Zno

Regisztráció: 2025-06-06 07:38:26

Hozzászólások száma: 452

Utolsó hozzászólás: 2026-06-09 17:44


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

1 326 688
2026. 05. 30. 10:04
262 435
2026. 05. 29. 17:05
86 281
2026. 05. 29. 20:04
95 317
2026. 05. 30. 07:59
5 014
2026. 05. 29. 16:55

utolsó 20 hozzászólás

4IG részvény 2026. 06. 09. 17:44
Egyértelmű az irány fel csak a start időpontja még homályos!😁
4IG részvény 2026. 06. 06. 16:57
Az aljas hazug dolgok alatt biztos arra gondolsz kitaláljátok M.P. migránsokat importál ami ellen lehet majd tüntetni. Várd a behívód és tankolj 1000ft-ért. A büdös életbe nem képviseltette magát a szivárványos felvonuláson de ezt is ráhúztátok. Orbán fiát se Brüsszel nevelte fel és nem is a Tisza mégis búza lett! Elárurom ha genetikailag valaki így van kódólva hiába teszel bármit. Ahogy egy heteronak fizethetsz milliókat ha nincs inger mert csak nőkre reagál a léc. Persze nyugodtan gyártsátok magatoknak az ellenségképeket legyen mi ellen harcolni. Szerencsére már egyre kevesebben vannak akik beveszik a rogán propagandát. További jó gyűlöletkeltést az orbánsimogató topikban!
4IG részvény 2026. 06. 05. 09:05
Van aki azt gondolja ez a digitális hadszintér. Ott van a szerelmes vagyok Orbánba topik ahol kedvére éljenezheti.
Te meg a másik szélsőséget képviseled mert az írásaid alapján az életbe nem vennél ebből a részvényből csak és kizárólag szapulni jársz ide. Pedig a topik a 4IG részvényesekért lett megnyitva nem pedig ellenük ezt kéne tiszteletben tartani. Ez van sajnos mikor egy topik gazda nélkül nyitva marad így bárki úgy érezheti itt kiélheti magát. Akinek nem inge...!!
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 04. 21:24
Nem erre gondoltam. A beszaratás volt az illető célja ezzel kívánta hatékonyabbá tenni a lenyomást.
4IG részvény 2026. 06. 04. 20:55
Ha netán bannolnának a fórumról meg is van a következő felhasználó neved: Fingomsincs 😀 
Szeretem olvasni az írásaidat. Nem is azzal van a legnagyobb baj, hogy ide oda rángatják ezt a részvényt inkább az amiért megtehetik ami a bizonytalanság! Nem tudja senki milyen esetleges visszásságokat találnak amiről fogalmunk sem volt. Ezért lenne jó mielőbb átesni az átvilágításokon és meg tudni mit tervez a kormány ezzel a céggel. Utána tud csak stabilizálódni az árfolyam. Közép és hosszú távon az a kérdés jó vagy nagyon jó lesz nekünk. Legkésőbb szeptemberig rendeződik minden addig megy a liftezés. Én így látom.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 04. 16:30
Ha be akarod azonosítani az illetőt ajánlom figyelmedbe tegnap délutántól siemens hozzászólásait a másik topikban. Azért ekkora véletlenek nincsenek. 
4IG részvény 2026. 06. 03. 19:43
Csak idejött elhinteni egy tavaj októberi hírt. 
Portfolio tényleg felléphetne szigorúbban a klónokkal.
4IG részvény 2026. 06. 03. 12:50
Bazdki egyre csak lejjebb megy te is láthatod. 3000 felett kiszortam a nagyját de még mindig van egy kevés. Engem nem dob ki mert a jó oldalon állok, viszont neked színt kéne vallanod ki finanszírozza a tevékenységed. Ingyen senki nem fog napi 24 órábaban harcolni az árfolyam ellen.
4IG részvény 2026. 06. 03. 12:26
Így is úgy is kifejti a véleményét mint a digitális harcosok, soha nem állnak le. Viszont arra kurvára kíváncsi lennék őt ki fizeti. Már azon gondolkoztam felajánlok neki néhány Rába részvényt ha elárulja, úgy se ér már semmit.😁
4IG részvény 2026. 06. 03. 11:24
Viszont mikor leszurt 1600ra nem hogy vettél volna, azóta lenne 50% nyereséged. Te inkább a lebeszélést választottad kimaradva a jóból. 
Én meg azt mondom ha már azon nevetsz ki mennyit mond be odaát ha valamennyit kapunk a SAFE pénzből és az átvilágításnál sem lesz gond akkor az idén lesz új ATH. Ha ezek negatívan sűlnek el év végére akkor is magasabban leszünk mint most.
4IG részvény 2026. 06. 02. 16:56
Ajánlom SBob hozzászólását ma 09.06 a Telekom topikban.
4IG részvény 2026. 06. 02. 14:16
Elfogadom a gratulációt, köszi👍
Remek vétel volt. Ha az egészet átraktam volna most mégjobban érezném magam. Lehet az idén belőle 3000 is. Gondolkozz rajta sosem késő.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 02. 09:39
Ők töltik be a fékek és ellensúlyok szerepét.🤣 
R: 2310
4IG részvény 2026. 06. 01. 15:14
Mindenki látja mi a te stratégiád. A pálya széléről figyeled az eseményeket, közben füstbombákat dobálsz. Az enyém inkább arról szól kiszemelek magamnak hosszú távra néhány jövőbe mutató céget. Nem ugrálok de azért figyelem a történéseket. Ha látom az ellendrukkerek kellően aktívak megnyugszom mert abból tudom minden a legnagyobb rendben.😆
4IG részvény 2026. 06. 01. 14:40
Jelenleg az autópálya szerződést akarják újra vizsgálni arról volt szó. Szíjj Laci és Mészáros cégek ügyeit érinti!
4IG részvény 2026. 06. 01. 14:18
Ezt a parlamenti felszólalásában tette amit élőben néztem. Kénytelen vagy elhinni nekem. Álltalánosságban fogalmazott, nem mondta hogy kivéve a 4IG befektetőkét.
Ettől még te nyugodtan várjad 1600 alá én nem akarlak kizökkenteni.
4IG részvény 2026. 06. 01. 14:06
Nem mondasz igazat. Pont az előbb arról beszélt, hogy vissza állítják a befektetők bizalmát. Itt ugye nem rád gondolt mivel te nem vagy részvényes, nekünk viszont jó lesz!🤣
4IG részvény 2026. 05. 31. 18:10
Azért azt se feledd van egy élő szerződése a cégnek mégha az előző kormánnyal is! Nem értek a jogászkodáshoz de azzal nincs elintézve, hogy M.P. semmisnek tekinti. Ahogyan a Fideszes politikus is okkal perel amiért nem kapja meg a végkielégítését. Azt konkrétan több ügyvéd is mondta már egyertelműen megnyeri mivel a szerződés szerint jár neki. Szóval bármi történhet még nincs még ez a meccs lejátszva.
Ursulát megemlíteni is vicces a phizer lobbi érintettsége miatt. Nem tudhatod holnap honnan fog sms-t kapni.😁
4IG részvény 2026. 05. 31. 17:32
Kiforgatod a szavam. Nem mondtam ne lenne köze a politikának a részvényhez, ehhez meg kiváltképpen van. Eleve a kormányváltás miatti pánik a ludas abban, hogy itt tartunk. Ebből adódóan a cégnek egyértelműen Fidesz győzelem tett volna jót. Itt most abban bízhatunk, hogy az ország érdekeit is figyelembe véve szemellenző (bosszú) nélkül ide is jut a SAFE pénzből és nem kerül elő semmi sumákság amiről jelenjeg nem tudunk. Egyébként meg a jelenlegi kormány támogatása nélkül is boldogulni fog ez a cég csak úgy kicsit lassabban fog emelkedni az árfolyam ha gáncsoskodások lesznek.
4IG részvény 2026. 05. 31. 16:53
Ebben egyet értek veled. Szabi biztosan nem akart semmi rosszat, eleve nem úgy ismerjük. Inkább csak nem mérte fel mit válthat ki az írása. 
Azt viszont nem gondolom feel túl lihegte volna hiszen senkit sem szankcionált inkább csírájában elfolytott egy veszekedést amire jó párszor volt már példa. Mondjuk úgy a közösség békéje érdekében cselekedett.

friss hírek További hírek