Ez a rengetek komment is csak annak a kortunete hogy rengetegen vagytok minuszba, de tartjatok meg a papirt.Most meg nem nagy a minusz, de nemsokara fajdalmas lesz ha valaki azt mondja hogy inkabb minusszal de kilep, eladja es mashol masban szerencset probal.Azert lelkileg erdemes erre felkeszulni. Letores gyanus az a technikai szint ahol most van, es kozben nagyon megy a forumon a hitgyuli, meg egymas vigasztalasa.
Pedig szerintem világosan látta mindenki , hogy mikor mire hogyan reagált az árfolyam . Hm . Osztalék elmaradás illetve szándéknyilatkozat . De elég ha megnézed a Telekomot . Pedig ott bőven termel a cég . De azért mindenki inlább várja az osztalékot , aukciót .
Biztos vagyok benne , hogy sok ember aggódik, vagy legalábbis bizonytalan a választások miatt illetvea céget a Fideszhez köti . Egyébként én is látok politikai kockázatot a most készülő lengyel üzletnél is . Azért a mostani lengyel kormány nem igazán szimpatizál az Orbán kormánnyal .
Appeninn real