Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 04. 18. 08:32

KBC Equitas  

A tranzakció nyomán létrejövő cég, a KBC Equitas megújuló szolgáltatásairól, termékportfóliójáról 2007. május 3-án, sajtótájékoztató keretében ad részletes információt. Az ügylet a romániai Swiss Capital 2006. december végi megvásárlásával együtt jól tükrözi a KBC Securities azon törekvését, hogy tovább erősítse jelenlétét a közép- és kelet-európai piacokon.



link


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
aytif1 2024. 02. 14. 09:12
#5300
nektek megy? Mintha le lenne  fagyva
norbex2003 2024. 02. 13. 14:19
#5299
Közbe körbe néztem a másik nagy cégek ajánlatai között. Max a Concorde kínál majdnem azonos tőzsdéket. De az drága. De lehet minőséget adnak. Szóval egy ideig még adok ennek a bandának esélyt. De mindenképp ha nem jön kivonat hónap végéig akkor az MNBnek írok emailt.
norbex2003 2024. 02. 13. 13:08
Előzmény: #5297  phylavmol
#5298
Jól hangzik. Ha tovább folytatják ez lesz a vége. 10.-ét megvártam. Még sincs számlakivonat. Következő az lesz ha következő hónapra nem lesz meg akkor írok az MNBnek és a Cseheknek is.
phylavmol 2024. 02. 13. 13:04
Előzmény: #5296  norbex2003
#5297
Az nem probléma, a honlapjukon van egy nyomtatvány, amit aláírva, szkennelve elegendő nekik e-mailben megküldeni. Ebben korrektek!
norbex2003 2024. 02. 13. 12:37
#5296
És gondolom csak Pesten a központba lehet megszüntetni...
norbex2003 2024. 02. 13. 12:32
#5295
Számlakivonat még sehol. Felháborító banda ez. Még jó hogy nem vonnak tőlem. Konkrétan állomány átruházás után mentem oda hozzájuk. De tőlem se vonnak. Hála égnek 
TMS 2024. 02. 13. 11:31
Előzmény: #5293  phylavmol
#5294
Én szóltam nekik, hogy nem ártana produkálni egyet, mert alapadatok nincsenek meg, amire ment az értetlenkedés. Nem tudom, akik újabban válaszolnak, azokkal az az érzésem, hogy nem ismerték a webbroker2-t, ahol rendre megvolt minden. Legalább most már olyan gyorsak a válaszadással, mint tavaly voltak. Egész megnyugtató egyébként, hogy már csak a minimum havidíjak fedezésére szolgáló összeg van náluk. Tényleg remélem, hogy rendszerszinten is összekapják magukat, mert szeretem, ha az állomány min. 4 felé van dobva.
phylavmol 2024. 02. 13. 09:54
Előzmény: #5292  TMS
#5293

nekem számlamegszüntetéskor küldték a kivonatot is.
Összekapták magukat (igaz már két hónapja, induláskor kellett volna)
TMS 2024. 02. 12. 12:04
Előzmény: #5291  Lou70
#5292
Pontosan ez jutott nekem is eszembe, ezért örültem annak, hogy az állomány több szolgáltató között van szétdobva, de ettől függetlenül iszonyat bosszantó. Bennem az kezdett érlelődni amit még Minervini mondott, nevezetesen, hogy nem kell 365 napot a piacon lenni. Ezt már eddig is így csináltam, de fontolgatom, hogy pénz is akkor megy be valahova, ha dolgoztatni akarom és nem hagyom ott huzamosabb ideig.
-----------
És igen, számlakivonat még mindig nincs.
Lou70 2024. 02. 12. 10:26
Előzmény: #5288  TMS
#5291
Bakker, értem már. Hihetetlen mit megenged magának ez a banda. Most képzeld el, ha bejön egy ultra negatív hír. (Jemen, Taiwan, vagy meghal valaki) Akkor lehet végignézni ahogy elfüstöl a pénzünk?
atikasz 2024. 02. 12. 09:14
Előzmény: #5289  97raglop
#5290
én sem találkoztam még vele.
97raglop 2024. 02. 12. 09:08
#5289
Havi kivonat esetleg valakinél elérhető ? Már Február 12 van ha jól gondolom tárgyhónapot követő hónap 10. napján már túl vagyunk így 12- én. Kivonatok -> Havi kivonatkor menüpontban kerestem ott egyenlőre sokminden nincsen.
TMS 2024. 02. 12. 08:22
Előzmény: #5287  Lou70
#5288
Nekem is ez lett volna a B opció, csak akkor már elindítottam az összes transzfert és mire észbe kaptam már minden zárolva volt. Még az eladás, kiutalással is lényegesen kevesebbet buktam volna, mint az új "kereskedési" rendszerükkel az első 3 napban.
Lou70 2024. 02. 11. 15:58
Előzmény: #5285  TMS
#5287
Én tavaly kötöttem újra a KBC-nél a 18-as TBSZ-t. Már ott tartok, hogy inkább bukok egy évet, eladok mindent és kiutalom a pénzt. Az még ment eddig.
gemes.bp 2024. 02. 11. 13:08
Előzmény: #5258  Rincewind2
#5286
Ja, kösz! Valóban minden eltűnt a kbc oldaláról, csak a személyes adatok oldal, és az adóévre vonatkozó kimutatás van fenn, amit én is sikeresen letöltöttem!
TMS 2024. 02. 10. 08:20
Előzmény: #5282  csuloktata
#5285
Nálam van hivatkozás a transzferre, kaptam egy tranzakciós e-mail, ami félig magyar félig cseh... most van 10-e, várom a kivonatot, kíváncsi vagyok azon mi lesz. Ahogy nézem, hallom szemmel létható állományok mennek az Erstétől és a K&H-tól az IBKR-hez. Nem tudom mikor fognak rájönni a hazai szolgáltatók, hogy az szolgáltatás színvonalával arányos árazást kell alkalmazni és azt nem a nagykörúton belül kell mérni, hanem minimum EU-s szinten. Azzal, hogy többen behozták a TBSZ-t, látható veszteséget fognak elkönyvelni a hazai szolgáltatók. Ha valaki rendesen tradel és egy vagy több alacsonyabb árazású, de színvonalasabb szolgáltatást biztosító szolgáltatónál van, ott már a TBSZ-által biztosított előnyök is elolvadnak.
csuloktata 2024. 02. 09. 21:19
Előzmény: #5282  csuloktata
#5284

A KBC csoport helyezte át az ügyfél állományt a csoporton belül egy másik leány vállalathoz.
Csökkentették a szolgáltatás színvonalat (korábbi Kbc- ről az "új"Pátria rendszer).
Megszűnt a telefonos érdemi ügyfélszolgálat.
Megszűnt a KH fiókokban az ügyintézés "a csehek csak a számlanyitásra adnak jogosultságot". Szó szerinti idézet az Oktogon fiókból, ahová a Transzfer miatt a KH irányított időhúzásból!
Email- ra nem reagálnak érdemben, csak automatikus üzenettel.
Miért érte meglepetésként a tulajdonosokat, hogy az ügyfelek a korábbi szolgáltatás színvonal  (csillagos5!!!) csökkenését tapasztalva elviszik a vagyonukat?
Jogos- e ebben az esetben a túlterheltségre hivatkozni, amikor a belga multi döntése volt a szolgáltatás színvonal csökkentése. Erre a 2023 őszi levélben nem hívta fel korrektül a fogyasztók figyelmét.
Ismét bebizonyosodott, hogy a régi ügyfelet érdemes csicskáztatni, s csak az új ügyfél a jó, mert arra kapja a vezetés a jutalékot...
czm 2024. 02. 09. 21:19
#5283
na, megvan mar miert ilyen magas a cseh GDP?
ez az ut vezet felfele...
ausztria valamivel szofisztikaltabb
a baszakodast kiszervezi a gazdatestbe
csuloktata 2024. 02. 09. 21:04
Előzmény: #5280  TMS
#5282

Én csak nézek mint Rozi a moziban.
A TBSZ transzfert az adás vételként jelenik meg, véletlenül sincs transzferre hivatkozás.
Troger munkáért pofátlan transzferdíjat szed a cseh-belga idióta.
Ügyfélszolgálat nem tud válaszolni, csak írásban. Szóban nincs jogosultság!!!
Folyamatosan mentem amit könyvelgetnek, mert ez egy k..szott nagy CSEH KUPLEJÁR!.
Természetesen ebből bíróság lesz, ha az MNB nem lép.
Ez felháborító. 2006- ban transzfeeráltam utoljára egy kis hazai brokitól
Oda adtam a megbízást, igazolvány (pedig ismertek!). Két nap múlva a másik cégnél minden rendben volt.
Most a cseh-belga múlti több hétig ül a vagyonomon, korlátozza a hozzáférést, majd lekönyveli a transzfert, mint "eladás".
BOTRÁNY!
MNB meg röhög az arcunkba...
Mindenféle bohóc kérdőívekkel tesztelik az ügyfeleket.
A KH Értékpapír vezetőt és tulajdonosát is ilyen Hrabali kérdőívekkel vizsgálta az MNB?
Peterhun72 2024. 02. 09. 19:28
#5281
Sziasztok, sajnos a kezdetek óta előfordul, hogy (mivel módosítani nem lehet), törlök egy megbízást, látom, hogy törölve, majd új megbízást adok. Ennek ellenére a törölt megbízás is teljesül. Igy dupla tranzakció lesz, szándékom ellenére. Ott tartok, hogy printscreent csinálok , minden pillanatban. Járt valaki már így? Nem merek törlés után már új megbízást adni, annyira nem bízom ebben a gyenge rendszerben. Már inkább átraktam MÁK-ra 50 millát, amíg vagy nem javul, vagy nem találok egy megbízható felületű céget. És ez csak egy kellemetlenség. A helyi csapatot sajnálom, mert nem tehetnek róla, de azért én nem akarok veszteni, mert mergeltek.

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek