Ja...én nem is tudtam errol semmit hogy 2 van......szerintem az elso volt...aranyat cipelt azt elvették a németek azt kinyirta oket...koszönöm hogy mondta hogy van masik rész, majd megprobalok rakeresni...tetszett nagyon.
Ez nem túl jó ötlet....https://www.portfolio.hu/global/20260625/drasztikus-lepes-a-hoseg-miatt-betiltjak-az-alkoholfogyasztast-a-francia-fovaros-kozteruletein-845790
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi