Topiknyitó: Portfolio 2011. 11. 07. 16:01

200 milliárd forintos nyugdíjvagyont értékesített az állam októberben  

Ugrás a cikkhez
Októberben 242,7 milliárd forintos többlettel zárt a központi költségvetés, amelyben nagy szerepe volt annak, hogy a Nyugdíjreform Alapból - a nyugdíjpénztáraktól átkerült vagyonelemek értékesítéséből - 200 milliárd forintos bevétel érkezett - derül...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=157966
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 22:26
Előzmény: #254  tokos.
#255
"Az első szavam p@cs volt, de már akkor is rád gondoltam."

Ez már nem az első homoerotikus coming out részedről a topikban :)

tokos. 2011. 11. 10. 22:18
Előzmény: #253  Törölt felhasználó
#254
"Mindjárt utána egyértelművé tetted hogyan értelmezzem, később pedig konkrétan leírtad. "

Na ez nem igaz, ezt azért megelőzte a fretekkel folytatott társalgásod...

"az egész napot végigsírod. "

Sírja a kórság.

"Próbáld ki, ha legközelebb a benzinkútnál meg akarja tankolni a kocsidat a benzinkutas, mondd ezt neki:"

Alapvetően nem azt írtam elsőre, amit elvársz tőlem, egyébként meg, ha kb 5 éve társalgok vele szinte napi szinten, akkor bármi előfordulhat.

"Ez alapján akkora paraszt vagy, hogy az első szavad nem apa volt, hanem kapa. "

Hát ez sem talált. Az első szavam p@cs volt, de már akkor is rád gondoltam.
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 22:01
Előzmény: #235  tokos.
#253
Ez elég vérszegény mentegetőzés lett.

"Szóval, hogy ki kezdte, azért nem olyan egyértelmű, kétségtelen, odagondoltam dolgokat, amit nem írtam le.
De nem írtam le... "

Mindjárt utána egyértelművé tetted hogyan értelmezzem, később pedig konkrétan leírtad.

Felesleges. Ha nem érzed bunkóságnak, ne is mentegetőzz. Az én válaszomat meg úgy értékeled, hogy "megkaptad a magadét", az egész napot végigsírod.

Egyébként hogy mitől durva, ha a szándékolt jelentést veszem?

Te nem is tudom. Próbáld ki, ha legközelebb a benzinkútnál meg akarja tankolni a kocsidat a benzinkutas, mondd ezt neki: "veled ellentétben nekem nem kell fogni a pöcsömet hugyozáskor fiúcska".

A baj a szóhasználat: öklendezés, pöcs, hugy. Ezt csípőből szórod. Ez alapján akkora paraszt vagy, hogy az első szavad nem apa volt, hanem kapa.

Teljesen egyértelmű a helyzet.

Jóccakát.
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 21:34
Előzmény: #250  tokos.
#252
Az euró ma volt 315. Annyi, mint a 2009-es válság legdurvább mélypontján.
tokos. 2011. 11. 10. 21:29
Előzmény: #249  Törölt felhasználó
#251
???
Nem fogtam semmit semmire.

Nem egyforma a stílusunk, de ez nem jelenti, hogy a tiéd lenne a különb.
tokos. 2011. 11. 10. 21:26
Előzmény: #247  Törölt felhasználó
#250
"Tökéletesen hidegen hagy, hogy te vagy más mit gondol."

Ezzel semmi gond, nem kell megszólítanod, mint a topicindítóban, és kész.

Megleszünk egymás nélkül.
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 21:12
Előzmény: #248  tokos.
#249
Kár megpróbálnod erre fogni az ocsmány stílusod...
tokos. 2011. 11. 10. 21:02
Előzmény: #247  Törölt felhasználó
#248
Akkor jól van. Én úgy érzem, hogy az ellenségednek érzel.

Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 20:44
Előzmény: #243  tokos.
#247
Ismétlem: nálam vélemények vannak. Veled is sokszor egyetértek, sokszor nem. Ahogy másokkal is. Persze, van akikkel gyakrabban igen és van akikkel gyakrabban nem. De akikkel gyakrabban nem, azokat sem anyázom. Ez nálam ilyen egyszerűen működik.

Ja és nincsenek ellenségek. Tökéletesen hidegen hagy, hogy te vagy más mit gondol. Van amikor kíváncsi vagyok rá, van amikor még csak az sem. De hogy ellenség. Ugyanmár...
tokos. 2011. 11. 10. 20:43
Előzmény: törölt hozzászólás
#246
Úgy gondolom, hogy mindenki besorolható oldalakra. Ő végéképp, maximálisan elfogult, meg kell nézni, ahogy az egyes kormányok hibáihoz viszonyult.

Én is elfogult vagyok, be tudom magamat sorolni az adott oldalhoz, az a különbség, hogy ezt vele ellentétben nem tagadtam sohasem.
tokos. 2011. 11. 10. 20:36
Előzmény: törölt hozzászólás
#245
Szoktam tévedni, sohasem mondtam, hogy nem szoktam.

Volt, mikor akirát lehülyéztem, aztán elnézést kértem tőle, és leírtam, hogy nem gondolom hülyének.
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 20:35
Törölt hozzászólás
#244
tokos. 2011. 11. 10. 20:33
Előzmény: #241  Törölt felhasználó
#243
Nálam valóban vannak oldalak, komcsik. Ellenség nincs.

Az nálad van. Engem ellenségednek érzel?
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 20:32
Törölt hozzászólás
#242
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 20:29
Előzmény: #240  tokos.
#241
Tokos: nálam nincs ilyen, hogy "én oldalam", "te oldalad". Nálam vélemények léteznek. Amikkel vagy egyetértek, vagy nem. Ez ilyen egyszerű.

Nálad vannak oldalak, komcsik, meg ellenség.
tokos. 2011. 11. 10. 20:24
Előzmény: #239  Törölt felhasználó
#240
Pénznyelő,

Szerintem nálad lényegesen gyakrabban ismerem be, ha tévedek, gyakrabban kérek elnézést, ha hibáztam.

Anyukádért nem fogok.

Az, amit a te oldaladról is megkaptál már, gondolhatok itt akár akirára is, az magáért beszél.
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 20:17
Előzmény: #238  tokos.
#239
Mégegyszer: szivacs hozzászólása rettentő gyávaságról és inkorrektségről tanúskodik. ŐT JELLEMZI.

- Ha NEKI van valamilyen véleménye, vitassuk meg. Erre nem hajlandó. Akkor meg ne üzengessen másokon keresztül.
- Ha MÁSNAK van véleménye, azt megvitatom velük. Meg is szoktuk.
- A konkrét idézetekre pedig: az idézett nickek egy része sokszor kitiltott visszatérő fröcsögő (pl. ellenvelemeny), ill. annak klónjai, lehet, hogy szivacsé is. Teljesen irreleváns, mit hordtak össze. A másik részével gyakran beszélgetek itt totál normálisan (pl. tuksz, Sigorszky).
- Rólad is össze lehetne gyűjteni ki, mit írt. Egy netes fórumon sok évnyi termésként MINDENKIRŐL össze lehet állítani ilyet. Attól még biztos, hogy az igaz lesz?

Szerintem inkább saját fejlődéseddel foglalkozz és ha ma még nem is megy, a jövőben próbáld meg elismerni a hibád és tanulj meg bocsánatot kérni. Nem leszel tőle kevesebb, elhiheted. Én tettem már ilyet.
tokos. 2011. 11. 10. 19:52
Előzmény: #236  Törölt felhasználó
#238
Nem az ő véleménye van benne.

Egy csomó másik nick véleményét vágta össze, távolról sem teljeskörűen...

Mind rólad alkotott véleményt.
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 19:51
Előzmény: #234  tokos.
#237
A legszánalmasabb az egészben, hogy egy részük szivacs klónja:)
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 19:49
Előzmény: #234  tokos.
#236
Szivacsét, azét, aki olyan inkorrekt, hogy válaszolni nem válaszol, hanem másoknak minősítget engem? Az ilyen ember véleménye irreleváns. A te nyelveden: leszarom.
tokos. 2011. 11. 10. 19:48
Előzmény: #221  Törölt felhasználó
#235
"Ebben a vitában te kezdted, és alaptalanul. Köszönöm.

Most egyébként folytatod, csak úgy mondom :) "

Azért visszanéztem.

A következőt írtam elsőre:

"Köszi, már önálló fiúcska vagyok, nem kell a p@csömet fogni hugyozásnál."

Ebben nem vay említve. Igaz, odagondoltam, hogy veled ellentétben, de nem írtam le. Amúgy ezt az enyhén elvonatkoztatott képzettársítást én nem érzem durvának, és nem is durvaságnak szántam, arra utalt, amit már megfogalmaztam világosabban is az Oszkóhoz fűződő viszonyodról alkotott véleményemről.

Amivel persze lehet, hogy nem értesz egyet, de ez egy dolog, még nem láttam be, hogy változtatnom kellene az álláspontomon.

Aztán nem sokal később csak megkaptam amagamét, bár nem direktben:

"Kicsit magasnak érzem az elvárásaidat. Ne légy maximalista. Nettó meg bruttó?

Az is nagy eredmény, hogy egyesek tudnak segítség nélkül hugyozni. Igaz, még csak széllel szemben, de ez akkor is büszkeségre ad okot. "

Majd erre jött a válasz tőlem:

"Hát ez valóban nagy szó, azokkal szemben akiknek a farkincáját Oszkónak kell tartania, mert önállló gondolatuk sincs.

Rád is gondoltam ezzel, csak nem fogtad a dolgot."

Szóval, hogy ki kezdte, azért nem olyan egyértelmű, kétségtelen, odagondoltam dolgokat, amit nem írtam le.
De nem írtam le...
tokos. 2011. 11. 10. 19:44
Előzmény: #233  Törölt felhasználó
#234
Olvasgasd szivacs beírását. Nézz tükörbe emberke.
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 19:33
Előzmény: #231  tokos.
#233
Tokos, a mai hozzászólásaidból is látszik, hogy nem érted a különbséget. Ahogyan azt se veszed észre, ahogy évekig komcsizol, bértopikolózol, stb.

Egy kocsmába se veszi észre senki, hogy bunkó.
tokos. 2011. 11. 10. 19:29
Előzmény: #230  Törölt felhasználó
#232
Talán nem véletlenül nemválaszol, nem gondolod?

Megnézted amúgy mit kapott a cimboráidtól, mikor leírta a véleményét?

A troll volt a legenyhébb...
tokos. 2011. 11. 10. 19:28
Előzmény: #229  Törölt felhasználó
#231
Szerintem is mindenki látja.

Az egyik anyukádról szólt, a másik meg rólam. Más lényeges külnbség nem volt.
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 19:27
Előzmény: #225  szivacs
#230
Szivacs, döbbenetes, amit művelsz. Persze, csak magadat minősíted vele. Egy éve nem válaszolsz, mert néhányszor sarokba szorítottalak érvekkel. Érvekkel. Válaszra nem méltatsz azóta, de engem minősítgetsz másoknak. Ez félelmetesen gyáva, inkorrekt dolog. Tökéletesen jellemez téged.
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 19:24
Előzmény: #226  tokos.
#229
Tokos, kinevetteted magad a magyarázkodásoddal. Pontosan látja mindenki, mi a különbség a két szöveg között.

Magyarázkodás helyett egy bocsánatkéréssel nem tennéd magad nevetségessé, hanem végre korrekt, úriember módjára viselkednél. Legalább kipróbálhatnád, ha már magadtól nem megy ez.
tokos. 2011. 11. 10. 16:17
Előzmény: #221  Törölt felhasználó
#228
Mint írtam, ezt neked írtam. Ugye nem vagy pénznyelő?

Vagyis pénznyelővel a dolgok aligha kezdődtek itt.

Egyébként nem is értetted elsőre, hogy mit írok.

Oszkó idézeteket nem fogok keresni, annyira nem érdekel a dolog, ha előjön véletlenül, majd jelzem.

Egy-két hónapig nyilván figyelni fogsz rá, hogy mit írsz aztán majd kibukik.

Van olyan dolog gyébként, amiben nem értesz vele egyet? Mert én elég sokat fel tudnék sorolni, amiben nem értek egyet mondjuk Matolcsyval, vagy Orbánnal, pedig ugye én hívő vagyok.
tokos. 2011. 11. 10. 16:08
Előzmény: #225  szivacs
#227
Ez korántsem teljes.

Antigurura is emlékszem. De lehet, hogy cápaeledel volt, nem tudom megkülönböztetni a két nicket.

Én próbáltam meg csendesíteni a dolgokat.
tokos. 2011. 11. 10. 16:03
Előzmény: #223  Törölt felhasználó
#226
Pénznyelő,

Bocsánat, csak lehülyéztem, kb. hasonló stílusban, mint ahogy most te lehülyéztél engem. Hajszálnyira másként emlékeztem a beírásra, most nem kerestem elő, de a lényegen nem változtat, nagyon hasonó a logikai fordulat, nem direktben írtam, hogy hülye, csak azok közé soroltam, akik hülyék. Az előzményt egyébként, mármint azt, hogy mire kaptad ezt, azt bemásolod? Mert nem csak úgy magától jött ki belőlem, ha rosszul emlékszem.

Sajnálom, hogy nem veszed észre magad, és nem veszed észre, hogy mit írsz.

Mások azért észrevették, érdemes elolvasni szivacs írását, még nekem sem tűnt fel, hogy ennyi emberrel összezördültél az elmúlt pár hónapban, mikor alig voltál jelen.

Antiguru ki is maradt belőle, pedig az is durva volt.

Hozzád képest gyenge kezdő vagyok, legfeljebb 3-4 emberrel rúghtattam össze a port, stocki, fretek, tőzsdenyúl, és te, jellemzően mindegyikben megvan ugyanaz a felsőbbrendűségérzet, ugyanúgy lenézik, hülyézik a másikat, mint te csak egy kicsit talán visszafogottabban.

De a hiba bizonyára kizárólag bennem van.
szivacs
szivacs 2011. 11. 10. 15:05
Előzmény: #212  tokos.
#225
Csupán az elmúlt 2 hónap (!) alatt, az alábbi fórumtársak ismerték fel, kivel akadtak össze.
Még azok is, akik egyébként szakmailag elismerték.
Pedig még egy időre el is tűnt...:-)

„kisszerűségre utal, hogy egy-egy szót ragadsz ki egy összefüggő mondanivalóból, azon lovagolsz és szőrszálhasogatsz maga a mondanivaló lényege helyett.” martin36

„Te Sigor nehogy mar a penzugyi ismeretek hianyara vezesd vissza penznyelo kioktato stilusaval szemben valo idegenkedesunket. Hol van itt az osszefugges?
Itt az a kerdes , hogy ha nem kepes emberi modon tarsalogni akor mit keres itt, es nem az, hogy szereny kepesseguek miert zavarjak a koreit.” Ms_issippi

„Látod, ezt váltod ki az emberekből, akik nálad kevesebb közgazdasági, pénzügyi tudással bírnak. Azért ők is emberek, a pökhendi, nyegle, kioktató, lenéző stílust általában nem szeretik. Gondolkodj el rajta, hogy hátha egy picit igazuk van!” Sigorszky

„Ilyen jacsu félék. Süt a mély felsőbbrendűségi érzés a hozzászólásaidbol pénznyelő.” Jacsu

„Bár néha bántó, kiforgató Pénznyelő,” Bereczarpad

„Egyébként meg pont jó embert kérdeztél meg (penznyelo barátomra gondolok), hiszen pont ő az, aki gyermeki lelkületében képtelen volt továbblépni egy egyszerű konfliktuson kettőnk között kb. 2 évvel ezelőtt. Én már régen megbocsátottam neki, de úgy látszik ő nem gyakorolja ezen keresztény erényt. Első, második, tizedik felindulásában tényleg felhergelt annyira, hogy aztán a jelentésére az admin(ok) nagy nehezen találjanak valami oda nem illőt a kommentjeimben és kitiltsák az adott nick-emet, de hogy ilyen kitartó legyen az "utálataban": lenyűgöző. Mások korlátoltnak mondanák ezt, de tőlem már távol áll az ilyesmi.
(Természetesen a válaszában ki fog térni arra, hogy nem utál engem, csak annyira pondró vagyok, hogy válaszra sem méltat. Tényleg elnézem ezt neki, próbálok már jobb ember lenni. Ráadásul az utóbbi időben eléggé radikalizálódott szegény: hiába na: aki a korpák közé keveredik...) „ ellen-ellenvelemeny

„Te vagy az egyetlen aki kompromisszum képtelen a fórumozás közben,soha senkinek nem adsz igazat aki nem a te oldaladon áll.” Mettor

„no komment, a postodból sugárzik a bunkóság, a mindent mindenkinél jobban tudom szemlélet, és szokás szerint a gyepálásig fajul. „ neomodel

„Jaj penznyelo, pedig már kezdtelek megkedvelni. Amint elviselhetővé válsz, rögtön elkezded ezeket a fölényeskedő, mindent jobban tudó, csak azért is megmondom makett dumákat.
Most mi bosszantott fel? Hogy olyan könnyen válaszoltam az úgynevezett "kellemetlen" kérdésedre?
Most komolyan, neked muszáj mindenkit rábírni az indokolatlan fölényeskedéseddel és néha bunkóságoddal, hogy "elkullogjon"?
Nem a kellemetlen kérdéseid miatt hagynak faképnél az emberek, - mert ez sem volt kellemetlen és válaszoltam is rá - hanem a fölényeskedő, néha bunkó viselkedéseid miatt, no meg amiatt, hogy azt hiszed magadról, hogy tökéletes és tévedhetetlen vagy és falra hányt borsó vitatkozni veled, sőt még kiegészíteni is.
Most inkább megint kullogok és megvárom, amíg értelmesen lehet beszélgetni veled.” Tuksz
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 14:28
Előzmény: #223  Törölt felhasználó
#224
És a dátum: 2011. március 4. - 21:14.
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 14:26
Előzmény: #222  Törölt felhasználó
#223
Kiemelem mégegyszer:

"egyébként anyukádat okítgasd csak, biztosan ráfér"

Ebben tehát nem csak anyázol, hanem még le is hülyézed.
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 14:25
#222
Kikerestem, mit írtál, íme:

"egyébként anyukádat okítgasd csak, biztosan ráfér, nyilván azért gondolsz mindenkit hülyének mert hülyékkel voltál körülvéve egész életedben."

Ennek köze nincs az én mondatszerkezetemhez. Össze-vissza kamuzol. Várom a bocsánatkérésedet.
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 14:24
Előzmény: #218  tokos.
#221
Ebben a vitában te kezdted, és alaptalanul. Köszönöm.

Most egyébként folytatod, csak úgy mondom :)

Tudsz egyetlen, egyetlen idézetet tőlem Oszkó véleményére vonatkozóan, az evás vitát leszámítva, ahol ugye te vetted őt elő?
Tehát idézet tőlem, Oszkóról. Szerintem mással keversz. (pénznyelő pl. gyakran hivatkozott azz adóelképzeléseire, én nem)
Érdeklődve várom, merthogy a bálványom véleményét addiga vitáig nem is igen ismertem :)

Egyébként matekos múltam van, verset pedig a mai napig nem tudok biflázni. Csak jelzem a következő mellélövésedet :)

A szakmám pedig "evidence based", bizonyíték és szignifikancia szint nélkül én semmit nem fogadok el.

Nem vettem sértésnek, mert kulturáltan tudtad megfogalmazni. Hajrá, csak így tovább, ezek szerint képes vagy rá.

Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 14:21
Előzmény: #219  tokos.
#220
Kamukirály:

"MIndenki látja, hogy meg vagy kattanva."

És ebben elhangzik az az állítás, hogy meg vagyok kattanva? Igen vagy nem?
tokos. 2011. 11. 10. 14:19
Előzmény: #213  Törölt felhasználó
#219
De ehhez megint agyatlannak kell lenni, hogy ezt beszopja valaki. És bár pénznyelő nagyon tiltakozott, ezt úgy tűnik ő is beszopta.

Akkor az állítás szerint te agyatlan vagy, vagy sem?

Egyébként a mondat logikailag nagyon hasonlít arra, amit anyukádról írtam.

Ha eszerit te ne vagy agyatlan, akkor anyukáddal sincs semmi gond, és kiverheted a fejedből az anyázást.
tokos. 2011. 11. 10. 14:06
Előzmény: #215  Törölt felhasználó
#218
"Ebben a vitában te kezdted a durva személyeskedést?
Szerinted igazad van, ha azt állítod, nekem nincs önálló gondolatom? "

Nem szántam durva személyeskedésnek.
Biztosan van önálló gondolatod, az, hogy nem lenne túlzás.

Ugyanakkor kétségtelenül túlzottan bálványozod Oszkót, mondhatni erősen megköti a gondolkodásodat az, hogy ő mit mond.

Egyoldalúan fogadsz el dolgokat, sokszor anélkül, hogy belegondolnál, ellenőriznéd annak helyességét.

Nem akarlak megbántani, de bölcsészek, biológusokál szoktam ilyesmit látni, akiknek az egyetemi tanumlmányaik alatt alapvető fontosságú a befogadás, minél több anyagot tudjon befogadni, és visszamondani. Nyilván ott, ahol anatómiát, egyebeket kell tanulni, ez elengedhetetlen, erre áll rá az agy.

Nekem 2-3 napba telt, míg a matekról átálltam a másik tárgyamra, amiben sokkal többet kellett befogadni.

Mondom, nem sértésnek szánom, egyszerűen ezt láttam a saját környezetemben, pl. a biológusok között is.
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 13:58
Előzmény: #216  tokos.
#217
A kérdésem nem erre vonatkozott.
tokos. 2011. 11. 10. 13:56
Előzmény: #215  Törölt felhasználó
#216
Oszkó azt írta, ha versenyképes lesz az adórendszer, amiről ő leírta, mit gondol, és aminél mondjuk idén semmivel nem volt versenyképtelenebb.

Jövőre sem lesz versenyképtelenebb az Oszkó által versenyképesnek gondoltnál.

Hiába tiltakozol.

Arra mondjuk senki nem adott választ, hogy vállalkozóként melyikben adózna szívesebben, az Oszkó féle versenyképesben, vagy az ideiben.

Nyilvánvaló, hogy miért. Részemről lezártam.
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 13:52
Előzmény: #206  tokos.
#215
Oszkó azt mondta, HA..., AKKOR

Te úgy értelmezed, hogy ezt nem veszed figyelembe, mindenki más szerint ez nem elhanyagolható. Ennyi volt a vita lényege.

Számodra ez elhanyagolható, ha így tudod az igazadat alátámasztani.

Kérdésem konkrétan hozzád:
Ebben a vitában te kezdted a durva személyeskedést?
Szerinted igazad van, ha azt állítod, nekem nincs önálló gondolatom?

Csak érdeklődöm.
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 13:50
Előzmény: #212  tokos.
#214
Köszönöm, hogy ismét engem igazoltál:

"MIndenki látja, hogy meg vagy kattanva."
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 13:50
Előzmény: #209  tokos.
#213
Tudtam, hogy ezt keresed ki. De ezek szerint bajban vagy a szövegértelmezéssel. Olvasd el mégegyszer és kérj bátran segítséget, ha még mindig nem megy a helyes értelmezés.
tokos. 2011. 11. 10. 13:50
Előzmény: #210  Törölt felhasználó
#212
MIndenki látja, hogy meg vagy kattanva.

Kérdezz rá KT-re, papmpára, szivacsra, drop-ra. Nyilvánvaló.

Sajnálom egyébként mert tényleg rengeteget lehetett tőled tanulni.
tokos. 2011. 11. 10. 13:48
Előzmény: #208  Törölt felhasználó
#211
"De ehhez megint agyatlannak kell lenni, hogy ezt beszopja valaki. És bár tokos nagyon tiltakozott, ezt úgy tűnik ő is beszopta. "

#209

Várjam a bocsánatkérést?
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 13:47
Előzmény: #207  tokos.
#210
És ez mi?

"Akkor még nem voltál teljesen megkattanva."

Mert ez nem szövegkörnyezet függvénye ugyebár. Hiába kamuzol össze-vissza, mindenki láthatja, miket írsz.
tokos. 2011. 11. 10. 13:45
Előzmény: #205  Törölt felhasználó
#209
"De ehhez megint agyatlannak kell lenni, hogy ezt beszopja valaki. És bár tokos nagyon tiltakozott, ezt úgy tűnik ő is beszopta. "

És tudod a legdurvább, hogy nem is szoptam be semmit. Alaptalan volt az egész.
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 13:45
Előzmény: #207  tokos.
#208
Tokos, ne bújj ki megint az újabb kamud elől. Várom az idézetet!
tokos. 2011. 11. 10. 13:43
Előzmény: #205  Törölt felhasználó
#207
Bocs, ha ezt így nézzük, én sem anyáztalak. Direktben nem történt meg.

Ott is a szövekörnyezet volt sértő, és itt is.
tokos. 2011. 11. 10. 13:42
Előzmény: #200  Törölt felhasználó
#206
Megint elmegyünk értelmetlenbe, de mindegy.

Egyszer majd számold össze, hogy hányszor hivatkozok Matolcsyra, vagy Orbánra, és te hányszor Oszkóra.

"Sokkal egyszerűbb lenne elismerni, ha tévedsz, vagy alaptalanul állítasz valamit. "

Ezt el szoktam ismerni.

Az Oszkó idézetre visszatérve, Oszkó állított valamit. Ha később negyven másik esetben ettől eltérő dolgot állított, akkor valamelyikkel baj volt.

Arra, hogy ti mit magyaráztatok bele az állításába, nemigen volt szükségem a teljesen világos állításába, nemigen volt szükségem.
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 13:41
Előzmény: #204  Törölt felhasználó
#205
Figyelem: a "lehülyézés" egyenlő azzal, hogy én azt írom neked, hogy hülye vagy. Várom az idézeted.
Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 13:39
Előzmény: #203  tokos.
#204
Tokos:

"míg most neki nem álltál hülyézni."

Tessék, akkor másold be, hol hülyéztelek le. Én igazoltam a te kamud. Most te jössz, írd le, hol hülyéztelek le. Várom.
tokos. 2011. 11. 10. 13:34
Előzmény: #198  Törölt felhasználó
#203
"Te zsigerből gyűlölöd a vitapartnered és zsigerből sértegeted is folyamatosan. "

Nem, többször leírtam, nem gyűlölöm a vitapartnereimet. Téged sem gyűlöllek, tőzsdenyulat sem gyűlölöm. Sértegetni sem sértegettelek zsigerből folyamatosan, az elmúlt 2 hónapban semmi rosszat nem írtam rólad, legalábbis addig, míg most neki nem álltál hülyézni.
tokos. 2011. 11. 10. 13:29
Előzmény: #201  Törölt felhasználó
#202
A rugdosást ebben a vitában pont te kezdted.

Törölt felhasználó 2011. 11. 10. 13:13
Előzmény: #200  Törölt felhasználó
#201
Ismét maximálisan egyetértek.

"Ha értelmes vitát szeretnél, ahol a vitapartered nem rúg beléd, akár alaptalanul, akár alappal, tedd meg ugyanazt magad is. Ennyire egyszerű."

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók