Jam és közben azon filóztam, miért alakul (t) igy az emberiség ahogy. Más bolygórol ide szórták annó a selejt, kisérleti egyedeket??!!!! Lesz még sokkal roszabb is ahogy fejlődünk! Brrrrrrr
Szevasz(tok). Dunaparton voltam, a mellém kiugráló izzadt halakat legyeztem..... Lehet az áztatott lábam miatt ugrottak ki....Vagy tudják hogy alakul(t) ez a dicsőitett prémium vacak!?? 712
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.