sajnos megint 1600 felé tendál, brutál mozgások, napi, heti szinten, felfelé megszünt a vétel, csak az van amit szórnak rá a könyvre, szerintem robot csinálja az egészet, amint adsz, adja tovább, zárja le az adott szintet és persze felfelé is ez van, robot ez szinte biztos ezt játsza , ami egy kicsit gáz h mindig mélyebb aljakkal 1600 alá ment és mindig kisebb tetőkkel 1790 után ma 1770, tényleg objektíven nézve úgy tűnik h teritik, meglátjuk
Mi most a bexarás tárgya???Talán az, hogy eladta a szomszéd eladom én is????? Vagy??? 98-óta művelem ezt a tözsdének nevezett akármit,de egyre xarabb minden.Akkor, ha valmi elindult általában hirre az OK. volt legalább egy két hétig,de most egy-két nap és campóbasszó!! Megy a kapkodás,de nagyon.
Én annak idején még az OTP nagy esése után, amikor fordult is rengeteg certit gyűjtöttem. Ide be is írtam, szép nyerőben adtam (igaz várhattam volna még vele mert sokkal többet nyertem volna) és 4Igét vettem rajt. azt is beírtam ide. Utána több mint 1 évig csak 4IG részvényem volt. Most, hogy megugrott a 4IG garázdálkodom más papírokban is, de még 90%ban a 4IGben vagyok és valószínű fele pakkom évekig megtartom. 1690ft na ennek már ki kéne tartani!
Alatta gyűjtöttem. Ha idén béke lesz, akkor elszáll. Ha jó a jelentés akkor megerősödhet a 24000e-es szint és majd mehet feljebb a célárak növelése után. Szerintem jó jelentése lesz és azért is vette magát. Ha a világ borul, akkor borul minden :D Itt meg 1698ft és 389milla
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.