Konferencia
|
Árfolyam
|
Előfizetés
EURHUF
USDHUF
BTCUSD
BUX
OTP
MOL
RICHTER
MTELEKOM
OPUS
XAUUSD
Megjelenítés
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
PORTFOLIO SIGNATURE
|
Egyedi hírek, elemzések, exkluzív közösség
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
Rovatok
Friss hírek
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Podcast
Videó
Galéria
Prémium cikkek
Zöld világ
Tőzsde
Vélemény
Elemzés
Interjú
On the other hand
KRTK blog
Portfolio csoport
Portfolio English Edition
Karrier
Pénzcentrum
Sportonline
Hellovidék
Agrárszektor
Médiaajánlat
Konferencia
Ingatlan
Agrár
Gazdaság
Pénzügy
Energia
IT
KKV
Klubok
Szponzoráció
Investment Services
Oktatás
Tanácsadó központ
Private Investment Services
Árfolyam, adat
Árfolyam
Befektetésialap-kereső
Adatletöltés
Előfizetés
Szolgáltatás
Mobilapp
Fórum
Álláshirdetés
Kalkulátor
Könyvesbolt
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Zöld világ
Tőzsde
PORTFOLIO FORUM
Topikok szűrése
Új téma hozzáadása
Minden topik
Gazdaság
Befektetés
Állampapír
Deviza
Vállalatok
Autók
Energia
Ingatlan
Adózás
Nyugdíj
Közélet
Budapest
Európai Unió
Hitelek
Topiknyitó:
feel
2020. 01. 19. 14:04
4IG Nyrt reszvenyesek.
4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások
oldalanként:
20
40
60
80
100
első
-10
4444
4445
4446
4447
4448
4449
4450
+10
utolsó
4446
4447
4448
feel
2020. 05. 20. 09:06
Előzmény:
#8757
Törölt felhasználó
#8760
Ezert van szamlam az RC-nel is az e-broker sokszor sz@rakodik.
realmadrid
2020. 05. 20. 09:05
#8759
Brutál forgalom , sok eladó, realizáló.
treff
2020. 05. 20. 09:03
Előzmény:
#8602
Törölt felhasználó
#8758
kexelo-é is egy lehetséges chart, bár a forgalmi gyertyák az én verziómat támasztják alá a párhuzamos csatornából való kitörésre vonatkozóan
Törölt felhasználó
2020. 05. 20. 09:03
Előzmény:
#8755
feel
#8757
Ez a trágya cibes ebroker továbbra sem megy...
feel
2020. 05. 20. 09:01
#8756
Utolsó kötés:
668 HUF, 3 000 db (5 HUF, 0.75 %) (2020.05.20 09:01:08)
Összforgalom:
14 kötés, 72 975 db, 49 085 572 HUF
Kereskedési státusz
TRADE
Vétel
Cég
Aj.
Db
Ár
-
1
700 db
667 HUF
-
5
3 870 db
666 HUF
-
8
8 154 db
665 HUF
-
4
15 951 db
663 HUF
-
2
1 100 db
662 HUF
-
7
3 920 db
660 HUF
-
2
2 500 db
656 HUF
-
3
382 db
652 HUF
-
3
8 950 db
651 HUF
-
6
4 920 db
650 HUF
Eladás
Ár
Db
Aj.
Cég
676 HUF
500 db
1
-
678 HUF
2 105 db
3
-
679 HUF
8 150 db
3
-
680 HUF
14 573 db
6
-
681 HUF
2 900 db
4
-
682 HUF
7 605 db
2
-
683 HUF
1 945 db
2
-
684 HUF
4 528 db
3
-
685 HUF
11 184 db
5
-
686 HUF
70 db
1
-
feel
2020. 05. 20. 09:00
Előzmény:
#8743
realmadrid
#8755
Utolsó kötés:
678 HUF, 600 db (15 HUF, 2.26 %) (2020.05.20 09:00:29)
Összforgalom:
3 kötés, 39 200 db, 26 350 356 HUF
feel
2020. 05. 20. 08:59
Előzmény:
#8752
stroppa
#8754
Az jo akkor mi is tartjuk ezt 8 ev osztira.
Zipfer
2020. 05. 20. 08:58
Előzmény:
#8746
stroppa
#8753
Hát ebben a vérzivataros időben minden téren növekedést elérni(árbevétel, ebitda, profit, munkaerő) szerintem nagyítóval kell keresni ilyen céget :-)
stroppa
2020. 05. 20. 08:57
Előzmény:
#8747
szaferi
#8752
1200e átlagom van benne. 8 év osztira vettem. Egyébként csináltak tavaly 560 millió adozótt eredményt. Amit ki is fizetnek.😉
feel
2020. 05. 20. 08:57
Előzmény:
#8746
stroppa
#8751
Az en VIP kiszallom nagyon nem itt lesz es lehet nem is ebben az evben.
areka
2020. 05. 20. 08:56
Előzmény:
#8733
stroppa
#8750
Apád kaszált! 😆
feel
2020. 05. 20. 08:55
Előzmény:
#8746
stroppa
#8749
Vegyl te is vizes tokent meg KSoftot az ugyis alularazott azt mondta Kulcsar ur :-)
feel
2020. 05. 20. 08:54
Előzmény:
#8743
realmadrid
#8748
Az is lehet az utobbi napokban korrekcio nelkul emelkedett.Viszont az eses merteke is itt volt a legnagyobb.
szaferi
2020. 05. 20. 08:54
Előzmény:
#8746
stroppa
#8747
Kulcsárral mi újság?
stroppa
2020. 05. 20. 08:53
Előzmény:
#8734
feel
#8746
Jászai a legnagyobb simlis. Opus 600ftnál reális az árfolyam ugye ezt mondta. Konzum -Opus mindenki jól fog járni. Tsystem vétel. Aztán mégsem. Hát sok sikert Feel. Azért itt már VIP kiszálló.
feel
2020. 05. 20. 08:53
Előzmény:
#8740
GoldGym
#8745
Opus jelentes is jon nemsokara majd meglatjuk az milyen lesz.
szaferi
2020. 05. 20. 08:52
Előzmény:
#8740
GoldGym
#8744
Örülnél, ha a futurban, vagy opusban ilyen számok jönnének!
realmadrid
2020. 05. 20. 08:52
Előzmény:
#8739
feel
#8743
Azért remélem , nem a hírre adni effektus jön elő.
feel
2020. 05. 20. 08:52
Előzmény:
#8740
GoldGym
#8742
Minden szentnek magafele :-) tudod de itt legalabb van mire.
verto
2020. 05. 20. 08:51
Előzmény:
#8704
Magyarboti96
#8741
Én is maradtam eddig, mert nem tehettem mást.
Idén Jan.2-án vettem 698Ft-ért. Talán ma 0-ba érek.
első
-10
4444
4445
4446
4447
4448
4449
4450
+10
utolsó
4446
4447
4448
Topik gazda
feel
5
5
4
aktív fórumozók
feel
rice2
bube
S.Worthington
Metis_papa
legfrissebb topikok
Összes topik
11:51
OTP részvényesek ide!
11:40
ÉPDUFERR Nyrt.
11:40
Financial Forecasts
11:38
Lakás/Ingatlan árak topik
11:34
BUX index, BUX határidő, BÉT!
11:30
Alteo Nyrt.
11:29
Appeninn topik
11:29
Őrmester részvényesek ide
11:28
Appeninn real
11:24
F.I.R.E. életmód (általánosságban)
11:16
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi
11:16
ORBÁN TAKARODJ !!!
11:11
Ezüst
11:06
Magyar Állampapír tulajok
10:17
Hagyd a tőzsdet lazulj foci van
10:00
MOLly tulajok topikja
09:57
Shopper Park Plus
09:42
Rába és a láma
09:07
OROSZ-UKRÁN háború
08:49
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK!
08:24
Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik
08:22
4IG részvény
08:06
DAX
06:49
Eurós részvények vitasarok
06:33
ERSTE NetBroker
03:44
KoronaVírus
02:37
USA részvények vitasarok
21:16
Akko fórum
20:57
VERTIKAL Group Nyrt.
20:31
NAP Nyrt.
20:25
NUTEX mindenkinek
19:40
Mtelekom
17:45
teszt topik
17:30
HATÁRIDŐS BUX
16:41
Futuraqua NYRT reálisan
13:11
4IG Nyrt reszvenyesek.
12:46
Delta Nyrt
12:42
ENEFI - THE BEST
12:29
Humor
12:13
/ TISZA PÁRT/
friss hírek
További hírek
11:27
Tisza-kormány: folytatódik a kihelyezett kormányülés
11:27
Túlmelegedik a Duna, korlátozzák a paksi atomerőművet - Kritikus helyzetet okoz a kánikula
11:18
Irak a Hormuzi-szoros megnyitását és a blokád feloldását követeli Iránnál
11:00
Több mint 150 ezer magyar fiatal esett bele a veszélyes csapdába, amiből nagyon nehéz kitörni
10:13
Drámai percek a ferihegyi kifutópályán: füstölni kezdett a hatalmas teherszállító gép futóműve a földet éréskor
10:00
Új motort kap a magyar gazdaság - az MNB már látja az ipari fordulatot
10:00
Bejelentették: átkelt egy konténerszállító hajó a Hormuzi-szoroson
09:54
Véres harcok a fronton: az oroszok elfoglaltak egy települést, Ukrajna mélyen az ellenséges területen vágott vissza
09:38
Megelégelték a turistákat a szomszédban: teljesen lezárták az utat a dühös tüntetők, újabb akciók jöhetnek
09:33
Három magyar településen lesz ma önkormányzati választás
09:05
Videón a pusztítás: hatalmas veszteség érte Oroszországot, Ukrajna ünnepelhet
09:00
Eltűnt a kínálatból a flottás kedvenc: át tudja venni a Kia K4 a Ceed helyét?
08:44
Életbe lépett a vörös jelzés Magyarországon, 41 fokos rekordhőség jöhet, extrém erős UV-sugárzás lesz
08:10
A Google korlátozta a Meta hozzáférését a Gemini AI-modelljeihez
08:07
Végleg összeomolhat a törékeny béke: újra fellángolt az amerikai-iráni háború
08:04
Erős, 6-os erősségű földrengés volt Afganisztánban, volt, ahol pánik tört ki
07:00
Bécs vagy London példáját kellene követnie Budapestnek a fővárosi önkormányzat és a kerületek viszonyában?
06:00
Új területen indult meg a versenyfutás a nagyhatalmak között: recseg-ropog az Egyesült Államok pozíciója
21:10
Telex: Csányi Sándor, Világi Oszkár és Váradi József is távozott egyetemi kuratóriumaiból
20:47
Vučić: köztársasági elnökként ezek az utolsó heteim
Partnereink
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.