Tegnap a cseh hadiipari pf cikkre is a nagyokos a masikban mar belelatott mindent.Annyi esze persze nem volt,hogy ez egy uj irany az EU-ban (haderofejlesztes). Abban sem a 4ig-rol volt szo viszont akinek van egy kis kapacitasa az tudja,hogy valtozas van sok orszagban.Komoly beruhazasok lesznek.
Úgy néz ki a nagyobb eladó pakkokat megveszik, a nagyobb vételeket is kiszolgálják ebben a sávban! Lehet, hogy pakk átadás van piaci forgalom generálással. R 4150
Szerintem tuti nem. Nyilatkozták, hogy a tőzsdén marad a Rába és még az ONEt is szeretnék tőzsdére hozni, ha majd beérik és hozza a nagy nyereségeket. Szerintem akár 2 éven belül. Én elképzelhetőnek tartom, hogy hamarosan lesz majd rv kibocsátás. Kibocsátás előtt nehéz lenne megmagyarázni, hogy a cég részvény vételekkel próbálja felhúzni az árfolyamot, hogy drágábban jegyezhessenek. Ki jegyezne úgy, hogy a cég saját vételei miatt magas az árfolyam? Szerintem majd konkrét hírekkel, szerződésekkel tudják felfelé tolni a papírt. Én ezt is várom. Ha a Tisza nyerne és jóval 4000 alá lejönne az árfolyam, na ott már beavatkozna a cég szvsz. Jelenleg 9347590db részvény van saját tulajdonban. Ez 3,13%! Ezeken a részvényeken kb. 20milliárd feletti pénzügyi nyeresége van a cégnek! . Jelenleg nagyon bika a ft. Ha így marad az első negyedévben is majd pénzügyi nyereséget tudnak kimutatni. A 4Qben is lett 4-5milliárd nyereség az EURós hiteleken.. A cég oldalán ha jól néztem 65 munkavállalót keresnek. Ennyi még soha nem volt. Ez azt jelenti, hogy nagyon düböröghet az informatikai üzletág is! Már csak az árfolyamnak kéne dübörögni, de az elég gyenge. Én remélem, hogy 2-3 héten belül 4500 felett leszünk és utána jöhetnek az 5e feletti szintek is végre. Sokan eladták és sokat tisztult a papír, mert a türelmetlenek dobták. Most kevés napizó, és kevés gyorsan gazdagodni akaró hullámlovas van a papírban. 4100ft és 76milla
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.