Topikgazda: Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 17:23

Orbán mégis beintett Gyurcsánynak  

Ugrás a cikkhez
Mégsem megy el a január elejére Gyurcsány Ferenc meghívására szervezett találkozóra Orbán Viktor, a Fidesz elnöke, holott ma kora délután még azt mondta, hogy feltételekkel, de belemenne a találkozóba. Az újabb fejleményt Szijjártó Péter Fidesz-frakcióvezető jelentette be a párt délutáni sajtótájékoztatóján.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=107673
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csa-csi
csa-csi 2008. 12. 17. 20:16
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#40
Ha csak fény és árnyék lenne, akkor az életünk sivár lenne. Szerintem jobb, hogy színek közt élünk....
Te pénznyerő vagy én meg csa-csi... és mégis milyen emberi.... :)
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 19:58
Előzmény: #38  csa-csi
#39
Jézusom, miket írtok. Emberi? Politikusokról beszélünk. Akiknek minden tette és szövege mögött szavazatmaximalizálás van. Ennyi. Semmi emberi nincs ebben. Politikusi, ill. pártérdek annál inkább. Azért, hogy minél több Pampát ikszeltessenek ide vagy oda. Ő nyilván azért örül, hogy Viktor nem ment el, mert a végén még megint Ferire szavazott volna:)

Egyébként a fenti szövegem természetesen Ferire is és az egész megbeszélés tervre is igaz.
csa-csi
csa-csi 2008. 12. 17. 19:51
Előzmény: #35  Törölt felhasználó
#38
Azt hiszem abszolut emberi amit Viktor tett. Ment volna is meg nem is... mit neki egy oroszlán barlangja....
Nem a gyávaság és a kiirthatatlan Gyurcsány-fóbia e megfutamodás oka. Nem, nem, nem és nem!
Azok a fránya tanácsadók....
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 19:44
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#37
szinház az egész
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 19:42
Előzmény: #6  martin36
#36
O,ebben van némi paradoxon

"Ez inkább egy durcás kisgyerek,mint egy nemzetért felelősséget érző politikus reakciója.Nem megyek el,mert a múltkor is megdobtál kaviccsal,beeeeeeeeeeeeeeee.!
Ezért tart ott az ország,ahol tart."

Ezek szerint te Ovitol várod a megoldást,mert ha nem megy el ,akkor az ország ott tart ahol szerinted ..
Erre a problémádra csak egy megoldást tudok javasolni,szavazz a fideszeskre és talán kormányzati pozicioba jutnak nem kell egész nap itt irogatnod feleslegesen baromságokat.
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 19:27
Előzmény: #34  csa-csi
#35
Igazad van Feri nem ember.-:)))
csa-csi
csa-csi 2008. 12. 17. 19:25
#34
Orbán nem intett be, mert először egy bizonytalan igent rebegett, majd ráébresztették, hogy egy ilyen találkozón megint képtelen lenne labdába rúgni.
Gyurcsány ötlete ravasz húzás mert a békülékeny a haza érdekében akár az ördöggel is cimboráló bölcs államférfi képét mutatja.
Nyilvánvaló, hogy a két ember nem egy kaliberű.
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 19:19
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#33
Szia Csendes!

"Ha a gazdasági válságból ..."
csakhogy most nem egyszerűen gazdasági válság, hanem világgazdasági válság van. Ebből kivezetni (ettől függetleníteni) egy országot, hogyis mondjam, olyan vállalkozás kb mint az országhatárnál megállítani a gázárakat. Választást meg - Te is tudod - 19000 Ft-os nyugdíjcsekkel is lehet nyerni!

amúgy üdv a még ki nem tiltottak táborában :)
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 19:07
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#32
"ráadásul mások mérik még elfogult sem lehetek "
az ország paramétereire gondoltam

rockmaster 2008. 12. 17. 18:59
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#31
sztem shorotlják a politikusokat :))))
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 18:57
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#30
Megyek, megnézem és hallgatom a "média eseményt" !

Üdv!
rockmaster 2008. 12. 17. 18:57
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#29
Ennek az országnak annyi... teljes a közöny, a fiatalok nagy része nem akar dolgozni, évről-évre egyre hajmeresztőbb dolgokat hallani társadalmi és politikai irányból, reformokat el se merik / lehet kezdeni ... pfff.... ende vége finito....
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 18:55
Előzmény: #26  rockmaster
#28
Gy.F-nél a pont!
Gratulálok az ellenzék bőlcs vezérének!
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 18:53
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#27
"ráadásul mások mérik még elfogult sem lehetek "
és elég sokan egyre jobb véleménnyel vannak róla! :-)
rockmaster 2008. 12. 17. 18:52
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#26
"Szijjártó azzal indokolta, hogy Orbán mégsem megy el a Gyurcsánnyal tartandó konzultációra, hogy más út is van a gazdasági válságkezelésre, ráadásul nem szeretne médiaeseményt csinálni a megbeszélésből. "

már médiaesemény... csak fel kellett dobni a témát, ennyi...
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 18:52
Előzmény: #23  pampa
#25
Melyiket engedné Vezéred a Viktor? :-)))
Egyiket sem!
És ha megmarad Neki a kérdés?
Hogy fog ez tetszeni a hívőknek?
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 18:51
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#24
Csendes !

ilyen gazdasági eredmények után és
ilyen érdekérvényesítő képességgel mint amilyen most van az országnak nekem semmilyen kérdésem sincs
ezen mit dumálnék meg vele?
a teljesítménye önmagáért beszél
ráadásul mások mérik még elfogult sem lehetek
pampa 2008. 12. 17. 18:49
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#23
A 2010-es választás már akkor eldőlt amikor kiszivárgott az öszödi beszéd.Egyedül a %-os adatok nem ismertek még.

Ahhoz,hogy itt valami jelentős gazdasági változás legyen az állami kiadásokat kellene drasztikusan visszafogni, mivel már a bevétel növelésének nincsen reális esélye.
És azon az oldalon már csak két területen maradt mozgástér, az állam és azt kiszolgáló hivatalok leépítésében és a szociális ellátásokban.
Ugyan melyiken húznak egy jó nagyot?
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 18:43
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#22
Malev!

GY.F.-t nem fogja kirúgni az MSZP, mert:
- az egyenlő az előrehozott választással!
- az ellenzék, adott már neki -2006-ban, 48 órás- ultimátumot, de nem tudta máig sem leváltani
- Viktor azért van a népszerűség élén, mert a tanácstalan tanácsadóknak még sikerült befogni a száját
- bár az ország nem áll jól, de azért ne kiabáld el a dolog végét, másokról is derülnek ki a dolgok, elég a híreket figyelni

- "Csendes is beintett Gyurcsánynak"
ezzel a következő a gond: engem nem hívott meg. De ha valami csoda folytán megtenné , biztos, hogy elmennék! Lenni annyi vér a pucámban, hogy tegyek fel néhány igen kellemetlen kérdést Neki! :-)
(igaz, én megtehetném, mert nem vagyok politikus és nem "fújjolok" olyanra, amiről tudom, hogy Nekem is megkellene tennem!)

Szerintem Neked is lennének kérdéseid!

Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 18:37
Előzmény: #7  martin36
#21
jah: a fidex bedobta, majd vissz is szívta. Ilyenek ezek. Kaméleon alcsutti. (((((((((((8

Topik gazda

porti
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek