Topiknyitó: Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 13:28

Soha nem látott támogatás a Soros-terv ellen  

Egyre aktuálisabb a téma,hiába próbálja tagadni,elbagatellizálni a balliberális ellenzék.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vazsmegyei 2018. 01. 21. 11:10
#1760
Ez is Magyarország volt! Ez is Magyarország! 1985-2018
-
 Farkasházy: "Ahová Ön beteszi a lábát, ott a rendszer megbukik?"
https://www.youtube.com/watch?v=7ELnS1u74cQ
https://www.youtube.com/watch?v=e7Su6MmapX8
wjani 2018. 01. 21. 09:29
Előzmény: #1758  signal2
#1759
de az eu és a civil szervezetek végig kizárólag menekültek befogadásáról beszéltek,"
.
Igen, és ezt teszi Magyarország folyamatosan.
Olvastad az ensz egyezményt a menekülteljárásról?
Ha belép egy országba illegálisan haladéktalanul jelentkezni kell a hatóságoknál!
Együtt kell működniük velük!
Aki még azelőtt érkezte, hogy nem állt a kerítés így tettek?
Látod ez az a kérdés ami itt nem lesz sohasem beszédtéma, mármint az, hogy az a menekült aki Európába jön betartja e a rá vonatkozó ensz szabályokat?
És még sem ez a fő probléma.
Aki bejön azt állítva hogy menekült és kiderül hogy mégsem azt hogyan és hová tudod kitoloncolni?
És ez a következő olyan kérdés amire még senki sem tudott válaszolni!
signal2
signal2 2018. 01. 21. 09:17
Előzmény: #1757  wjani
#1758
Lehet, hogy szerinted a menekült ügy nem volt kampánytéma, de az eu és a civil szervezetek végig kizárólag menekültek befogadásáról beszéltek, csak a kormány degradálta őket illegális migránssá. És a kormány csinált belőle kampányt is a "ha Magyarországra jössz..." című kampányukkal.
A kötvénybiznisszel pedig az a baj, hogy semmilyen gazdasági feltételhez nem kötöttük, tehát még mi fizetünk azért, hogy adhassunk letelepedési engedélyt. Hú, ebből aztán ki ne maradjunk!
És akkor lássuk, hogy ki, milyen formában akar ide BETELEPÍTENI bárkit is, ha a letelepedési engedély, és a menekültstátusz nem számít betelepítésnek.
wjani 2018. 01. 21. 09:02
Előzmény: #1755  signal2
#1757
A letelepedési kötvény nem magyar találmány. Azzal nem véded meg az eu-t hogy mi nem állítunk ki többet. Ezzel azt éred el, hogy akik továbbra is értékesítik nagyobb piachoz jutnak.
.
A menekült ügy pedig sohasem volt kampánytéma, az ellenzék most azért hozta elő,hogy így próbálja Orbánt hitelteleníteni.
.
Gondatlan állampolgársággal mennyi migráns áraszthatta el Magyarországot? Aki így jutott útlevélhez az itt akar élni, vagy tovább menne valamelyik nyugati országba?
Azért nem kell ezt a lehetőséget megszüntetni.
Javítani kell az ellenőrzést.
signal2
signal2 2018. 01. 21. 08:56
Előzmény: #1754  wjani
#1756
Akkor milyen logika alapján akar az eu "betelepíteni" ide bárkit is, ha a gazdasági migránsoknak letelepedési engedély kiadása, és menekülteknek oltalmazotti státusz kiadása nem számít annak? 
Az állampolgárság osztogatásánál pedig igencsak nagyobb gondossággal eljárni. Az ugyan egy kicsit más téma, mint a migráció, de végül a gondatlanság végeredménye mégiscsak migráció lett.
signal2
signal2 2018. 01. 21. 08:55
Előzmény: #1754  wjani
#1755
Akkor milyen logika alapján akar az eu "betelepíteni" ide bárkit is, ha a gazdasági migránsoknak letelepedési engedély kiadása, és menekülteknek oltalmazotti státusz kiadása nem számít annak? 
Az állampolgárság osztogatásánál pedig igencsak nagyobb gondossággal eljárni. Az ugyan egy kicsit más téma, mint a migráció, de végül a gondatlanság végeredménye mégiscsak migráció lett.
wjani 2018. 01. 21. 08:44
Előzmény: #1753  signal2
#1754
Minden bemásolása cáfolva lett.
.
Nem telepített be 20000 embert.
A HÍR tv szerint Orbán 20000 embernek biztosított szabad mozgást az EU területén.
.
Igen folyamatosan 19xx-től fogadjuk a menekülteket Magyarországon.
Ezt vállaltuk és így jártuk el a szerb háborúkor is! Akkor nem volt baj, hogy befogadtuk a menekülteket?
Befogadjuk őket,oltalmat védelmet kapnak és amint megszűnik az ok akkor pedig hazatérnek. Nem kapnak letelepedést és állampolgárságot sem.
.
Az pedig kiszűrhetetlen, hogy egy hivatali folyamatban ne legyen bűnözők aki kihasználják a rendszert.
Amerikában sem tiltják be a szabad fegyverviselést pedig folyamatosan civileket gyilkolnak fegyverrel.
Minden rendszerben javítani kell az ellenőrzés minőségét, hogy ki tudja szűrni a csalókat, bűnözőket.
signal2
signal2 2018. 01. 21. 08:36
Előzmény: #1752  wjani
#1753
Nos, ha egyszer az ő véleményét, miszerint a migránsellenes propaganda ellenére Orbán 20.000 fizető migráánst telepített be, és 4000 menekültet fogadott be az elmúlt 5 évben, nem beszélve a nem magyar gyökerekkel rendelkezőknek adott állampolgárságról, ezek a cikkek támasztják alá, és ellenvéleményként nem érkezik alátámasztás, akkor mi mást tehetne?
wjani 2018. 01. 21. 08:25
Előzmény: #1731  -pny
#1752
Ellenvélemény az ha ugyanazt a cikket, írást számtalanszor bemásolod?
Én ennek a hanyagolást kértem tőled, nem azt hogy nem írjál saját véleményt.
Az nem zavarna ha naponta olyan írásodból akár 1000 - 10000 születne.
Sajnos saját véleményt nem sokat lehet olvasni tőled.
ts3 2018. 01. 20. 23:21
Előzmény: #1733  salve
#1751
Te olyan "okos" vagy, hogy biztos tudod a választ arra, hogy a fidesz kurmány mit akart álcázni az adományok elsinkófálásával?
 "A Magyar Kármentő Alapba (MKA) egy év alatt befizetett, a kamatokkal együtt több mint kétmilliárd forintra növekedett pénzadomány mindössze hatodát, hozzávetőleg 350 millió forintot fordítottak november elejéig a tavaly októberi vörösiszap-katasztrófa károsultjainak közvetlen megsegítésére. Az érintettek azt mondják, a kormány rátette a kezét a civil adományokra."
signal2
signal2 2018. 01. 20. 20:48
Előzmény: #1749  signal2
#1750
Mi a valódi célja, ami leplez? Az aranyszabály alapján.
signal2
signal2 2018. 01. 20. 20:48
Előzmény: #1733  salve
#1749
Orbán minek adja ki magát? 
Peterbond 2018. 01. 20. 19:48
Előzmény: #1739  Peterbond
#1748
"Komolyan engem butusozol de te fogsz jonni valami szoveggel hogy Szel miert nemzetbiztonsagi kockazat a Pharon meg miert nem."
Tévedtem ( bár még te is jöhetsz ) és Simeone jött és alig fél órára rá már megmagyarázta hogy az nem is akkor bűn. Így legyen ötösöm a hatos lottón :). Erről már bocs ennyit. Ti pattogok napi 50 kommentben a bevándorlás, muzulmánok és terrorizmus ellen és már az bűn ha valaki felszólal Orbán ellen. De egy ilyen lépés az nálatok belefér. Nekem aztán tök mindegy de tőletek ekkora lendület után azért többet vártam volna.
Peterbond 2018. 01. 20. 19:40
Előzmény: #1745  Törölt felhasználó
#1747
Az hogy hatalmi érdekei Orbánnak lehetnek aki újra akarja választani magát. Sorosnak milyen hatalmi érdeke lehet. Már lehet Februárban meghal, pénze mint a tenger. Az hogy olyyasmit támogat amiben hisz ( nyílt társadalom, emberi jogok, egyenlő bánás stb... ) az nem hatalmi érdek hanem elvek mellett kiállás amiket életében képvisel az ember. Mint ahogy én elvből nem támogatok állat menhelyeket és egyéb állatokat segítő szervezeteket mivel úgy vagyok hogy az emberek előrébb valók az állatoknál és támogatást csak emberekkel foglalkozó szervezeteknek adok. Ettől még elismerem azokat akik az állatokért dolgoznak harcolnak de én nem támogatom őket. Majd támogatja az akinek ez a fontosabb. És nem változtatok a véleményemen csak azért mert a kedvenc pártom épp 180 fokot fordult.
Peterbond 2018. 01. 20. 19:36
Előzmény: #1744  Törölt felhasználó
#1746
1. Gyuribá nem az én bajom mivel külföldi és ha teszi is amit szerintetek tesz akkor is max Nyugateurópát árassza el. Vannak/vagytok elegen akik tiltakoztok ellene.
2. Abszolút nem itélkezek egyoldalúan. Ami nálam rossz ( legyen az pl korrupció ) az nálam rossz ha MSZP-s ha Fideszes, Ha multi ha kkv csinálja. Én nem pártnak drukkolok és úgy alakítom a véleményem ahogy nekik kedvezőbb hanem úgy próbálok itéletet hozni valamiben hogy az az én értékrendemhez a legközelebb legyen. Így pl tudok érvelni az egykulcsos adó mellett és az alap jövedelem ellen, miközben kritizálom a TAO sport támogatásokat ( abból se mindent mert ami a tömegsportra megy az lehet hasznos is ), az értelmetlen költekezéseket ( pl Puskás stadiont szivesen látnék de nem 180 milliárdért aminél a túlárazott Wembley is olcsóbb volt Angliában ). Nálatok viszont mást se látni mint kettős mércét. Lásd 1300 menekült itteni oldalon és a kvóta esetében. Azokkal az érvekkel véditek a mostani 1300 befogadottat ami igaz a kvótás 1300-ra is és érvként felhozták 1-2-3 éve is ( Nem fognak itt maradni, csak menekültek nem gazdasági migrábnsok, mi bíráljuk el, nem kapnak letelepedésit ) és ti mindért migránssimogatóztatok és muzulmán terroristáztatok.
3. Ha tegyük fel Soros teszi is amit hiszel. És igen nagyobb bűn lenne. Akkor is nevetséges hogy azt hiszed a Fidesz ez ellen harcol miközben terrorista támogatóval üzletel és te hívsz engem naivnak. Így egyben azért már tényleg vicces. Ha valóban hinnél abban amiről írsz itt már ugyanúgy osztanád a hazaáruló jelzőket a fideszesekre. De te nem hiszel abban amit mondasz hanem a Fideszben hiszel és mondod amit ők mondanak. Ha jövőre kiderül hogy 12.000 migráns fogadunk be mert nincs elég munkaerő annak is tapsikolni fogsz ahogy tapsolták a "ha magyarországra jösz nem veheted el a magyarok mmunkáját" szlogennél is. És én EZT emelem ki itt. Egyszer nem halottad tőlem hogy fogadjunk be több migránst vagy hogy Soros egy szent vagy hogy egyáltalán jó ember. És nekem Orbán se maga az Ördög. Tuti hogy egyik se Magyarország romlását szeretné. Csak Orbánt szerintem pont nem érdekli hova jut az ország amíg ő hatalmon maradhat. Egyszerű önző gondolkodásmód. nem a patás ördög.
Törölt felhasználó 2018. 01. 20. 19:19
Előzmény: #1740  Peterbond
#1745
Mi köze van a hatalmi érdekeinek érvényesítéséhez ahhoz,hogy meddig fog élni?? Semmi.Ő az ideológiáját (nyílt társadalom) akarja ráerőszakolni Európára/a világra,lényegtelen,hogy amire ez létrejön ő már lehet nem fog élni.
Törölt felhasználó 2018. 01. 20. 19:16
Előzmény: #1742  Peterbond
#1744
Naív vagy nem is kicsit ráadásul.Abszolút egyoldalúan ítélkezel.Orbán "hibáit" nagyítóval nézed,Gyuribácsi felett szemet hunysz.Az illegális migráció megszervezése,és Európa elárasztása sokkal nagyobb bűn,mint amiket itt felsoroltál,ráadásul vagy nem is igazak,vagy csak rész igazságot tartalmaznak.Ez a ti kettős mércétek!
Peterbond 2018. 01. 20. 18:47
Előzmény: #1741  gyula1971
#1743
Nem. soros támogatta Orbánt.
Orbán meg szimpatizált vele.
DE ez nem csak 90-es évek eleje volt. 2010-ben is jó volt a viszony. 
https://mno.hu/data/cikkek/2396/23963/cikk-2396332/20101029orbanvikt8_fit_800x10000.jpg
Orbán saját elmondása szerint kezdeményezett még találkozókat amik nem jöttek létre. 29:50-nél a kérdés és Orbán válasza. Ekkor még amúgy semmilyen Migránsos ellentét nem volt amikor ezeket kezdeményezte. azok 2015-16-tól léteznek.
https://index.indavideo.hu/video/Orban_Viktor_sajtotajekoztatoja_Brusszelben
Peterbond 2018. 01. 20. 18:40
Előzmény: #1733  salve
#1742
""figyu, te hogy lehetsz ennyire naív? hát nem ismered a politikatörténetből az egyik aranyszabályt? ami arról szól: álcázd magad ahogy csak tudod, mert akkor nem ismerhetik fel a valódi céljaidat, és így bármit és vagy akár az ellenkezőjét is beadhatod (púderduma formájában) az ellenfeleidnek! háborúkban, politoikában egyraánt milliószor alkalmazták ezt a taktikát, a szervezett bűnözésről nem is beszélve?! nem lehetsz annyira butus, hogy ezt ne lásd át!?!!"
Ez amúgy szép és jó csak érdekelne a Fidesznél ilyen miért nem merül fel benned egyszer se?
Ezt magyarázzák nektek 2-3 éve hogy a migránskérdés másról se szól csak figyelemelterelésről hogy az emberek ne a valódi problémákról szólnak. Orbánéknak tök mindegy mennyi külföldi jön vagy nem jön ide. A legjobb példája a letelepedési kötvény, a már befogadot menekültek és hogy senki se csap le keményen arra hogy Ukránok magyar állampolgárságot osztottak ki már 100.000 feletti létszámban miközben Ukrajnában 150.000-es magyar kissebbség él összesen. Bezzeg STOP SOROS törvényre van energia. A Stop Ukrán bűnözőkre nincs.
Orbánt annyira zavarja a terrorizmus hogy tavaly is együtt ebédelt egy terrorizmus támogatásával körözött Szaudi muzulmánnal. De ti pattogtok azon hogy Szél hazaáruló erre meg legyintetek. Azért érzed a kettő közötti különbséget. És még engem Butuskázol hogy milyen naiv vagyok :D.
gyula1971
gyula1971 2018. 01. 20. 18:19
Előzmény: #1739  Peterbond
#1741
Igen, Orbán anno támogatta Sorost 90-es évek elején.

Topik gazda

Simeone
Simeone
2 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek