Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 13:06
Előzmény: #5799  Törölt felhasználó
#5800

az lehet hatással a MOL árfolyamára, hogy a TVK-nak piszok jó gyorsjelentése volt?
végülis a TVK fele a MOL tulajdonában van.
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 12:18
Előzmény: #5791  Törölt felhasználó
#5799
nem a levegőbe beszélek !

REMÉLEM HELYREÁLL a fundamentális értéke, ha esik veszek még...de nem bánnám, ha emelkedne !
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 11:46
Előzmény: #5797  Törölt felhasználó
#5798
A döglött macska = pannon puma? :)
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 22:42
Előzmény: #5796  Törölt felhasználó
#5797
Döglött Macska Rándulása
Valamilyen instrumentum nagyobb esés utáni átmeneti erősödése. Nem az élet tért vissza belé, csak az utolsót rugja

link

link
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 22:09
Előzmény: #5795  Törölt felhasználó
#5796
a mi kis orszagunkban különben is sokminden megtörtenhet pl egy info kicsuszhat eppen egyik vagy masik cegtöl valakiken keresztül! erre nem gondoltatok meg????? de lehet,hogy ez csak az en fejemben fordult meg! egyebkent a mol jelentes mar penteken kesz volt de csak hetfön hozzak nyilvanossagra erdekes! ez a nagy penteki kötes! vagy nem! na mentem jo hetveget mindenkinek!
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 22:04
Előzmény: #5793  Törölt felhasználó
#5795
Szerintem nem voltak ezek a penteki vetelek veletlenek!!!!!!!!!!!! van erö a papirban! az emelkedesnel nagyon nagy volt a forgalom utana a csorgasban sokkal kisebb! ha nem lesz olyan nagyon rossz a jelentes hetfön akkor amerika ide vagy oda menni fog a papir! nem rögtön 24k ra de akkor vegre mar be fog indulni! meg az a 402000db kötes sem veletlen volt es nem az utolso napon a jelentes elött vagy nem???? nekem ezek azert erdekes dolgok! eddig lehet,hogy azert nem ment mert valakinek valakiknek eppen meg nem volt belöle de mondjuk most mar van es nem kell tovabb ezen a szinten tartani a papirt! egyebkent ha egy richter aminek az gyogyszertörvenyek sem kedveznek tudott emelkedni a nagy esesek utan mindig meg az összes többi blue is csak a MOL nem akkor most a MOl-on a sor!! az olaj sem 50$ mar tehat elvileg semmi sem akadalyozhatja az emelkedest! hetfö sorsdöntö nap lesz! akarmi lesz en tartom a papirt akkor is ha esetleg 18k lenne de erre nem adok mostanaban nagy eselyt!!!!
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 18:44
Előzmény: #5793  Törölt felhasználó
#5794
Euroset, legrosszabb esetben bekapcsoljuk a Kacsameséket a tévében, a jó öreg Dagobertbácsival :DD
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 18:18
Előzmény: #5792  Törölt felhasználó
#5793
Nem értem a rinyát egyeseknél. :))

Már régen padlón kéne lennie, ha naon szar a jelentés.
A JÖVÖT ÁRAZZUK NEM ?!+
Az is padló volt ,hogy idáig lejött, de mit lehet most tenni??
Semmit, azaz: Türelem
Persze sokan azt hitték, ha volt 26-27 akkor megint gyorsan az lesz.
22000 alatti vételesek 2-3 hónapon belül tuti nyernek.
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 16:32
Előzmény: #5791  Törölt felhasználó
#5792
u:i:
látod a warningos hír ellenére ,volt aki vette a papírt!úgyhogy ha elmondaná valaki is ,hogy mennyi lesz a nyitó vagy a záró,volna olyan ember aki ennek ellenére máshogy cselekedne ,és akkor már nem is lenne az a záróár és a nyitóár mint amit megbeszéltünk volna!
érted nem???? :)))
magyarázat :van effektíve egy hír ami logikusan lefelé í rányitja a piacot, erre egy csomó ember elkezdi venni !!!
úgyhogy ha az emberi tényezőt kivennék a buliból akkor talán meg tudnám neked mondani a hétfői nyitott és a zárót!
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 16:24
Előzmény: #5790  Törölt felhasználó
#5791
valóban!
de ha megmondanám ,akkor vajon mire mennél vele??
gondoltam ,írok be még valamit utána de nem akartam hogy megcsömöljettek a témától!
még vagy 15 linket be akartam linkelni amit közben figyelni kell ,és ha valakinek lelki segélyre van szüksége, az a lelki segély topikba fáradjon át ,ha pedig kávészünet van akkor a lindás topikba!(ott van kávé is)

a hétfő záró ,meg nyitó az legyen meglepetés, különben oda a tőzsde fellengje! :)))
szóval ne vegyük el mások életkedvét! :)))
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 16:13
Előzmény: #5789  Törölt felhasználó
#5790
Koi, belinkeltél mindenfélét, de nem mondtad meg a hétfői nyitót, zárót, napi minimumot és maximumot illetve a forgalmat, hogy kik fogják adni, ki fogja venni, orosz barátunk bal vagy jobb lábbal kelt-e fel, továbbá nem csináltál nekem kávét!

:)

U.i. a TVK remek q4-et adott, vajon az egyik fő tulaja is ilyen meglepetésekkel készül?
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 15:43
Előzmény: #5787  Törölt felhasználó
#5789
dakna!

ezt te is tudod ,hogy hétfőn mi lesz! :))))
láttad otp t a warningos hírrel ,hogy hazavágták?
de utána easy rájder volt öcsém!!!!
full power!!
na azért vagyok itt ,hogy molban is legyen ilyen! :)))
volt az ötödik elem filmben ,egy jelenet ,amikor a fegyvereket átadták a "mukiknak"!
na ott mondta a csávó utána, hogy az különbözteti meg a "mukikat" az egyszerű földi halandoktol ,hogy ők meg szokták kérdezik ,hogy a csodafegyveren mi az a PIROS gomb!:))))

amúgy amcsin kijött talán az warningos hír ahogy azt már az otps topikban 911dxb is szépen leírta!
na meg itt van még ez is:
Más vélemények szerint a szerdai inflációs adat előtt a piac óvatosabb, így nagyobb mozgásra nem számíthatunk. A jegybankelnök-jelölt személyének közelgő bejelentése is inkább a kivárók táborát erősítheti!
szóval ha ezen a sok szaron túl leszünk akkor talán jobb lesz!
de ez senkinek ne vegye el a kedvét!
hanem inkább olvassa el ezt!!!!!!
link

meg ezt:
link

meg ezt:
link

meg ezt:
link

és ha még maradt kedve akkor reggel még ezt .(majd ha itt látja a mol gyorsjelentést):
link

"aztán moriczka menjél haza ,oszt agyaljad ki, hogy mit kell csinálni ,és hogy egyáltalán nekünk kell e valamit csinálni"
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 15:23
Előzmény: #5787  Törölt felhasználó
#5788
:))))))

Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 15:09
Előzmény: #5786  Törölt felhasználó
#5787
Koi, most már csak azt mondd meg, hogy hétfőn "nyugodt kiegyensúlyozott piac" lesz? :)
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 11:49
Előzmény: #5785  Törölt felhasználó
#5786
na és akkor azt mivel magyarázzuk például,hogy az mtelekom miért állt meg pont a bollinger szalag tetején????
vagy amikor figyeled az ajánlati könyvet ,akkor miért lehet látni azt hogy a befektetök tömegesen csak egy bizonyos (támaszvonalon) árszinten jelenek meg csoportosan???
mert ha ez nem így münködne ,vagyis hogyha pszichésen nem lenne a molnak a 20K támaszvonal ,akkor bizony már alulról szagolnánk az ibolyát!:))))
szóval támadjuk a támaszvonalakat de meghalnánk nélküle!
nem ülne senki sem nyugodtan azzal a kijelentéssel hogy áááá majd a támaszvonalon megáll úgyis az árfolyam!
persze ha kap egy warningos hírt akkor nincs támaszvonal ami megállítaná!
de nyugodt kiegyensúlyozott piacnál beszélhetünk a támaszvonalak élhetőségéröl! :)
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 11:36
Előzmény: #5784  Törölt felhasználó
#5785
a nagybüfik a nagy pénzeiktől azok !
de nem biztos ,hogy van hozzá eszük is!
ezt csak mi gondoljuk!

de ha Amerikában a TA -nak nem kis szerepet tulajdonítanak ,akkor bizony ennek biztos ,hogy van valami alapja is!

az egy másik kérdés ,hogy nálunk a TÖKE, főleg a mollban, elhomályosítja az elméket
próbáljuk belemagyarázni hogy nem bennünk van a hiba ,hanem a nagybüfik játszanak velünk gazdálkodj okosant!
tehát ez is egy tévhit!!!
mert ha egy milliárdos játszik annak bizony elég éves szinten x% haszon !
de akik ide írogatnak azoknak x milliónál viszont bele kell hogy húzzanak!
bár attól függ hogy az életben milyen célokat tűztek ki maguk elé a befektetök!
vagyis hogy ha csak megélni akarsz belőle akkor kövesd a nagyokat ,de viszont hogyha növelni is akarod a tőkédet akkor bele kell húzni ,mert a mollban ez nem fog menni!
lesz a mol még lehet hogy 24K is!
de ne felejtsük el ,hogy az idő pénz!!!!!!

na erre a kérdésre keressük a választ hogy mikor hová megy a mol lehet ezt fundásan TA san meg tapasztalatból meg vélemények alapján a lényeg hogy az IDŐ PÉNZ!!!!
miért is ???
például :mert van infláció!!!!
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 11:16
Előzmény: #5783  solfox
#5784
persze ,persze!!!

de a TA elemzés nem csak Babicsból áll!
tehát amikor megnézel egy Babicsos elemzést ,és abból próbálsz elindulni akkor nagy hibát követel el!
ez egy nagyon összetett és bonyolult téma!
persze ezt te is tudod!
a hiba ott van hogy minden infót és véleményt tudni kell értékelni és a helyére rakni ,mert csak ezután fogsz tudni látni a tőzsde világában!
valami dönteni fog ezek közül!

de sose zárjunk ki dolgokat amikor a tőzsdéről beszélünk!
de azt se felejtsük el hogy minden befektetőnek van egy sztereotípiája!
vagyis csak azt kell eldönteni hogy melyik tábor a nagyobb az adott pillanatban!
ehhez viszont minden eszközt meg kell ragadni mert csak így tudunk pénzt keresni!
solfox 2007. 02. 10. 11:03
Előzmény: #5782  Törölt felhasználó
#5783
Többször fizettem azért mert túlértékeltem az eqitas-félokos TA-s elemzői véleményét...))) Itt azért egyikünk sem T.guru,ez nyilvánvaló. Neked mondom Koi! A TA-s szűkölő háromszög,vagy a szerencsétlen oldalazás önmagában kevés ahhoz hogy határozott irányt fogalmazzunk meg.
_Szrintem azoknak van igaza akik a" NAGYBÜFIK" játékának vagyunk alanyai:-Tétlenül szemléljük a kiszorítózsdi jellegű iszap-bírkózást !!!! -Akinek nincs türelme az kiesik,akár veszteséggel is bedobja a papírt. Ez a veszteség aztán máshol nyereségként jelentkezik. Összesen azért védem a MOL presztisét,mert biztos vok benne hogy aki MOL-t vásárol jó helyre teszi a pénzét.)))):
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 01:34
Előzmény: #5781  Törölt felhasználó
#5782
bocs, mobilrol irtam, megzakkant :)
Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 01:33
Előzmény: #5778  Törölt felhasználó
#5781
Ami minusz nem vészes. A beirt hir-t nehéz lenne rossznak nevezni. Egy közepes gyj-nek szurkolok, és akkor nem lehet gond.

friss hírek További hírek