Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 07. 25. 15:15
#44400
ez már tényleg gáz, nyár ide vagy oda
lassan eszköz értéken forog :(
bube 2022. 07. 25. 15:10
Előzmény: #44396  realmadrid
#44399

Összehasonlitgatni értelme plö azonos fáról levett termésnek van.
S.Worthington
S.Worthington 2022. 07. 25. 15:09
Előzmény: #44396  realmadrid
#44398
A kánikula miatt olvad Madrid :)))
bube 2022. 07. 25. 15:07
#44397

710
E héten kopp kopp  6 elejüek is.
realmadrid 2022. 07. 25. 15:04
Előzmény: #44395  Törölt felhasználó
#44396
07.04. óta esik. Ennek mi lehet az oka? 790-700  ez már csúnya , miközben a bux 07.11. óta szépen emelkedett.
Törölt felhasználó 2022. 07. 25. 14:41
#44395
na most már fúj de csúnya
sprint53 2022. 07. 25. 13:28
Előzmény: #44388  bube
#44394
Te, kis optimistapista... ! :) :) :)
KawaSzabi 2022. 07. 25. 12:54
Előzmény: #44391  BUXopoly
#44393
Szia!köszönöm!a fiamnak is nagy élmény volt, remélem ezután jön majd mindig!én már 10x voltam.
bube 2022. 07. 25. 12:41
#44392

KŐkemény, határozott állapot, ki mit akarnahahaha.
714>715
BUXopoly
BUXopoly 2022. 07. 25. 11:47
Előzmény: #44390  KawaSzabi
#44391
Gratulálok. Menő.
KawaSzabi 2022. 07. 25. 11:31
Előzmény: #44387  bube
#44390
Mi meg átusztuk a balcsit a gyerekkel,jó is volt!!!
KawaSzabi 2022. 07. 25. 11:30
#44389
Igen!nem is írok semmit,jót nem tudok,rosszat meg már nem akarok!épp elég ideges mindenki már szerintem!Sziasztok!
bube 2022. 07. 25. 11:15
Előzmény: #44387  bube
#44388

Jam és közben azon filóztam, miért alakul (t) igy az emberiség ahogy. Más bolygórol ide szórták annó a selejt, kisérleti egyedeket??!!!!
Lesz még sokkal roszabb is ahogy fejlődünk! Brrrrrrr
bube 2022. 07. 25. 11:00
Előzmény: #44385  KawaSzabi
#44387

Szevasz(tok). Dunaparton voltam, a mellém kiugráló izzadt halakat legyeztem..... Lehet az áztatott lábam miatt ugrottak ki....Vagy tudják hogy alakul(t) ez a dicsőitett prémium vacak!??
712
Törölt felhasználó 2022. 07. 25. 10:37
Előzmény: #44385  KawaSzabi
#44386
inkább maradt volna az, hogy nincs senki
KawaSzabi 2022. 07. 25. 09:46
#44385
Jó reggelt!sehol senki?részvényt se vett senki még ma!bube?csak nem fulladt a fürdőkádba?
szaferi
szaferi 2022. 07. 25. 07:58
Előzmény: #44380  realmadrid
#44384
Voltál te már valaha optimista :))))
Kutyuli1 2022. 07. 23. 22:38
Törölt hozzászólás
#44383
maxrisk007 2022. 07. 23. 20:15
Előzmény: #44380  realmadrid
#44382
ha nem is szó szerint “elmegyünk mindketten a falig. Megegyezünk és megöleljük egymást!”
tschi- 2022. 07. 22. 21:31
Előzmény: #44380  realmadrid
#44381
Szerintem lazíts Te is, menjél nyaralni! Jobban jársz! :)

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek