Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
SeldonKuper 2021. 09. 08. 17:06
Előzmény: #3325  bigyula
#3340
Nem láttam a Fidelitás hivatalos elismerését!
Gondolom a Momentum a Fidelitás helyett is nyomozott! Aztán trollkodtak egy jót?
signal2
signal2 2021. 09. 08. 17:03
Előzmény: #3332  SirDMR
#3339
A rendszerszintű csalás gyakorlatilag kizárt. Olyan egyedi esetek lehetnek, mint Szabaolcsban a tömegével bejelentett ukrán-mahyar kettős állampolgárok, buszoztatás, lefizetés. Más kérdés, hogy ha mondjuk 1 helyen múlik a 2/3-d, akkor a kicsi csalásnak is igen jelentős következménye lehet.
SeldonKuper 2021. 09. 08. 17:02
Előzmény: #3334  bigyula
#3338
Minden vakcina így vagy úgy hatásos, csak a politikával átitatott vakcina nem ér semmit!
Mehet a multi a szendergőbe, ha senki sem veszi a termékét!
Attól még szennyezheti a környezetét!
A kínai meg azért jó, mert nem ér semmit, tehát nyugodtan beoltathatod magad vele! Olyan mint a palcebó, persze csak az is olyan, amit nyugati médiákban terjesztenek!
bigyula 2021. 09. 08. 16:50
Előzmény: #3335  Törölt felhasználó
#3337
1. Az eddigi adatok szerint a kínai vakcina a legdrágább, és a legkevésbeé hatásos. Ezt fogják gyártani, és rád erőltetni.
.
2. Ha Te gázzal fútessz, akkor nem a múlti szennyezi a környetetet, hanem Te. Tehát, neked kell fizetned.
sztanil 2021. 09. 08. 16:18
Előzmény: #3335  Törölt felhasználó
#3336

Ki venné meg? Hát az állam. Ha lesz saját vakcina, nem rendelnek majd több hatásos külföldit, hanem mindenkire rákényszerítik a szart, a nyereséget meg kipumpálják. Az se baj, ha senki nem kéri, az állam akkor is megveszi, aztán nyugodtan megrohadhat a raktárban, a haszon már a zsebekben lesz.
Persze már magán az építkezésen is kaszálnak pár milliárdot, úgyhogy ha soha nem gyártanak semmit, az sem lesz gond (ld. stadion).
Törölt felhasználó 2021. 09. 08. 16:14
Előzmény: #3334  bigyula
#3335

Te,kis orvos professzor,persze,hogy hatásos vakcinát fognak gyártani,különben ki a farok venné meg tőlük ha hatástalan :))
Ami meg a klíma adót illeti,az fizesse akinek van anyagi haszna az energia hordozó eladásából ,én egy büdös vasat sem keresek azzal,hogy gázzal fűtők,de ha  te igen,mert egy otthoni szaunát üzemeltetsz a társasház lakóinak pénzes buliban ,akkor jogos az észrevételed,hogy fizetni szeretnél környezetvédelmi adót :)
bigyula 2021. 09. 08. 15:12
#3334
"99 százalék az egyetértés abban is, hogy ne a családok, hanem a multik fizessenek a környezetrombolásért, vagyis ne a magyarok fizessenek brüsszeli klímaadót rezsiárak képében."
.
Honnan van a "multiknak" bevétele, amiből ugye fizetnék a "környezetrombolási" díjat? Csak nem a végfelhasnálóktól, azaz pl. a magyar családoktól? És kikért is rombolják a környezetet? Csak nem azokért, akik megveszik a termékeiket/szolgáltatásaikat? Pl. a nmagyar családok...
.
"A válaszadók 94 százaléka szerint pedig fontos a magyar vakcinagyár is."
.
Csak baromira nem mindegy, hogy milyen vakcinát gyártanak... Hatásosat, vagy nem hatásosat.
SirDMR
SirDMR 2021. 09. 08. 15:07
#3333
Rétvári Bence vs. Mesterházy Attila - Tranzit Garázsvita (2021-09-03) - HÍR TV
https://www.youtube.com/watch?v=Gh_TuBUqA3c
SirDMR
SirDMR 2021. 09. 08. 00:13
#3332
Ha nyer a moslék, akkor tiszta legitim választás volt, ha Fidesz nyer, akkor elcsalták keményen. Olyan ez mint Schrödinger macskája. Amíg nem figyelted meg nem tudod, de ha már lement a választás, a baloldali propagandamédia tuti felvesz egy állapotot.
Törölt felhasználó 2021. 09. 07. 18:13
Előzmény: #3329  bigyula
#3331
A Fideszről meg írtam már elég elitélő mondatot,igy számomra semmi sem kellemetlen ami a Fidesszel kapcsolatban kiderül és az negatív. Többszőr kifejtettem már,hogy nem azért jobb választás a Fidesz mint az ellenzéki összefogás,mert a Fidesz a legbecsületesebb és legtisztességesebb párt,hanem mert még mindig jobb az ország számára Orbán,mint a Gyurcsány vezette ellenzéki összefogás.
Törölt felhasználó 2021. 09. 07. 18:07
Előzmény: #3329  bigyula
#3330
Én meg pont fordítva látom, azzal , Gyurcsány az ellenzéki összefogás része és meghatározó személyisége,mégis azt hallom tőletek, hogy nincs is akkora szerepe,pedig mást mutatnak a tények.
Ezzel szemben én nem azt montam,hogy nem igaz amit a momentumos hölgy állít hanem,hogy nincsen bizonyítva, vagyis lehet igaz is meg hamis is az állítása.
 Tőletek viszont, még egyszer sem hallottam azt,hogy Gyurcsány lehet az ellenzéki összefogás vezéralakja,ezt a lehetőséget mindig tagadtátok.
bigyula 2021. 09. 07. 17:46
Előzmény: #3328  Törölt felhasználó
#3329
Mindig mosolyogtató, amikor feltételezéseket tényként fogadsz el az egyik oldalról ("ezt meg azt csinálná az ellenzék"), és ami mögött van valami azt meg figyelmen kívül hagyod, ha kellemetlen. :)
Törölt felhasználó 2021. 09. 07. 16:36
Előzmény: #3327  bigyula
#3328
Persze,kiderült ,csak azt nem tudjuk,hogy mi derült ki,mert magát a tanú vallomást nem ismerjük és azt sem,hogy a nyomozóhatóság mit is bizonyított eddig az eljárás során.Mindenesetre maradjunk a logika mentén,jelenleg a momentumos,hölgy ha jól sejtem az előválasztáson fogja magát megméretni,és nem lepne meg ha a DK-s vagy Jobbikos jelölttel szemben alul maradna,így a hírt ennek tudom be inkább,hiszen a Fidesznek jelenleg nem ellenfele a momentumos jelölt.De biztos megy a cica harc a politikai végeken és a jelöltek megpróbálják az ellenfeleiket lejáratni.
bigyula 2021. 09. 07. 16:19
Előzmény: #3326  Törölt felhasználó
#3327
"...a nyomozás során az egyik tanú vallomásából kiderült,..."
.
Hivatalos nyomozás.
Törölt felhasználó 2021. 09. 07. 16:16
Előzmény: #3325  bigyula
#3326
Igazán kár ,hogy szokás szerint megint olyan hírt dobtok be ami ellenőrizhetetlen,kizárólag egy momentumos választási jelölt állítása ami vagy igaz vagy sem.Mindenesetre az előválasztás hajnalán ,valószínűleg egy sima politikai húzás volt a hölgytől a hír bedobása.
bigyula 2021. 09. 07. 15:40
#3325
"A kecskeméti Fidelitas elnöke azt vallotta, hogy egy trollhálózatot működtet felsőbb utasításra"
.
https://hvg.hu/itthon/20210907_Momentum_Kecskemet_Fidelitas_trollhalozat
Törölt felhasználó 2021. 09. 07. 15:01
Előzmény: #3322  SirDMR
#3324
Dehogyis,mint a baloldali liberálisoktól megtudtuk az eddigi választásokat elcsalták csak ezért nyert a Fidesz,úgy egyébként ha nincs választási csalás,akkor az egyszerű nép hőn szeretett fia ,Gyurcsány nyert volna már háromszor egymás után vagy inkább 4 szer:)))
euler 2021. 09. 07. 14:28
Előzmény: #3322  SirDMR
#3323
Hát, igazad lehet ..., és azok is csak itt, a védett topikban mernek pörögni.
2022-höz egy kis korrekció: nem orosz, hanem ukrán (HA meg lesznek tartva a választások egyáltalán, mert van még idő kiszervezni 35 éves koncesszióba.)
SirDMR
SirDMR 2021. 09. 07. 14:06
#3322
Kormánypárti fórumozó, kommentelő nincs. az csakis orosz troll lehet, vagy megvezetett birka. hát értjük na. :D 2022-ben a fülkékben is az  orosz trollok húzzák majd be az x-et :D
Törölt felhasználó 2021. 09. 07. 10:33
#3321

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek