Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
klikk
klikk 2007. 04. 30. 15:29
Előzmény: #1619  klikk
#1620
Lányok ,Fiúk, kutyák, cicák és egyebek!

Kellene egyszer szervezni egy összejövetelt vhol ahol senki sem tudhatja a másik nicknevét ,de egy jó hangulatú közös programot üthetnénk nyélbe.
Aztán másnap kíváncsi lennék milyen beírások születnek...:))
klikk
klikk 2007. 04. 30. 15:22
Előzmény: #1617  Törölt felhasználó
#1619
Hí!

Kéne nyitni egy új topikot..
a neve lehetne mondjuk ring....:))
ott aztán aki nem rokona a másiknak..baseballütő, boxer, katana...etc...üssük egymást ne sajnáljuk....
nyelvezetként pedig ha valaki esetleg nem bír obszcén lenni...kitiltani!!..:))))
Törölt felhasználó 2007. 04. 30. 15:21
Előzmény: #1617  Törölt felhasználó
#1618
Úgy vagy te nő ahogy én a télapó.

Hülyének nézed a fél világot (tán joggal) de a másik fele meg nem az.

Beszélgetsz már megint saját magaddal, az "Udv" helyett már mást írsz, de van még vagy 100 jel, mint mondtam gőzöd sincs mik azok.

Legyen elég, én pontosan tudom , hogy egy skizo netbeteg ember vagy részvények nélkül.

Nem emlegetlek a hsz-eimben, de pofátlanul te továbbra is témában tartasz.

POFA BE BB!
Törölt felhasználó 2007. 04. 30. 15:15
Előzmény: #1616  Törölt felhasználó
#1617
ÁÁÁÁ, dehogy:!)))
Törölt felhasználó 2007. 04. 30. 15:11
Előzmény: #1615  Törölt felhasználó
#1616
Szia Bull34!
Ide figyelj már megint magadra veszel mindent -:)
Te tudod értelmezni az "alanyt" a mondataimban??!! -:)))
Ui. ezt írtam, ahol egyértelmű, hogy "kedvencem"=dlph: "Hogy beszél "kedvencem" egy nővel? Több tisztelet kérek, márcsak eme mivoltom miatt. De hagyjuk. Ehelyett követel, meg kioktat? Milyen alapon?"
Igy gondolom VILÁGOS, hogy ki oktat ki és tiszteletlen, ugye??!!! Ha belegondolsz egyébként miért írtam volna? Nem bántottál meg tudtommal soha -:)))
Azt is tudom, hogy nem nekem címezted, hanem dlph-naak; és én ettől függetlenül a saját hozzállásomat mondtam el...

Tegnap egész éjjel a daily science NASA solar (és más) kutatásokkal voltam elfoglalva., belemerültem.. úgyhogy ma foglalkozom csak a piaci részével, és konkrétan a genesis-szel...

Kis türelem!

"tengermély" tisztelettel..:
KK

(csak vicc, félre ne értsd -:))
Törölt felhasználó 2007. 04. 30. 08:34
Előzmény: #1602  Törölt felhasználó
#1615
Kedves K-mezon!

Szó szerint krisztusi korban, ugyanis ősszel töltöm majd be a 34-et.:))
Genesis buli?! OK.:))))))))))))))
Hát igen, előbb legyen meg az alapja.

"Követelek, kioktatok"??
És ne félts Te engem kételkedni is szoktam...:)
Csakis kizárólag azt írtam le amit látok, tapasztalok kettőtök között, már jó idelye.
"De ok nincs okozat nélkül"-t DLPH-nak címeztem, nem pedig neked. A kezdeményező mégiscsak Ő volt a személyeskedésben, ha jól tudom. Épp ezért nem is kizárólag Téged szólítottalak meg, hanem mindkettőtöket.
A tiszteletet azt hiszem megadtam, de ha Te nem így érzed, lelked rajta.
"És: hidd el, előbb-utóbb normalizálódni fog a helyzet, csak idő kérdése."
Hát ez már lehet csak a gyár felépülése, termelése és a hatalmas profit közzététele után fog bekövetkezni?!...:))))

Őszinte tisztelettel!
Törölt felhasználó 2007. 04. 30. 00:57
Előzmény: #1613  Törölt felhasználó
#1614
Az lesz :)
Törölt felhasználó 2007. 04. 30. 00:52
#1613
MENEKÜLÉS!
Törölt felhasználó 2007. 04. 30. 00:30
Előzmény: #1611  Törölt felhasználó
#1612
Akkor mit keresel itt??!!! Az stílusod kritikán aluli, undorít. Mindenlébekanál, kotnyeles, szószátyár, unprofessional balf.... Én viszont fogok, úgyhogy téma off, pihenj le!
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 23:01
Előzmény: #1610  Törölt felhasználó
#1611
"Válaszolhatnál inkább Lamann kérdéseire "
Én????????????

Te veszélyesen hülye vagy.

Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 22:25
Előzmény: #1609  Törölt felhasználó
#1610
Te gyáva szar ! Nem kell időpont. Csinálunk.
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 21:56
Előzmény: #1607  Törölt felhasználó
#1609
dlph! Nyugalom, állítsd le magad, semmirekellő. Nem vagy PRIORITY-n seholse, majd kapsz időpontot, megvár.... -:).
Szómenésed van?

Normál hangvételed is vicsorgás, fülsértő számomra, hát még ez.
Több tiszteletet a téma és a többiek iránt is, nem egyedül vagy.
Válaszolhatnál inkább Lamann kérdéseire nyugtatóként, én majd csakis utánad -:)
A szabályokat nem te hozod, sem én...Úgyhogy vagy megszoksz vagy megszöksz -:))). Nekem semmi bajom, de továbbra is leírom mindig, amit szeretnék.
Hiába vicsorogsz. Valami szerepjátékot játszol, ilyen hiú senki nem lehet, aki ugyanakkor sérteget?
Who cares?
Ne itt erőlködj már, ha a realfx-en még mindig kb. az 1528. vagy... és megsérteni nem tudsz. Digitális mocskot termelsz, ami szennyező...
Tény: én mutatkoztam be; úgyhogy min. mínusz 100-ról indulsz nálam, kérlek, várj nyugodtan a időpontra, mivel sem kevésbé gyors sem gyorsabb nem lesz, bármit művelsz. Szánalmas.
Valószínűleg péntek lesz, és: az első ronda szónál távozom, mivel senkim nem vagy moderáld magad...
Amint intellektuálisan eljutunk oda, hogy nem a cselekvőt minősíted, hanem a cselekvést, akkor megúszhat mindenki ilyen vitákat, és a hiúságodon sem esik csorba, mert az gyenge, és bizony valaki válaszolhat. Remélhetőleg egyre jobban, kimértebben.
Amig nem mentél át eszméletlen "profán" stílusba, még oké volt, eszembe is jutott egy dal:

"régi és új örök harca dúl......." Mint az alternatív energiák esetében is! -:)

És most kíméld a topikot, mert a kérdéseken is gondolkodni kell(ene!) -:)

Nyugalom, türelem. Pihenés!


KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 18:58
Előzmény: #1605  Törölt felhasználó
#1608
Nincs Genesisem.Nem is vagyok otthon a temaban, igy Lamann kerdesei (illetve azokra kapott valaszok) gondolom informacio tartalommal birnak.
Segitenenek eloszlatni a ködöt , számos kisbefektetonek. (hisz ez egy "szakmai forum" lenyege....)
Szoval (igy visszaolvasva)-tobben kertuk mar- hogy egy informalt Genesis -tulaj valaszoljon.
Csacsogas helyett.......
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 18:52
Előzmény: #1606  Törölt felhasználó
#1607
BB (vagy kis westend pipi?)!

Már leírtam egy másik totyikban is :
a véleményemet elmondtam, innentől nem érdekel az egész.

Ha nem vetted volna észre, egy árva szót sem mondtam azóta sem "rátok" sem a megújuló nemtudommilyeitekre, se erre a hulladék cégre.

Azóta is pimaszul és gyáva mód sértegetsz.

Vagy adod a helyet és az időpontot (mondd a szemembe, akkor nagyot nősz - a szememben) vagy pofa befog.
Ahogy már részemről zártam az ügyet.
Válassz.
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 18:41
Előzmény: #1604  Törölt felhasználó
#1606
Nyikorogd már ki a helyet és időpontot és hozd a futballcsapatodat is.
Mit szövegelsz?
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 18:40
Előzmény: #1603  Törölt felhasználó
#1605
Lília, miért nem kezded a válaszadást?
Fogok írni, ha nem is "a választ", egyébként...
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 18:40
Előzmény: #1603  Törölt felhasználó
#1604
Te BB !
Én itt várok , várok (nem Godot -ra ) , mindhiába?
Leeshetne a tantusz. Egyebet sem teszek, mint kételkedek (mindabban amit művelsz)
Vagy nem elég egyértelmű?
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 18:26
Előzmény: #1602  Törölt felhasználó
#1603
szerintem Lamann korrekt, konkret ("szakmai") kerdesekett tett fel.
es -tobben- varjuk ra a hasonlo ("szakmai") valaszt....
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 18:07
Előzmény: #1598  Törölt felhasználó
#1602
szia Bull34, aranyos vagy, örülök, hogy mulattál rajtunk -:)))

Te akkor krisztusi korban vagy?! (nemcsak a kk kedvéért, amúgy is szép szám, a 33 (egész pontosan)...
Egyébként, amint egyéb és erős (üzleti) alapot is nyújt a genesis, rendezhetnénk egy genesis bulit?!!
Akkor aztán még fílingesebb lehetne az amúgy is legtöbb energiával rendelekző fórum!
Mit szólsz? Most komolyan:
Nem szeretek harcias lenni, így pláne nem, csak itt ez a "pálya". Ahol a hatalom (nem rossz értelemben), és igazán érdemi döntések születnek, és vannak meghatározó "a helyzetek", az tényleg izgalmas (nekem legalábbis), DE egyetlen hangos, erős szó, sőt direkt sem hangzik el. Rájössz vagy nem?! Ha egyáltalán felfogod a szituációt, már minősíti az intelligenciádat és talán nyerhetsz, ha hagynak, és ha nem, magad dönbbensz arra is, ha elszúrtad vagy nem, csak változott a helyzet és módosítani kell... éles szavak, utasítások nélkül, mint a pókerben... Tudod, a szabadság a legnagyobb kötöttség. (és azt sem mondhatod, hogy nem Te voltál). Nő nagyon nincs e "csapatban", szóval örülök, hogy megnyugtattál, hogy lehetek nő, karakán is -:) Attól nő! Bár, ahogy mondtam, nem az alapvető stílusom, csak ha muszáj... Másrészt, hamár itt tartunk. Hogy beszél "kedvencem" egy nővel? Több tisztelet kérek, márcsak eme mivoltom miatt. De hagyjuk.
Ehelyett követel, meg kioktat? Milyen alapon? Az tudás hatalom, igen, de.... Akinek tényleges tudása/hatalma van, nem bizonygatja, hanem pont kételkedik...
Másrészt, úgy érzem, nem gyalázkodtam, úgy érzem a lehető legnagyobb nyugalommal válaszoltam, amennyire a körülmyének engedték, és vállalom is a nevemmel, amit írtam. Ha meg nem emelem fel a szavam, simán hülyének néz és átgyalogol rajtam.
És: hidd el, előbb-utóbb normalizálódni fog a helyzet, csak idő kérdése.
A személyes találkozó pedig nem lesz hangos szó sem, ismerem magam, ahhoz több kell....
nincs sem érzelmi, sem anyagi motivációm!
Nem véletlen mondják, hogy egy igazán jó veszekedéshez előbb össze kell házasodni -:) és mégjobb kibékülléshez aztán! -:)
Nos, ennek a veszélye erősen konvergál a 0-hoz....

Szóval türelem!
(nemcsak a részvények miatt, hanem miattunk is).

sziasztok:
KK
Monster 2007. 04. 29. 14:12
Előzmény: #1600  Törölt felhasználó
#1601
Lamann, ez az idézet nagyon találó ide:))
Lassan BigBrothert is rendezhetnétek, szerintem megvennék a kertévék:)
Csak hogy a BB-nél maradjunk:))

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek