Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 20:34
Előzmény: #1578  Törölt felhasználó
#1580
"A kérdésem az volna,hogy mire alapozva történt ez kijelentés?"
Na ez az, amit ősz óta kérdezünk itt mi is. Eredménytelenül...
:)
Monster 2007. 04. 27. 20:15
Előzmény: #1578  Törölt felhasználó
#1579
Arra, hogy a napenergiáé a jövő:)
Kb:)
ja, meg a small-cap trader előrejelzése alapján.
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 20:06
#1578
Még annyit szeretnék megkérdezni tőletek,hogy korábban láttam a topicba,hogy 1500 Ft körül kéne lennie az árfolyamnak.A kérdésem az volna,hogy mire alapozva történt ez kijelentés?
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 20:04
#1577
Azért látva a mai nap eredményeit büszkék lehetünk a papírra,hiszen nem sok papír zárt ma pluszban.Ezzel is megalapozva,hogy mindenkinek egy kicsit jobban teljen ez a hosszú hétvége, hételeje.
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 18:21
Előzmény: #1575  Törölt felhasználó
#1576
Valahol vagy egy bemutatkozós topik, el lehet vinni ilyen iwiw-es irányba is :)
Nem biztos hogy sokan bevállalnák a valódi arcukat, ez bátor...persze ilyen arcot könnyen be lehet vállalni :)

Azért ismerd el DLPH, jó bőr ez a BB24!!
:)))

Bocs az offért!
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 17:37
Előzmény: #1556  Törölt felhasználó
#1575
Egyébként pedig teljesen egyetértek gog123-mal és hozamvadásszal, pár napja pont ezt ecseteltük Lamannal is, amíg "segítő, önfeláldozó" (inkább kényszeres, gepida nem lehetsz ilyen vak) és "magasröptű" hozzászólásai egyes okosoknak nem nyomták le a színvonalat személyeskedésre... De jó, hogy egy új hang erősíti-:)

Másrészt, gepida, tényleg ne fecséreljétek feleslegesen az energiáitokat -:))) illetve úgy legyen lottó 5-ösöm, ahogy mi lesz...
KK.
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 17:23
Előzmény: #1573  Törölt felhasználó
#1574
Inkább dlph-któl kéne óvni, engem mindenképp, aki ilyen hülyeségeket leír/ gondol, mint egy-egy mondata. Annak véleménye másban milyen lehet? Inkább káros, mint a BB által belinkelt cikkek... És még helyesírásról dumál, pont aki nem tud. A helyesírás, tudod, nem elütés... -:))) Pont az, amit nem tudsz, úgyhogy ne minősíts, papa...
Különben mi vagy TE valami önjelölt tanár vagy próféta?

KK

KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 15:48
#1573
Szia DLHP.

Igen Kulfoldi genesis rajongo vagyok...es en is letezem es nem BB szulemenye vagyok.
Csak ti kis paranoiasak ,mint a penznyelo meg a tobbiek csak ezzel tudtok foglalkozni...Ha gondoljatok meg talalkozhatunk is , hogy meggyozodjetek arrol , hogy letezek en is, meg K-mezon . BB24.stb.

En Pl. azert vagyok kulfoldon mert sokkal tobb lehetoseg van mint otthon, de ti csak forumozzatok meg jatszatok a nagymenot,,,mert biztos azok vagytok. (ez persze jo es elismeresem) , csak jo lenne ha abbahagynatok ezt a ketelkedes , hogy ki letezik meg ki nem. Ennyibol az is lehetseges, hogy azok az emberek akik veled egyetertenek, a te klonjaid...vagy tevedek?? De en nem gyanusitalak meg ilyenekkel, mert ez szerintem sehova nem vezet..

Udv. es en is becsulom a hozzaszolasaidat a tozsdevel kapcsolatban., de itt ne a szemelyekrol legyen szo hanem a tozsderol!!!!

Hello
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 13:02
Előzmény: #1570  Törölt felhasználó
#1572
JP: Ja, a Hungarotherm van, az főtés- klíma-, szellőzéstechnikai kiállítás, az épületgépészet miatt érinti a megújulókat.
Ott leginkább a napkollektor, hőszivattyú, pellet- és biomassza kazánok jönnek szóba, de biztos érdekes.
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 12:24
Előzmény: #1554  Törölt felhasználó
#1571
DLPH,
Ennek semmi értelme. Értelmes párbeszédet lehetetlen olyanokkal folytatni akiket azért fizetnek hogy fényezzenek egy részvényt (vagy jobb esetben csak fanatikusok). Maximum néha egy-egy figyelmeztetést meg lehet ereszteni a topikba, hátha a tudatlan kezdő olvasóknak feltűnik a hülyeségáradatban, hogy nem minden arany ami fénylik.

Ennek a papírnak már január-februárban 1500-nak kellett volna lennie BB szerint, azóta meg a csillagos éget kellene ostromolnia. Valójában aki már látta a mérleget, és eredménykimutatást az tisztábban van a cég értékeivel.
Most nem ér többet max 650-700 forintnál. Ha megnyernek egy pályázatot, vagy lesz termék, gyártás, bármi(!!), akkor ez az érték változni fog. Lehet hogy valóban ez a jövő befektetése, de ez most a publikus infókból meg nem állapítható. Az is elképzelhető inkább kiveszik a pénzt, és "hagyják a csudába" az egészet, ha nem tudnak nyerni semmilyen támogatást. További infóig kár benne a pénzt tartani, mert közben számos kinálkozó lehetőségről lemarad az ember.

DLPH, szerintem feleslegesen pazarlod az energiádat, egyszerűen nem éri meg ennyit foglalkozni BB-vel és társaival. Ezzel együtt aggódásod a kezdőkért valóban becsülendő.

Üdv:
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 12:12
Előzmény: #1566  Törölt felhasználó
#1570
Szia Lamann!
Koszi, sot mar olvastam is a beszamolodat (mellekesen tetszett is, ez az is , amit vont maga utan hatast :) ) , de ez most mas.Utana neztem, valami hungexpo-s kiallitas van 28-ig.Szoval mar meg van. De azert koszi megegyszer.
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 11:56
Előzmény: #1554  Törölt felhasználó
#1569
DLPH-val biztos sok dologban különbözünk, meg nem feltétlenül értünk egyet politikailag, meg nyilván nem mindig gondoljuk ugyanazt a piacról, egyben azonban teljes az egyezés:
"Sajnos van bennem egy késztetés arra, hogy sok kis kezdőt megóvjak attól, hogy mindazokat a típushibákat elkövesse, melyeket én annak idején elkövettem."

Szerintem ez a hozzáállás becsülendő egy ilyen fórumon (nem hazabeszélek, DLPH-nak szól:)), és sajnos a többségre - tisztelet a néhány kivételnek - nem igazán jellemző.
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 11:55
Előzmény: #1567  Törölt felhasználó
#1568
csak nem te vagy ez a kecskés kinga?:-O
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 11:49
Előzmény: #1555  Törölt felhasználó
#1567
-:))) DLPH, ennyire hatott a Fotex ..... nem tudsz átlépni a korlátaidon hmmm?! Ennyire hiú nem lehet senki, ennyi kell és regényt írsz marahaságokból?
sajnos a hülyeségeidet el sem olvasom, csak ismételgetés, gondolom... remélem, magadnak írtad.

link

K-mezon

kk
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 11:20
Előzmény: #1563  Törölt felhasználó
#1566
JP:
Múlt héten volt, jónéhány oldallal előbb olvashatod a beszámolómat itt a topic-ban.
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 10:15
Előzmény: #1564  Törölt felhasználó
#1565
:))) Gazdi, venni akar, es olcson!!!
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 10:09
#1564
MENEKÜLÉS!
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 09:40
Előzmény: #1356  Törölt felhasználó
#1563
uDV

Tudja valaki , hogy lesz e a hetvegen valami megujulo energia-s meg ilyen hasonlo cuccokrol kiallitas? Hol, mikor?
Valaszokat elore is koszi
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 08:26
Előzmény: #1554  Törölt felhasználó
#1562
Édesistenem!
Ilyen hosszú hsz, de minek?:-)
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 08:01
Előzmény: #1560  Krumenaker
#1561
Ez van krumen! De csak igy tudsz horgászni, ha nagyhalak vannak a tóban. Kisbottal kishalat, nagy bottal nagy halat:) Szó szerint gennyesre keresheted magad... Ez a politika, felemel, és ha jol tartod a szelet, visz is...

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek