Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 09. 21. 13:00
Előzmény: #202359  Törölt felhasználó
#202360
Nem rád értettem ám:)
Törölt felhasználó 2011. 09. 21. 12:41
Előzmény: #202357  Törölt felhasználó
#202359
300 +
Törölt felhasználó 2011. 09. 21. 12:40
Előzmény: #202354  Törölt felhasználó
#202358
És imádkozni a fenyőfa alatt,mert a diófa
már kirohadt.

És szégyeld magad,hogy be mertél fektetni ebbe a ......... és tetejében még gondolataid is vannak. :-)
Törölt felhasználó 2011. 09. 21. 12:40
Előzmény: #202339  marslako2
#202357
Csacsi öreg medvém.
Törölt felhasználó 2011. 09. 21. 12:39
Előzmény: #202354  Törölt felhasználó
#202356
Kb igen.
Törölt felhasználó 2011. 09. 21. 12:38
Előzmény: #202351  Törölt felhasználó
#202355
Igen ,én tisztán "játszom az életben.

Szerinted becsületesen ,korrekt módon
nem lehet építkezni,fejleszteni egy céget ???

Ha nem csináltek volna semmit 2007-óta
akkor sokkal jobb lenne !!!!!!

Meglenne az 1 milliárdforint amit a kisbefektetők adtak a cégnek jegyzés formájában ami most kamatosan érne kb: 300 millióval többet és még a miénk lenne bábolna.

Szóval jobb lett volna ha nem csinálnak semmit,ennyit a tisztán játszásról.

Ja,hogy akkor az apportálások álltal NEM tudtak volna mellékest eltenni.

Itt a négy év alatt az apportos cégek kerestek és a vezetők.

Szóval mire is volt jó ez a 4 év ámokfutás amit csináltak ?????????

Had ne írjam le ,tudja mindkét oldal.

Nagyon szomorú,hogy egy cégben a vezetők és a befektetők "ellenségek ".

Pontosabban a vezetők tekintik
ellenségnek a befektetőknek hisz csak veszteséget termeltek !!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2011. 09. 21. 11:36
Előzmény: #202353  Sigorszky
#202354
Ha jól értem, akkor nincs más megoldás, mint a kalapom mellé tűzni azt a pár db.-ot, és várni a csodát?
Sigorszky 2011. 09. 21. 11:23
Előzmény: #202352  Törölt felhasználó
#202353
Nincs már nagy eladó sem, aki le akarná nyomni, a beragadt kicsik meg nem adják alább. Jól teszik. A vételi oldalon sincs nagy, a kicsik meg tudják, hogy sajnos nem ér annyit se, mint amit az eladók kérnek érte, tehát nem veszik. A cég ugyanis kiürült nincs benne érték. Hacsak a TP-féle összegyűjtött mesék díszkötésű kiadását nem tekintjük értéknek.
Törölt felhasználó 2011. 09. 21. 11:15
#202352
Sziasztok. Valaki néhány mondatban leírná, hogy mi folyik a Phyllel? Jó régen nem jártzam a fórumon, napok óta nézem, hogy nincs kereskedés.
Köszi.Egy beragadt.
Törölt felhasználó 2011. 09. 21. 06:41
Előzmény: #202348  Törölt felhasználó
#202351
Ha a tisztaságból indulsz ki és arra a következtetésre jutsz, hogy nem az akkor módosítani kell a modellt.
Itt abból kell kiindulni, hogy mindenki több pénzt akar. Engem csak az érdekel, hogy én abból tudok többet csinálni vagy nem. Az meg evidens, hogy a cégvezetésnek mindig jobban meg fogja érni.
Törölt felhasználó 2011. 09. 21. 06:41
Előzmény: #202348  Törölt felhasználó
#202350
Ha a tisztaságból indulsz ki és arra a következtetésre jutsz, hogy nem az akkor módosítani kell a modellt.
Itt abból kell kiindulni, hogy mindenki több pénzt akar. Engem csak az érdekel, hogy én abból tudok többet csinálni vagy nem. Az meg evidens, hogy a cégvezetésnek mindig jobban meg fogja érni.
sly36
sly36 2011. 09. 20. 19:29
Előzmény: #202337  Törölt felhasználó
#202349
Rob, egyetértek Veled, valahogy túl kell lépni, mert tönkreteszi az embert. Nem könnyű feldolgozni, főleg azt, ahogy a szemedbe hazudnak, miközben forgatják a hátadban a kést és az ember képébe röhögnek, közben tehetetlen vagy. De ha az ember nem áll talpra, vége. Amíg viszont részvényes az ember, nem tud túllendülni ezen. És azt iszonyat nehéz eldönteni, hogy kiszálljunk-e, várjak, ne várjak, a legrosszabbkor fogom eladni, mi lesz ha pont most fordul. Te jókor döntöttél és még én is, pedig nagyon nehéz volt akkor és sok milliós a bukó. Ilyen szempontból nem lehet tanácsot adni, egyszerűen nem látni, hogy mikor lesz ennek a kizsigerelésnek vége. Emiatt látod és látom én is másképp ezt már. Jó érzés és én is nagyon szeretném, ha a régiek átélnék ezt és emiatt kötök bele itt néha egyes beültetető emberekbe (pl. legutóbb Marqves), hogy ez minél kevesebb emberrel fordulhason elő. Nagy igazság az, hogy "a harag, az átok visszahat arra, aki teret enged neki a lelkében". De csak úgy lehet elengedni az átkot, ha már semmi nem köt ehhez a céghez. Sem részvény, sem ember, semmi egyéb szál.
Törölt felhasználó 2011. 09. 20. 17:21
Előzmény: #202344  Törölt felhasználó
#202348
Talán az átlagnál épp azért is élem meg nehezebben a történteket,mert én alapból a "tisztaságból" indulok ki és ezért érzékenyebben érint a helyzet.
Törölt felhasználó 2011. 09. 20. 17:12
Előzmény: #202341  Törölt felhasználó
#202347
Köszönöm Lorepapp , hogy te megérted, mire is gondolok !!!!

Ha nem hihetem el egy cég vezetőitől az
elhangzottakat akkor MI ez az egész amit
............ neveznek ?????

Mi alapján KERESKEDJEK ha nem a felvázolt jövőkép ?????

Az ember abba fektet amibe lát fantáziát .

Miért kellene feltételeznem,hogy valótlant állíttanak ??????

Rob, értem,hogy mit mondasz,de a Phyllel
kapcsolatban szerintem most más a helyzet.

És ezek a .... miatt már ne mi szólalkozzunk össze ŐK meg még ez álltal is röhögjenek rajtunk.

Részemről nincs nézeteltérés a személyeddel kapcsolatban.

Sajnos még nem ismerjük személyesen egymást de őszintén mondom,hogy nálam kevesebb olyan ember van akit a jóság övez és akarja a jót másnak .

( Csak hát van egy határ )

( A huminál bármi is történik ,de azoknál a mostani vezetés legalább nem hangoztatja a jót és fülüket ,farkukat behúzva lapulnak.

A közgyűlésen Ápr. 29-én viszont velünk szemben még tetejében pökhendiek és lekezelőek voltak.


Törölt felhasználó 2011. 09. 20. 16:57
Előzmény: #202337  Törölt felhasználó
#202346
Rob !

Amikor elhangzott a felvázolt jövőkép,azt nekem honnan kellett volna tudnom,hogy (mint te is írtad) HAZUG
szavak ??????

Hivatalos úton hangzottak el !!!!
Ha nem hihetek egy cég igazgatójának akkor mi alapján KERESKEDJEK ????

HIT nélkül mit sem ér az élet !!!!

Én hiszek a hitben !

És azok a vezetők akik 2007 óta EZT tették a HOLDINGGAL hisznek ? ( MIBEN? )

Törölt felhasználó 2011. 09. 20. 16:39
Előzmény: #202344  Törölt felhasználó
#202345
A bűnösök bűnhödjenek, ezt már megmondták Ginoék is!
link
Törölt felhasználó 2011. 09. 20. 16:18
Előzmény: #202338  Törölt felhasználó
#202344
Sajnos nem áll hatalmamban, megbüntetni a csalókat és hivatalos rabló urakat.
Bár megérdemelnék a büntetést.
Nem ez ellen beszéltem.
Egyetértek Elcvel abban, hogy szégyen, hogy ez hivatalosan Magyarországon megtörténhet. Sőt meg is értem a kínját, mert anno engem ugyamígy csőbehúztak.
Csak nem mindegy, hogy az ember mennyi haragot táplál, mert az megmérgezi a lelket. A bűnösök persze bűnhődjenek, de ne haragból, átokból, hanem mert ezt érdemlik, és ha nincs büntetés, akkor ez megy bármeddig. Akárki is csapott be az ember még ne büntesse külön magát belső méreggel, mert az is pusztít...
Törölt felhasználó 2011. 09. 20. 15:56
Előzmény: #202342  Törölt felhasználó
#202343
...es az amerikai enron, meg worldcom cegek, ahol a sajat dolgozoik befekteteseit fustoltek el? Ott sem tettek a kest a torokhoz, csak csaltal, loptak, hazudtak, konyvet hamisitottak.
Törölt felhasználó 2011. 09. 20. 15:48
Előzmény: #202341  Törölt felhasználó
#202342
Itt csaladokat tettek tonkre/majdnem tonkre, en is ismerek kettot. Tobb diplomas emberekrol beszelek.
Törölt felhasználó 2011. 09. 20. 15:43
Előzmény: #202337  Törölt felhasználó
#202341
Igy van, itt felrevezetes, megtevesztes, csalas lopas gyanuja all fenn, amerikaban ezt nem usztak volna meg. Az, hogy ezt ilyen hosszu idon keresztul meg lehetett csinalni senki nem gondolta, senki aki ebbe befektetett. Kozben voltak remenykelto emelkedesek meg ujabb mezesmadzagok amivel garantaltak ezek a bunozok, hogy a beragadtak ujra es ujra higgyenek, remenykedjenek.
Szemet modon elbantak veluk, azokkal akik tobbszor megmentettek a ceget a csodtol.
Az, hogy te spekulative tekintesz erre a cegre, meg nem jelenti azt hgy teged mas ceg nem tudna behuzni egy gyengebb eletszakaszodban, ahol szinten hihetetlenul, valoszinutlenul, ilyen hosszu idon keresztul tudatosan at ne basznak. Szereintem csak szerencsed volt hogy volt erod kiszallni es igy gondolkodsz perpill a befektetesekrol, nincs garancia arra, hogy ez igy is lesz eleted vegeig. Az emberek valtoznak, hullamoznak, meg a profik is belefuthatnak balek jatszmakba, nemhogy a kisbefektetok. ...es eljuk az eletunket, oldjuk meg a napi feladatokat, teendoket, dolgozunk, egyszeruen nincsido, energia allandoan azon gondolkodni, hogy melyik allitas, igeret a hamis.
Szoval nem elcivel van a gond, aki hitt, hanem a tolvaj vezetessel aki kicsalta az emberek penzet, meg a felugyelettel, az igazsagszolgaltatassal.
Az hogy nem tettek a nyakahoz a kest?
Ne okoskodjunk mar... itt a tozsden.

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek