Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 10. 18. 16:29

Viccek a portfólión  

Gondoltam, nyitok egy vicc topikot, ha már zenei van, hogy felesleges energiáinkat, inkább humorral vezessük le, fenékbe billentve magamat (is), kezdek kettővel, az egyiket épp most raktam az AAA Autó topikba:



A középkorú ffinak éppen klimaxa van, ígyhát eldönti, hogy kárpótolja magát egy meggypiros Porsche-val. Felmegy az autópályára és megy 120-szal. Ejj, hát ez semmi, felgyorsít 180-ra. Kezdi élvezni a dolgot, amikor felbukkan mögötte egy szirénázó, villogó rendorautó. Na, most jól kifogok rajtatok, hiszen Porsche-ban ülök - gondolja, és felgyorsít 240-re. De a rendorautó még mindig jön mögötte. Erre észhez tér, gondolja ezért még le is tartóztathatják, inkább lehúzódik és megáll a leállósávban. Egy nagyon morcos közeg lép az ablakához:



- Uram, ma nagyon szar napom volt, de adok egy esélyt magának, hogy ne

szekáljuk egymást. Ha tud mondani egy olyan kifogást, amit még senkitol

sem hallottam, akkor nem tartóztatom le és elengedem.



- Biztos úr! Este a feleségem megszökött egy rendorrel, és azt hittem, ot

akarja visszahozni.



- További jó utat kívánok!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 13:37
Előzmény: #297  Törölt felhasználó
#300
nem a vikingek voltak az elsők

a görögök!!! és ez tény !!
találtak dél am-ban egy görög irásjelekkel teli kőtáblát ie.700-ból
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 13:35
#299
Vivid, mindenki,

Köszönöm , hogy vevők voltatok a "kritikámra"--és emeltetek a színvonalon...
Majd írok én is valami jófajtát de most egyenlőre semmi nem jut eszembe..azért ez a xar szinvonal is valahol is egy gyenge pojén volt... további derűs napot mindenkinek ! :)
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 13:34
Előzmény: #296  Törölt felhasználó
#298
Mar regi, de tanulsagos:

Ket ondosejt kijovet a peniszbol ,talalkoznak egymassal. Ripp-ropp szejjelneznek, mint akik nem tudjak hol vannak. Hirtelen panik az arcukon es megkerdi az egyik masikatol; Te, nem lattad az ivarsejtet? Tarsa ranez dobbent arccal; B@@@zmeg, ez nagy szivas volt.
Szerintem alapjaba veve, ez nem tozsdes vicc.
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 13:06
Előzmény: #283  Törölt felhasználó
#297
ha eléred, hogy a főnöd pénzével tőzsdézz!
akkor vagy nagyobb emeber lesz mint K.Kristóf vagy BRÓKER :)))))))
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 13:04
Előzmény: #295  Törölt felhasználó
#296
- Lépjen be hozzánk. Annyi fizetést kap, amennyit csak akar!
- Az nekem kevés lesz.
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 13:03
Előzmény: #294  Törölt felhasználó
#295
Látom, itt még a koldusoknak is van mit tőkésíteniük ...
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 13:01
#294
Kiskolombusz gondolata sötét, elővette nagybozontos t...........
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 13:01
#293
Kiskolombusz gondolata sötét, elővette nagybozontos t...........
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 12:56
Előzmény: #291  Törölt felhasználó
#292
kösz, Apukám is ezt mondta anno...,
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 12:25
Előzmény: #289  Törölt felhasználó
#291
Csak még egy gondolat ...
Az ázsiaiak (főleg japánokra gondolok illetve az őseikre) voltak akik először léphettek Amerika földjére. Ma már genetikailag bizonyították : tőlük származnak középamerika őslakosai.
Befejeztem én is.
:)
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 12:20
Előzmény: #289  Törölt felhasználó
#290
Amatörök az elsők még az indiánok voltak még a jégkorszakban szibériából át baktatak a befagyot tengeren Kanadába onnan meg le teljesen délre.
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 12:17
Előzmény: #288  Törölt felhasználó
#289
azért a topon volt :-) és mit számít az, ha ő neve fűződik a felfedezéshez, és artják az elsőnek (azért is támadják), egyébként olvastam róla, de a papír mindent elbír, a valóság meg ezer féle...
Sőt lehet, hogy a vikingek előtt is járt már ott vki, csak nincs nyoma..... tudod, csak az létezik, ami le van írva, fotózva..... kis germanizmus :-) De befejeztem a témát.-
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 12:02
Előzmény: #287  Törölt felhasználó
#288
Kolmbusz tojására!
link
Még csak nem is ő volt az első !
:)
A lényeg : több térkép jelent meg ezekről az utakról. Érdekes, hogy pont a törököktől került európába ...
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 11:39
Előzmény: #285  Törölt felhasználó
#287
na persze Kolombusz Kristóf nem egy vérbeli hajós volt, aki amúgy is csaka vizen "élt", hanem alkalmazottnak érezte magát a nyílt tenger kellős közepén, és mindezt a fizetéséért csinálta, ugyanmár :-) Na, és a spanyol király meg tudod mit tudott....... persze úgy utólag én is mindent tudtam előre :-)
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 10:58
Előzmény: #285  Törölt felhasználó
#286
Egyik főnök a másiknak:
- Hogy csinálod hogy az embereid mindig pontosak?
- Egyszerű: 30 munkás és 20 parkolohely
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 10:55
Előzmény: #283  Törölt felhasználó
#285
Már bocs, de ez nem a legjobb üzletember jellemzése hanem a leginkább fenntatrások nélküli alkalmazotté ...
Mert ugye, a spanyol király tudta. Ha nem tudta volna akkor csak egy kockajátékos szintjén állott volna, ami ugye, nem igaz.
:)
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 10:51
Előzmény: #283  Törölt felhasználó
#284
Laura Schessinger egy amerikai rádiós műsorvezető, aki egy lelki tanácsadó műsort vezet. Nemrég, mint buzgó keresztény azt mondta, hogy a homoszexualitás megbocsáthatatlan bűn, mert Leviticus (azaz Mózes harmadik könyve) 18:22 szerint utálatos az.
Ezen felbuzdulva ragadott tollat egy Jake nevű hallgatója:
"Kedves Laura doktor,
Nagyon köszönöm azt az önfeláldozó fáradozását, amit annak érdekében tesz, hogy Isten törvényeit az emberekhez közelebb hozza.
Sokat tanultam a műsoraiból, és megpróbálom ezt a tudást minél több emberrel megosztani. Ha például valaki megpróbálja homoszexuális életvitelét előttem megvédeni, egyszerűen emlékeztetem Lev. 18:22-re, ahol világosan le van írva, hogy ez bűn, és ezzel véget is vetek a vitának.
Mindazonáltal néhány törvény értelmezésében és végrehajtásában szükségem lenne a tanácsára.
A) Ha az áldozóoltárnál bikát áldozok, tudom (Lev. 1:9, illetve Lev 1:3,17), hogy az Úrnak kedves illatú az. A problémát a szomszédaim jelentik, akiknek ez az illat egyáltalán nem kedves. Leölhetem-e őket?
B) Szeretném a lányomat eladni rabszolgának, amint ezt Exodus 21:7 megengedi. Ön szerint mi lenne a méltányos ár érte manapság?
C) Tudom, hogy nem szabad olyan nővel kapcsolatot teremtenem, aki a havibaj tisztátalan állapotában van. (Lev. 15:19-24). A probléma csak az, hogy miből lehet ezt tudni? Megpróbáltam megkérdezni, de a legtöbb nő nagyon pikírten reagált a kérdésre.
D) Lev. 25:44 kijelenti, hogy szomszédos nemzetségek fiai és lányai közül vehetek magamnak rabszolgákat. Az egyik barátom szerint ez a törvény a mexikóiakra érvényes, de a kanadaiakra nem. Meg tudná magyarázni, hogy miért ne lehetnének nekem kanadai rabszolgáim?
E) Az egyik szomszédom mindig szombaton dolgozik. Exodus 35:2 világosan kimondja, hogy az ilyet meg kell ölni. Erkölcsileg kötelezhető vagyok rá, hogy saját kezűleg öljem meg?
F) Az egyik barátom szerint az úszószárny és pikkely nélküli vízi állatok (pl. kagylók vagy homár) fogyasztásának bűne (Lev. 11:10), nem olyan utálatos, mint a homoszexualitás bűne. Én ezzel nem értek egyet. Állást foglalna ebben a kérdésben?
G) Lev. 21:20 szerint ha szembetegségem van, az Úr oltárát nem közelíthetem meg. Be kell vallanom, hogy olvasószemüveget használok. Teljesen élesnek kell lennie a látásomnak, vagy itt van azért egy kis játéktér?
H) A legtöbb barátom vágatja a haját, illetve borotválja a szakállát, beleértve a pajeszát is, holott ez Lev. 19:27 szerint egyértelműen tilos. Milyen halálnemet javasol nekik?
I) Lev. 11:8-bol tudom, hogy ha döglött disznó bőrét illetem, tisztátalan leszek. A kérdésem, hogy szabad-e futballoznom, ha cérnakesztyűt húzok?
J) A nagybátyámnak van egy kis háztájija. Megsérti Lev. 19:19-et, mert földjébe kétféle magot vet. Ezenkívül a felesége olyan ruhát hord, ami kétféle anyagból (pamut/poliészter) készült. Most tényleg össze kell hívnom az egész gyülekezetet (Lev. 24:16), hogy megkövezzük őket, vagy pedig elég, ha egy meghitt családi körben lefolytatott ceremónia keretében megégetjük őket, amint ez azok esetében megengedett, akik az anyósukkal hálnak (Lev. 20:14)?
Tudom, hogy Ön ezeknek a törvényeknek nagy ismerője lévén biztosan utat tud mutatni ezekben a kérdésekben.
Még egyszer köszönöm, hogy Ön a rádióban végzett munkájával folyamatosan emlékeztet minket arra, hogy az Úr törvényei örökérvényűek és megváltoztathatatlanok.
Az Ön odaadó rajongója:
Jake"
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 10:49
Előzmény: #282  Törölt felhasználó
#283
Üzletember
- Ki volt a világ legnagyobb üzletembere?
- ???
- Kolumbusz Kristóf, mert:
- Mikor elindult, nem tudta hova megy.
- Mikor megérkezett, nem tudta hol van.
- Mikor visszatért, nem tudta hol volt.
- Mégis elérte, hogy az egész utat a főnöke fizesse ki helyette...
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 10:26
#282
A dolgozók fizetésemelést akarnak, erre igy válaszol a munkaadó:
- Nem szégyellik magukat? Tudják Önök tulajdonképpen, hogy hány napot dolgoznak egy évben? Nem? Akkor olvassák el a következőt:
Az év 365 napból áll. Naponta 8 órát alszanak, ez 122 napot tesz ki. Marad 243 nap. Naponta 7 órát szabadok, ez 106 napot tesz ki. Marad 137 nap.
Egy évben 52 vasárnap van, akkor szabadok. Marad 85 nap. Szombaton is szabadok, ez + 52 nap, azon kivül van 3 hét szabadság. Marad 12 nap.
Egy évben van még 11 szabadnap valami ünnep miatt.
Mi marad akkor?
1 NAP! Igen, és az május 1-je. És maguk akkor is szabadnaposak!

Törölt felhasználó 2008. 01. 21. 16:04
Előzmény: #280  Törölt felhasználó
#281
cigányos , zsidós, szőkenős témák ...ezeken kb annyit lehet nevetni mint egy szilveszteri Sas Kabarén....ehehehehe...
Most komolyan , van ezekből jó vicc ? ..szvsz nagyon kevés....oldschool poros poénok mind...
Írjatok már egy viccet a fehér, keresztény , képmutató üzletemberről vagy a korrupt politikusról, bünöző papról, , macsó karrierista nőkről ,idóta médiamajmokról, .... stb..stb.. a téma a magyarországi utcán hever...csak a balansz kedvéért....

Topik gazda

kingake
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek