Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 04. 30. 21:36
#1640
Ti itt töltitek a hosszú hétvégét?
Május 1.-én is fogjátok egymást szapulni???

Nyomás inkább felvonulni! Sör+virsli a sor végén...

Elvégre értelmes felnőtt emberek vagytok, ha nem élveznétek a dolgot, biztos nem csinálnátok (és gondolom nem kényszer hatására vitáztok). Jó mulatást, ha ezt választjátok! ;-)
Törölt felhasználó 2007. 04. 30. 21:34
Előzmény: #1636  Törölt felhasználó
#1639
jp, hogy kerültél ide?! Vkit védeni kell? Vagy a fórum témája "izgat"?!!! Vagy, hogy általam tán olvassanak téged is -:)))) AMINT elolvastad az elejéről e fórum hozzászólásait írj, akkor akár HITELES lehetne a szavad.
Amúgy fárasztó belterjes egymás f....t szopogatjuk szerű. Csodálatos-:)

Jó éjt!
KKinga
Törölt felhasználó 2007. 04. 30. 21:24
Előzmény: #1633  Törölt felhasználó
#1638
mily megtisztelő minden szava "önjelöltként" tőzsdenyúl úr! Válaszom annyi: nem következel.....
(mint nőnek merész bármit mondanod, akit szeretek szépen teszii -:))).

hiába kötekedsz, mint dlph, játsszatok együtt, izgi lesz -:)))) Más pálya érdekel.
jó éjt,
Kinga
Törölt felhasználó 2007. 04. 30. 21:19
Előzmény: #1635  klikk
#1637
Cikk-cakkban tudok szaladni, azt mondják be szokott válni :)
Törölt felhasználó 2007. 04. 30. 21:13
Előzmény: #1634  Törölt felhasználó
#1636
Eddig azt hittem ilyen nincs, de lehet betegebb mint bb, blááá
klikk
klikk 2007. 04. 30. 21:11
Előzmény: #1633  Törölt felhasználó
#1635
Egyetértünk!

Vigyázz nyuszi nehogy az úrihölgy miatt puskavégre kerülj...:))))
Törölt felhasználó 2007. 04. 30. 21:07
Előzmény: #1630  Törölt felhasználó
#1634
bohóckodjál dlph, mindenki szánalmára... Nem érdekelsz, tudom, én hogy miker fröcsögsz, hát nem, bocsi -:))))
Kit érdekel?
Te jössz a genesis topikra, minek?! Én csak oda, ami érdekel -:))) A technológia érdekel az energián és a devizán kívül. Te csöppet sem. Kutyát sem mozgatsz, ha agyvérzést kapsz sem... És ez volt az utolsó, hogy válaszoltam, menthetetlen vagy, és akit szeretek is megkért -:)))))

Sok sikert! -:)
KKinga
Törölt felhasználó 2007. 04. 30. 21:03
Előzmény: #1632  Törölt felhasználó
#1633
Dlph aludj nyugodtan, innentől úgy látom én következem :)

Én csak arra utaltam, van egy ilyen mondás, hogy úrihölgy terpeszbe nem ül...:)
Szóval, ha nőként kikéred a stílust, akkor az adjon isten se legyen nagyon más,
de én ugyan nem nevelek senkit...
Törölt felhasználó 2007. 04. 30. 20:58
Előzmény: #1628  Törölt felhasználó
#1632
Mármint mire gondolsz kedves, tőzsdenyúl?!!
Nagyonis megválogattam a szavaimat, te minősítgetsz össze-vissza (vajon milyen jogon), én válaszoltam, olvasgasd netán azt is el, hogy mire ezeket, és rájössz, hogy nincs finomabb lehetőség ...
Vagy talán, ha megaláz valaki utána udvarias szavakat mondasz?!!! Kipróbálhatjuk-:)
Másrészt udvarias (de nem opportunista, mint dlph, aki, ha sorosgyuri dolgálja meg, inkább hódol) voltam, olvass: ajánlom a dlph-t. Másrészt mit nevelsz, mit foglalkozol velem, a téma érdemi részében nem láttam a neved....
Neked is egy nő vagyok, ami, sajnos, nem érdekes e szinten, de mit képzelsz, hogy ítélkezel?! Birtokodban a bölcsek köve tán?
Olvasgass dlph-t inkább, szép estét kívánok hozzá -:)

KKinga
klikk
klikk 2007. 04. 30. 20:55
Előzmény: #1630  Törölt felhasználó
#1631
:D
Törölt felhasználó 2007. 04. 30. 20:49
Előzmény: #1629  Törölt felhasználó
#1630
Hát már ne is haragudj, ha te tényleg nő vagy és nem BB , akkor Isten óvjon az ilyenektől mint te.

(closingbell ugyan tegnap megint lebukott, node sebaj, már rég szarrá lett offolva a devizás topic, senki nem áll neki keresegélni, az ügy elfelejtve)

Pofánvágás elnapolva én nőt nem bántok soha, majd valami agyongyúrt baromarcú megnevel, felőlem lehetsz a dalai Láma is, részemről az ügyet lezártam.

Szerény személyemet mint rögeszmét hsz-eiből nélkülözni szíveskedjen hölgyem, és akkor viszont is megkapja ugyanezt cserébe.

Kis kezit csókolom.
Törölt felhasználó 2007. 04. 30. 20:43
Előzmény: #1627  klikk
#1629
minek?! Egy percig sem vagyok hajlandó mérgezni magam, és egy pályára kényszerülni, azaz rossz tapsztalatokkal "rontani", mérgezni magam. Minek?! Inkább versenyzek azzal, aki FELFELÉ húz, tudod, megtanulja az ember a kemény sport és verseny, de eleginkább edzés alatt, illetve ugyanúgy szakmai IT közegben mit mikor miért....Nem akarok dlph ellen győzni, bocs, nincs motiváció, nem érdem. Nem vagyunk kompatibilisek egymással-:) Előbb kiállok Soros ellen, akár 0 közeli eséllyel, de a tanulás lehetőségével...

KKinga
Törölt felhasználó 2007. 04. 30. 20:35
Előzmény: #1625  Törölt felhasználó
#1628
A szapulás tényleg felesleges.
KK, elvárod, hogy hölgyként tiszteljenek meg, és válogassák meg egyesek szavaikat feléd, akkor illik hölgyhöz illően megválogatni saját szavaidat is (ha az vagy, ha nem).

Ne várd el a stílust, ha te magad sem adod meg azt a másiknak.
Mert mindez egy nőtöl - tényleg kínos.

Tartsatok egy kis szünetet.
klikk
klikk 2007. 04. 30. 20:22
Előzmény: #1626  Törölt felhasználó
#1627
5letem van!

ne szapuljon senki senkit, ha már harc legyen párbaj!!
kaptok mindketten virtuális 1 mllát, kereskedjetek vele két hétig- nyilvánosan vezetve- bármilyen portfoliót összerakva...és aki kevesebet keresett, netán bukott annak legyen neve ku.....!
na ?...:))
Törölt felhasználó 2007. 04. 30. 20:17
Előzmény: #1621  Törölt felhasználó
#1626
Bull, hol itt a "fight", inkább "bohóckodás" klub, a fight-hoz "harcosok" kellenek, felek és ellenfelek, úgyhogy marad a bohóckodás dlph módra... A buliban jöhet, de jó lenne erős üzleti alap címén ünnepelni ... -:)))
Kinga
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 30. 20:10
Előzmény: #1618  Törölt felhasználó
#1625
"paraszt, helyedre"... dlph, bohóckodás, amit művelsz.
Az amerikai tőzsdén nem ekkora a pofád. ugye!?
Mindezt egy nőtől, kínos -:)
Törölt felhasználó 2007. 04. 30. 17:40
Előzmény: #1618  Törölt felhasználó
#1624
DLPH a télapó????
Már értem, hogy tudott ilyen tapasztalatra szert tenni a tőzsdén, ilyen életkorral könnyű...

Bocs :))
Szerintem ti se vegyétek ennyire komolyan, gyönyörű tavasz idő van, ti meg mindig csak a gép előtt...Madarak, virágok, tessék élvezni a szép életet!

Ahhá, most már értem..
A tőzsdéből telik az ajándékokra?
A télapó tőkéje azért nem akármi lehet!

BB viszont úgy nézem csak virgácsra számíthat idén :)

Kevesebb komolyságot emberek, mégiscsak pénzről van szó :)
Nem kell mindenre reagálni, ahhoz szerintem rövid a tavasz.
Törölt felhasználó 2007. 04. 30. 16:47
Előzmény: #1622  Monster
#1623
Áhh :)
Monster 2007. 04. 30. 16:42
Előzmény: #1618  Törölt felhasználó
#1622
DLPH, vigyázz, nehogy agyvérzést kapj itt:))
Ha ennyire idegesítenek, ne gyere ebbe a topikba, mert még megárt, és semmi értelme:)
Törölt felhasználó 2007. 04. 30. 15:30
Előzmény: #1619  klikk
#1621
:))))))))))))

Ja, vagy lehetne Fight Club:))

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek