Topikgazda: Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 17:23

Orbán mégis beintett Gyurcsánynak  

Ugrás a cikkhez
Mégsem megy el a január elejére Gyurcsány Ferenc meghívására szervezett találkozóra Orbán Viktor, a Fidesz elnöke, holott ma kora délután még azt mondta, hogy feltételekkel, de belemenne a találkozóba. Az újabb fejleményt Szijjártó Péter Fidesz-frakcióvezető jelentette be a párt délutáni sajtótájékoztatóján.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=107673
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 18:35
Előzmény: #18  pampa
#20
Szia Pampa!

"Itt már régen nem az ország a lényeg hanem az ,hogy Gyurcsány hogyan húzza ki a választásokig hátralévő időt. "

Alapvető tévedés!

Ha a gazdasági válságból ez a kormány ki tudja vezetni az országot, akkor eldőlt a 2010-es választás eredménye!

Ezen kellene témázni, nem agyrémeket kergetni.

Üdv!
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 18:31
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#19
Szia Csendes,

ezt én értem, de azt várnám, hogy miután ekkora trutyiba rakta az országot ez a "fenomén" a saját társai rúgják ki
nem kell ehhez viktor
azonban nemhogy nem vágták még ki éppen ellenkezőleg
védik !
mint országvezető hova juttatta az országot?
a legrosszabb húsz közé?
ja, hogy már a szlovákoknál is jobban megy a szekér?

magyarán inkább azt vártam volna Tőled, hogy

"Csendes is beintett Gyurcsánynak"

pampa 2008. 12. 17. 18:27
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#18
Még nem jött el az ideje.
Szerintem sem kell elmennie,csak a kormányhű médiának adtak volna megint muníciót,hogy arról szóljanak a hírek, nem az ország rossz gazdasági helyzetéről.
Jön az EP. választás megint beindult az MSZP kampánygépezete. Annyira nyilvánvaló ami itt folyik és mégis sokan nem látják,vagy nem akarják látni...

Itt van a Fidesz frakcióból kiült képviselő esete,egyből kapott egy kormánybiztosi posztot.... az MSZP frakcióban nem volt alkalmas ember erre a pozícióra????

Itt már régen nem az ország a lényeg hanem az ,hogy Gyurcsány hogyan húzza ki a választásokig hátralévő időt.

És még ő akar építő jellegű konstruktív megbeszélést tartani az ellenzék vezetőjével...Bla,bla,bla,bla....
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 18:19
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#17
Szia Malev!

Ha elkerülte volna a figyelmed:

"Téma: Orbán mégis beintett Gyurcsánynak"

Maradjunk ennél, ha már itt vagyunk!

Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 18:16
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#16
csendes ,

és Te nyertél? az ország nyert?
lassul a növekedésünk 2009-ben? vagy csökkenünk?
hiteleket visszafizettük?
vagy ez az viktor dolga?
vagy ez a szomszéd tehene effektus?
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 18:11
Előzmény: #12  martin36
#15
Igaz.
orbán is csinálhatna többet.
Régebben azért kicsit jobban odatette magát.
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 18:10
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#14
Anarch!
"Inkább arról van szó, hogy megpróbálják a kisebb rosszat választani. "
ez a mondat elismerése annak, hogy Gy.F. megint nyert!
O.V. megválaszthatja a vesztés módját! :-)

Jól felismerted a helyzetet! :-)))
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 18:08
Előzmény: #10  martin36
#13
Aki bizalmi szavazással erősíti meg a rossz gazdaságpolitikáját
arról én se szívesen beszélnék.
Sőt inkább az ellenzéket okolnám mindenért.
martin36
martin36 2008. 12. 17. 18:07
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#12
Porti,minden bizonnyal igaza volt.De az összes politikus hitvallása a hazudozás,minden kisember átvágása.Ha egyvalaki egy icipicivel is többet gondol az ország sorsára,ha valüban az foglalkoztatja,és nem a saját zsebe,vagy a pártérdekek,nem lehet meghátrálni semmiylen körülmények közepette sem!
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 18:06
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#11
Igazságtalanságban én sem vennék részt.
martin36
martin36 2008. 12. 17. 18:04
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#10
Igaz,ne menjen el.Sőt,sehova se menjen.Ülésterembe se menjen,mert ugysem azt szavazzák meg amit ő akar.Bizottságba se menjenek,mert a gonoszok úgyis csak átverik őket.Sőt,egyáltalán sehova se menjen el,mert úgysem ő kormányoz.Egyetlen helyre menjen csak el:ahol aál kell írni a fizetési bizonylatot!
Komolyan ezért szavaztál rá anno,h mindent és mindenkit állandóan bojkottáljon?Erre a hozzáállásra,és feladatra adtál felhatalmazást a szavazatoddal?
Véleményem szerint egy államférfi bármi is legyen az eredménye a javaslatainak,ha ezerszer visszautasítják,akkor menjen,és képviselje az eszméit gondolatait ezer egyedszer is!Ne hátráljon,ne durcázzon,vagy ha igen,adjon vissza minden jogosultságát,mert így csak a helyet foglalja minden esély és remény nélkül.
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 18:04
Előzmény: #6  martin36
#9
Jól tudod te is hogy nem erről van szó.

ez nem "kavics" volt:

"Ami pedig a lényeget illeti: Elnök Úr, kérnék Öntől valami szívességet most itt. Ezt a nagyon buta és igaztalan kampányt, hogy itt valaki gyógyszerfelírási díjat akar bevezetni, legyen olyan kedves, vonja vissza. Ön úriember. Ilyet senki nem mondott. No de most kampányt építenek. Nem akarhat igaztalan módon nyerni. Nem igaz vádakkal választást nyerni az nem igaz országhoz vezet. Annak van befolyása.
Akkor én most mondom Önnek, ez nem igaz. Tudja mit? Vonja vissza ezt a kampány, mert ha nem teszi, akkor maga is az igaztalanság vádjába süllyed."
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 18:00
Előzmény: #6  martin36
#8
Inkább arról van szó, hogy megpróbálják a kisebb rosszat választani.

Ha elmegy, a szájába adhatnak mindenféle hazugságot, ha nem megy el, akkor meg csak azért támadhatják, hogy nem ment el - de minek is elmennie? A csúcsok-ból sem lett semmi, akkor ettől miért vár valaki is valamit?

A kormány azért van, hogy kormányozza az országot, az ellenzék meg azért, hogy ne hagyja, ha a kormány ártani akar - ezért nincs diktatúrában ellenzék (meg 2/3-os törvények), hogy senki se akadályozhason meg semmit!

Orbán naivitása, hogy először hajlot a dologra!
martin36
martin36 2008. 12. 17. 17:55
Előzmény: #1  portfolio
#7
beintett......megint a bulvárcím....már várom,h mikor írják,h baszki....:-)
martin36
martin36 2008. 12. 17. 17:54
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
Ez inkább egy durcás kisgyerek,mint egy nemzetért felelősséget érző politikus reakciója.Nem megyek el,mert a múltkor is megdobtál kaviccsal,beeeeeeeeeeeeeeee.!
Ezért tart ott az ország,ahol tart.
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 17:51
Előzmény: #1  portfolio
#5
El kellett volna mennie!
De nem meghallgatni GYF hazugságait, hanem konkrét javaslatokkal:
- 200 fős parlament,
- adóreform,
- önkormányzati reform,
- 2 fordulós önkormányzati válsztás - ha nincs 50%+,
- pályázati / támogatási rendszer (ebben talán összeülés nélkül is van már megegyezés!).

Így nem lehetne majd ingyen népszerűdségre szert tennie az MSZP-SZDSZ-MDF kormánynak!

(Vagy lehet, hogy ez a cél? 5% felé tornászni a két kis pártot, hogy ők erőszakolják ki az előrehozott választást, félve attól, hogy 2010-ben már nem lesz meg az 5%+?)
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 17:49
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
Szélmalomharc.
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 17:35
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Jól tette, de!
Ellenkezzen már, ha egyszer ellenzék és ne azzal, hogy nem megy el, hanem azzal, hogy elmegy és megpróbál konszenzusra jutni.
Hát mééé fizetem én, azért, hogy ne menjen el?
Akutyamegamacska!
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 17:30
Előzmény: #1  portfolio
#2
Jól tette.

Minek ment volna el hogy kifigurázza,mint a választások előtti tv vitában?

Mondjuk egy két hazugságot meghallgattam volna feritől.

Topik gazda

porti
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek