Topiknyitó: Toka 2024. 03. 05. 13:01

Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi  

Üdvözlet a Toka Club-ban.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Toka ma, 19:07
#28890
Toka ma, 18:22
#28889
Lezuhant a szaúdi olajóriás, az Aramco helikoptere a Szaúd-Arábia keleti partján fekvő Ras Tanurában, a Hormuzi-szorostól nyugatra, irja a BBC a szaúdi állami hírügynökségre hivatkozva. A helikopteren utazó összes utas, 14 ember halt meg, mindannyian szaúdi állampolgárok voltak.
Toka ma, 17:59
#28888
Toka Clubb-ahol értelmet nyer hamarosan a Bálna stratégia.
Toka ma, 15:53
#28886
WolfOmega Úrnak a Toka Clubb, lelkes rajongó jelvényt adományoz.
Toka ma, 12:05
Előzmény: #28883  Schmidt
#28884
Hát igen, de megmondom öszintén most ennek örülök, nincsenek nagy igényeim ilyen tekintetben.
Schmidt
Schmidt ma, 11:16
Előzmény: #28882  Toka
#28883
Csak az a csernobili kornyezet ne lenne. Azzal valamit kezdeni kellene.
Toka ma, 11:00
Előzmény: #28881  Schmidt
#28882
Igen.A kocsit ott is lehet hagyni a reptéren ingyenesen.
Schmidt
Schmidt ma, 08:56
Előzmény: #28877  Toka
#28881
Sarmellekrol indulnak Toka Úr?
Toka ma, 00:03
#28879
A mai névnap: Irén, Levente
Toka szombat, 16:57
#28877
2 hét mulva már ilyenkor megérkezem Törökországba.
https://www.facebook.com/share/r/1dQ2dMX988/
Toka szombat, 14:44
#28876
Az erőteljesebbé váló gomolyfelhő-képződés mellett szerdán több órás napsütés várható, de jóval nagyobb eséllyel alakulnak ki záporok, zivatarok és érkezik egy erőteljes hidegfront.
Toka szombat, 08:37
#28873
Amerikai légicsapás érte Iránt a Hormuzi-szorosnál történt dróntámadás után.
Toka szombat, 05:46
#28871
A mai névnap: László
Toka péntek, 20:35
#28870
Szombaton megszűnik a közmédia jelenlegi vezetőinek megbízatása.
Toka péntek, 14:46
Előzmény: #28855  Toka
#28865
Pont ott van ám a HBO Max-on...az uj filmek kozt.Megnéztem.Nem rossz de a masik jobb volt szerintem....
Toka péntek, 10:48
#28862
Ha nálunk van az összes NER-papír, akkor mi nem traderek vagyunk, hanem a takarítóbrigád.
Toka péntek, 10:43
#28861
Az azért kemény lesz ha nálatok lesz az összes ner papír, nem a ner-nél.🤣

Topik gazda

Toka
3 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek