjan pusztulunk, külön-külön :-) 
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2018. 10. 11. 22:54
Előzmény: #4186  Istvan78
#4195
2. helyezett jutalma sem rossz egy jó papírnál. Pontosan az itt a kérdés most az esetleges új beszállóknak, hogy másodikok-e a jelenlegi árfolyamon vagy mondjuk ötödikek. Ugyan próbáltam a látnoki képességeimet fejleszteni az utóbbi években de még nagyon az elején járok az útnak :-) 
Törölt felhasználó 2018. 10. 11. 22:50
#4194
BTW, tarthatnank valamikor egy kozos sorozest is 😎
Törölt felhasználó 2018. 10. 11. 22:46
#4193
Jo sorozest urak. 
Nekem megvolt tegnap balcsin, igy kihagyom. 😀
Szep volt ez a mai nap es remelhetoleg meg sok ilyen napunk lesz. Igen, vannal sokan akik hirtelen megjelennek, hangosan temetik a papirt, meg, hogy itt a vege, majd eltunnek... de valahogy mindig esesnel hangosak es tuti, hogy viszik magukkal a kicsiket is.
En orulok Rice nyerojenek es irasainak, ez ad sokszor nekem is erot es turelmet...
Istvan78 2018. 10. 11. 22:46
Előzmény: #4184  rice2
#4192
Ez az ML védés nagyban hasonlít azon nagyon lelkes ML védőkre az Opiban, akik nagyon lenn vettek bele, még mindig nagyon nagy nyerőben vannak és természetszerűleg abban érdekeltek, hogy nyugtassák a népet. Könnyű úgy nagyon védeni ML-t, ha részben a szerencsének köszönhetően épp aktuálisan nagyon jól állunk egy részvényében. Ha Opiban lennél full tőkével bukóban, tuti nem lennél ilyen megértő.
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2018. 10. 11. 22:45
Előzmény: #4187  Istvan78
#4191
Már számtalanszor leírtuk, hogy valszeg itt is fognak játszani a papírral ha eljön az ideje.... valszeg el is jön majd az az idő csak az nem mindegy, hogy addig mennyi idő telik el.... 
MACROn
MACROn 2018. 10. 11. 22:45
Előzmény: #4186  Istvan78
#4190
Én is úgy értettem, hogy a piacon.
MACROn
MACROn 2018. 10. 11. 22:43
Előzmény: #4184  rice2
#4189
Rice, Te benne voltál konzum-opus rallyban, mintha emlékeznék rád!
rice2 2018. 10. 11. 22:43
Előzmény: #4183  NyeretlenKeteves
#4188

Igen a tőzsdén vannak emberek akik az atomvillanást veszi észre és azt meg nem értik,hogy utána miért csendesedik el minden 1 időre. Természetes,hogy utána újra kell építkezni,gyors pénz jött és ment és a többség.
Itt nálunk még csak a petárdák robbannak és Mészárosék masíroznak rajt keményen.Sok kicsinek égeti a lábát és kiugranak,de a kitartóak már régen cipőt húztak és mennek a keményebb robbanások felé:D
Holnap talán dupla petárda tűz lesz? Én bírom a tüzet :D
https://www.youtube.com/watch?v=dgAt8PW-mvg
Istvan78 2018. 10. 11. 22:40
Előzmény: #4183  NyeretlenKeteves
#4187
Nem azon polemizálunk, hogy a 30X-zás elég-e. Hanem azon, hogy mindenki az emelkedést várta és meg is volt az alapja. A 4IG-ben is egyelőre az a legfőbb érték, hogy ML megy belé. Ha ML gondol egyet, elkezd spekulálni, könnyen lehet, nem elsz jó longosan. Csak ennyit akartam mondani. És igen itt van a Nagy barna.
Istvan78 2018. 10. 11. 22:35
Előzmény: #4180  MACROn
#4186
Elsőnek lenni ML papírokban a NER-esek, bennfentesek kiváltsága. De a 2. helyezett jutalma se rossz.
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2018. 10. 11. 22:33
Előzmény: #4180  MACROn
#4185
Nagy igazság! :-)
rice2 2018. 10. 11. 22:32
Előzmény: #4177  Boavista
#4184
Nem felejtünk ki,csak 2en beszélgettünk itt a fórumon és azért írtam.Külön grat a kitartó régieknek. Na akkor így már tényleg 2en vagyunk?ja és madrid is még itt van,pedig ő aztán tényleg türelmetlen volt végig :D
MACROnTe aztán tényleg a rallyba szálltál be. Ráéreztél rendesen.
tivadar Nincs itt profizmus,csak kitartás,1 kis szerencse,tapasztalat és még  rá kell érezni a piacra. Aki úgy érzi,hogy profi és mindent tud és minden részvénynél majd ő nyer a legtöbbet az valószínű itt a fórumon oszthatja az észt,de idővel kipontozódik és eltűnik,vagy utána más néven okoskodik.(Az igazi baj az,hogy sok új követi mert általában ők a leghangosabbak)
Mészárosék a tőzsdén próbálnak több céget megfuttatni.(Ez Viktorék kívánsága is) Olyan soha nem lesz,hogy csak felfele menjen az árfolyam. (Azért itt még min.ezrest mehet)Kár szidni őket. Amikor valaki nyer akkor ő nyert,ha bukik akkor más miatt. Most többen a Konzi és Opus fórumba Mészárost szidják. Hamar elfelejtették honnét indult az árfolyam és gyakorlatilag halott papírok A kategóriába kerültek és jó részvénynek számítanak a BÉTen.
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2018. 10. 11. 22:32
Előzmény: #4179  Istvan78
#4183
Komolyan nem értem mi a probléma a Konzival például?  Kicsi volt a közkéz, felfelé ment!? Felfele. Mi a baj azzal, hogy 100 forintról (azért számolom innen mert a kötelező vételi ajánlatnál vettem belőle először 100 forint felett.) felment 3800 forintra. Most éppen 2700 körül van. Ez kevés? Mit akarnak az emberek? Konziban  nem ültem a kezemen nagyon sokáig...jól kerestem vele de közel sem hoztam ki belőle amennyit lehetett volna, és itt  nem a maximumra gondolok mert az ritkán sikerül akárkinek is. Mi csak spekulálni tudunk a nagyobb valószínűségre és értelmezni az infókat és ezek alapján dönteni.. Ez az első M.L cég ahol piacon veszik a részvényeket, Konziban, OPUS-ban átlagban mennyibe került nekik egy részvény? Konzumról (is) jut még  eszembe, hogy mi( én csak június óta vagyok a papírban) itt június eleje óta írjuk, hogy teljesen más életciklusában van ez a cég mint a többi M.L papír. M.L tőkealpja a tulaj, stb.  Aki ezt akkor megértette az jól járt aki nem az meg egyelőre nem járt jól ebben a papírban. Mindentől függetlenül holnap akár eshet is, ki tudja? Ráadásul nyakunkon brummog a Nagybarna piac :- ) Most egy kicsit felhúztam magam megint azon, hogy az embereknek semmi sem elég. Természetes, hogy aki az elején , jó időben kap el egy jó  papírt az sokkal jobban jár mint aki már egy 30x után. 
Laura1030 2018. 10. 11. 22:29
#4182
Szerintetek reggel meg erdemes beugrani a rallyba? Ostoba voltam es eladtam 615-on 😞 
Mason 2018. 10. 11. 22:11
#4181
Sziasztok!
Még új vagyok, olyannyira, hogy napok óta, esténként a különböző értékpapír kondíciókat lesem. Két szempontot követek, egyrészt a díjak legyenek alacsonyak, másrészt a szolgáltatás minőségét sem hanyagolnám el. Eddig két szolgáltató tetszett meg, a KBC és Random Capital. Mindkettő bróker kereskedési felülete így szűz szemmel tetszik, de érdekelne a véleményetek a kezelhetőségről, a díjakról (hol olcsóbb), az átláthatóságról, az elérhető befektetések spektrumáról, a megbízhatóságról. Ki mit használ? Eddig passzívan voltam jelen, sok hasznosat olvastam már tőletek.
A véleményeket előre is köszi!
ui: addig foglalkozok a bróker választással, amig szépen lemaradtam erről a rallyról :P

Topik gazda

poreci
3 3 5

aktív fórumozók